176613
banner
  • Macccy
    #130557
    K. Anna létezett szilikonozás előtt is?
    Nem tudom milyen lehetett, de hasonló (illetve minőségi) félelmeim vannak az Aliens game okán nekem is, de NE legyen igazam!
  • Muttley
    #130556
    az Alien trailer tényleg epic kick-ass :)
    viszont a végleges játék sztem laposabb lesz, mint
    kelemen anna szilikonozásás előtt
  • Macccy
    #130555
    Hú ez tényleg elég jó! Ezt a DMC -t egyre fentebb lökdösitek a wishlistámon, day-by-day ...!
  • Macccy
    #130554
    Van



    És élesben ettől még jobb is, sajnos homályos picit a shot. Na de a lényeg hogy bár csöppet sem kidolgozatlan a japó karakter (hogy csúnya e az személyes preferencia kérdése) de semmi extraság, főleg a mai felhozatalban. Far Cry 3 fő karakterei is nagyon nagyon kidolgozottak voltak, bár az ugye nem páncélos sci-fi.
  • Macccy
    #130553
    Ezt miből gondolod? (feltételezem nekem szólt)

    Amúgy ez ilyen mesés, hogy a levegőben megáll sokáig és vagdalkozik? Valamiért azt hittem kommandós dologra építenek, de akkor tényleg nem ismerem a Metal Gear -t mint olyat
  • orichalcos
    #130552
    Nem nagyon ismered Metal Gear világát gondolom.

    Ő a Metal Gear Ray:

    http://www.youtube.com/watch?v=sVFyYqfNSVg

    Ez meg a Metal Gear Rex, úgy hallottam hogy ez is benne lesz játékban.

  • DarkSector
    #130551
    Gunstinger nem Kinect játék?
  • DarkSector
    #130550
    A legjobban fest. :)
  • Totti5
    #130549
    De a Metal Gear is jól fest persze.
  • Totti5
    #130548
    Naszóval

    60 fps Ninja Gaiden 2 ( 2008 )



    60 fps Devil May Cry 4 ( 2008 )



    60 fps Bayonetta ( 2009 )



    60 fps Ninja Gaiden 3 ( 2012 )



    60 fps Metal Gear ( 2013 )



    30 fps DmC ( 2013 )



    Tök egyértelmű hogy a DmC a legszebb... persze fele frémmel könnyű volt.
  • DarkSector
    #130547
    Jaja majd megnézem ezeket, mert én elsőre csak végigszaladtam, a kövibe a legelső majd az lesz hogy megnézem miket lehet szétvágni...:)
    Kár hogy a Tutorial csak az alapot mutatja meg.
  • TDC Geronimo
    #130546
    aha

    Azt is megcsináltam hogy levegőbe eltolod a ninja runt + Y az ellenfél felett és egyből beadja B gombra a levegőből való ráugrást

  • DarkSector
    #130545
    Nem...:D
    Minnya visszamegyek kipróbálok 1-2 dolgot. :D
    Gondolom mikor közel van akkor kell a Blade Mod
  • TDC Geronimo
    #130544
    RPGket próbáltátok már kettévágni miközben felétek repül? :D
  • DarkSector
    #130543
    Na az lehet azokat nem láttam van kép róla?
  • DarkSector
    #130542
    Hát ja ez a kutya is ha elsőre segítség nélkül csinálja az ember kell idő mire rájössz és ooda kell figyelni ügyesség terén főleg a védekezésre. :)
  • TDC Geronimo
    #130541
    PS3as verzió nem tearingel szerencsére :y
  • Macccy
    #130540
    Ja, amúgy ha 60 fps volt a cél, akkor miért van rohadtul screen tearing? Mármint az nem lehetett volna, hogy 30 fps solid? Vagy ezt csak én nem értem, vagy csak a demó retek?
  • Macccy
    #130539
    :D :D :D
    Haver, ez a Metal Gear Ray úgy hangzik mint egy olajos overálos borostás sörszagú autószerelő Iowa-ból! :))
  • Macccy
    #130538
    Halo 4 MC vagy Cortana is jobban néz ki, mint ez a hidrogénezett hímkurva! EDDIG ... Már rájöttem, hogy japóság rajongó vagy és tisztelem is, de túlzásokba ne ess, hogy milyen szép, mert nem az.
  • orichalcos
    #130537
    Látod ezt még nem próbáltam, 40 százalék körül már toltam repairt. :) Egyébként a kutya nem is olyan vészes, a többi boss-ra leszek kíváncsi. A minapi videó alapján nem lesznek egyszerűek, ahogy a Metal Gear Ray sem.
  • DarkSector
    #130536
    "ha van nálad magától aktiválódik alacsony hpn"

    nem azért mert lement a HP-ja?
  • orichalcos
    #130535
    Igen ezt tudom, így is javítom magam, de több videóban is láttam hogy harc közben javította magát a játékos, és nem úgy hogy d-paddal szöszölt.
  • DarkSector
    #130534
    ja nekem csak a RPG meg a Kard volt...:S
    Életem mindig a kék gerincfolyadékkal töltöttem.
  • TDC Geronimo
    #130533
    Repair, ha van nálad magától aktiválódik alacsony hpn, de a dpadon nyomsz egy ballra/jobbrat ott bejön menü és legelső téglalapba lehet használni X-el
  • DarkSector
    #130532
    Repair-t nem sikerült nekem sem.
    Becsúszást még nem csináltam csak utólag láttam neten...majd kipróbálom...:D

    Hát SPOILER:

