176613
banner
  • DarkSector
    #129596
    Hát a játékokban majd fény derül erre, amikor megjelent a x360 akkor is volt sokkal erősebb pc a játékosoknak.

    Nem a technikai adatok a fontosak, hiszen a konzoloknál az optimalizáláskor rengeteget ki lehet sajtolni kisebb erőforrásból.

    Ha meg olvastál infókat.

    A PC-n pont hogy azt mondták kb 1 éve hogy sokkal szarabb lesz a helyzet, hiszen hiába vannak 10 erősebb konfigurációk, ha az API miatt egy erőmű kell a mai játékokhoz is, amik kisebb hiányoságokkal elfutnak a régi konzolokon.
    A konzolok eddig sem hardverben alázták a pc-t.

    Szerinted mikor volt PC-ben 512ram memória először? 2005 után?
  • arty
    #129595
    és a cpu ott is power ... nem amd :)

    szerintem reálisabb, hogy ms/sony is marad a power arhitektúránál (fogalmam sincs miért nem x86, a kompatibilitáson kívül) - moby?

    sose láttam leírva, hogy miért jobb a power játékra (ha jobb!), ami egyedül megmaradt, hogy írta egy fejlesztő, hogy az xbox power cpuja kb p4ee szint - azaz nem túl acélos (mondjuk anno nem volt 3 magos p4, kétmagos ugyan volt, de az áramigényét, melegedését gondolom mindenki ismeri... vicckategória)
  • Moby
    #129594
    Amúgy meg sokszor mondtam má: a köv. generáció teljesítményben fing lesz(figyelembe véve az eltelt időt). Nem lesz itten már csúcspécéket gyilkoló, hűthetetlen dögnagy gép.
  • Moby
    #129593
    Egy konzolban kereken zéró érteleme van GPGPU-t emlegetni.
    A konzol az 100% vegytiszta special purpose. Semmit, ismétlem zérót profitál bármilyen gpgpu architektből. Nincsenek általános célok, ahol gpu felhasználható lenne nem-tradicionális feladatokra.
    Egyébként rohadtul nem működik másképp, pláne nem egy konzolban. Szerintem tisztába kéne tenni mi is az a gpgpu, mielőtt valami megint valami dezinformációáradat lesz :)
  • Botond #129592
    Én is regisztráltam, nekem 2015.03.11-ig garanciális. Most vettem dec 20-án 250gigás slimet.
  • kakaoskalacs
    #129591
    Nincsendó Wii U-ban is HD4870nek megfelelö gpu duruzsol azthiszem.
  • TDC Geronimo
    #129590
    Az összes leakben amd/ati van megemlítve. Biztos, hogy az lesz.
  • arty
    #129589
    én a cpura egyikben sem vennék mérget... (h amd lesz)
  • TDC Geronimo
    #129588
    Pedig valószínű. Teljesen más tech lesz a gépekbe, mint a régiekben. Órajelük is alacsonyabb lesz valószínű, mint most. Ami belekerül a GPGPU tech jóval modernebb és teljesen máshogy működik.
  • davidka003
    #129587
    Irónia az i betűnél a szótárban...
    Valószínűleg tanultak a dologból. Mondjuk az vicces lesz ha kevesebb mag lesz a PS4-ben mint a 2006-os PS3-ban.

    #129585: A Cell proci kifejlesztésében volt szerepe.
  • DarkSector
    #129586
    Amúgy engem kurvára nem a gép érdekel hanem a játékok amik majd jönnek!
  • DarkSector
    #129585
    Sony nem csinál procit max beszereli a gépeibe. :D
  • Totti5
    #129584
    Mire használnák a 16 magot? rákkutatásra? vagy hasonló bullshitekre?

    A jelenlegi CELL sincs kihasználva. Azon kívül hogy drága volt, szép volt, jó nagyokat lehetett mondani, hazudni, promózni érdemi szerepet nem vállalt PS3 életében.
  • TDC Geronimo
    #129583
    AMD/ATI lesz mindkettő gép most. Sony tanult a ps3-as fosportokból.
  • davidka003
    #129582
    Remélem a Sony csinál egy 16 magos procit és akkor papíron megint sokkal jobb lesz, mint az Xbox.
  • TDC Geronimo
    #129581
    Mai hír amúgy : "MS and AMD has finished preliminary works on Xbox 720 CPU/APU architecture [we still dont know what exactly they are making], and they've sent final designs to be manufactured. If these wafers come out good and without bugs or yield problems, the most important part of Xbox 720 will be ready for mass production in few months. Taping process usualy lasts two months, with one additional month for detailed testing.

    This news means that Xbox 720 will most likely be launched in 2013."

