176613
banner
  • davidka003
    #129997
    Nem sokat szvsz. Vaterán is szoktak lenni játékos poszterek de nem igazán kelnek el még 200-300 Ft-ért sem.
  • DarkSector
    #129996
    Most őszintén szerinted mennyit ér egy poszter?
    Mert én azért kérnék pénzt hogy valakitől kapok, nemhogy én fizessek érte...

    Nem rosszindulattal de sajna manapság ez van, max a nagyon nagyon fiatal srácok még elragasszák a szobájuk falára.

    Nekem van pár régi pószter, főleg ps2-es korszakból.
    Ingyen adom ha kell valakinek.
  • davidka003
    #129995
    Nem tudok olvasni lol. xd
    Fel sem tűnt, hogy poszterek. Nem is értettem hogy lehet nagy méretű egy F1 2012. Mondom biztos valami gyűjtői kiadás. xd
  • DarkSector
    #129994
    Pószterek azok, nem játékok.

    Pószterek bazze mikor 20 éve voltam gyerek talán akkor ért valamit, de annyit hogy posztert cseréltem pószterre, manapság szemét.
  • davidka003
    #129993
    És a COD részek meg a Hitman? F1 2012?
    Bár szerintem is esélytelen játékot Kinect-re cserélni.
    Inkább el kell adni mindet jatekaim.hu-n árol alul és akkor futja Kinectre is. Amúgy meg szvsz nem érdemes beruházni rá. 3 napig mókás aztán nem is használja senki.
  • DarkSector
    #129992
    :P

    Nem akarlak elkeseríteni, de amiket felsoroltál FELEANNYIT ér mint egy kinect, és az is akkor ha ezek érdeklik egy kinect-el rendelkező embert.

    Üdv! Kinect Sensor felől érdeklődöm!
    Cserélne-e, akinek van felesleges?

    Nagyon szeretnék egy Kinectet, csak sajnos nincs felesleges pénzem:(

    "A Lista:
    Xbox 360- FIFA 13 (ajándék Steelbook-al), Grand Theft Auto (GTA) IV, Quake 4, (NFS:Carbon);

    PC- NBA 2k12, FarCry 2, GTR (gyémánt kiadás), Xpand Rally."


    Fifa 13: legyen 10.000 a tokkal együtt (persze ha van online pass)
    GTA4-Quake4-Carbon: max 2000ft lehet darabja (csak a GT4-et kivéve nagyon nem kell senkinek)
    PC játékokat nem hiszem hogy értékelni lehet, főleg az olcsó digitális mellett, erős jóindulattal talán 500ft. A FC2 meg bővitett változata 500ft digitálisan és az ÚJ (ott nincs felhasználva már a cd-kulcs).

    "Filmek: "Isten megbocsát, Én nem!", "Akik csizmában haltak meg", "Óvóbácsik"
    + 2 napi Gold tagság (kód)
    +1-2 ezer Ft

    + Poszterek
    -Call of Duty: Black Ops (használt)
    -Call of Duty: Black Ops 2
    -Call of Duty: Modern Warfare 3 (használt)
    -Hitman Absolution/ Spec Ops The Line
    -F1 2012 [nagyon nagy méretű]"


    Ezek semmit nem érnek. (2nap gold 200ft volt mikor lehetett kapni)
    1-2ezer ft az télleg 1-2ezer ft.
  • JackTar
    #129991
    Üdv! Kinect Sensor felől érdeklődöm!
    Cserélne-e, akinek van felesleges?

    Nagyon szeretnék egy Kinectet, csak sajnos nincs felesleges pénzem:(

    A Lista:
    Xbox 360- FIFA 13 (ajándék Steelbook-al), Grand Theft Auto (GTA) IV, Quake 4, (NFS:Carbon);

    PC- NBA 2k12, FarCry 2, GTR (gyémánt kiadás), Xpand Rally.

    Filmek: "Isten megbocsát, Én nem!", "Akik csizmában haltak meg", "Óvóbácsik"
    + 2 napi Gold tagság (kód)
    +1-2 ezer Ft

    + Poszterek
    -Call of Duty: Black Ops (használt)
    -Call of Duty: Black Ops 2
    -Call of Duty: Modern Warfare 3 (használt)
    -Hitman Absolution/ Spec Ops The Line
    -F1 2012 [nagyon nagy méretű]
  • Macccy
    #129990
    Igen fater, beszoptam Én is hogy rohadjon le a Ubinet ahol van!!! 15. szint az és ... kitalálod? ... elértem! Tegnap este be se engedett már!!

