176613
banner
  • DarkSector
    #130237
    Hát igen a rutin, és az új generációval mi van?
    Haverom 8 éves fiával? bevág minden új címet, és az öszses Tomb-ot lenyomta, az apjával együtt, aki 4x éves...
    Kérdem én, a 8 éves ha nem tudott elakadni (kivéve ha meghalt), az mit jelent? :D

    Amúgy a 130222-es hsz-al egyetértek, egy alternatív szériát kellett volna csinálni, mind Tomb, mind a DMC-nél.

    És van aki az egyikben őshonos, van aki a másikban, érdekes én úgymond, áttársultam, mert eddig DMC és Tomb nem, mots fordítva.

    És lehet azt mondani hogy a Tomb szar lett, ahogy én mondom a DMC-re.
    Egyszerűen izlés dolga.
  • Moby
    #130236
    Ha békaturmixra vàgyom nem :)
  • arty
    #130235
    "Én egyik Tomb Raiderben sem akadtam el mostanában amit játszottam mint régiekkel, OTT SE SOKSZOR."

    én kiskoromban sokszor elestem a biciklive, az utóbbi 10 évben soha.
    remélem érted... ;)
  • arty
    #130234
    az sem zavar, ha a sajtosdobozban békaturmix van? ;)
  • Moby
    #130233
    Mondjuk itt a fc3 nem egyértelmű(en szar), tehát jelen esetben a boxos fc3-ról van szó.
  • DarkSector
    #130232
  • Moby
    #130231
    Na ebben a topikban te vagy az utolsó, akivel izlésről leàllnèk vitatkozni : D
  • gduck
    #130230
    Na valami ilyesmire gondoltam én is ;)
  • DarkSector
    #130229
    Azok is. :)
  • Moby
    #130228
    Én a videók alapján már nem itélkezem. Az alapján a dmc-nek is szarnak kellett volna lennie. A fc3-nak meg jónak....
  • DarkSector
    #130227
    Uncharted only ps3.
    Csokolom. :)
  • DarkSector
    #130226
    Oks thx.Nem baj ez, ha könnyedebb, csak kíváncsíság. :)
  • DarkSector
    #130225
    Megmondjam mit változott a játék? Semmit, amit te mondasz az a változás kb a ps2-nél volt.
    Én egyik Tomb Raiderben sem akadtam el mostanában amit játszottam mint régiekkel, OTT SE SOKSZOR.

    Itt 1 változás van a látvány.

    (ez nem neked , hanem általánosságban)
    Meg hogy véres?
    Ki a faxt érdekel, nem vagyok gyerek.
  • Totti5
    #130224
    Mondjuk rámehetnének a fizikára puzzlék terén, vagy tárgyak kombinálásra. Nyugodtan lehet szörvájvör játékot csinálni, új dolgok bevezetésével. Mondom remélem az új TR nem csak futásm akció, verekedés, futás, meneükéls, robbanás szimsztémára épül majd, hanem kell majd benne mászni keresni félórákat, de attól tartok hogy ez ilyen Uncharted szintű dolog lesz... akkor meg semmi ujdonság nincs, sőt ebben a genben akciós kalandból 3 sőt 4 Uncsi is megjelent. Azt hogy Larával kell menni engem nem fog meghatni.

    Underworld szerintem jól fejlődött, jól ötvözte a régi elemeket, az újakkal amit megkövetelt a világ, de annál több akciót már nem bír el a játék, mert átbillen a mérleg és már nem azt képviseli ami miatt a Tomb Raider mindig is hiánypótló alkotás volt.
  • Moby
    #130223
    Èn a tartalommal azonosítom a játékot, nem a dobozon lévő random karaktersorozattal :P ;)
  • arty
    #130222
    5 év alatt azért elavulhat egysmás :) graf, néhány mechanika, ... meg az a gond, hogy játék közben úgyis beugranak a helyszínek, stb - nem lesz új

