176613
banner
  • Harlekin
    #130477
    Itt látod csak 1 dolog lenne számodra zavaró ott meg lényegesen több eshetőség áll fent...
    Lemerül,elfelejted tölteni,tönkremegy és stb stb stb
  • Waczkor
    #130476
    Már akit nem zavar a kábel,én rohadtul utáltam.
  • Harlekin
    #130475
    Én ezt használom évek óta a vezeték nélküli kontrollerekhez...
    kábel
    Nem kell semmi ha közel ülök a tévéhez be van dugva a boxba ha távol az ülőgarnitúrán akkor meg be van dugva ebbe
    hálózati adapter

    1 percet nem szarakodtam elemekkel,aksikkal rohadtul nem zavaró a kábel mehet a rezgés könnyebb a kontroller.Csak előnye van...
  • Macccy
    #130474
    Ja és a fülreszájjal még többet is fogyaszt, szóval naná hogy zicher a Co-Op közben kikapcsolás!
  • Macccy
    #130473
    Mert mint mondtam mindig rosszkor kapcsol ki, én meg tróger vagyok és nem töltöm néha fel egyből a rosszat. Kiveszem, töltényt cserélek ... aztán akkor jut eszembe, hogy hoppá van amikor Co-Op közben kiírja a második 'tárra' is, hogy epicfailgecóó és lekapcsol! Aztán megy a kapkodás, hogy a fogkeféből kivarázsoljam, remélve hogy az se merült még le!

    Ezért lenne jó a vezeték. Néha ... Nem fixen.
  • Waczkor
    #130472
    Nem cerkák,egybe van,akksi és érintkezőket használ.Azt hogy mekkora a kapacitása nem tudom.

    Nálam megy rezgő motor mindig,8-10 nap miért nem elég?
  • Macccy
    #130471
    Ez az a játék, ami az elmúlt ... évek ... alatt nem győzött meg még mindig, nem tudott, bármennyire is imádom az ALIEN(S)-t. Valami bizsereg az agyam hátuljában vele kapcsolatban, lehet egy kis Alien és bár általában nem szoktam csak látvány alapján ítélkezni, de itt pont az nyugtalanít. Valahogy nem összeszedett, valami nem kerek. Rohadt régóta készül, de a mozgások, a modellek, a textúrák itt-ott ... nem állt össze nekem még.

    De rohadtul figyelem, ha megjelenik minden tesztet elolvasok és amint lehet ki is próbálom, mert nagyon kéne egy jó Alien játék!
  • Macccy
    #130470
    Hát most úgy van, Energizer 4 pack (2200 mAh) + töltő, néha befogok a fogkeféből 2 GP -t (2600 mAh) is, de sajnos már érezhetően megöregedtek az akksik ... Egy pár nem több mint 8-10 nap, de van már hogy annyi se. És naná, hogy a legrosszabbkor kezdi el forgatni a zöld LED-gyűrűt a Guide körül! Van kettő kontroller, a tartó sem gond, de emiatt a fogyás miatt gondolkodtam néha vezetékes használaton.
    Ja és a rezgőmotor ki van kapcsolva most már mindig, mert így fogyaszt kevesebbet!

    Amúgy te vagy az emberem, mondd, mit tartalmaz pontosan ez a P&C kit? Sima "cerkákat"? Vagy az egy akksi tartó formájú akksi pakk? A réz érintkező csíkokat használja mint a kínai szarok, vagy sima +/- ?
  • Waczkor
    #130469



    Egyre jobban körvonalazódik egy CE előrendelés.Most nézem végig a filmeket rákészülés gyanánt,hangulat nagyon ott van,remélem kellően hosszú lesz a kampány,coopban biztos vadállat lesz
  • Waczkor
    #130468
    Szerintem ne vegyél play and charge kitet.Nálam kettő is elbaszódott,másoknál is olvastam hogy hamar megadták magukat.Persze biztos nem mindnél ez a helyzet,annyiból jó hogy ha lemerülsz tudod egyből tölteni és közben játszani.

    Bár szerintem akkor is a legjobb ha van 4 akkud,ebből kettő a kontrollerben,2 meg feltöltve vagy épp töltésben.

    Én már pár kontrollert elhasználtam,az elemtartókat megtartottam így egyből tudom cseréni ha lemerül az egyik,nem kell kivenni az elemeket és berakni az újakat,hanem csak lepattintani és mehet rá a másik adag.

    Energizereket használok,egyik adag 2000mAh másik pedig 2450mAh.Ádáz csatákban is nagyon sokáig bírják.

    Pakkba ki lehet fogni jó ajánlatokat,töltővel meg 4 akkuval.
  • Macccy
    #130467
    Úúúú, láttam már korábban is ezt a technológiát meg beszéltetek is róla, de nekem ez tetszik vázzee
    Valóban nyújtott és valóban elsőre zavaró, de a minap Split Screen-eztünk FarCry3-mal és ha választanom kéne, akkor szerintem inkább ezt választanám!
  • arty
    #130466
    Csak ha bírod a torz, nyújtott képarányt. (én nem)
  • TaRka0107
    #130465
    Összes splitscreen játékhoz jó.
  • arty
    #130464
    játéktámogatás hiányában ez kuka :(
  • DarkSector
    #130463
    Ja értem már. így akkor érthető.:)
    Már kezdtem megijjedni. :D
  • Macccy
    #130462
    Nem is az kéne, mármint nem az akkumulátor(ok) miatt rendelnék a spárgáktól, mert még felrobbannék vele! De a kábel maga, az talán elég is lenne nekem és 7 dollárért nem rossz!