    A másik, hogy majornelson ma kirakott egy E3 visszaszámlálót a blogra. Ilyet sose csinált előtte, legalábbis fél évvel előtte sose rakta ki. 99%-ra vehető most már az E3as bejelentés és az év végi megjelenés. Sony meg van egy olyan érzésem átcsúszik jövőre :(
  • davidka003
    #129580
    Elég sok rá a garancia akkor neked. Nekem pontosan 2 év volt.
  • arty
    #129579
    kirívó
  • CS@
    #129578
    Sziasztok!
    Nemrég sikerült beszereznem egy LIVEra alkalmas XBOXot.
    Visszaolvastam és azt látom másoknak is akad problémája a LIVEal.
    Azután érdeklődnék, hogy ez a "szolgáltatás" gyakran ekkora szar vagy ez kirívó eset és azért néha működik normálisan?
  • Tatyla
    #129577
    slim igen
  • Totti5
    #129576
    Aki játszott vele az tudja, én nem. Tesztek szerint ez a legjobb Lego játék, tehát jobb gameplayban. Karibi még régi vágású rész, teljesen lineáris. Batman 2 illetve a Lotr az ami próbálkozik némi nyitott világgal.

    Batman 2 szintén nagyon jó, ahogy olvastam az már csak a táma miatt is érdekel, és talán jobban élvezem majd mint a Batman AA-kat. Karibi filmeket szintén kedvelem, és mivel a film is poén a játék biztosan sírva röhögős. S ezek a "régebbi részek a Lotral ellentétben beszédhangok nélül vannak és a karakterek csak gügyögnek.
  • arty
    #129575
    feltehetően az nem NTSC, hanem amerikai régiófüggetlen játék :)
  • Seth
    #129574
    Úgy látom, hogy Region Free,akkor lejátsza
  • balee4
    #129573
    A Viking-ről van szó, eszerint müxik:
    http://forum.xbox-sky.cc/xbox360_regional_compatibility_guide/
  • Seth
    #129572
    Nem.
  • balee4
    #129571
    PAL gép lejátssza az NTSC játékot?
  • Botond #129570
    Jobb, mint a kalózos? Na majd ránézek!
  • davidka003
    #129569
    Slim boxod van?
  • Tatyla
    #129568
    igen közben megtaláltam azt írja 2015 február 24-ig van garancia.
  • DarkSector
    #129567
    Hát ja.
  • Totti5
    #129566
    Nem igen játszottam lego játékokkal, csak Star Warsal egy ideig, de az LEGO The Lord of the Rings nagyon jó! Alapanyag kiváló, de az egész megvalósítás és a lehetőségek tárháza az elején kétségbe ejtő, és egy percre sem vezet csőbe és nem is kényszerít rá, de majd kitanulom:)

    Howard Shore zenéje és a csinos grafika nomeg az 1:1ben lemodellezett jelenetek a filmből ( igen 1:1ben!, a szokásos lego humorral ), pedig ütősek lettek.
  • davidka003
    #129565
    Lemezcsere program

    "Rendeljen egy csere Microsoft-játéklemezt az Xbox online szolgáltatóközpontjától.
    A konzol regisztrációja szükséges a megrendeléshez. Az ára 20 $ (plusz az adó), és csak hitelkártyával lehet fizetni."

    Gyakorlatilag egyszerűbb ha elviszi az ember polírozni vagy vesz helyette egyet használtan.
  • davidka003
    #129564
    Itt kell regisztrálni a gyártási szám alapján:

    LINK

    Viszont a +1 év garancia is érdekes, mert nem mindenkinek ad.
  • gduck
    #129563
    Folyamatosan szarakodik :(
  • Macccy
    #129562
    That's the spirit, boy!

    #129556 Amúgy mindegy, hogy sejteni lehetett, de most jött róla búúlváár hír szóval én lázban égek! Hazamegyek és mostmár tényleg megcsinálom 1500/1500 -ra! Már csak a két 'jááccadvégigaDLCketreloadnélkül' achievement van!
  • DarkSector
    #129561
    Hát én meg remélem valami jó kis horror lesz, vagy Alan Wake 2 vagy valami faszaság. :D

    Gears of War meg nagyon zsír, de azt mondom ne sokat feszengjenek már a grafikával, inkább legyen csak picit szebb és inkább a pályák nagyságát és a feladatok többszínűségét bővítség, mert az első 3-4 rész még oké de lassan már nem lesz elég a látványos harc. :D
  • vg
    #129560
    Én is. Remélem jövő ilyenkor már nexgen gépen tudok BF4-el játszani, valódi HD-ben...
  • DarkSector
    #129559
    Ja értem már.
    Igen ha csak nexgen akkor valóban ez hátrány, nekem nem mert ahogy tudok veszek uj gépet.
  • TDC Geronimo
    #129558
    Hát nem akarom nextgenbe már boxot is megvenni, de ha csak arra jön kénytelen leszek :(
  • DarkSector
    #129557
    Ha van konzolod a kkor nem mindegy hogy ex vagy nem? :D