176613
banner
  • DarkSector
    #130517
    Ezt a kutyáát valaki leverte már a demo-ban?
  • DarkSector
    #130516
    Miért melyikben jobb? :)
  • Csiniminisz
    #130515
    Hali ,segítene valaki az Assassin 3-ban nem sikerül pár dolog:
    -nem tudtam még elkapni futárt.Van olyan hely ahol rendszeresen felbukkan?
    -nem sikerül lefegyverezni ellenfelet puszta kézzel.Van rá combo?
    -végül;az erődök ládáit nem tudom kinyitni,tolvajkulccsal sem,pedig
    fel vannak szabadítva?!
    Előre is kösz.
  • TDC Geronimo
    #130514
    "Szerintem:
    Ilyen jól még nem nézett ki karakter videójátékban mint Raiden most. (konzolon egyértelműen)"

    Hátőőő :D
  • DarkSector
    #130513
    Ja igen ezaz...ezt néztem én a videóban védekezésnek.
    THX.
    Nekiesek még1x. :)

    Kibaszott gyors a dög és nehéz is kikerülni sokszor.
  • Seth
    #130512
    Nincs védekezés gomb. Parry van. A támadással szembe nyomod és X? ha jól emlékszem. De időzíteni kell, mikor narancssárgán felvillan az ellenfél
  • DarkSector
    #130511
    Amúgy féltem az irányítástól, de nekem nem okozott gondot, letoltam a kicsike tutorial-t és ennyi utána ment minden, a nagyobb robotoknál is meg van a taktika, amúgy írja is egy "hint"-ben.
    Futni kell, és az x-el vágni mikor felemeli a lábát a lépkedő, és akkor nekimenni ha lebénül...annyira magától érthetődő volt elsőre is.

    Viszont most a kutya megöl mindig...már kezdem kiismerni a mozgását, de én kevés életet sebzek neki, lehet nem Normalon kellett volna mennem...:D
  • DarkSector
    #130510
    Miért Jack? :D

    Amúgy tény nekem sem tetszik, de túúlteszem magam rajta, van még más amit másképpen is el tudtam volna képzelni, de annyira kellett ez a Raiden, ez a MGS stílus (izé a karakterekre értem) hogy csak na, nekem a 3.rész volt az uccsó azóta semmi!

    Meg engem lekenyereznek ha igényes egy karakter, itt indul nálam egy játék, illetve egy H&S-ben kötelezőnek tartom, hiszen ez a látvány-ról és harcról szól, messze nem érdekel a körítés azaz a story ennyire, éelvezzem a darabolást, ne legyen unalmas voltatott.
    A demo nekem piszokjó, nemtudom milyen dolgok lesznek még a full-ba de megveszem ha nem jön pc-re.

    A megdöbbentő hogy ahoz képest milyen látványos, nem is akad nálam, és a távolban lévő épületeken nem zizeg a sok rece.
    Dead Space 3-ban sem nagyon láttam recéket ami azt illeti.

    Raiden-t, közelről nyugodtan meg lehet tekinteni, aprólékos, a kardja sem gagyi kidolgozottságra...
    Max a környezetbe raktam volna több útvonalat, legalábbis a demo alapján és több szétvágható elemet.

    és tudom nincs erőforrás, meg a havok de 1 nagy kifogásom hogy ELTŰNIK minden miután szétvágtad...hálisten nem azonnal!
    De el.

    Robotkutyánál melyik gombbal kell védekezni?
  • vg
    #130509
    Nem kell visszaállítani, ezért nem fognak bannolni. Felmész, felfrissíti, aztán leszeded netről a gépet.
  • orichalcos
    #130508
    Páran meg letranszizták Jack-et. :D Meg hogy magassarkuban van. :D
  • DarkSector
    #130507
    Amúgy pár szót a MGR-ről.

