176613
banner
  • Macccy
    #130157
    Amíg Visceral papáék meg nem csinálják nekem a Dante's Purgatory -t addig ezt a DMC -t kell majd végiglőnöm h&s műfajban! :P
  • Seth
    #130156
    Úgy érted más mint a tiéd? :D
  • Waczkor
    #130155
    Csatlakozom én is.Iszonyat jó a dmc.Nekem sokkal jobban tetszik mint az előző rész.
    Szó szerint ahogy írtátok:friss,új,más.
    Változatos pályák,arzenál.Amennyire nem jött be a főhős új kinézete elsőre a videók alapján,egyáltalán nem gáz így már.
    Alig lehet letenni a gémet.Végigtoltam valszeg én is újra nekiállok,meg persze majd a dlc is azonnali lesz.
  • DarkSector
    #130154
    Nem téved senki, csak más az izlésük.
  • Macccy
    #130153
    Sokan mondjátok ezt a Devil May Cry játékot, ennyien nem tévedhettek. Bár nekem a demóban fura volt az irányítás, de a Resi6 -ban is fura, pedig a játék egyre jobban tetszik! (akciófilm ezerrel)
    Felírom ezt a DMC-t a wishlistemre! :)
  • TaRka0107
    #130152
    Kár...
    Azért köszi!
  • arty
    #130151
    akik a cloud save miatt szivtak

    csak mert goldod van, azért még nem hosszabbítanak
  • TaRka0107
    #130150
    Múltkori live leállásért kik kapnak 1hónap goldot? Nekem is volt és nem hosszabbították még meg. 21-én jár le.
  • Totti5
    #130149
    Kösz a tippet, hasonlóan teszek én is!
  • Tatyla
    #130148
    sikeresen előrendeltem a Konzolvilágtól a Gears of War:Judgment-et ez volt a legolcsóbb és persze ingyenes a házhoz szállítás és benne van a dlc meg poszter meg steelbook
  • TDC Geronimo
    #130147
    Ma vittem végig én is. 2 egyforma map nem volt, combat iszonyat jó, ha megvan minden fegyvered már. Most kezdtem elölről son of sparda módban és bitang jó. Graf/zene valóban odabaszott szintén. Sok rinyapicsa, aki sír az új rész miatt és emiatt nem tolja csak magával tol ki.
  • Victor1103
    #130146
    DMC kipörgetve.

    Hát ennél jobb rebootot elképzelni se tudtam volna a sorozatnak. Egy percét se untam, igaz hogy csak nagyvonalakban van hasonlóság az eredetihez képest, de pont ezért reboot. Friss, új, változatos, más. Ami nagy pozitívum a pályák és a zene. A diszkós pálya nagyon kreatív volt.

    Nekem ez egy 9/10
  • Harlekin
    #130145
    ha itthon van a lemez akkor mehet a dolog.
  • Landor
    #130144
    igen
  • Mr Manson
    #130143
    Ahhoz csak be kell csatlakozni nem?
  • Landor
    #130142
    értettem... csak most nem vagyok box közelben, csak láttam hogy játszol az 1-el, azért kérdeztem. holnap késő este tudjuk megjátszani az 1-es acsiját ha szeretnéd.
  • Mr Manson
    #130141
    Egy coop acsi kellene :D ... ugyebár!
  • Landor
    #130140
    Border2zni nem jössz?
    (egyébként nekem is megvan :)
  • Landor
    #130139

  • Mr Manson
    #130138
    Tudnál segiteni? :D
  • Harlekin
    #130137
    jelen
  • Seth
    #130136
    Várom szeretettel
  • Mr Manson
    #130135
    Borderland - And They'll Tell Two Friends acsi megvan valakinek?
  • vg
    #130134
    Jön nemsoká a Fall of Vergil dlc...
  • DarkSector
    #130133
    Ha kiköltözöl meg ha nagyon sok cucc van rajta az más...nekem nem volt sok...magyaron viszont bitang összeg ahoz képest, kiköltözni nem fogok szóval én itthonra terveztem vele.

    De ha kint vagy akkor nincs miről beszélni, hiszen akkor tudsz letölteni is, ez amit mondtam a hazaiaknak szól.
  • Macccy
    #130132
    Hát de ezaz, hogy az angol profilomon van a csillió játék meg DLC, a magyar proli ... akarom mondani profil csak ócsó GoD miatt lenne érdekes, másért nem. És így migrálnom se kell. Előbb utóbb úgyis kiköltöznék UK-ba szóval ... ja. :)

    Na kreálok is egy magyarszki profilovát!
  • Macccy
    #130131
    De megaláznám a kis k.rvát ... És még hálás is lenne!
  • DarkSector
    #130130
    Jam. Párszor láttam már ezt. :D
    Jó...drága. :D
  • DarkSector
    #130129
    Persze, nem mondtam hogy nem működne, csak éppen én a fő profilt tartom magyarnak, amin az Acsik is vannak, természetesen ha alapon kinti profilban vagy maradhatsz, de kb kurvára nem éri meg, hiszen a kinti profillal vennél KEVESEBB tartalmat (max arcade-okat tudsz venni (abból sem hiszem hogy olyan sok fontos van ami itt nincs meg) meg 1-2 appot leszedni, amiben más a magyartól)!

    Én nem azt fogom főprofilnak tartani amivel 100ft-os arcade-okat veszek hanem amivel 15ezres RDR-t.
  • szega96
    #130128
    xxDD
  • Seth
    #130127
    Na DMC lassan kivesézve, már csak a Hell or Hell van hátra, attól tartok egy kicsikét :D Baromi könnyű a régi részekhez képest,emiatt is megy a rinya :) Nálam simán 9 pontos cucc, rég játszottam ennyit hack&slash játékkal :)
  • Muttley
    #130126
    Totti, ettől lefialsz :DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jut eszembe, áll még Fanatec teszt ajánlatod v. máááá annyira nem...? :)


  • Bartn73
    #130125
    Sziasztok én is a migráláson gondolkozok Végülis az a kérdésem amikor angol profilom volt nemtudtam sok dlc+god játékot letölteni ,megvenni kiírta az ön régiójába nem elérhető baromságot,ezért lettem magyar(kb 1 éve) De ha újra angol leszek ezek a dolgok még fennálnak?
  • Botond #130124
    Szokott olyan lenni, hogy levesznek egy címet a letölthető játékok közül a marketplacen?
  • Macccy
    #130123
    Hallod mester! És mi van ha ... EZT FIGYELD:
    Meghagyom az eredeti accountomat Mary fuckin' Poppins -éknál és csinálok egy másodlagos profilt MAGYAR regisztrációval, minden magyar, full-full! Na? Na? Ez így működhetne szerinted? És fordítva használnám, a magyar accounttal tölteném le az ócsó Games On Demand játékokat és a UK profillal játszanám őket! Ezt így lehet?

    Mert nekem nem kell végülis 200 Ft Live előfizetés és nem nagyon fontos a magyar felirat se a játékokban, egyedül talán a Witcher lesz így kicsit szopósabb, de a tanulás nem árt!
  • DarkSector
    #130122
    Oks majd kipróbálom nem vettem észre hogy a játék kiirta volna ezt a lehetőséget.
  • Botond #130121
    Jahogyigy
  • Seth
    #130120
    Odaállsz egy fal elé és egyszer megnyomod asz LT-t
  • DarkSector
    #130119
    Ki mondta hogy nincs angliában GOD.
    Csak éppen nem tudod letölteni. Legalábbis nekem mikor angol voltam nem lehetett, a régió miatt.
  • DarkSector
    #130118
    Az nem a célzás? :D