176613
banner
  • Totti5
    #130638
    Unchartedben voltak részek ahol egyszer csak megállt minden, aztán csak annyi volt, hogy már nálam lett volna az irányítás én meg még azt hittem hogy mozi van. Ebbe a két játékba garaf terén nem lehet belekötni, képtelenség.
  • Macccy
    #130637
    aha ;)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy case closed, meguntam én már tegnapelőtt :D
  • Macccy
    #130636
    Uncharted -ek tényleg nagy szám, de az is igaz hogy a stílus és az animációk nagyobbat löknek rajta, mint a tényleges, játék közbeni detail. A promókon meg mindig pre-render átvezetőkből tesznek ki képeket. Ami (!) persze még így is marhajó, egyike azon maroknyi PS címeknek amit végig fogok tolni, ha már gombokért lehet venni majd a gépet!
    Kratos meg ... Baró az is, de ahogy mondod, igen ... Olyan CGI kábé mint egy Hihetetlen Család, kicsit cartoon stílus, gyurmafigura! :D
    De majd az is kell!
  • Totti5
    #130635
    60 fps játék látványban nem tudja felvenni a versenyt a 30 fpses játékkal, sem átvezetőben, sem játék közben, sem karater, sem könrnyezet kidolgozásában. KÉPTELENSÉG, nem lehetséges, megoldhatatlan. Az más kérdés, hogy ha valakinek a 60 fpeses játék desingje tetszik jobban, vagy a másik játéké, de annak semmi köze a teknóhoz és a polygonokhoz, hanem az egyszerűen az art.

    Azt hittem ezt már megbeszéltük és lezártuk.
  • Moby
    #130634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    priviben elárulod, honnan az info?
  • Seth
    #130633
    Csak szólok,hogy nem kötelező folytatni a tegnapi agymenést :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudom,nekem meg nem kötelező elolvasni
  • Macccy
    #130632
    :D :D :D
    Lehet én is csak tagadok és közben ezt a stílust akarjuk mi mind? .... Ööö, nem, nemhiszem! :)
  • Macccy
    #130631
    Elbeszélünk? Elbeszélsz papi! Ezért is mondtam a szövegértés dolgot, de ha szándékosan csinálod akkor úgy is jó.

    A kép amit korábban betettem semennyire sem fotosoppolt szar, sem nem a tevéről lett lefotózva ...! Egy screenshot az egyik in-game átvezetőből. Igen. De ha még mindig hasonlítgatni akarsz keress olyan képet ahol David 'Raiden' Bowie is egy in-game átvezetőben répáz valami robotot aztán tessék az egyenlő feltételek, mindkettőt a box számolja ki.

    Én nem fogok elmenni ebbe az irányba, mert már belefáradtam meg nincs is munkám nekem egyik játékban sem, plusz lehet a robotnindzsás japán szarok iránt érzett ellenszenvem is bejátszik ...
  • Seth
    #130630
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dead Space 3 XBOX360- P2P-NTSC
  • vg
    #130629
    Tegnap feltettem xbox classic Mortal Kombat Armageddon. Teljesen jó, még ma is élvezetes cucc.
  • arty
    #130628
    Forza Horizon ingyen autók (honda challenge pakk)
  • Moby
    #130627
    A videóban a fő"hős" miért karddal bántja a csöcsös lányt? Mer ellopta a szemöldökcsipeszét?
  • DarkSector
    #130626
    Kösz.

    A kard is fasza, majd meglátom hogy lesz addigra pízem.
  • orichalcos
    #130625
    Vedd meg a gyűjtői kiadást, lesz benne OST lemez is:

    http://prohardver.hu/dl/upc/2013-01/217403_sqbtft9.jpg
  • DarkSector
    #130624
    Többi OST (egyenlőre cím nélkül)

    Nem is a játékot veszem meg hanem a zene az albumot ha kiadnak egyet a játék zenéivel.
  • DarkSector
    #130623
    Akit érdekel a MGRV:

    ************************************************************************************************************************
    Iszonyú nagy spoiler...fasza lesz ez! :)

    Az a dagi fickó hogy néz ki basszus a napelemekkel a hátán!!! :D
    Nincsen benne 1 karakter sem amire azt mondanám hogy hülyén néz ki vagy béna...


    Ez nem spoiler:
    Zenék is kiválóak, íme az egyik st, a demoban lévő főellenség alatt ami szólt!
    LÁTTA VALAKI A CASSHERN-T? NA EZ ARRA HAJAZ! Olyan mintha Remix-elték volna

    ************************************************************************************************************************
  • DarkSector
    #130622
    Az elején a nagy szörny fejére dob a csaj egy koktélt, nézd meg még1x azt a tűzeffektet...vagy minek hívják. :D Ps2-őn szebbet láttam azért, persze ez is kukacoskodás, de igaz.
    Amúgy érdekes mert ekkor lettem figyelmes hogy az EGÉSZ játékban nincs tűz.

    Egy baszott fáklyát sem látni.

    Darksiders 2-őben is mondtam régen hogy szar a fa kidolgozottsága, ettől még a játék baró de nem hazudtam...
  • DarkSector
    #130621
    mondanám hogy csak nekem ronda, de nem...ezért merem írni, mert a topikjában a többiek is ebben egyetértettek.
  • DarkSector
    #130620
    Tényleg.
    Miért szerinted ez szép?

    Ha trollkodnék akkor kitalálnák valamit, hogy mondjuk a Dark Sector az év játéka, vagy hogy előrendelem a RE6-ot gyüjtőibe.