    De van megoldás: szomszédom úgyis megnézné milyen, este kipróbáltam egész tűrhető a split screen co-op és előnye hogy én mondom meg melyik pálya, milyen nehézség! (egyedül majdnem letoltam a 2 controllerrel, csak egy hídrobbantós résznél fingattak meg)
  • ABTeam2008
    #129989
    Xbox kikapcs. -> Kinectet kihúzod az USB portból -> Xbox bekapcs., megvárod míg betölt -> visszadugod a Kinectet. Ez általában meg szokta oldani a problémát.
  • #129988
    Sziasztok!

    Kinect-el kapcsolatos gondom van :


    Természetesen van elég hely a sensor-nak, szerintem valami gyári hibája lehet. Ehhez meg is kaptam a megfelelő webhelyet, de folyamatosan bankkártyát kér a készülék cseréjéhez.
    Az eladó azt ajánlotta hívjam fel a Microsoft ehhez kapcsolódó telefonszámát amit ugyanitt megtalálok, úgy gyorsabb a csere, de nem találtam telefonszámot sehol.
    Csevegtem a support-al, de azzal sem lettem okosabb.

    Valaki tudna segíteni abban, hogyan oldhatnám meg a cserét minnél gyorsabban?
  • Harlekin
    #129987
    lehet hogy 15 nem emlékszek pontosan(azóta 7 másik gamán vagyok túl :-D),de az biztos,hogy ha eléred nem enged be többet a game.1ik srác beszopta ezt,mert menet közbe kidobta a game ahogy elérte a szintet és többet nem tudott multyzni.
  • bluesfool
    #129986
    Volt ilyen , bár nem a gép hibája volt . Egy ismerősömnek van egy kis gyereke aki néha garázdálkodott, amikor nem figyelt senki, volt olyan box-ban bent pörgött a lemez, és ő elkezdte felállitani a gépet, (mindig ilyen fekvőhelyzetben volt) amitől szétkarcolódott a lemez , és azok nem is működnek
  • Macccy
    #129985
    Megjegyzem halkan nem lennék túlzottan meglepve, ha a Resi 6 lemez lenne a gyenge minőség, eleve a doboza eeegy akkora utter shit, hogy ilyet még nem vettem! Legvékonyabb anyagú zöld doboz, elhajlik a napszélben, csoda hogy a postán nem tört el. Benne flyer csupán a DMC -t és a LostPlanet3 -at hirdeti.

    Tudom, nem a dobozzal játszunk, de ha nem 16 £ lett volna az ára akkor nagyon csalódott lennék! Ha a promóciós lemez "gáz" akkor ez egyenesen szégyen ...
  • Macccy
    #129984
    Na most olyan kérdésem lesz, mint az újoncoknak szokott:

    Far Cry 3 lemez kivesz, Resident 6 lemez betesz, mondom picit tolom ... drive asszongya 'bzZZ' ... nempörög, fekete kép ... vár ... mondom hát csakmegnézem miezmá, X guide gomb megnyom ... kisablak félig bejön, majd hibajelentés: Disc unreadable, please clean bla bla blaaa.
    Na most vagy megfertőzte az umbrella vírus, vagy ... I'm in for the shitstorm?!

    2 év 9 hónapos Jasper de ilyet még nem csinált sose vázze, ne most kezdje el amikor game dömping van!! Másodjára már felolvasta. Volt már ilyen tapasztalásotok?
  • Totti5
    #129983
  • wollnerd #129982
    Dehogy!
    Így is jó a képminőség, megbarátkoztam már vele. Jobb mint a semmi! :)
  • Landor
    #129981
    Guglom translator
  • TDC Geronimo
    #129980
    gugli fordító :y
  • Landor
    #129979
    A Sony és a Microsoft is készül "különleges Apple-stílusú sajtótájékoztatók", hogy felfedje a következő generációs konzolok "közel a Game Developers Conference március végén", egy új Game Informer jelentés azt állította.

    A magazin azt javasolja, hogy a két platform tulajdonosai felfedi a hardver körül GDC, ami történik a San Francisco között, március 25-29, mielőtt mutatja ki next-gen címek az E3-on.

