176613
banner
  • DarkSector
    #130597
    Mennél ki az utcára,....................... látnál elég buzis faszit, bárhol magyarországon...:)
    Amúgy a magas sarkát kivéve, amit én sem értek, ez a karakter, nekem nem tűnik homárnak, azok a testén az emberi alakját veszi fel ebben semmi buzis nincsen,
    Nincsenek mellei, meg ilyenek.

    Szerintem eléggé cool, de persze izlés kérdése, ettől még nem változtat a dolgon...a szebb karaktert nem láttam nem női-férfi szépségre értem hanem a kidolgozottságra.
  • TDC Geronimo
    #130596
    Hát a gírszes dudebro colenál tenyérbemászóbb karaktert nem nagyon láttam. Amint megláttam/hallottam az új judgement trailerbe instant skip cím lett.
  • Moby
    #130595
    Háde ezt a karakter elemezgetni a látens homoszexualitás előjele Ezt inkább ne csináljátok!
  • DarkSector
    #130594
    Akkor meg tárgytalan, ÉN a karakterről beszéltem Maccy-vel...:)
    Ja a japó stílus jelen van....a Konami egy Japán fejlesztő tudtommal, az összes MGS japán...nemtudom mire számítottál mikor letöltötted. :D
  • Moby
    #130593
    Nem a karakterre gondoltam, az összkép.
    A karakterre inkább nem figyeltem, nehogy az agyam kitüremkedjen a szemgolyóm mellett. Kislánykinézetű, fehérhajú, férfihangú robottestű nyomorult seggét kéne bámulnom. Tipikus infantilis japó buzgárság. Ezektől még kóltréjn is szimpibb, pedig azt is vágóhídi húsdarálón küldeném át.
  • DarkSector
    #130592
    Akkor gecironda, kíváncsi vagyok melyik karakter szép neked. :D
  • Moby
    #130591
    Most megnéztem "objektíven".
    Hát ez így is pont ugyanannyira gecironda.
  • DarkSector
    #130590
    Ez így nem teljesen igaz, max ha szubjektíven nézed...
    Karakterről volt szó amúgy.
  • Moby
    #130589
    MI?AZ?ISTENRŐL?BESZÉLTEK?

    Ez az MGS úgy néz ki mint egy határ gőzőlgő szarkupac! Mi az istent méregettek ezzel?
    Vagy ez lesz az fos-o-méter egysége '13-ban?
  • DarkSector
    #130588
    Ezért is mondom 3x-ra hogy tökéletesen értettem minden szót, ahogy eddigis ha írt valaki, és logikus kérdéseket tettem fel, nekem az nem bizonyíték hogy megválasztották a legszebb játéknak, meg hogy nem tudsz képet adni mert FPS. :D
    Ülj fel mondjuk egy járgányra, és fotózd ki magad úgy...
  • DarkSector
    #130587
    Elbeszélünk egymás mellett.

    1. Én kértem képet töled arról amit te szebbnek hiszel, ne netes fotoshoppolt szart, azt én is tudok.
    Átvezetőkből hiába mutatsz, mutatok átvezetőből neked olyat hogy eláll a szavad, csak éppen a játékban nem létezik real-time....

    2. az év arra vonatkozik hogy nyert a Halo4.
    Halo 4 az 2012-ben nyert a 2012-es játékokban, ezért mondtam hogy SEMMIT nem jelent. :)
    Plána ebben nem mert én a karakterre írtam nem a játék összképre. :)
  • Macccy
    #130586
    Nem is kell neked kép, csak csalnak úgyis ... Amúgy most mondok valamit, tényleg jóindulattal, amit fogadj meg mert már mással is eljátszottad, nem én vagyok az első itt a topicban: szövegértés! :D Nem azt mondtam, hogy két hónapja volt 2012, hisz akkor be lennék tépve durván feltehetően! Azt mondtam "két hónapja lett az" vagyis a Best Graphics VGA díj nyertese (dec.7)
    Ahelyett, hogy a tévét fotózod, olvasd el inkább kétszer amit más ír, mert nagyon fárasztó - bár nem tagadom néha szórakoztató is - így veled csevegni!
    ;)
  • DarkSector
    #130585
    Persze mást jelent annak aki akkoriban játszott az első résszel és látta Ninja-t mit tett...
    Mármint nem a vérfürdőre értem hanem a végén.
  • orichalcos
    #130584
    Jó igen, de azoknak akkor is csak egy plusz skin-t jelent majd. Amúgy ha valakit érdekel Metal Gear Solid játékok története, de nem akar játszani velük, az szóljon, mert az 1-2-3-4-Portable Ops teljes magyar szövegkönyve megvan nekem. Logout-os blogomban, ami mondjuk perpill nem megy ahogy az egész francos PH lapcsalád sem. :S :(
  • DarkSector
    #130583
    Vagy tudják használni a guglit. :D
  • orichalcos
    #130582
    Ez inkább azoknak lesz kedveskedés akik játszottak az első résszel és tudják ki az a Gray Fox.
  • DarkSector
    #130581
    Szavaidat hallom de képet nem láttam még arról amire hivatkozol...:D
    Szóval eddig tárgytalan, az hogy valami az év legszebb játéka, az nem azt jelenti hogy az év legszebb karaktere van a játékban, és igen 2 hónapja 2012 ja... :D
  • Macccy
    #130580
    :D :D

    Nem, valóban nem 2013-ban, csak két hónapja lett az. Igazad van, igazad van :D én tévedtem! 2013 legszebbjeinél majd halljuk is amint kiemelik ezt a robotnindzsát mint páratlan karaktert! Master Chief ehhez képest nincs a kanyarban se!

