176613
banner
  • orichalcos
    #130037
    Befejeztem DS3 demót:

    Single rész:

    Ez már egy teljesen az akció felé irányuló játék. Aztán lehet hogy a teljes játékban más lesz a dolog, de itt sok sok lövöldözés van.
    Ami tetszik. Fegyvercrafting, lehet upgradelni a sajátunkat, vagy akár egy vadiújat létrehozni. Nagy királyság.
    Demoval még nem végeztem, de úgy érzem hogy ez is beszerzős lesz valamikor idén.
    A grafika fantasztikus(vagyis inkább a látvány), ehhez nagyon értenek a srácok. A hó néhol vicces, de semmi komoly probléma nincs vele.

    Elértem a végét.
    Wow, tudják hogy kell hangulatot fokozni.Hogy rohadjanak meg.


    Amúgy köszöntem a bizniszt Tatyla-val, simán ment minden.
    Sonic All-Stars még vihető, 4k lett az ára, ennél lejjebb nem adom.
  • DarkSector
    #130036
    1.7GB a demo?
  • DarkSector
    #130035
    Második résszel sokat játszottam, nekem a sok lövöldözés volt a baj.
  • Mr Manson
    #130034
    Engem a játékidő készített ki. Mire elkezdődik vége is ... viszont a vége, gyereke az akkorát üt ... ehh ...
  • ABTeam2008
    #130033
    Nem rossz ez a Dead Space 3 demó, viszont vannak betegségei. Háromszor játszottam végig, először szingliben, utána kétszer co-opban. Nem hosszú, 10-15 perc alatt végezni lehet vele. Ez már szinte 100%-ban akció játék, hisz' ki ijed meg manapság a hóviharban hirtelen előugró nekromorftól? Ilyen tekintetben nagyon húz az előző rész felé. A látvány pazar, a frame rate stabil, DE nem lehet szemet hunyni pl. a földön ide-oda rángatózó hullák, és a mindenfelé szétnyúló karakterek felett (ezen hangosan felröhögtem játék közben). A co-op egyébként korrektül meg van csinálva, viszont én túl könnyűnek éreztem. A demó vége egyébként üt, a Visceral Gamesnél tudják, hogyan csigázzák fel a játékosokat.
  • vg
    #130032
    A második rész nem volt jó, sőt! Újrajátszhatósági mutató nulla. Én félek a harmadik résztől. Mellesleg, hol a rajzfilm????????
  • Bladzs
    #130031
    Egy kis segítségre lenne szükségem. A pendrivemet leformáztam az xboxal, de így a gépem úgy érzékeli mintha tele lenne. Olyat nem lehet csinálni, hogy gépről teszek rá filmet a pendrivera és azt a boxal játszatom le?
  • DarkSector
    #130030
    Igen az első rész volt a legjobb a 2. rész akciósabb de még mindig a mostani kor legjobbja, SZIGORÚAN a Silent Hill Downpour után!

    Demoban csak coop van? vagy ha nem coopba megyek akkor az a single? vagy hogyvan ez?
  • DarkSector
    #130029
    Megvan:

    Dead Space 3 DEMO x360 part1

    Dead Space 3 DEMO x360 part2
  • Totti5
    #130028
    Nincs, állítólag, tehát megint tök felesleges volt a fikázás, hogy ez már hülyegyerecoop akciólövölde ( na nem mintha az előző másfél rész nem az lett volna ). Dead Space a generáció horror akció játéka ez tény, de szvsz az első rész első felét nem lehet felülmúlni.
  • Totti5
    #130027
  • Moby
    #130026
    Remélem felkerül a torr...aa...az áruházba! :D
  • ABTeam2008
    #130025
    Not sure if trolling or just... Hint: aláírásom.
  • DarkSector
    #130024
    Neked is thx, akkor lemaradtam. Majd megnéézem youtube-on...

    Mondjátok pls hogy a single-ben nincsen mellettetek bot. :S
  • DarkSector
    #130023
    Mi az a Konzol Online? :D
    Amúgy thx akkor marad warez vagy 22.-e
  • Mr Manson
    #130022
    Bocs!
    http://demo.deadspace.com/ - itt kellett regelni,.
  • ABTeam2008
    #130021
    Ha olvasnád a Konzol Online-t, akkor értesültél volna a lehetőségről.. ;D
    Itt kellett regisztrálni hozzá.
  • DarkSector
    #130020
    Tők jó hogy mást kérdeztem. Örülök azért hogy végigjátszottad. :D

    Ha valakinek van feles kódja szóljon. :D THX
  • Mr Manson
    #130019
    Nekem is. Végig is toltam DEMO-t ...
  • DarkSector
    #130018
    Milyen kód? Honnan? :D
  • Mr Manson
    #130017
    negativ: DEAD SPACE 3 DEMO: fél óra sincs

    pozitiv: a VÉGE váááááááááááááááááááá KURVA JÓ!
  • davidka003
    #130016
    DMC 4 rohadt nehéz volt számomra meg unalomba fulladt.
    Videók alapján ez az új jobbnak tűnik.
  • Totti5
    #130015
    Előző DMCket a hardkórók tudták úgy játszani ahogy meg volt írva. Gyors, mezei játékosnak átláthatatlan kombókaszabolás a levegőben.

