176613
banner
  • Macccy
    #130718
    Jólbeszéltél Hézusz'!
  • Moby
    #130717
    >Valamint azt mondom . hogy mi boxosok tartsunk össze



    Ámen fekete testvéreim! ÁMEN!
  • bluesfool
    #130716
    Sziasztok,
    Engem is érdekel hogy lehet ms pontot szerezni , ezzel a reward dologgal?
    Valamint azt mondom . hogy mi boxosok tartsunk össze , aki igy gondolja az vegye fel a gamertagomat : Samplesylars
  • orichalcos
    #130715
    Azt hogy csináltad? :D

    UK lettem végül, éééés kiírja hogy régiómban nem elérhető a Reward program. :( Fuuuuuu....
  • Harlekin
    #130714
    Nekem is összejött 220,de ÉN semmit ,de semmit nem tettem érte csak jöttek...2x50+120
  • TaRka0107
    #130713
    Mit jelent ez pontosan hogy 700 MS pontot kapartál össze?
  • Macccy
    #130712
    Uk
    Gyere Albionba te is :) Amúgy én tavaly ~700 MSpontot kapartam össze rewardsszal, ami bár vicces érték egy évre, de mégis ajándék vót'! :)
  • arty
    #130711
    uk
  • orichalcos
    #130710
    Gyors kérdés. Migrálni fogok, mit ajánlotok? UK vagy US? Érdekel mégis csak ez az Live Rewards program.
  • orichalcos
    #130709
    Köszi, kezdtem beparázni hogy gépemmel van valami. Mondjuk garis, de akkor is.
  • heady
    #130708
    A betak alatt sokszor szokott fagyni. Crysis 2 beta, Battlefield 3 beta, mindketto kozben rengeteget fagyott nalam.
  • teddymac
    #130707
    aliensből nem várható multi demo ?

  • Macccy
    #130706
    Nem, de egyelőre a második fele se, már ami a javuló képminőséget illeti. Kapcsolgattam ezt a 'Just Scan'-t On-Off-On-Off ... néztem közelről a dashboardon, Halo4 -ben, de még nem láttam a pixelhelyes különbséget. Talán egyetlen helyen, a nagyon kontrasztos fehér betű és sötétkék háttér találkozásánál, talán.
  • arty
    #130705
    sajnos a gyártók "biztosra" akarnak menni, nehogy fekete kereted legyen ... és ezzel rontják a képminőséget :)
    de akkor téged ez már nem érint :)
  • Tatyla
    #130704
    Ne higgy neki, elég változatos ö neki semmi játék nem olyan mint a normál halandó játékosnak :D
  • DarkSector
    #130703
    Rosszul hitted. :D
  • Macccy
    #130702
    Nebassz, én meg azt hittem lesz benne taktikai stratégiázás is! Eehhh p.csába akkor nem is kell!
  • DarkSector
    #130701
    Akkor jó, nem lövök le poént vele, ugyanez ismétlődik majd 20x. :D
  • Macccy
    #130700
    Kettőt végig. A híradós faszi volt a legállatabb! Plusz a demóban azt a kamerás városit, de az nem teljes. Én mondom ez a játék irtó nagy fun lett, nem hittem volna ...
  • Totti5
    #130699
    előrendelt játékot itthoni boltból mikor küldik ki? megjelenés napján, vagy másnap?
  • DarkSector
    #130698
    DMC-ben hány mission-t toltál le haverodnál összvissz? :)
  • DarkSector
    #130697
    Ja azzal valóban nem szabad. :D
  • Macccy
    #130696
    Aha, értem mire gondolsz, hát marad a HDMI. Amúgy érdekes, hogy ezt az 'Overscan' -t keresve csak most találtam meg, sose gondoltam hogy aktív lenne ilyesmi és TÉNYLEG! Ez az LG 32" úgy hívja, hogy 'Levágás nélkül' ... és így már végre 100% rálátásom van a renderelt képre! (ez rímelt)
  • grebber
    #130695
    A halhatatlan atomjaiból is regenerálodó lénnyel egyszer sem állok le harcolni elfutok inkább.
  • Macccy
    #130694
    Az nem semmi, pedig egy mancsomon meg tudom számolni a 3 év alatt hányszor fordult elő fagyás! Bár az is igaz, hogy nem is fordult meg talán 35-40-nél több játék benne ...
  • gduck
    #130693
    Nekem eddig stabil
  • orichalcos
    #130692
    Pf, Crysis 3 multi alatt 2x fagyott le boxom. :(
  • Macccy
    #130691
    Az ilyenen énis rendszeresen felkapom a vizet, ha ilyen megoldás van - főleg Normal nehézségen - akkor az szerintem is tervezési hiba és NEM azért, mert el kell butulni a játékokkal, hanem azért mert a Normal/Casual nehézség az ne legyen ilyen. Vannak játékok amiket szeretek nehéz fokozaton letolni pl. Alan Wake vagy co-op a Halo 4 ... De amikor egyedül megb*szódok annyi ellen jön egyszerre és a történetet, narrálást, látványt élvezni nincs időm mert nem látom merre vagyok arccal, na az már erősen szar!