    Csinálj még néhány fotót, nagyon tetszenek! Lééécccii! :P
  • TDC Geronimo
    #130579
    Valóban nagyon szürke a game, de lesznek változatosabb helyszínek is a fullba

  • ABTeam2008
    #130578
    Nekem is nagyon bejön a DmC. Jó a játékmenet, jól néz ki, és jól is fut (PC-n játszom). Az eleje felé az a parókás fricska mindent visz!
  • Totti5
    #130577
    Egyre inkább úgy fest ez nem az én játékom. Nem tetszik a könryezet, nincs benne egyediség, sem változatosság. Bayonettát azért bírtam, mert beteg volt, változatos, ahogy a DmC is az ( most vagyok a diszkóba és WOW! ), de az MGS ezekhez képest egyhangú szürke military feeling, akár a karakterek, akár a környezet.
  • Muttley
    #130576
    nehogy ilyen legyen 1. dlc skin


  • DarkSector
    #130575
    USB-re másolod a cumokat vagy valami adathordozóra és ennyi
    vagy összekötöd pc-vel a WMC által
  • izirajder197366
    #130574
    valki mondja meg h lehet a HDD-ről boxon filmeket v zenéket lejátszani
  • DarkSector
    #130573
    Ja szuper akkor.

    Bár hogy őszinte legyek nem tetszik annyira mint az alap páncél.
    Valamint ezt nem biza hogy 0day-be meg tudom venni.
  • TDC Geronimo
    #130572
    EUba mindenki ezt kapja. USbe ez Gamestop exkluzív
  • DarkSector
    #130571
    Csak GameStop...:S
    Nem lesz PC-re...:S
  • TDC Geronimo
    #130570
    Ez a skin lesz EUba minden példányhoz

  • DarkSector
    #130569
    "Ja és nem tudom tudtad e, de a Halo az egy FPS! Nem fogsz belőle játék közbeni képet lopni, "csalnak" vagy sem!"

    Akkor honnan tudod a játékban hogy néz ki a karakter?

    Halo 4 nem 2013-ban lett legszebb játék.
    Nem mondtam hogy az egész játék szebb, csak a karakter! :)

    Ne forgassd ki a szavaimat :D
  • DarkSector
    #130568
    Még elfejtettem mondani:

    Az a baj.
    Hogy a screenshotok neten, lehet vádaskodni, hogy az utodolgozott-e picit vagy nem, a vidikből szedett képek meg a videó miatt homályosabbak.
  • Macccy
    #130567
    Jó hogy fényképezgetsz, de sajnos ez tényleg retek, ellenben láttam a demót a saját tévémen a saját szememmel, ugyanazon amin a Halo 4 -et is. Elegendő ha elhiszed: szebb! Gondolhatod, hogy nem véletlenül volt az év legjobb grafikájú játéka a Video Game Awards -on!

    Ja és nem tudom tudtad e, de a Halo az egy FPS! Nem fogsz belőle játék közbeni képet lopni, "csalnak" vagy sem!
  • DarkSector
    #130566
    Ja ha begyakorlod, hozzád sem érhet, hiszen nem a party-zás a nehéz hanem hogy időben csináld. :D
  • TDC Geronimo
    #130565
    Kurva demot nem bírom abbahagyni :D

    Annyit gyakoroltam a parryzást, hogy kutyás miniboss jó, ha 2* megütött egész harc alatt. Ember ráérez onnan nincs megállás :D
  • DarkSector
    #130564
    Az hogy nincs capture card-om, egyrészt ez az egyik értelme, a másik az hogy ezt én csinálom, ha már a játékbeli karakterkidolgozottságról beszélhetünk, és nem a zinternet.
  • davidka003
    #130563
    Sose értettem mi értelme az ilyen TV-ről fényképezett képeknek. Így bármelyik játék okádék.
  • DarkSector
    #130562
    Talán ha dobsz te is játékból kifényképezett képet, akkor meglátjuk, ne átvezetőből, mert ugye ott lehet csalnak.

    Ime az én tv-mről telefonnal csinált kép:



  • DarkSector
    #130561
    Oks, ezt a figurát élőben nem láttam még, nincs meg a Halo 4, de ez eddig a Halo 4et kivéve mert azt nem láttam nekem a legszebb.

    Minnya dobbantok képet.
  • Macccy
    #130560
    Hát ezaz, hogy ezt látom én is, hiába az egyik kedvenc franchise-om már vagy másfél évtizede! Nagyon kíváncsian várom a megjelenését és az első full review-kat!

    What do you mean, "THEY cut the power"? How could THEY cut the power, man? They're animals!
  • Totti5
    #130559
    Gearbox... most borítékolható hogy valamilyen szinten tákolmány lesz ( graf az az látszik sok helyen ), de a többi jónak tünik.
  • izirajder197366
    #130558
    Sziasztok. Ha HDD-re másolok zenéket vagy filmet akkor azokat le tudom lejátszani boxon ?