176613
banner
  • gduck
    #130678
    Köszi! Vicces, hogy a hivatalos oldalon lévő link meg nem működik...
  • ABTeam2008
    #130677
    Már tölthető a CrysisŸ 3 MP Open Beta:
    Crysis 3 Open Beta @ Xbox LIVE
  • vg
    #130676
    Miért lenne egyedi? Omega dlc-t még végig sem toltam, bár fent van. Minden mentésem pendrive-on van, oda adtam meg a mentést DS3-ban is, és checking saved games... és megtalálta.
  • gduck
    #130675
    Ne felejtsétek el, ma Crysis 3 Open beta ;) A linken egy kis tutorial :)
  • arty
    #130674
    izlés, készülék(tv) és készülékbeállítás kérdése :)

    vga: kevésbé kontúros élek, kevesebb aliasing, de enyhén homályabb kép
    hdmi: ennek ellenkezője :)

    oversan a legtöbb tévén kikapcsolható (egyébként azt jelenti, amikor az xboxod képe a tévén benagyitva jelenik meg, azaz a szélek kilógnak a látható tartományból), ezt érdemes is megtenni. ami még fontos, hogy az xbox dashboardon a tévéd felbontását lődd be, általában(!) az adja a legjobb képet

    ez lehet minden bemeneten, nem csak hdmin - készülékfüggő
  • arty
    #130673
    az egymással küzdést a végén már lelőtték egy coop játékban,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Splinter Cell conviction-ban,

    hogy egész pontos legyek :)
  • Macccy
    #130672
    Aloha

    Lehet már volt itt téma - bocsi ha igen - de egy messzi messzi galaxisban én még csak most olvastam réges régről egy ilyet, hogy a VGA kábellel jobb képminőséget lehet elérni, mint egy HDMI kábellel!? Merthogy valami "overscan" nevű általam nem igazán ismert jelenség állna fent (?) amikor a HDMI -n keresztül kapja a jelet a TV és hogy ezt a TV csinálja, de amikor a VGA csatlakozón, akkor viszont királyság és hozsánna, mert akkor 1 in 1 tolja ki az Xbox a felbontást "pixelhelyesen" a TV -re és a TV ezen semmit sem változtat.

    Na most engem ez érdekelne, hogy ezmost tééééényleeeeg ...?
    Vagy ez már lerágott csont és régi marhaság?
  • DarkSector
    #130671
    Mert nekem nem ugyanaz a mentésed mint VG-nek neki egyedi mentése van. :D
  • Seth
    #130670
    Nekem van egy végigvitt ME3 mentésem, mégsem adott semmit :(
  • Seth
    #130669
    A 2. játékos vele van,de ugyanazok a pályák, csak egyes bejátszások kicsit másképp alakulnak,mivel ugye ott van melletted a tag, nameg böködik is egymást rendesen odaszólogatnak :D
    Én majd arra leszek kíváncsi,mikor egyik másik hallucinál,mást látnak, pl egyik egy embert másik meg szörnyet :)
    Nyakamat rá, hogy majd meg kell egymással küzdeniük. Ez nem spoiler, pusztán találgatás, én nem hagynám ki :D
  • vg
    #130668
    Sehonnan még. A N7 ruha alapból benne van, ha megtalálja ME3 save-filet. Így most még csak kettő van, de a választásnál van még vagy 10 hely. Amúgy a co-op tök jó lehet. A másik, sebhelyes arcú történetét lehet végigkövetni, nem?
  • Seth
    #130667
    ruhákat honnan szedted?
  • vg
    #130666
    Nagyon tetszik Dead Space 3, nehéz abbahagyni! Én most N7 ruhában vagyok, mert az cool. Ruha dlc hegyek lesznek(bal oldalt szinte virít a sok üres rész), és mellék dlc hegyek("űrhajó liftben" választható)... csodás lesz.
  • davidka003
    #130665
    Wadarr a legjobb.
    xmedia360.hu
  • Alblink
    #130664
    3 ledes hibaval kapcsolatban valaki tud ajanlani egy helyet ahova erdemes vinni?(1hete vettem egy hasznalt hutesmodositott xboxot).Vagy erdemes hazilag javitani?,ha valaki tud ezzel kapcsoltba is otletet mondani.
    Elore is koszonom.
  • davidka003
    #130663
    Minek előrendelni? Majd megveszed akkor ha már páran végignyomták és elmondták róla a véleményüket.
  • Örm
    #130662
    Szerintetek várható megjelenés előtti Dead Space 3 és Alien Colonial Marines értékelés a nagy nemzetközi oldalakon? Ha jó értékelést kapnak akkor mindkettőt szeretném előrendelni!
  • orichalcos
    #130661
    A Halo 3 és Wars első kiadás, az ODST és Reach Bundle kiadás.
  • davidka003
    #130660
    Milyen kiadások ezek? Classic vagy első kiadás?
  • orichalcos
    #130659
    Halo pakk Akcióm: Halo3, ODST, Reach, Wars.
    2ezer ft külön, vagy egyben 6k...
  • DarkSector
    #130658
    macsetta elég bután néz ki. :D
  • grebber
    #130657
    Nem lesz ez olyan rövid mint mondták! 3 óra 40 perc és Chapter 6 és 19 van!
  • grebber
    #130656
    Akkor 8-10 órás lehet kb,de majd kiderül!

