176613
banner
  • Tinman #129836
    Ha meg akarom tartni, nem túl rózsás látványok egy gyűjtőnek.

    Ha el akarom adni, sokszor a pofámba vágták, hogy jah, promo, no thx.

    Más bajom nincs vele, olcsóbb áron persze vinném, mert azon a szinten már nem számít mi lesz vele.
  • Tatyla
    #129835
    Mi a baj a promóval? Engem pl. az epic mickey érdekel vagyis a lányaimat
  • Macccy
    #129834
    Szeretne nappalijában mozizni, akár a nap 24 órájában? (ejnye no) Szeretne premier filmeket nézni hónapokkal a DVD megjelenés előtt, akár HD minőségben? Szeretne ÖN is 30 nap ingyenes NowTVˆ tagságot és a próbaidőszak mellé 800 ajándék Microsoft Pontot XBOX Live!™ profiljára?! Ráadásul ehhez nem kell mást tennie, csupán az ingyenes próbahónap során legalább 90 percnyi filmet megtekinteni?? Igen????

    Akkor lépj egyet hátra és szó szerint B*SZD ARCON MAGAD!!! Vagy költözz tetves cigánydomb országodból az Egybesült Királyságba, mert innen bizony nem használod ki ezeket a zsíros ajánlatokat, az héccencség'!



    Még jó hogy EU van meg Internet ... Na mindegy.
  • Macccy
    #129833
    Az hogy felvágsz! Ingyen letoltad ezeket is Clark Kent?
  • Macccy
    #129832
    Na most rámismertél, got me: én a sült galambot szeretem!

    De annyira felbátorítottál, hogy fááássszom' ... regisztrálok erre a szar jatekaimra! Ha holnap nem jön válasz a haver levelére (ma délután írt a dealernek), akkor írok pityukának, eskü ... Jó lesz?
  • orichalcos
    #129831
    Mi a gond velük?
  • Tinman #129830
    Kár, hogy promo :-(
  • orichalcos
    #129829
    Na Urak, valaki?

    Epic Mickey 2 5ezerért.

    Sonic All-Stars Transformed 5 ezerért.

    Promó példányok, karcmentesek.

    Valakit érdekel talán?
  • HUN BECSEHELY
    #129828
    Nagyon Köszönöm Úram
  • vg
    #129827
    Tessék
  • Mr Manson
    #129826
    gondolom gyári a BOX ;)
  • HUN BECSEHELY
    #129825
    Egy Linket kérhetnék?Lehet vak vagyok,de nem találom
  • orichalcos
    #129824
    Black Ops 2 használtan most mennyiért menne el srácok?
  • HUN BECSEHELY
    #129823
  • vg
    #129822
    A konzolozz.hu oldalon fent van. A Liberty City magyarosítás is ott van. Szívesen.
  • HUN BECSEHELY
    #129821
    Üdv.Érdeklödnék,hogy XBOX-360-as GTAIV-hez létezik-e magyaritás?
  • davidka003
    #129820
    "azzal se vagyok előrébb, ha írok célzottan Pistikének és Sanyikának Fejérben és Borsodban, akik ugyanúgy 1500-2000 rúpiárét árulják és ugyanúgy lövésük sincs, hogy jó e UK live fiókkal a kód!"

    Szerintem te nem is akarsz semmit tenni az ügyben. Várod a sült galambot.
    Biztos a jatekaim.hu-n a 196 pozitívos "gergo" vagy a 407 pozitívos "kambino" egy balfasz aki nem ért hozzá. Nagyon megerőltető lett volna írni nekik egy levet. Nyilván nem 1 db-ot adtak már el belőle, valószínűleg kaptak visszajelzést a dologról.

    Nem használt vagy bontott cucc, ez egy sima letöltő kód. Az más kérdés, hogy Xbox mellé adták. De mivel nincs lemez így nincs semmi hátránya se.
  • TaRka0107
    #129819
  • Macccy
    #129818
    Good point! ... Grrr' de utálom, hogy idebent melóban minden URL ami tartalmazza az 'xbox' vagy a 'game' szavakat, tiltólistán van! Rohadt zs*dó aki korlátozza a netet, én mondom! Mintha feltöltőkártyás netje lenne a gigacégeknek ...