    "Azt hallottam, hogy a Sony és a Microsoft célozza speciális Apple-stílusú sajtótájékoztatók leleplez a platformok mellett a Game Developers Conference március végén", szól a jelentés a magazin február 2013 kérdés.

    "E3 júniusban lehet az iparág legnagyobb esemény, de mindkét vállalat szeretné, hogy a rendszerek a saját előtérbe.

    "Ez nem azt jelenti, E3 nem lesz meglepetés nélkül. Next-gen játék lesz bejelentette az egyezményt előkészítő rendszerek" kiadás az év végén. "

    A magazin azt is javasolja, hogy a PlayStation 4, pletykák, hogy kódnevű Orbis lehet célba a kibocsátás előtt a Microsoft következő generációs Xbox.

    "Azt hallottam, hogy a Sony és különösen eltökélt, hogy nem jön ki utoljára ebben az időben, mint a PlayStation 3 nem ez a nemzedék, úgyhogy lesz látni, milyen gyorsan tud kap a PlayStation 4 out az ajtón, és azt, hogy a Microsoft az motiválja, hogy megakadályozza ez ne történjen meg. "

    A jelentés úgy tűnik, hogy ellentmond állítólagos megjegyzései Sony Home Entertainment VP Hiroshi Sakatomi elmúlt héten CES.

    Az exec azt javasolta, hogy a küszöbön álló feltárása a következő generációs PlayStation valóban a kártyák, de ez a cég lenne várni, amíg a "május legalább" annak bejelentését.

    Egyes fejlesztők várhatóan kaptak devkits a Sony és a Microsoft következő generációs rendszerek már.

    Back novemberben, az alapító Just Cause 2 fejlesztői Avalanche Studios tweeted, hogy a stúdió a szállítási hátsó Xbox 360 és PlayStation 3 devkits, hogy helyet adjon a következő generációs konzolokon.
  • kakaoskalacs
    #129978
    Sony and Microsoft are preparing "special Apple-style press conferences" to reveal their next-generation consoles "near the Game Developers Conference in late March", a new Game Informer report has alleged.

    The magazine suggests that both platform holders will reveal the hardware around GDC, which takes place in San Francisco between March 25-29, before showing off next-gen titles at E3.

    "We hear that both Sony and Microsoft are targeting special Apple-style press conferences to unveil their platforms near the Game Developers Conference in late March," reads the report in the magazine's February 2013 issue.

    "E3 in June may be the industry's biggest event, but both companies want to give their systems their own limelight.

    "That doesn't mean E3 won't be without its surprises. Next-gen games will be announced at the convention in preparation for the systems' release at the end of the year."

    The magazine also suggests that PlayStation 4, rumored to be codenamed Orbis, may be targeting a release ahead of Microsoft's next-generation Xbox.

    "We hear that Sony in particular is determined not to come out last this time like the PlayStation 3 did this generation, so we'll have to see how soon it can get the PlayStation 4 out the door, and whether Microsoft is motivated to prevent this from happening."

    The report appears to contradict alleged comments from Sony Home Entertainment VP Hiroshi Sakatomi during last week's CES.

    The exec suggested that the imminent reveal of a next-generation PlayStation was indeed on the cards, but that the firm would be waiting until "May at least" for its announcement.

    Certain developers are expected to have received devkits for Sony and Microsoft's next-generation systems already.

    Back in November, the founder of Just Cause 2 developer Avalanche Studios tweeted that the studio was shipping back Xbox 360 and PlayStation 3 devkits to make room for next-generation consoles.
  • DarkSector
    #129977
    Dobd ki.
  • wollnerd #129976
    Tárgyatlan.
    Nincs a TV-n HDMI bemenet.
  • ktomi22
    #129975
    marketplacerol lehet leszedni dolgokat pc re? aztan usb vel boxon hasznalni? mert boxon ismerosnek nicns net elerese..es leszednem neki pc-n .. ingyenes portal 2 dlc rol van szo...
  • Seth
    #129974
    Ha van komponens kábel bemenet a tv-n,akkor az az elérhető legjobb minőséget hozza a CRT(képcsöves) tv-ken