    Ettől mondjuk még a DS3 -at is kipróbálnám co-op majd.

    Úúúúúú de most ez a DEVIL MAY CRY hát ez ... ez ... ez valami fenomenális! Amint lemegy az ára 15 GBP köré én megveszem! Demót már kétszer letoltam, gyűjtögetés, harc remek, a poénok is adják! Szomszéd srác PC-n tolja, ott is kipróbáltam kontrollerrel, nagyon nagy!
  • DarkSector
    #130690
    Nem volt elég töltény?
  • vg
    #130689
    Én is ilyesmi, de szerinted ez így van jól? Hát egy francokat!
  • grebber
    #130688
    Konkrétan annál a résznél amit említesz én is haltam vagy 5ször mert leálltam velük harcolni.De miután beláttam ha futok akkor jó vagyok csak köröztem a lépcsőknél amíg megjött a lift :D
  • vg
    #130687
    Aham. Ja. Biztos. Nem tartom magam értelmi fogyatékosnak, sem retardáltnak, viszont lehet valamit én csinálok szarul, amikor két regeneráló és vagy 5 másik szörny jön egyszerre miközben várni kell a liftre. Kb egy órámba telt. Hagyámá, ebbe mi a jó? Vagy az a mellékküldetés mikor robbantgat a faszi és hordában jönnek(hacsak nem keresed meg a bombákat a falon)? Megcsináltam, de frusztráló. Kurvára nem szórakoztat. De tudom, ti hardon simán végignyomjátok, félszemmel.
  • grebber
    #130686
    Nyomi mod az a normál nálad? Mert én normálon tolom és egyáltalán nem nehéz! (Chapter 12be vagyok)

    A 2. rész normálon min 2x nehezebb volt pedig azt pc-n toltam!
  • DarkSector
    #130685
    jogos :P
  • Botond #130684
    5 eur PC-re, az több pénz. :)
  • vg
    #130683
    Hát srácok. Ez a Dead Space 3 a 6-os fejezettől egy katasztrófa. Gagyi rohanás, hullámokban jönnek a szörnyikék, regenerálódó borzalmak, amit a második részben is utáltam. Nyomi módban is nehéz. Mikor fogják fel, hogy EZ ÍGY NEM SZÓRAKOZTATÓ. Ez így szar, abba is hagytam, totál elment tőle a kedvem.
  • DarkSector
    #130682
    Csak? :D
  • Botond #130681
    Na most meg EA akció. Dragon age 2 csak 1k.
  • DarkSector
    #130680
    Ezért sem fizetek elő GOLD-ra.
  • TDC Geronimo
    #130679
    De ótvar ez a crysis 3 multi beta. Ugyanazokkal a hibákkal, amik voltak kb 2 éve, ugyanaz a game. Szerintem még rondább is