    Na persze azért is kérdezem pontosan mi van a csomagban, mert az is érdekelne az akksik mellett, hogy milyen a "hasa" annak a tartó kockának! Tudja e tölteni a kontroller az AA akksikat a hagyományos alsó-felső +/- pólusokon, vagy a töltés azokon a réz érintkezőkön keresztül történne??
  • davidka003
    #130461
    Ezek a kínai utángyártott szarok 500 mA-t tudnak kb.
    4800-at meg úgy kell érteni, hogy 2x2400 mA.
  • DarkSector
    #130460
    Milyen 500mA? kellene a kutyának.
    1800 alatt semmit.
    4800mA meg kötve hiszem hogy LR6-ban létezik. 2600 a max vagy 2800.
  • Macccy
    #130459
    Komolyan koncentrálnod kéne, nem viccelek! "Focus Trinity!"
  • davidka003
    #130458
    Ezek az utángyártott szarok nem érnek semmit. PH-n írta egy srác, hogy kb 500 mA a reális, hiába van ráírva 4800 mA.

    Érdemes megemlíteni, hogy hiába USB-s ezzel PC-n nem tudsz játszani csak tölteni lehet vele. Nem volt kérdés de sokan beleesnek ebbe a hibába.
  • DarkSector
    #130457
    Ha tippelnem kéne 2500-2600.
  • Seth
    #130456
    Hány mAh-sak az aksik ?
  • DarkSector
    #130455
    Akkor nem értem mire gondolsz a kérdést illetően. :)
  • Macccy
    #130454
    Eddig én is eljutottam, de azért kösz.
  • DarkSector
    #130453
    Szerintem ha kapsz bele valamit akkor 2 elmet, mennek vagy 2-3 napig. :D
    (nem is igaz...:D)

    "Akkumulátor és töltőkábel vezeték nélküli Xbox 360 irányítóhoz."

    " Xbox 360 játék közbeni töltőkészlettel a játék mindig energikus marad. Ha kiürülőben vannak a telepek, játék közben is tölthetsz, megszakítás nélkül. Az akár 35 órán át is használható telepekkel örökre búcsút mondhatsz az eldobható elemeknek."

    Hogy hány mA-es arról fingom sincs...
  • Macccy
    #130452
    Srácok! Tudja valaki, hogy PONTOSAN mit tartalmaz ez az úgynevezett XBOX 360 Play'n'Charge Kit? Láthatóan a csomagban van ugye egy USB>Controller spéci kábel és ezt addig értem is, de a fekete akksi tartóban mi van? AA Ni-MH akksik? Mekkorák ezek? Ami infót találtam az elég szórványos, leginkább 2100 mAh kapacitásra hivatkoznak, de 3600 mAh és szédítő (!) 4800 mAh értéket is dobott a Google ...

    Azért érdekelne, mert ha gyárilag ez valóban csupán 2100 mAh, akkor nem ragaszkodnék az eredeti Microsoft cucchoz és inkább vennék Hong Kong-ból utángyártottat, úgyis a kábel a lényeg (most is 4 db 2200 mAh Energizer akksikat használok)
  • vg
    #130451
    ejha!

  • DarkSector
    #130450
    Jaja ...:D
  • Macccy
    #130449
    Ja arról ... !? Akkor ezt úgy érzem megbeszéltük.
  • DarkSector
    #130448
    Arról amiket mutattam. :D
  • Macccy
    #130447
    Te most miről is beszélsz?
  • Muttley
    #130446
    gyerekcipőben a splitscreen probléma megoldása
  • Muttley
    #130445
  • DarkSector
    #130444
    Belinkeltem többször nem fogom.A link engem igazol. ;)
  • Macccy
    #130443
    Ja azt néztem én is, nagyon tetszik az a Cartoonish grafikai stílus! :)
  • Macccy
    #130442
    Defined ami azt jelenti meghatározta, nem feltalálta a műfajt, nem tette le az alapkövét hanem átformálta és sikeres volt ezért el is terjesztette a "rezi" stílust! Meghatározó az SH is amúgy, de mellékes mert a nagy öregek tették le először. Nagy különbség!

    Ez meg, hogy kell egy minimum látvány... Erre mondhatnám, hogy azon a baltával nyesett RE1-2 látványon sem lehet jobban félni mint egy olvasott regényen! Arról meg nem is beszélve, hogy ezt ugatom délelőtt óta: a saját korában AZ volt a survival-horror, az ezredforduló előtt a Resi 1-2-3, ma pedig EZ a Resi és ilyen egyszerű. Pont.


    Most zavartuk le a Chris Ch1-et. Na ez - de csak EZ - most valóban egy másik nézőpont volt, de soha senki nem mondta, hogy egy világméretű zombi és bio-organikus fegyver háborúban csak kastélyokban és katakombákban bolyongó magányos hősök lehetnek! Kell ez a kis swatos rendrakás, úgyis tudom, hogy nem fog nekik sikerülni! Muhhahahahaa :)
  • vg
    #130441
    Ez a The Cave érdekes cucc. Jópofa, vicces is, de mégis gyerekes. Ki a célközönség azt nem tom.
  • Renjike
    #130440
    csak nekem tűnik gagyinak? Nem kötekvésből meg semmi de tényleg ://
  • DarkSector
    #130439
    Jó hogy linkelted, mindjárt legfellül.

    "Resident Evil (1996) named and defined the survival horror genre."
  • DarkSector
    #130438
    Van elődje, de nem az AitD és ha van az a látvány miat nem igazán horror, ahoz kellett egy minimum latvány. :)
    Kötekedel. :D