    Szerintem:
    Ilyen jól még nem nézett ki karakter videójátékban mint Raiden most. (konzolon egyértelműen)
    Szerintem:
    A környezet azért kevésbé részletgazdag (persze nem csúnya azért), mert a karakterekre és szerintem 2-4x élsimításra, és a 30 vagy 30+ fps-re ment el az gép energiája.
    Szerintem:
    a kardozás, maga a (Zan Datshu marhára feldobja a játékot, kis vérfrissítés, persze számíthattunk rá)

    nekem az amit vártam.
  • TaRka0107
    #130506
    nekem is flashelt. multiztam is, szóval nyugodtan felmehetsz vele netre.
  • Seth
    #130505
    Az öszes eddigi részét végigvittem :D Beteg, nagyon pihent,de pont emiatt jó. A zenéje meg zseniális(an abszurd)
  • Totti5
    #130504
    Pont az. Japán és beteg, de nagyon!

    "Ha esetleg nem vagy képben a Katamari-játékokat illetően, akkor itt egy kis gyorstalpaló. A Katamari egy ragadós golyót takar, amihez szinte minden létező dolog odatapad, minek köszönhetően a labdacs egyre nagyobbra duzzad. A játék lényege tulajdonképpen annyi, hogy a golyót irányítva egyre több cuccot szedjünk fel, és így egyre nagyobbra növesszük azt. Kezdetben persze csak egész kicsi dolgok tudnak a Katamarinkra tapadni, de ahogy haladunk előre a játékban, úgy lesz lehetőségünk egyre nagyobb objektumokat „bekebelezni”, és itt a nagy tényleg nagyot jelent, tehát nyugodtan ideképzelhettek házakat vagy akár hidakat is. Habár elsőre ennek nem sok értelme van, de a japán fejlesztők ezt az elborult alapötletet is képesek voltak játékká formálni és célokkal megtölteni, és ha az ember egyszer belekezd a Katamari gurigázásába, utána már nehéz lesz abbahagyni."

    X360ra is jelent meg belőle. Beautiful Katamari címen.
  • Macccy
    #130503
    Katamari Damashī Nobīta ... ? Uhh, nanáhogy perverz japós teletabi
  • Macccy
    #130502
    Mieza beteg szar, tejóég??!! Totál betépett, színes gyépés perverzió, tuti japánok műve! Eltaláltam? :)
  • Forza Italia
    #130501
    az a baj h flashelt. De ha vissza állíttatom akkor nyugodtan felmehetek akkor már nem bannolnak ugye?
  • vg
    #130500
    Ha rgh gép, akkor pofonegyszerű a frissítés. Ha flash, akkor felmehetsz. Ha bannolva van a gép, akkor így jártál. Ha érintetlen, akkor a te bajod, hogy nem kötöd rá.
  • Forza Italia
    #130499
    mert nem kötöttem rá :D
  • TaRka0107
    #130498
    Miért nincs neted boxra?
  • Forza Italia
    #130497
    Srácok egy kis segítség kellene.

    A Fifa 13 ba karrier módban folyamatosan lefagy a játék. Az EA-tól azt az emailt kaptam, h töltsem le a frissítést ami megoldja a problémát. A gáz az h nekem boxra egyáltalán nincs netem így ez kilőve. Találtam neten frissítéseket de azt nem tudom h hogyan tudnám számítógépről frissíteni vagy esetleg pendrive segítségével. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném mert én ilyet még nem csináltam és fogalmam sincs h h kell.
  • Totti5
    #130496
    Legfirssebb VITA szerzeményem.

