176613
banner
  • TDC Geronimo
    #129796
    :O

    Egy se rossz, de a második részt van ember aki nem tolta? :D
  • DarkSector
    #129795
    Ne szivass. :D
  • Mr Manson
    #129794
    "Borderlands" - megéri? Nem ismerem ...
  • DarkSector
    #129793
    2k akció xbl-on is:

    Borderlands-Bio1-2.....990ft :P

    Borderlands
    Bioshock
    Bioshock 2
  • blackcalibra
    #129792
    Köszi a segítséget, nézegettem még párat, úgy döntöttem egy ILYET rendelek, főleg a vezeték nélkülisége miatt.

    Ez most fontos, nem akarok kábelt a szobában keresztbe, nehogy vetődjön a box a helyéről.
  • szega96
    #129791
    "A Microsoft úgy döntött hogy 3 havonta régiót válthatunk."
  • The Protector
    #129790
    Végre valami újdonság,nem egy szaros folytatás.
  • Macccy
    #129789
    "konkrétan ez a witcher 2 működik UK accounttal is azt írták csak full angol lesz. Mondjuk az eladónál is rákérdezhetsz az a biztos"

    Konkrétan EZ? Nos az eladók azok eladók ... Értem ez alatt, hogy nem mindegyikben bízom meg, ezt ráadásul nem is ismerem semennyire, küldené nekem a kódot egy haveron keresztül. Ha felhasználni engedi a kódot, aztán meg kiderül, hogy nem működik akkor szopó, még ha nem is került sokba ...
  • Macccy
    #129788
    Hümmm ... ez egyre jobban tetszik! Ha ilyen lesz a látvány ingame, akkor főleg. És van stílusa, még ha elsőre fura is ...

    Jóóóóóóóó
  • DarkSector
    #129787
    Hát lehet túl steril, mint a Deus.
    Furi.
  • Totti5
    #129786
    Letisztult, modern, néhol futurisztikus. Mi hiányzik? ( növények vannak szinten minden képkockán! )
  • Tatyla
    #129785
    a 6 éves lányom hirtelen egy huzamba végig tolta az R-type-ot :D
  • DarkSector
    #129784
    Fú ez nekem már nem annyira faint mint az első trailernél...valahogy elég kietlen a környezet.
  • arty
    #129783
    figyelek, csak nálam ez nem működik/-dött :(

    csak a vásárló profilon telejs játék az adott árkád cim, többin trial :(((

    tetves MS :((
  • Totti5
    #129782
    Ütős!

  • Totti5
    #129781
    Jól van, nem csak én lájkolom őt fészbukon:)))
  • Totti5
    #129780
    Jaja az volt a legjobb kosztümje! Mintha róla mintázták volna a játékbéli karaktert!
  • davidka003
    #129779
    Én felvennélek de nem Live-ozok.
    Prohardveren már próbáltad?
  • rotetee
    #129778
    Ezek szerint nem kapok itt sem választ ..... :/
  • DarkSector
    #129777
    Nem is bonyolult....:D
  • Shan
    #129776
    RT nem figyeesz? Most írtam, hogy működnek a 2. boxon is az ÖSSZES profillal! Teszteltem. Működik.
  • arty
    #129775
    a tartalom accounthoz kötődik, de az első gépen minden más acc s használhatja

    a második gépnél már csak az eredetileg azt megvásárló accounton működik, a többin nem. a többi acc csak az első gépen tudja használni.
  • DarkSector
    #129774
    Ja értem hát igen ez bajos. :D
  • Shan
    #129773
    Ingyen nem.
  • DarkSector
    #129772
    Neki az a lényeg hogy le tudja tölteni, közben írta, nem lényeg hogy milyen nyelvű lesz. :D
  • DarkSector
    #129771
    Ja azt tudom hogy az átiratáshoz kell.
    Magyarul kijelenthetjük hogy a tartalom funkcionálisan kizárólag a gép ID-hez van kötve.

    Mozgatásához kell csak egyedül az account.

    Csak most kérdezem én.
    Mivan az újraletöltéssel?
    Ha újra le akarod tölteni, azt is megteheted egy másik profillal?
  • Shan
    #129770
    Ezek szerint igen, de csak az összes egyszerre...és az a profil EGYSZER mindenképpen kell hozzá, amelyikről a vásárlás történt.

    Amúgy tényleg működik, este letöltöttem az összes cuccot újra, és már nem demónak (hanem fullnak) jelzi a rendszer az összes többi profilnak is.
  • davidka003
    #129769
    Maxell Audio Wild
    Maxell Retro DJ
    Azt mondják a 12 ezer Ft alatti kategóriában nincs ellenfele és csak 5-6k-ba kerül.

    129766: konkrétan ez a witcher 2 működik UK accounttal is azt írták csak full angol lesz. Mondjuk az eladónál is rákérdezhetsz az a biztos.
  • DarkSector
    #129768
    Mondjuk igen a régió kód, hát azt nem tudom sajnos.
    Ha tippelnem kéne akkor szerintem inkább sanszos hogy nem tudnád letölteni.
  • blackcalibra
    #129767
    Gondolkozok valami olcsóbb (10-15k) fejhallgatón a boxhoz is.
    Az se lenne gond, ha vezeték nélküli lenne.
    Nem akarok drágát, mert csak nagyon ritkán lenne használva, egyszer-kétszer esténként, éjszakánként, ne zavarja a banyát alvás közben a hang.
    Vettünk egy jó kis tv-t, amin néha-néha esténként is használom a boxot.
    Nem kell, hogy úgy szóljon mint egy 40-50 ezres, teljesen fölösleges.
    Szóval van valaki, akinek az olcsóbb kategóriából van valami tapasztalata ilyen téren?
  • Macccy
    #129766
    Tatyla, Darksector, davidka003 ... Engem nem érdekel a magyar felirat, csupán annyi, hogy ha veszek ilyen letöltőkódos kártyát itthon, DE angol (uk) accountom van ... Akkor működni fog e a játék? Le engedi e tölteni? Csak ennyi!



    Előre is köszönet a megoldásért!
  • Waczkor
    #129765
    Lollipop Chainsawhoz is beöltözött:)
  • balee4
    #129764
    Dark Souls: tudna vki segíteni Black Kalaamet legyőzésében? Pontosabban nem is a legyőzésében, mert az simán menne, hanem csak le kéne foglalni, amíg én levágom a farkát az Obsidian Greatsword-ért. Egyedül nem tudok mögé kerülni...
  • cassoneitaly
    #129763
    Jessica Nigri
  • Totti5
    #129762



  • rotetee
    #129761
    Sziasztok ! Én igazából olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudnátok-e ajánlani valami olyan oldalt, ahonnét tudnék szerezni magyar barátokat Live-ra ? Mert akárhol írok senki sem válaszol , pedig el-kéne pár magyar ismerős is ! Esetleg innen valaki ? Inkább autós játékokkal játszok ! Előre is köszi (remélem valaki itt már válaszol majd... :) )
  • cassoneitaly
    #129760


  • davidka003
    #129759
    Minden évben ez van aztán 1 kezemen megtudom számolni a jó játékokat.
  • The Protector
    #129758
    Megint kibaszottul kemény játékos év lesz.A fele must buy cím,és még lesznek tuti meglepetés címek is.
  • DarkSector
    #129757
    Magyarul nem kell hozzá profil csak a gép ID-je, vagyis eladhatóak a digitek.