    DS: Open world-öt nem értem. Vannak mellék küldetések ahol a kis "űr reléddel" el tudsz menni más "roncsokra" kutakodni. De én ez nem nevezném open worldnek! Sajnos a legtöbb helyszín mindig ugyanaz, oda vissza meg kell járni. Kicsit lehettek volna kreatívabbak is,de hát EA!
  • Macccy
    #130655
    Na mondtátok, hát kipróbáltam a DMC demót. Marhajo buli és szép is. A macskakő textúra olyan amit azt hittem csak csoda dx16-tal és angyalporral lehet megcsinálni, de hát láthatóan itt megvan és szép!! Marhanagy! Like it! Ezt meg fogom majd venni! :P
  • TDC Geronimo
    #130654
  • Seth
    #130653
    19-20 fejezet lesz állítólag.
  • DarkSector
    #130652
    Van olyan single ami sokáig tart, miután nekiugrasz? :D

    Semmit nem kérdeznék, csak 1 dolog érdekel, igaz hogy egyrészt "open world"?
  • vg
    #130651
    Sorvadj el!

  • grebber
    #130650
    Nem is rossz ez a Dead Space 3. Igaz nem tudom hány chapterből áll de alig toltam vele és már a 6.ba vagyok.
  • stefun
    #130649
    Helo!
    Itt a forumon régebben valami olyat olvastam, hogy az uj dashal már lehet netezni, böngészni? Ha igen, mennyire enged? Forumozni, oldalvideok (pl. gametrailers.com) lejátszása? Googlezás? Képek fájlok lementése? Billegeret lehet csatlakoztatni (usb)?
    Köszi aki válaszol!
  • Harlekin
    #130648
  • Harlekin
    #130647
    slim repair kit
  • arty
    #130646
    ezek a kitek ugytudom még a fatokhoz voltak, nemtudom a slimhez jó-e... nézz meg egy videot youtuben, ott látni fogod mit használnak :)
  • Moby
    #130645
    Gondolom igen, bár nekem sosem volt ilyen cuccom, mégis számtalanszor szedtem szét az enyémeket. Gondolom ezzel azért egyszerűbb, de nem kritérium a célszerszám megléte.
  • Mr Manson
    #130644
    Egy ilyen elgé az XBOX360 széntdöntéséhez?

    SLIM a cucc, nincs már garancia. Meg szeretném pucolni, de szerszám hiányban szenvedek.
  • DarkSector
    #130643
    De én értettelek végig, és válaszoltam is rendesen. :D
  • Moby
    #130642
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én ott nem vagyok sajna, máshol meg még nem látom
  • TDC Geronimo
    #130641
    Dead spaceról aki tolja majd írhatna. Hossza érdekel bár azt hallottam elég hosszú meg az, hogy mennyi része játszódik azon a fos havas bolygón, illetve vannak-e normális sötétebb belső részek azon a bolygón, vagy verőfényes napsütésben kell "túlélőhorrorozni". Nem biztos, hogy még megveszem
  • Macccy
    #130640
    Nem is kötöttem.
  • Seth
    #130639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    blackcats-games.net,de máshol is fent lesz hamarosan, bár közben lehet kiderül hogy fake