176613
banner
  • Botond #130117
    Angolhonban csak DVD-s játék van? Nem hiszem, ott is akciós most sleeping dogs £14.99...
  • Seth
    #130116
    LT
  • DarkSector
    #130115
    Games on Demand, live-on az x360 játékokat amiket meg lehet venni és letölteni.
  • DarkSector
    #130114
    Fedezékbe lehet vonulni? hogyan? én csak bementem simán a dobozok mögé... :)
  • DarkSector
    #130113
    2 profilon lesznek maradék pontok, csakhogy másképpen meg értelmetlen, így még mindig jobb.
    De ha nem számolom a GOD-okat le lehet vásárolni vagy veszel 800-1200 pontokat, ha Arcade.

    "- mióta migráltam a linceszeim másik xboxra, nem megy h az accom játékait a többi acc is lássa :("

    ezt még nem tudtam,felettébb érdekes.
  • arty
    #130112
    magyar=maradék :D
  • Botond #130111
    Mijaza GOD?
  • arty
    #130110
    - két profilon lesznek magyar pontok
    - mióta migráltam a linceszeim másik xboxra, nem megy h az accom játékait a többi acc is lássa :(
  • vg
    #130109
    Legyen mit olvasni a klotyón...

    GamesTM



    letöltés

    Play UK



    letöltés

    Official Xbox Magazine USA



    letöltés

    X360 Magazine UK



    letöltés
  • Seth
    #130108
    A fedezéket én sem hiányolom,de benne van a játékban, ha olvastad volna a kiírásokat.Fedezékbe lehet vonulni, de tök röhejes ahogy meg van oldva, erre mondtam
    A lövős szörnyek nem azok amikbe belebújik egy nekro és úgy lövöldöz mint egy részeg. Én a rendes emberi ellenfelekről beszéltem, egy helyen jön 4-5 katona

    Vesztett állást meg produkálj egy mai fps/tps játékban :D Elárulom,hogy nem fog menni. Hülyebiztosak
  • DarkSector
    #130107
    "a fedezékrendszer meg röhejes."

    Minek fedezék? mikor ez nem gew klón, és nemtudom mennyire tudtad de a lövös szörnyek azok nem céloznak, csak lőnek vaktában, vagyis kb feléd lőnek de nem talál be elsőre minden lövés.

    Én nem hiányolom a fedezéket, ez nem az a stílus, a gépfegyós halottak csak tölteléknek vannak nem teszik ki a játék teljes ellenfeleit....
    Ráadásul ez a fedezék mindenkinek eszébe juthatott volna az első részben ott is volt a kis bogyó a 3 csáppal az is tudott lőni...:D

    "úgymond vesztett állást csinálni"

    Melyik játékban nem így van?
  • Seth
    #130106
    Én is tegnap próbáltam, egyedül. Valahogy olyan fura most a harc. Nem olyan pontos, reszponzív mint előzőekben. A kommandósokról ne is beszéljek, nagyon szar ellenük a harc, a fedezékrendszer meg röhejes.
    A fegyverkészítés alaposnak tűnik, majd kíváncsi leszek miket lehet alkotni. Attól félek ezzel a rendszerrel kapcsolatban, hogy lehet úgymond vesztett állást csinálni, pl nem megfelelő fegyvert viszel vhova magaddal(pl egy messziről lövöldöző katona ellen mit sem érek a testközelben erős fegyverekkel),újat meg mondjuk nem tudsz építeni mert a nyersanyagot elköltötted lőszerre,gyógyítóra.
    Na majd 3 hét múlva kiderül,azért várom nagyon
  • teddymac
    #130105
    Dead Space 3 demo teljesen jó igaz coopba probáltuk.
  • DarkSector
    #130104
    Megveszed egy másodlagos angol profillal pontokért, átlépsz a magyar profilba és -> Have Fun...én is ezt teszem.....:D

    1-2 arcade szarért nem fogok átlépni.
  • DarkSector
    #130103
    Csak pontokkal!
  • DarkSector
    #130102
    Bejön a magyar line, fent a cuccolosban a linkben a "hu-HU" átírod "us-UK"-ra és entert nyomsz.
    Vagy regelsz egy kamuprofilt angol régióba és utána angol marketplaca fog alapból bejönni, mert azt hiszi angol vagy.
  • DarkSector
    #130101
    Demo? Youtube?
    Ez nem érv, átmész egy angol profilba (vagy japó, ott van Ninja Gaiden 3 demo), letöltöd a demo-t vagy youtube-ot (persze már van magyaron, nemtudom angolba mennyivel volt előbb) belépsz vissza a magyarba és tolod.

    Magyarban meg van GOD.
    Bármilyen drága, de olcsóbb mint külföldi árakban, amiket a régió miatt le sem tudok tölteni.
    Szóval nekem főprofil a magyar, a külföldi US JPN accountommal csak azokat töltöm le ami ingyenes demo-app...és ennyi.