    A zöld,kék,piros aljzatról van szó


    Kábel pedig ilyen kell hozzá,de ezt elvileg kaptad a géphez:
  • wollnerd #129973
    De nem széles a tv-énk (az a legfontosabbat elfejtettem) hanem keskeny. Egyébként én nehezen hiszem hogy 10 éves, a szüleim ezt mondják, de akkor is, max. 7 hét évesnek gondolom.
  • TaRka0107
    #129972
    CRT tv-n biztos nincs HDMI bemenet.
  • kakaoskalacs
    #129971

    ilyen csati ha va na tv-n oda a hdmi kabel egyik felet masikat xboxba
  • bluesfool
    #129970
    Valaki be regisztrált dead space 3 korai demójára , én még decemberben regisztráltam be , és csak az origin-től kaptam levelet, a dead space-ről nem kaptam semmit , pedig holnap jön a korai demó
  • wollnerd #129969
    Sziasztok!
    Egy normál tévéhez (nem HD) lehet a HDMI kábellel (ha van ilyen bemenete a tv-nek) jobb képminőséget elérni az xbox-nak? Egy barátom mondta, miután mondtam neki hogy nem hd, kb. 10 éves tv-énk van, azt mondtam példának hogy a RDR-ban pl. a feliratok kicsit nehezen olvashatóak (nem éles), azt mondta ha HDMI-lel csatlakoztatom a xbox-ot a tv-hez, maris jobb képminőséget érhetek el, a feliratok is olvashatóbbak lesznek.
    De amikor megnéztem hogy hogyan lehet csatlakoztatni, itt már megzavarodtam ezen: "HDMI kábel csatlakozása a HDTV-hez"
    Nos, ezért meg szeretném kérdezni hogy mégis jól mondta egyáltalán a baráton...
    Egyébként philips nagy, széles képernyőjű, szürke tévém van görbe lába van és mindkét oldalon van hangszóró(?) és jobb oldali alatt van az állapot jelző fénye. Sajnos nem tudom a model nevét....
    Előre is köszi a válaszokat!
  • TaRka0107
    #129968
    filmet nézne gépről szerintem.
  • TaRka0107
    #129967
    Egyértelműen FULL HD és lehet 100 cm körüli.
  • Landor
    #129966
    monitorként sok a 100cm
  • CS@
    #129965
    Üdv!
    TV vásárláson töröm a fejem, a következők a szempontok:
    Gyakran használnám XBOX360hoz valamint TVként és PC monitorként kb 2-3m es távolságból nézve, nagyon ritkán filmet nézni.
    A következők érdekelnének:
    Kuporgassak e a fentiek miatt FullHDra vagy elég nekem a HDReady is?
    Kihasználható ilyen távolságból a 100cm körüli méret vagy elég a 80cm körüli is?
    Köszönöm!
  • Landor
    #129964
    Mi a Prometheus mozi előtt néztük végig sorba az összes részt! :D
    A barátnőm persze a darus részre azt mondta hogy hülyeség :D
  • DarkSector
    #129963
    Nem láttam hogy írtad.
  • Macccy
    #129962
    Bydaway jó nagy szarrágó ez a jUbiszoft, arcon veregetném szívesen mindet. Meg szerintem az örök lázadó szerelemgyermek PéCések is megbaszkodnák őket, mert azok mindig kiakadnak ha fizetős valami! :P
  • Macccy
    #129961
    Rendes vagy, jól jönne, kösz!

    Másrészt öööö ... Biztosez a 11. szint dolog?! Egyrészt én úgy láttam 15. szint az, másrészt szerintem attól nem áll meg a világ, csak nem fejlődsz tovább. De legyen igazam, mert én lőttem, lőttem és lőttem mint állat és már szerintem vagyok 12-13. lvl. :)
  • Macccy
    #129960
    Mondjátok, ti NEM figyeltetek amikor pár napja leírtam, hogy mi a teendő?! Hátralépsz, majd erőből arconbaszod magad! Nem fogja elfogadni a regisztrációt (szerintem) sehogy! Sem hitelkártya adatot, se az IP tartományt ahonnan megpróbáltok fellépni! Ráadásul 90 percet nézni kell mint majom, az app végképp nem fog beengedni! (This service is not available in your country)
  • Landor
    #129959
    #129834
    igen :D
  • DarkSector
    #129958
    thx ilyeneket probááltam én is de nem megy
    mindegy hagyom a gecibe
    :D