    Bár gondolom a support úgyis csak nappal van ébren, holnap csörgök nekik. Kösz a hasznos tippet!
  • DarkSector
    #129817
    De lehet.
  • TaRka0107
    #129816
    Ilyennel nem lehet a support-hoz fordulni?
  • Macccy
    #129815
    ... és Én se!
  • Macccy
    #129814
    Köszönöm apa a bátorítást! Teljesen igazad van! ... Kivéve, hogy 1) nem hajt a tatár, addig ráérek itt is kérdezni és 2) azzal se vagyok előrébb, ha írok célzottan Pistikének és Sanyikának Fejérben és Borsodban, akik ugyanúgy 1500-2000 rúpiárét árulják és ugyanúgy lövésük sincs, hogy jó e UK live fiókkal a kód!
    Hogy másik kérdésedre feleljek: nem, használt vagy bontott cuccot nem szoktam máskor neten venni.



    Szóval tisztelt Xbox-osok, a kérdés még most is áll, másnak is: van e valakinek tapasztalata, működik e nem magyar profillal (pl. UK) egy magyarban értékesített játék (Witcher 2) Live letöltőkódja?
  • DarkSector
    #129813
    Hát a mostani gen normális játékokkal ilyet tuti nem tudna a proci miatt.
  • TDC Geronimo
    #129812
    kinect+projector. Áprilisba lesz full demonstráció (nem lepődnék meg, ha új xbox bejelentéssel karöltve) Lehet nem véletlen ;)
  • Tatyla
    #129811
    ööö de most ez milyen elven működik?
  • TDC Geronimo
    #129810
    "It works by mapping the room with Kinect to create interactive illusions in real-time; this is something we'd love to see for ourselves, but unfortunately Microsoft won't show it off fully until April."

    Újabb kis érdekesség.
  • Totti5
    #129809
    Pont ezt akartam írni. Élien látószög!
  • DarkSector
    #129808
    FOV 360....Yeah!

    Jópofa, de megint egy drága ökörség.
  • TDC Geronimo
    #129807
  • Totti5
    #129806
    Magyar boltok menjetek a pi... vol sokadik!

    Kérdeztem egy bolttól fészbukon egy előrendeléssel kapcsolatban, hogy lesz e és mennyiért... válasz? ó dehogy, pedig egész nap munka nap volt tudtommal és ha már előrendelésre csábít hetente a fészbukon, akkor válaszolhatna is, vagy nem?

    Zavvi... előrendeltem egy játékot. Mivel előrendelés nem is foglalkoztam vele, mert februárban jelenik meg. Ma jön a mail és 10szer bocsánatomat kérik, esedeznek benne hogy hibáztak és csak most 6 nappal! később vették észre hogy nem dolgozták még fel a rendelésemet ( ami február közepén jelenik meg ), és hogy ne haragudjak, hogy ilyen megtörtétnhetett és remélik ha még nem veszítették el a bizalmamat bennül őket fogom választani a jövőben is!

    Ugye van némi hozáállásbeli eltérés...

    Igazából sokat nem tököltem, előbb előrendeltem azt a másik játékot is zavviról ( 1,5kval olcsóbban ). Magyar bolt így járt...
  • TDC Geronimo
    #129805
    Kevesebb, mint 1 hét... :y

  • TDC Geronimo
    #129804
    Olyan lootkurvás játék mint a diablo csak fps. Képregényes kinézet, kurva jó karakterekkel és elmebeteg humorral. De ott a youtube nézzél bele :D
  • Mr Manson
    #129803
    Milyen stilus? Agytalan lövös, vagy aggyal lövös?
  • Harlekin
    #129802
    csak a jobbak!
  • davidka003
    #129801
    Legyél már kicsit önálló! Még sosem vettél a neten semmit?
    Megveszed jatekaim.hu-n vagy vaterán 2k-ért a letöltőkódot sok pozitívos embertől és akkor nem kell szarakodni semmivel meg haverral se.
  • TDC Geronimo
    #129800
    #129798 duplán
  • TaRka0107
    #129799
    Én 1-t se meg 2-t se.
  • TDC Geronimo
    #129798
  • DarkSector
    #129797
    én. :D