176613
banner
  • Totti5
    #129876





  • kakaoskalacs
    #129875
    Én abba is hagytam dantes infernot mert folyton felverte az agyam az egesz jatek és sikitas lett a vége .)) amugy megvalositasilag meg helyszin torténetileg nagyon ottvan :D
  • Macccy
    #129874
    Értem én értem én, de utoljára ilyen cséphadaró játék, amit végivertem talán a Dante's Inferno volt, amit a történet és a megvalósítás miatt szintén imádtam, de a hajam téptem és habzott a szám egyes részeken akkora fight volt és már előrendeltem a jegyet a Visceral főhadiszállására Kaliforniába, amikor valahogy túltettem magam rajta! Ez pedig egy perverz japó cséphadaró hagyománnyal rendelkező játék, aminél biztosan összeomlanék mint VV Évi, szóval mindenkinek jobb, ha én csak távolról szemlélem. De ha jönne egy ilyen mondjuk TPS vagy SPS móddal, több stukkerrel ... voodoo -val és Constantine -nal ...
  • Totti5
    #129873
    Akkor nem lenne értelme.

    Én totál béna, tapasztalatlan módon álltam neki ( soha nemjátszottam végig egyetlen h&s-t sem, sem DMCt, sem Ninja Gaident ) a Bayonattának, ami a generáció egyik ha nem a legjobb kombó játéka... normalon! végigjátszottam, úgy hogy a kombók 70%át még csak első sem tudtam hozni. Nem mondom hogy könnyű volt, mert voltak ellenfelek amik megizzasztottak, de végig lehetett vinni erre én vagyok a példa:)
  • DarkSector
    #129872
    Szétcsaphatsz te extra mozdulatok nélkül is, csak az alap mozdulatokkal vagy alap képességekkel is. :)

    Én ugyanúgy terveztem 0day-ben venni mint a RE6-ot, vagy Tomb Raider-t.
    RE6-ot lehúztam a listáról.
    Ezt is, mert látom hogy kicsit megborult stílus lett, a pályák, ahogy kinéznek, meg az ellenfelek, olyan kicsit mint alice csodaországban.
    A régi részekben is fantáziahelyszínek voltak de volt egy stílus, amitől szimpi volt.

    Itt meg minden szétesik meg irreális alakot ölt, hol a levegőben van valami vagy tökömtudja hol, szétszakadnak a falak, és mögötte a nagy üresség.
    Úgyhogy lemondtam a vásárlástól, mert olyan játékot nem veszek meg soha amivel kapcsolatban 1 cseppnyi bizonytalanságot is érzek hogy azt simán végig tudjam játszani, és nehogy ráunjak.
    Vagy megelégeljem.

    RE6-tól valami horror-t vártam, és mivel láttam nem az ezért lemondtam róla.

    Most hogy a Dead Space 3-ra írták hogy single-ben nem lesz velünk egy gépi társ, csak coop-ban, kicsit megnyugodtam, és még akár lehet meg is veszem majd.