    Én egyszerűen úgy győztem le, hogy adott időbe kell kivédeni a támadásait, a berserk-nél is!!! Annál ha kihagyod 20% kapsból lemegy kb az életből...:D

    Én elsőre TR-t rendelek, de ha megoldható ezt is beszerzem. (Konami szerint nem lesz pc-re sajna)
  • orichalcos
    #130531
    Elsőre meghaltam, aztán rájöttem hogy a becsúszással (jobb ravasz-Y) utána kaszabolással, meg kitéréssel le lehet zúzni.Hja meg van repair is, bár még nem jöttem rá hogy hogy lehet aktiválni, mindig menüből javítom magam. A játék mocskos jó lesz, kár hogy crysis 3ra tettem el pénzem. :(
  • Japep
    #130530

    2 és fél éves, ha jól számolom, és ha jól tudom, nem garanciás. :)

    Egyértelműnek tűnik, hogy az adapterével van gond - remélem tényleg azzal, és ez már nem csak egy nagyobb baj tünete... :D
  • arty
    #130529
    mennyi idős a bép? nem garis már?

    modelltől függően 2-5ezresért találsz használtat
  • Japep
    #130528

    Hello.
    Délután még játszottam a konzollal, nem volt semmi gond, kikapcsoltam gond nélkül - persze a konnektorba be volt dugva, azaz világított a lámpa az adapteren.
    Azóta senki nem nyúlt hozzá. Most este megpróbáltam bekapcsolni, erre semmi válasz. Akkor vettem észre, hogy nem világít a lámpa az adapteren, pedig áram alatt van.

    Más is tapasztalt hasonlót? Gondolom az adapter ment tönkre... :S
    Ez javítható, vagy újat kell venni? Az mennyi? :D

    Köszi előre is. Üdv.
  • DarkSector
    #130527
    De ne Metal Gear-t mondj ami meg sem jelent még vazze, hanem olyat ami ezelőtt volt...:D
    nem véletlen írtam hogy EDDIG.

    Raidern igen is elhasalós, a pálya közepes, de mint karakter nagyon ott van, de a kutya mint főellenség sem 20pixel...sőtt egyik ellenfél sem...

    Az más kérdés hogy más játékokban ki van jobban egyenlítve hogy picit gyengébb karakterekkel picit szebb környezet. ez tény.
    FPS miatt is van ez logikus...de ettől még jól néz ki. :)
  • TDC Geronimo
    #130526
    Ground Zeroes mérföldekkel jobban néz ki, mint ez. Mondjuk ott nem is 60 fps a cél mostani konzolokon. Miint mondtam nem néz ki rosszul, de nem kell tőle hanyatt esni :p
  • DarkSector
    #130525
    Grat.
    Közbe meglett, csak azt basztam el hogy nem időbe nyomtam, és a berserk elől el akartam mindig futni, de nem lehet...:D

    Megvan már, így visszagondolva elég könnyű a megoldás, de legalább megizzasztott mire rájöttem a taktikára, nekem a demoban az irányítás korrekt, megtanulhat pár perc alatt, de amikor megragadnak és az analóg karokkal kell bibelődni, az nekem nem nagy probléma, hiszen számtalan játékban ez van hogy előjön és olyan gyorsan kéne nyomni hogy inkább nem nyomom és felkészülök arra ha elengednek.
  • DarkSector
    #130524
    Megvan már. :D
  • DarkSector
    #130523
    Nemtudom, a pálya nem egy nagy eresztés, éppen elég, ahogy egy H&S-ben...
    De bazze maga Raiden közelről is kibaszottkemény, tele mindenféle fémes gecivel a kardja is faszán meg van csinálva meg az ellenfelek is, végre nem low textúrák vannak, mármint a legtöbb egyébb játékhoz képest.
    Mindegy tudom vannak szépek, de így még nem láttam.
    Szép a Uncharted, szép a Geow, meg stb, talán itt az adja magát jobban hogy egy cool-abb karakterről van szó, hiszen már megjelenésre kemény...ez a fém testel meg a sok szir szarral rajta...(magassarkút kivéve...:D).

    Lehet itt trükköztek a fém test kidolgozottsága végett, tökömtudja nem is érdekel, de ha beforgatod a kamerát egy dobozhoz látod a vállán a kis tüskéket és nem 20 pixelbeől van hogy messziről szépnek hasson.

    És a mozgása is tök rendben van ahogy sétál, ahogy mozog, nemtudom hány fps van a játékban nincs mérőszerkezetem, de álj meg egy helyben LT benyom és hadonássz a jobb karral.
    Villámgyorsan vág, persze erről szól a játék természetes hogy kell a gyorsaság.

    Élsimítást sem tudom, lehet nincs csak valami más effekt, de ha van is 1-2 rece az mind a hátrébb lévő tárgyaknál.

    Mindegy hogy csinálták de így pánzélzatban nagyon korrektül néz ki.
    Sok H&S eszembe jut ami sokkal gyengébb, nem rosszabb a játék az végett de nem is néz így ki.

    Így egyre jobban elhiszem hogy a Ground Zeros olyan lesz.
  • szega96
    #130522
    vegyél fel barátnak, szega96 az is
  • TDC Geronimo
    #130521
    Naponta jön ki 6 perces videó. Lassan láttuk az egész játékot már..

  • TDC Geronimo
    #130520
    Elsőre. Parryztam kb minden támadását :D
  • TDC Geronimo
    #130519
    Olyan sokban, hogy azt felsorolni se érdemes. Nem néz ki rosszul, de látni a spórolós 60 fpses grafikát az egész játékon, beleértve a karaktereket is.
  • Tatyla
    #130518
    én nem kifektetett...