    Itt játszottam PC-n fullon a DMC-vel.
    Tudod mi a DMC-ben ami valamilyen szempontból "állat" max az arca és annak real bevilágítása, de annyira kicsi a feje hogy ezt max akkor látod ha ráviszed magad a kamerát.

    A fegyója 2 pixel kb de lehet csak 1.5

    A DARKSIDERS-ben mérföldekkel szebbek a fegyverek. :P

    nem akarom megbántani a játékot, nem gáz a játék. Badass el lehet játszani vele, ez csak kukacoskodás részletezés, amiről itt beszélünk...kiemelése a dolgoknak...összeségében mindegyik játék jó és megvan a játékos szekciója közönége...ez csak egyéni szörszálhasogatás.
  • TDC Geronimo
    #130619
    Most nem tudom, hogy trollkodsz vagy tényleg DMCre azt mondod, hogy ronda :D
  • DarkSector
    #130618
    Nehogy valaki ezekután rámírjon hogy: "persze mert te utálod a DMC-t" nem utálom egyrészt, és csakis objektíven nézve....a motorból is eredően, nem értenek az U3-hoz gondolom. Íme a szuper dante karakter, beszarás milyen kidolgozott /irónia smile.
    a környezetről nem is beszélve.


  • TDC Geronimo
    #130617
    Hát UCbe ingame is nagy szám a karaktermodell nem csak átvezetőkben. GoW3ba meg Kratos modellje már már CGI szint, főleg az új ascensionben
  • DarkSector
    #130616
    :D
  • DarkSector
    #130615
    Egyetértünk ezt akartam mondani, szép játék a Uncharted de azé ingame a faszi nem egy nagy szám.
    Inkább animációk dobnak rajta.

    God of War szép, de az elég csöködt "elnagyolt karakter" Talán azt még szépnek mondanám, de Uncharted nem a karakterei miatt jutnak eszembe, hanem összeségében és animálásan cool.
  • Moby
    #130614
    Tudom, hogy téged nem idegesít. A képernyőfotóidba is becsempésztél egy fehérneműs képet ^.^
  • DarkSector
    #130613
    Na ezek szépek csak ezek nem ingame, vagyis a Metal-hoz semmi közük .:D

    Max talán a Gears of War 3-ban a királynő aki kemyényen festett, nem mintha a többiek csúnyák lettek volna.
  • Moby
    #130612
    No náluk soha egyetlen cutscene sem volt realtime.
    Mégha szándékosan úgy is nézett ki.
  • DarkSector
    #130611
    Ez a tanga, engem nem idegesítesz vele...dante -nak nem tanga van hane szekszi ing, hogy kilóg a csecsbimbaja...:D
  • Totti5
    #130610
    Fejlődés van.

    2009


    2012


    2013


  • TDC Geronimo
    #130609
    Ha már szép karaktereknél tartunk... Naughty GODS <3





  • Moby
    #130608
    Nemtom, csak azt, hogy Dante nem hord tangát ^.^
  • DarkSector
    #130607
    Ha így vesszük akkor a legszebb karakter a FF13-ból valaki, mert az átvezetőkben ott a legszebbek.
  • DarkSector
    #130606
    Sőtt továbbmegyek a Raiden és Dante kardját nézve is a Raiden kardja mérföldekkel valósabbnak hat.
    Ez persze nem jelenti hogy egyik vagy másik játék szar, egész egyszerűen ilyen a karakter...
  • DarkSector
    #130605
    Ezek mellékkarakterek (mind2-ő átvezetőből van!), én személyszerint Raiden-re írtam eddig amiket írtam.(ha netán azzal kapcsolatban írtad. :)

    60FPS a pályákon lett spórolva.

    PC-n játszok DMC-vel, a 2 pálya pl VÁLLALHATATLAN, még maxon 1080p-ben is...:D
  • Totti5
    #130604
    Metal Gear nem lehet a legszebb és szebb, mert 60 fps. A spórolás jegyében készült a frém miatt. Rondának persze nem ronda, mert jól néz ki, ami a fejlesztőket dícséri, de a DmC sokkal szebb, akár karater, akár környezet ( na abban a MGR nagyon gyatra, de hát ott megy a legnagyobb spórolás a 60 fps játékoknál ).

    Nézzünk egy karakter:

    MGR

    DmC


    Szemmel látható az eltérés.
  • DarkSector
    #130603
    Milyen tanga? :D
    Tudom csak idegesíteni szeretnél. :)
  • Moby
    #130601
    Viszont egyik sem hord tangát nacin kívül(belül sem, remélhetőleg)...
    Magyarázhatod ezt jobbról is, balról is, elég FORRÓ ez a cucc :DD Egészséges férfiember ilyenben önszántából nem vesz részt :D
  • DarkSector
    #130600
    Persze mondtam a környezet (a demo-ban legalábbis) közepes mert vannak roszabbak is).
    DMC-ben még szarabb.

    Ezzel kapcsolatban terveztem csinálok egy gif-et a tűz animációról mert ekkora fost még nem látam ebben a generációban. :D
  • Moby
    #130599
    Sem teknóban, sem semmi egyébben nem láttam semmi truvájt benne. Mondjuk ahogy kinéz az a zsizsik 2bites ótvar massza amiben halad, az a legkevesebb, hogy a karakter kinézzen má valahogy.
  • DarkSector
    #130598
    Egy búvár vagy biciklizős sportoló sem buzis mert olyan ruha van rajta.

    Az hogy neked a szemed elsőre a seggén megakadt az egy egyéni dolog. :D