    Viszont Tomb Raider-re leadtam a rendelést, arról eddig nem tudok olyat ami esetleg unszimpi lenne.
  • Macccy
    #129871
    Jah, bírnám ha ilyen játékot csépelhetnék végig, de kicsit casual-abb lenne, mert ebből érzek némi idegbeteg 12 ujjú japán kissrác requirement-et, az meg nálam elrontaná az élményt ...
  • DarkSector
    #129870
    Igen ez Constantine stilusú, ellentétben az előző 4 résszel.
  • Macccy
    #129869
    (nézdmegb.zmeg nem tudom leírni egyszer se, hogy C-o-n-s-t-a-n-t-i-n-e)
  • Macccy
    #129868
    Ja nekem ez már túl hardcore, még a box kontrollerrel is ... Valószínűleg ezért sem ragadott meg a demó, pedig eléggé tetszik ez a pokolbéli kétsíkú "Constatnine" játékmenet! (nem, nem játszottam sose ezelőtt Devil May Cry játékkal, így nekem ez Constatnine és kész)
  • ABTeam2008
    #129867
    :O 7-ért? Az igen, én az 5k-t postával együtt értettem.
  • DarkSector
    #129866
    Na erről beszélek...nagyon oda kell figyelni, nem csak X,X,Y,X
  • Seth
    #129865
    Úúú, rendesen ki van osztva minden gombra valami, meg duplakombinációk, sok sikert a pc játékosoknak billentyűzettel :D
  • DarkSector
    #129864
    Nem tuom előző részekkel jobban boldogultam, és nem nagypofaság, de mindegyik részt kimaxolva azért nem érzem magam kezdőnek, mindegy majd meglátjuk. :)
  • vg
    #129863
    Én jól elvoltam vele, pedig én elég nyomi játékos vagyok. :) Lesz 3 pre order dlc, fegyver cuccokkal, lehet meg kéne várni.
  • DarkSector
    #129862
    Igen ezekre gondolok, 2 eltérő funkció, és olyan kényelmetlen ha kombókat akarsz hogy nem tudtam nagyon elsajátítani...vagy lehet nem is kell, csak ez pl szerintem kényelmetlen, ráadásul sokszor nem tudtam hirtelen hogy most melyik melyik, persze ha több órát tolnám lehet megszoknám, de így a demo-ban 1 órát nyomtam vagy max 2-őt eléggé kényelmetlen volt.
  • vg
    #129861
    Szerintem igen, de két ostor van ám. Egy piros meg egy kék. Az egyikkel oda tudsz menni, a másikkal oda tudsz húzni valamit.
  • DarkSector
    #129860
    Ja az oké hogy mi volt, de arra értem az irányítást, hogy ugyanúgy a ravaszokkal kell mahinálni az ostorodat, meg ilyenek?
    Mert ott kényelmetlennek éreztem a 2 ravasz használatát, plusz még az ütésgombok.
  • vg
    #129859
    Azt nem tom, azzal 2 percet nyomtam. Szerintem a demo-ban nem volt minden. Én most a demon "kalapácsot" nyomom állandóan. Bumm, bumm!
  • DarkSector
    #129858
    gondolom az irányítás ugyanaz mint a demo-ban.
  • vg
    #129857
    Nem láttam semmi hibát, már két küldetést megcsináltam. Nagyon tetszik a cucc, nekem semmi bajom ezzel a fickóval. Legalább annyira szimpatikus mint Resident Evil 6-ban Jake.
  • DarkSector
    #129856
    Nem biztos hogy lefizették.
    Lehet az 9 pontos is. Nem tudni.
  • Seth
    #129855
    Biztos a sok külföldi, 9-re értékelőt is lefizették. Mocskos ,korrupt kiadók...VG is kaphatott egy borítékot tőlük :D
  • TDC Geronimo
    #129854
    Homályos, mert FXAAt használ, PSen meg nincs AA. Legalábbis demoba. PSen voltak átvezetőkben fps gondok meg árnyékolással gázok. Ezeket mondjuk lehet fullra javították. Mindenesetre PSre veszem én is, már csak a kontroller miatt is.
  • DarkSector
    #129853
    Nem tudom eldönteni hogy most komolyan jó vagy csak ironizálsz? :)
  • Seth
    #129852
    Nem csak textúrastream gondról volt szó ahogy láttam. Bőven benne vannak már a pályában, volt ideje betölteni mindent, mégis hiányoznak dolgok,illetve homály ps3 verzióhoz képest
  • TDC Geronimo
    #129851
    Nem hiányzott sehol semmi. Volt egy kép, ahol kamerán nem olyan volt textúra. UE3 textúrastreamelését ismerjük. Azt a shotot kb az első pár képkockánál lőtték boxon azért nincs betöltve textúra. Megnézed demoját észre se veszed. Ugyanaz, mint PSen.
  • orichalcos
    #129850
    Azt már viszik 7k-ért, külön képet egyszerűen lusta voltam csinálni.


    Totti5

    Persze igazad van neked is tisztelem a véleményedet. Azok akiket nem érdekel borító megveszik játékot majd szerintem, vannak is jelentkezők már. Nekem is van promós, meg bundle pakk-os játékom, úgy hogy mástól vettem, de engem nem zavart, a lényeg hogy teljes értékű játékot kaptam.