    amugy csinálhatnak tőlem olyal játékot, mint a mostani TR lesz, csak ne hívják tomb raidernek :)
  • Moby
    #130221
    Tonképp igazad van.
    Ezzel a segg+csöcs+fáklya szentháromsággal kevés dolgot tudnának már eladni nekem. Ha innen nézzük a tényleg nem a zsánerem.
  • Moby
    #130220
    Mert ennyi erővel előveszem az 5 évvel ezellőttit, úgysem emlékszem rá megfejtésileg, és az is jó.Ezért felesleges új, az sem lenne más.
  • Seth
    #130219
    34 óra körül. Világ legkönnyebb DMC-je :D, viszont számomra a legkönnyebben újrajátszható is. Mondhatni egymásután kezdtem neki a nehezebb fokozatoknak
  • arty
    #130218
    miért kéne (mindig) új?
  • arty
    #130217
    Szerintem nem. Nincsenek "tombraiderek" csak a Tomb Raider van (volt) ezzel a játékmenettel. Namost akinek 2-3 évente ez túl sok, annak nem ez a zsánere.
  • Moby
    #130216
    Nem játékmechanikailag van bajom vele. Larával van bajom. Nem tudom mi ùjat lehetne még ebből a vonalból kihozni radikális változás nélkűl.
    Valszeg semmi újat.
  • Moby
    #130215
    Vègre lenyomtam a DS3 demot. Én ennek továbbra is minden pikoszekundumát imádom.
    És volt időm még DMC-re is. Úristenhogymennyireszórakoztatóeznemigaz..szerintem ez lesz 2013 meglepetése.
  • Totti5
    #130214
    Pedig hiánypótoló a TR széria mert nincs más. Uncharted messze nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és GeoW copy lett játékmechnaikában. Jó kis platformos, puzzlés, keresgélős, könnyű harcolós, egzotikus tájas, nem minden másodpercben arcba robbanós játék nincs a piacon, csak a Tomb Raider.

    Nagyon remélem hogy ebben az új részben nem csak akció akció hátán lesz csőbe menve.
  • Moby
    #130213
    Én örülök neki. Az a TR abban a formában mára nagyon kifáradt.
  • Tatyla
    #130212
    mondjuk nekem a 6 éves lányom nézi velem a Halo 4-et de a Dead Space-t már persze nem engedem van egy bizonyos határ :)
  • Tinman #130211
    Akkor te nem játszottál a Tomb Raider-el.

    1243 módon halt meg Lara a csapdáknak és a környezeti veszélyeknek hála és bizony némi piros pixeles valami is szokott belőle szivárogni... emlékezz a tüskés csapdákra, meg szerencsétlen halálhörgésére (inkább nyögés volt az).

    Vagy te a német verzióval játszottál?
  • Tatyla
    #130210
    egyet értek veled de ez már az új generációs Lara,anno emlékszem 96' karácsonyán már nyúztam az első részt PS1-en mindenféle youtube-os videó meg végigjátszás nélkül igaz az internet lufi csak 97-ben pukkant ki,majd utána a sorban a többit de azóta eltelt 17 év és felnőtt egy másik generáció és ez már java részt nekik készült de ugyan úgy engem is érdekel,de elfogadom hogy változás történ...
    manapság a gyerekeim többet játszanak a boxon én maradtam a pc-nél még de szerintem nem foknak rosszat álmodni az új TR-töl sem...
  • gduck
    #130209
    Én a tiedet éreztem személyeskedőnek, ezért volt a válasz, nem sértésnek szántam, inkább gúnyosnak

    Hogy ki vagyok Én? :D Egy senki, de már jó régóta itt vagyok az sg fórumon, ezt a topicot meg régóta olvasom, csak keveset szólok hozzá ;)

    Kíváncsi voltam mit szóltok a felvetett észrevételemhez, azért írtam. Nekem a Tomb Raider mindig is egy "ugrálos" ügyességi játék volt, csinos főhősnővel és logikai feladványokkal, trükkökkel. Persze voltak ellenséges katonák,állatok és akciójelenetek, de ez csak egy egész pici része volt a játéknak. EDDIG ;)
  • vg
    #130208
    Sir! No, sir!
  • Harlekin
    #130207
    grat! és sorry,de még mindig nem került haza az a kurva lemez...
  • Tinman #130206
    +1
  • davidka003
    #130205
    Jó de az tény, hogy a #130202 eléggé személyeskedős lett. Az ilyet itt nem szeretjük.
  • arty
    #130204
    nem vergődött, csak megjegyezte. erre mindenki nekiugrott, ő pedig csak védte az álláspontját.
  • davidka003
    #130203
    lol. :DD Ez már tényleg röhej. Te ki a fene vagy? Nem nagyon láttalak még a topicban. Pont arra akartam utalni, hogy neked szánalmas a vergődés amit a véresebb Lara miatt csinálsz de látom nem esett le.
    Szerintem meg az új rész sokkal jobb lesz. DMC-nek is jót tett az újítás.
  • gduck
    #130202
    Ezt a lúzer hozzászólást Te csakis a gondjaidról beszélsz az életben? Eléggé zavaró lehetsz a környezeted számára
  • arty
    #130201
    Gondolom van gyermeked, aki esetleg még gamer is, így aztán relevánsan meg is tudod ítélni mekkora probléma is ez ... ;)
  • arty
    #130200
    te amerikai vagy? mert azoknál gonoszabb a csőcs, mint a vér ... :)
  • Tinman #130199
    Nekem is kéne egy. 5.5-6k a korrekt ár érte használtan.
    Ha vettél egyet, letoltad, dobj bátran p.ü.-t 5.5k postával és term. előreutalok.
  • teddymac
    #130198
    Dragon's Dogma mennyért kapható használtan ?