    Ez az intró mindent vitt:D:D:D:D

  • Soldiers
    #130495
    Srácok a ha gépen wifit használok de nem akarom hogy automatikusan csatlakozzon a netre azt hol tudom letiltani??
  • DarkSector
    #130494
    Teszteltem lassan jött le, de működik! :)
  • Macccy
    #130493
    Nanáhogy Te! :D :P
  • Harlekin
    #130492
    Nem vezetékes"funkcionálisan"(mint ahogy a mobil se lesz vezetékes ha a töltőn van" itt megmarad a választásod hogy így vagy úgy használod.És nem kell hogy a boxal kapcsolata legyen a vezetékel.A vezetékesnél nincs ezekre lehetőséged...Ennyi erővel attól a tudattól is nehéz szabadulni amikor ott tekereg a headsett vezetéke a kontrollerből...
    1 dolog biztos,hogy az 5 éves boxozásom alatt 1 szer sem szaladgáltak körbe a zöld fények a guide gomb körül...Tehát ki járt szarabbúl az akit agyonlőnek 5x mire elemet cserél vagy félbeszakít a kikapcsolás 1 jó gamát vagy ÉN aki amúgy is 1 helybe ül ergo nem tudom mi zavaró lehet a kábelbe...
  • Totti5
    #130491





  • DarkSector
    #130490
    Akinek kell a MGRV demo de nincsen GOLD-ja szóljon!
  • DarkSector
    #130489
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hitman_HD_Trilogy_XBOX360-COMPLEX.torrent
  • arty
    #130488
    pedig nem lehet akkora meló optionsba egy kapcsolót tenni és ha ON: széltében nyujtottra renderelni... (amit a tévé megnyujt föggőlegesen és pont igy lesz jó a képarány)
  • vg
    #130487
    Heavy Fire Shattered Spear

    Azt hittem jó kis fps...

  • Macccy
    #130486
    De nekem ez tiszta volt eddig is.
    Viszont a tudattól nem menekülsz, hogy a vezeték nélküli kontrollered bizony így VEZETÉKES!
  • Harlekin
    #130485
    Na,hogy teljesen tiszta legyen a dolog a vezeték nélküli kontroller sose lesz vezetékes az mindig vezeték nélkülikén funkcionál.Vezetékkel csak az áram ellátását biztosítod.Tehát ha az eredeti akksi van benne akkor azt tölti,ha a tartóban lévő akksik esetleg elemek vannak akkor azokkal semmit nem csinál,csak készenlétbe tartja,ha kihúzod a kábelt ne kapcsoljon ki a kontroller.
  • Harlekin
    #130484
    Nem árthat mivel a kontroller töltő árama máshol megy az aksikba.
  • TaRka0107
    #130483
    Én is így csinálom! Van két pár elemem tehát 4db. Lemerül akkor teszem töltőbe, addig meg ott van a másik feltöltve.
  • Macccy
    #130482
    Azt már nem vágod mi, hogy ez árt e a benthagyott akksiknak?? Mert ha jól értem te akksi nélkül használod ilyenkor kvázi vezetékes kontrollerként. Tölteni gondolom nem tudja így ...
    Én nem érteni fizika, Dr Öveges!
  • Macccy
    #130481
    Ravasz megoldás!
    Egy USB toldó nekem is hányódik otthon, most az ájfón töltőjéhez toldva használom, de akkor majd bevetem ehhez is, vagy rendelek azt is a sárga ördögöktől!
  • Harlekin
    #130480
    1.5 méter de nekem ami a kanapénál van az meg van toldva 5 méteres usb toldóval mert ott a konnektor így a kanapé mögött megy a vezeték és 1 méter jön csak fel ahol ülök.
  • Macccy
    #130479
    Na EZ kell nekembazmeg!! Rád kellett várnom megint, pápa?!

    Ilyet veszek és akkor lehetek wireless is, ugye? Bennhagyom az akksikat és csak akkor dugom fel a kontrollert, amikor már merül? Mert ez tökjó félmegoldás lenne, amikor ugyanis Co-Op-ozunk, akkor mindig a fotelban ülök kábé 2 méterre a boxtól! Apropó, milyen hosszú ez?
  • Waczkor
    #130478
    Hát ifjonc koromban talán elfelejtettem,de már mindig van pluszban elem,ha meg lemerül egy egyből rakom a töltőbe
    De ha mindennek vége,akkor is ott a két play and charge kites akksi,csak azokat nem használom,mert mutatja hogy tölteni kell rádugom és egyből zöldre vált.