    Amúgy meg most ez egyedi eset, megszorultam anyagilag, és csak így tudom összeszedni a pénzt a Crysis3, Dead Space 3, Metal Gear Rising kombóra.
  • Seth
    #129849
    Javítottak a grafikai hibákon a demóhoz képest? Bár csak képeken láttam Head2Head oldalon,de valami borzalom hibás volt a PS3 verzióhoz képest. Textúrák hiányoztak, csonthomályos textúrák,hiányzó effektek, meg hasonlók. Pedig UNreal 3 engine-es cuccok mindig jobbak voltak 360-on
  • davidka003
    #129848
    Én majd Halo 4-et akarok venni egyszer de promós/bundle szóba sem jöhet csak max 3-4k-ért. Annál többet nem érnek.
  • Totti5
    #129847
    Én senkit nem akarok bántani, mindenki annyiért az azt ad el amit akar és azt hiredet meg itt amit akar ( term 1szer és nem 2 óránként )

    Az én véleményem továbbra is az hogy promós példányokat csak nagyon olcsón érdemes venni és eladni is.

    A forgalmazótól te ezt ingyen kaptad ( annak az ellenében hogy teszteled ), gondolom én, így számodra ha a 3at 10kért adod el az is nagyon jó pénz... de mondom engem zavar, csak ez a véleményem.
  • vg
    #129846
    Nagyon állat a DmC! Kellene a fenének újgenerációs box, erre nyomjanak ilyen cuccokat.
  • ABTeam2008
    #129845
    Black Ops II-t elvinném, ha 5k-ért adod!
  • orichalcos
    #129844
    Egyébként nem volt még bukott bizniszem, ezeket is elviszik, a pénz legkésőbb úgyis február 19-re kell. Ha nem itt akkor hardveraprón, vagy max felteszem jatekaim.hu-ra...
  • orichalcos
    #129843
    A bundle az más. Ezek újságírói példányok. És nem csak úgy a két szép szememért kapom őket.

    Ilyen példányokat nem sűrűn lehet kapni, de igazatok van, akinek a kinézet is fontos az majd megveszi bolti áron, vagy pár hónap múlva olcsóbban.

    5k-t kérek értük, ennyiért sehol nem lehet kapni ezeket a játékokat, ahhoz túl frissek.


    kép

    kép2

    Nem árulok zsákbamacskát, prohardveren 100 sikeres biznisz után van azért egy kis hátterem már.


    És igen review-okat írok Gamepod-nak.
  • DarkSector
    #129842
    Nem.
    Az más.

    GoW H&S stílus, de platformjáték.

    Ez sima H&S.
    Ránézésre az mert mész és gyaksz, de a GoW-ban sokkal több a platform, mert ilyen-olyan feladványos rész...
    Ebbe max régieknél kulcskeresgélés volt.
  • SirArcheer
    #129841
    OFF:
    Ez hasonló mint GoW PS-en?
    A videó alapján igen, de a korábbi részek kimaradtak.
  • DarkSector
    #129840
    OFF:

    [XBOX360] DmC - Devil May Cry
  • Macccy
    #129839
    Jó jó, azért nem kell érte bántani, csak el szeretné adni őket ember! Nem plutóniumot vagy partidrogot árul! Legfeljebb ne vedd meg! Jeeeez ...

    Tatyla: Nincs vele semmi "baj" se. Ezek általában mellékelt bundle vagy újságírói példányok, és Totti történetével ellentétben a dobozuk sem mindig "csúnya", inkább a lemez színéről hiányzik a szitázás, helyette matt fehéret tesznek néha, címmel meg ilyesmi.
    Ori nem orgazda, hanem afféle tesztelő ...
  • Totti5
    #129838
    Ronda a tok, eladhatatlan. Ezek arra jók hogy megjelenés után nem sokkal a bolti ár feléért beszerzed ( aki 1-2kval olcsóbban adja azzal szóba sem kell állni, mert ingyen kapta és ne ezen akarjon keresni... ), aztán ha szerencséd van el tudod passzolni, vagy nem.

    Amúgy meg ezek nem értékesíthetők, a használt piacon sem... aki ilyeneket árul az ingyen jutott hozzá... ha lenne bennük tartás max 3kért tennék ki, mert annyit érnek, mint "eredeti" dobozos játék.
  • Tatyla
    #129837
    De ebből még mindig nem tudtuk meg mi baj a promoval hogy papirtokokos????