    Ez a rész kicsit máshogy néz ki. Inkább a taktikára, helyzetfelismerésre, a különbőző képességek jó megválasztásában jeleskedik. Az enemyk nem csak jönnek amit darálni kell, hanem megfelelő eszközökkel kell őket elkapni ( ergó bizonyos dolgokra immunisak ) és az adott helyzetekhez kell igazodni, tehét nem nekirontunk és ütjük a levegőbe ezerrel tökéletes kombókkal, hanem amikor ők támadnak és lehetőség van ellentámadásra akkor lehet. Persze az alap enemyt sima darálás, de a erősebbek már megkövetelik a dolgokat. Ugye Dante kapott ördödi és angyali képességeket is, pl a "kötél" amivel megunkhoz lehet húzni az ellenfelet és/vagy lefegyverezni őket. Szóval ugyan olyan kasza, de más a tempó és más az eszköztár, mást követel meg.
  • Tatyla
    #130014
    jaja nekem is
  • ABTeam2008
    #130013
    Megjött a Dead Space 3 demó kód!
  • Macccy
    #130012
    És igen, valóban. Kösz. Pedig mindent végignyomtam és meg mernék esküdni, hogy korábban vissza is váltott az inventory egy doboz lőszerre folyton! De most összejött, kösz
  • Botond #130011
    Nekem is van egy dance central 3 poszterem, az xboxhoz kaptam még csajok is vannak rajta. :)

    Vki becseréli vmi eredeti, új játékra? :)
  • Seth
    #130010
    Kiválasztod mint egy fegyvert(vagy gyorsabb a D-PAD vmelyik ránygombjával) és ugyanúgy használod, LT benyom céloz,RT eldob
    Legalábbis így rémlik
  • Macccy
    #130009
    Elég gáz is, de neked jó lesz ...! :P ;)

    Nah más: MEGBASZOM EZEKET A HANYAG KIADÓKAT!! Előbb az Ubi a faszságaival, most meg a Capcom kúrja fel az agyam! Nincs control options mint olyan - bár ehhez már hozzászoktam, nem is lenne baj - NEM mutatja meg sehol a menükben, sem a 4 (!) oldalas füzetkében, hogy melyik tetves gombbal dobod el a gránátot!
    Lehet, mondom lehet, hogy a campaign során ez hamar kiderül, lehet hogy egy Resident Evil rajongó ezt hasból vágja ... lehet hogy japánban a csecsemők az apatejjel szívják magukba ezt a tudást, de mégis ... Én egy kibaszott rookie kezdő vagyok! Nem kéne megmutatni mint egy rendes kiadásnál szokás!?!!?
    Vagy mielőtt Mercenáriznék (skirmish szar) előtte toljam le a fél játékot, hogy megtanuljam a gombokat?
  • Mr Manson
    #130008
    Nekem és havernak sem ...
  • Tatyla
    #130007
    azt várom én is de még semmi :(
  • Mr Manson
    #130006
    ... ma Dead Space 3 demo ...
  • ABTeam2008
    #130005
    Abban (is)!
  • DarkSector
    #130004
    Években 25? :D
  • TaRka0107
    #130003
    Azbiztoshogyénis:D
  • ABTeam2008
    #130002
    Nekem is van kitéve a szobám falára poszter (halo 4, ac3, the witcher 2 stb.), és 25 vagyok. Fuck me, right?
  • DarkSector
    #130001
    Persze írtam hogy ez csak egy általam írt becslés, legyen szerencséje de a biznisz kemény dolog, em fogom azt hazudni hogy nyugodtan próbálkozzon kap érte 2 kinect-et is.

    Én azt mondtam csak hogy 0.001% esély van rá.

    Hacsak nem sikerül még pénzt kovácsolni, ahogy példának írtad te is.
  • Macccy
    #130000
    Mert ha még meztelen Mila Kunis poszter lenne, mi? Yeah ... Kitapétáznám vele a klotyót! :D
  • Macccy
    #129999
    Jó jó, azért ne bántsd a srácot, nincs lóvéja venni, megpróbálta csak ...

    Jackie boy! 1 hónap diákmelóból vehetsz Kinectet, szerintem próbáld azt a módszert ha így nem megy. Akkor megtarthatod a posztereket is! :) Én legalábbis anno így nyomtam, meki, tesco és tsa.
  • Muttley
    #129998
    a látottak alapján ez egy harmat gyenge hack & slash
    egy Ninja Gaiden 2 huszonhatszor körbeszaladja és kineveti
    azon kívül kifolyik a szemem a színek használatától :D