    Aki kint él mondjuk és tudja használni a több app-ot, megértem, a többieket kevésbé. :)
  • Tatyla
    #130100
    UK marketplace-en hol látom az akciós játékokat mert pc-n csak a magyar live jön be de így már az számomra gondolom használhatatlan?
  • heady
    #130099
    Mert mar UK-ben elek :P Otthoni bankszamlam nem el, az ittenit meg nem tudom megadni, mert ugye a cimet nem fogadja el. Igy semmit sem tudok liveon vasarolni.
  • Macccy
    #130098
    Én PayPal -t adtam meg fizetőeszközként és középárfolyamon fizetek. Hm, ennyi.
  • vg
    #130097
    De lehet, csak többe kerül.
  • arty
    #130096
    hoppá, erre nem is gondoltam. lehet átmegyek 3 hónapra angolra, aztán... imádkozok hogy menjen az assault heroes a magyar profilon is majd :D

    (nyilván nem fog)
  • Landor
    #130095
    UK reggel nem úgy van, hogy nem lehet magyar bankkártyával fizetni?
  • Macccy
    #130094
    Úúúb.meg! Pedig már majdnem átjöttem HU lájvra, de ha nincs Assault Heroes 1 akko ... :)) :D
    Viccelek ... Nem is tudom, tényleg, asszem maradok UK, az a biztos, az a 990 Ft játékozás érdekelt volna csak meg a magyar felirat a Wicserhez, de kibírom.
  • arty
    #130093
    Assault Heroes 1 kéne nekem :D Második részt megvettem, elsőt magyaron nem lehet, csak vártam és vártam, de nem jön.... :((( Addig meg nem álltam neki a folytatásnak :/ (jó, tudom h ez ilyen saját hülyeségem, de akkoris)
  • Macccy
    #130092
    Sráczok én tényleg nem tudom, mert nem próbáltam ezt a migrálást anno 2(?) éve, de nem úgy volt/van hogy egyes demók nem jöttek ki?! Mintha mondtátok volna! Aztán meg nemistudom ... Tudom, hogy 1-2 demó még nem a világ, de én ennyit tudtam meg azt hallottam én is, hogy volt aki bukott valami letöltött játékokat, tartalmakat. És ezt nem akartam, ezért maradtam UK ... Ja meg Youtube is egyből volt angolon, stb stb szóval attól eltekintve, hogy nem tudok használni ottani szolgáltatásokat like NowTV, Netflix és társai, tulajdonképpen fullos.
    Az viszont most pont jól jött volna, ha magyar accountra töltöm le a Witcher 2-t mert ahogy látom csumára tele van olvasnivalókkal! :)
  • DarkSector
    #130091
    Jah úgy már igen.
    Mik nem kaphatók itt amik máshol igen? :)
  • arty
    #130090
    lásd a három, a hsz-ed alatt ;)
  • arty
    #130089
    god? nem szeretek túlárazott játékot venni, nem érint ;)

    (tekintsünk el az eddigi pár tényleg jó akcióstól, amiket lemezesben már ezer éve végigjátszottam)
  • DarkSector
    #130088
    Persze hogy más, régiónként más árak vannak, más akciók.
  • orichalcos
    #130087
    Az rengeteg, itt 990ft ha akciózva van. :O
  • ABTeam2008
    #130086
    Mától van ez a lehetőség. Amire te gondolsz, azzal a lehetőséggel csak pár hónapig lehetett élni anno, amikor bővítették a Live-régiót (= akkor lett hivatalosan Magyarországon is Live).
  • Bercy #130085
    Én angliában élek angol accounttal.
    A Bioshock nincs akciózva (15 font az ára).
    Szerintem itt más akciók vannak, nemtudom, mert nem kapok hírlevelet...
  • TDC Geronimo
    #130084
    Megnéztem ezt a dead space 3at. Nem rossz... IQ meglepően jó.
  • ktomi22
    #130083
    a migracio azert van, hogy ha pls elkoltozol mas orszagba es akarod live szolgaltatast ott hasznalni.. esetleg ha még akkor vettel boxot amikor nem volt a te orszagodban live.. es kesobb lett.. akkor átmigralhatsz.. a sajat orszgodra..
  • ktomi22
    #130082
    pár oraja? .. már reges reg van.. es nalam azotan nemmegy
  • vg
    #130081
    "valaki tudna linkelni megjelenési listát . (nagyobb játékok mikor jelennek meg)"

    EZ a legjobb, még visszaszámláló is van!
  • DarkSector
    #130080
    Mire gondolsz? mert ppont fordítva van, a magyaron lehet venni játékokat GOD amit külföldin meg nem...:D
  • DarkSector
    #130079
    Kb azért mert 0 értelme van.
  • arty
    #130078
    1.) visszakapni a magyara migráláskor elveszett játékukat
    2.) megvenni a nálunk elérhetetlen játékokat
    3.) lehet, hogy ott még jobbak is az árak, mint magyaron (nemtudom, valami angol accos megírhatná, hogy bioshock akcioban ott most mennyi)