176613
banner
  • bluesfool
    #129957
    SW1A 1AA
  • DarkSector
    #129956
    Oks de mit fogadott le? :D 7 darab számot? vagy 4 betüt? :D
  • bluesfool
    #129955
    nálam azt elfogadta
  • DarkSector
    #129954
    nekem nem.
    elején a kuponkod, majd a hitelkari, utána meg postcode....de te irtál be postcode-ot ami jo volt?
  • bluesfool
    #129953
    nálam az első lapon ahol hitelkártya van meg posta cim azt még elfogadta , de utána a következő lapon megint kérte a hitelkártyát
  • DarkSector
    #129952
    Hát mivel írtam hogy nem fogadja el a postcode-ot ezért nem igazán. :D

    de a kariadatok megvannak, az után vagyok már.
  • bluesfool
    #129951
    nálad teljesen elfogadta a regisztrálást ?
  • DarkSector
    #129950
    Talán elirtad nem?

    én fake-et irtam be azzal továbbengedett. :D
  • bluesfool
    #129949
    nekem a hitelkártya kódot nem veszi be
  • DarkSector
    #129948
    hát már csak 1 post kod kéne
  • bluesfool
    #129947
    Valamilyen megoldást ki kellene pedig találni .
    800 pont az 800 pont
  • DarkSector
    #129946
    Nekem semilyen postcode nem jó, ez egy angol postcode, és nem fogadta el: BA5 2BA
  • DarkSector
    #129945
    Troll-d el magad.
  • davidka003
    #129944
    Erre nehéz válaszolni a jó ízlés határain belül. :D
  • Seth
    #129943
    Nem lehet sehogy megoldani.
    Írnék még valamit, de nem teszem inkább :D
  • TaffetaGolem
    #129942
    sziasztok!

    megtudná nekem valaki mondani, hogy ps3-as játékkal lehet-e valahogyan xbox-on játszani? The Last of Us nem fog kijönni csak ps-re... valahogy meg lehet oldani, hogy ne kelljen ps-t vennem? :D
  • bluesfool
    #129941
    ezt már valaki látta
    http://www.nowtv.com/land?referrer=Xbox&DCMP=erd-nowtv:nc_Xbox_console_home_wk6Aug12
  • Harlekin
    #129940
    Lehet tudok majd 2 embert akik boostolni akarják majd az acsit. Rákérdezek náluk és szólok neked ha megy a dolog.
  • Harlekin
    #129939
    co-opot mi pillanatok alatt ledaráltuk.szó mi szó Én 10 embert nem öltem az összes pálya alatt.Mivel a 11. rangig viheted pass nélkül így úgy kellet végig menni,hogy ne szerezzek pontot meg a többiek se.1 srác megvette a passt ő ölt mindenkit.Akit muszáj volt... a séma a következő volt megállt a gránátos láda mellet és ontotta a gránátokat az elenre a másik 2 ember semmi mást nem csinált csak rohangált és oda csalogatta a robbantóshoz az ellent meg élesztgette 1mást.Én meg előre rohantam megcsinálni a feladatokat vagy elérni a köv Checkpointot.Végig vittem az összes pályát és 7. rangot értem csak el.Acsira visszatérve bugos az egész coop nálunk is történt olyan,hogy nem lépett tovább a pálya,mert valahol beragadt 1 ember.1ik srác nálunk is kiesett a gamából és ő nem kapta meg az acsit csak miután újra ment,mi viszont megkaptuk.
  • DarkSector
    #129938
    nekem egykutya, van a keleti japó, meg a minden más. :D
    Tudtam de így jobb kimondani....
  • Totti5
    #129937
    Mondom angol, britt, nagy inglönd, kémbridzs.
  • DarkSector
    #129936
    Ez pont nem japógeci, hanem elamcsisodott.
    Ha japógeci kell vedd meg az első 4 rész valameikét.
  • Macccy
    #129935
    Jaa hátők jóógyerekek, az Enslaved -et csinálták!
  • Macccy
    #129934
    Apropó, ha már ekkora szopó publikus co-opni ezzel a FARCRY3 -mal, jönne 1-2 ember esetleg, segítség kéne, csupán easy-n, letolni 4db pályát ... csak acsivment miatt. Ma, holnap, a héten?
  • Totti5
    #129933
    Ninja Theory a fejlesztő akik angolok:) ( ezért is tetszik, könnyebben emészhető, modern, ellenben az előzőkkel ami japán volt )
  • Macccy
    #129932
    Ez elégfasza! Lehet bepróbálok egy ilyen perverzjapógeci játékot? :)
  • DarkSector
    #129931
    Geca ehhez hegesztőszemüveg kell. ::P
  • DarkSector
    #129930
    Ja oks megértelek.
  • Totti5
    #129929
  • Totti5
    #129928
    Nem akarok spojlerezni semmit, sem helyszínt, sem szörnyet.
  • DarkSector
    #129927
    Van kép a helyszínekről is vagy csak a srác fejéről?
  • Macccy
    #129926
    Ja hát az alap, a vadállatketrec és a riasztó kilövése is!

    Más: . Online Co-Op (ha nem lenne benn 6 achievement akkor eszembe se jutna kipróbálni) akkora szar, hogy azt elmondani nem tudom!! Alapból hibás: nem választhatsz se nehézséget, se pályát (mindet végig kéne tolni 1x az achievementekhez) de host se lehetsz! A grafika rondább, lag pici van, ugyanaz a szar lövölde, bár már kezdem megszokni, hogy hova kell célozni, de bazmeg 10 másodpercig táraz!!!! :() Ráadásul most lett elegem, mert valószínűleg az elején kilépő majom miatt nem adta meg az egyik achievementet, ami ugye a lényeg lett volna! Szóval szar. ... Sztorija hülyeség.
    Ehhez képest nézzük a Campaign maga volt a felüdülés! ... Eehhhh
  • Totti5
    #129925





  • Botond #129924
    Film+on most megy a bolygó neve halál, pont az előbb volt ez a rakodó. :)
  • szega96
    #129923
    HD
  • Totti5
    #129921
    Megvan:

    High Quality Resin Powerloader Figurine (approx. 16.5 CM tall) in Limited Edition Xeno Hive Box

  • Totti5
    #129920
    Valaki olvasta már valahol hogy mekkora a szobor? elég vadul néz ki... de csak akkor érdekel, ha akkora mint az AC3 Connor ami 24 cm!

  • Harlekin
    #129919
    Persze,hogy nem kell mind a 30 at,de Én sajna az utolsó 5 öt csináltam,mert akkor vettem ezt észre,hogy kell és simán megoldható volt.De az minden outposton simán megoldható,hogy kikapcsold a riasztót,és akkor csak az ott tartózkodókat kell likvidálni amit megint csak rém egyszerű ha az ott található ketrecbe zárt állatot rájuk szabadítod.Volt olyan hely hogy semmit nem csináltam csak ki engedtem a medvét és kinyírt mindenkit...
  • Seth
    #129918
    Total time played: 14:21 , ennyi volt az első végigjátszás végén
    Bár nem világos ez a statisztika a játékban,mert fel van sorolva a nehézségi szintek szerinti végigjátszás, ott meg : 8:41 van. SZóval nem értem ezt a total time-ot, mivel csak egy fokozaton játszottam végig,egyszer. A többinek még neki sem álltam
  • grebber
    #129917
    Haverom kérdi: Mennyi idő a végigjátszás?