176613
banner
  • Tinman #130758
    Értem, de nekem el sem fogadja!

    Tehát nem az aktiválásával van a bajom! Először csak csatlakozni szeretnék, de ugye azt írja, hogy nem stimmel a régió.

    Vagy erre kell várni 96 órát?
  • Tinman #130757
    Köszi!

    Akkor már csak a rewardz témában segíts, ha tudsz... miért nem enged csatlakozni?
  • Totti5
    #130756
    Leáldba Arty kérdezte. Amikor átmentem megnéztem. Jelentem hogy az anno angolon megvett Lara, Shadow C., Monkey Isnalnd, Earthworm Jim HD s a többi azon nyomba letölthető volt és ott figyelnek a gépemen!!! s amit magyaron vettem meg abból pedig egyet töröltem teszt céljából majd letöltöttem migrált angollal. Ott van, működik.

    Minden megy! Minden tökéletes! Aki mást mond az nem igaz!!! Nyomás vissza angol accara azt mondom...

  • Myselor
    #130755
    hát srácok kipróbáltam ezt a MGS Revengeance-t nem tetszik nekem,egész mókás a kaszabolás de amúgy nekem semmilyen a játék:)
  • DarkSector
    #130754
    Alien így a trailer szerint elég gagyi.

    Alien4Dead?
  • Waczkor
    #130753


  • orichalcos
    #130752
    Ismerős beszélt Live Rewards supporttal:

    "Beszéltem Xbox Rewards részleggel, akár 96orat is igénybe vehet az account aktiválása"
  • DarkSector
    #130751
    Igen totál sajna, csak ez miatt nem éri meg jöhetsz vissza..:D
    Ha ennyire egyszerű lenne én is átmennék vagy csinálnék pár magyar profilt és utána átlépegetnék. :D
  • TDC Geronimo
    #130750
    lol... Azt mondták tavasz. na erről ennyit
  • ABTeam2008
    #130749
    Szeptember 17-én jelenik meg a GTA V!
  • Tinman #130748
    Átettem accom UK-re.

    xbox.com/en-GB/-n jelentkezek be, angol is minden.

    Ott rámegyek a Rewardos témára, áttdob a rewards.xbox.com/join-now oldalra, csatlakozni, akarok, igen részt veszek, etc.

    ... és ezt kapom:

    We're Sorry.

    Unfortunately, you can't join Xbox LIVE Rewards right now. It's strictly because the program is not available in your country. Check back often as new countries are being added to the program.


    Most akkor totál feleslegesen jöttem át? Ehhez VPN gányolás kell vagy mi a franc?
  • CzKaresz81
    #130747
    Sziasztok!

    Fifa 12-13 Ultimate Teamhez coins eladó akár nagy mennyiségben is. lehet több millió is.
    Ha érdekel keress bátran...
  • Tinman #130746
    Köszi!

    Átlépek akkor, Rewards miatt jó volna :-)
  • DarkSector
    #130745
    Akkor ezekszerint megjavult, mert régen nem engedte leszedni, hanem csak annyi hogy ha megtartod tudtad használni.
  • orichalcos
    #130744
    Na most direkt letöröltem a Hydrophobia-t meg a Bioshock 2-t, és mindegyiknél kiírja hogy Download Again. (de tetű lassan szedi Bio2-t megint. :( )
  • Tinman #130743
    Ez az! Ezt szeretném tudni!
  • DarkSector
    #130742
    Megmarad vazze de ha letörlöd ÚJRA le engedi tölteni? :)
  • orichalcos
    #130741
    Mé paráztatod? :D

    Tegnap váltottam HUN-ról, UK-ra, megmaradt minden GOD játékom, DLC-m. Meg acsik,Gamercore, MS pont, GOLD előfizetés is.
  • Tinman #130740
    "még1x nem tudod majd leszedni live-ról."

    Atyaég! Akkor maradok :-(
  • DarkSector
    #130739
    Mentsd le valahová, annyi hogy még1x nem tudod majd leszedni live-ról.
  • Tinman #130738
    Ha átviszem a jelenlegi FŐ HUN accom, UK-re, megszívom?

    Mi lesz az eddig HUN accal vásárolt DLC és GOD játékaimmal, ha nincsenek letöltve?
  • vg
    #130737
    Dead Space 3 fejlemények: jelenleg a 12 fejezetnél járok, alap fegyver gyakorlatilag kimaxolva, minden helyen minimum 1+damage+valami, így 2-3 lövés egy szörny normál fokozaton. Ruha kimaxolva. A többi fegyver nem izgat, felesleges. Így most jó a játék. Mellékküldetések: semmi extra dolgot nem ad a történethez, de érdemes megcsinálni. Ha a borzasztóan frusztráló részeket kihagyták volna, és valami értelmesebb dolgot tettek volna oda, akkor máshogy ítélné meg az ember a játékot, mert a grafika pazar a történet izgalmas. Az viszont egyszerűen nevetséges, hogy a főhős gyakorlatilag mint egy pulcsi kutya fut a volt nője után.
  • DarkSector
    #130736
    Thx rendes vagy.
    SG eredeti topikban nemrég keresett valaki ilyen kódot, asszem Tinman, de nem emlékszem.
  • Macccy
    #130735
    Srácok, íme közkézre adok egy újabb ZAVVI DISCOUNT KÓDOT! Ma azaz 31.-én este 23:59-ig érvényes és 5-20% egyszeri kedvezményre jogosít! A pontos százalékot sajnos én se tudom, mert Random Reward, de az ajándék a fontos ugye!

    3384-0519-498C


    Aki elviszi a kódot az k*rvára írja is ide, hogy a többiek már ne fussanak lyukra, mint én a múltkor Oriic DeadSpace3 kódjával! Köszönöm ...
  • DarkSector
    #130734
    Akkó húsleves. :P
  • Macccy
    #130733
    Látod ... Ajánlja neked egy cimborád az XBOX Live! Gold előfizetést és te erre hivatkozásul előfizess a Live! -ra. A pikantériája a dolognak, hogy ez az előfizetés szerintem UK hivatalos áron működik, ami nem olcsó ellenben drága (legalábbis úgy emlékszem) és PayPal regisztráció vagy Hitelkártya megadása kell hozzá.


    Oriic: Tudom
  • DarkSector
    #130732
    Allulról a 7.-hez mit kell tenni? :D
  • orichalcos
    #130731
    Gonosz vagy. :)

    Reward témához:
    http://gamepod.hu/dl/upc/2013-01/130993_reward.jpg
  • DarkSector
    #130730
    Nem tudom mire írjátok, ezt a slenget még nem hallottam, Vsync hiányára gondolsz?
  • Macccy
    #130729
    "nem fagy nincsenek bugok" csak a mérések és szemmértékem szerint is 30-35% -kal több screen tearing mint kéne! Vagy ezt észre se vetted? Az több mint a Far Cry 3 -nál, ami már nagy szó, Moby ennyinél már hegesztő szemüveget húz témától függetlenül! Ez epilepsziás rohamot okoz, ha nem vigyázol! Ha figyelembe veszem, hogy minden áron 60 fps-el próbálkozott Hajime-szan számomra egy elcseszett tervezést vagy hibás demót jelent. Melyik a jobb? (a röviddel darabolás után eltűnő részeket feature-nek tekintem)
    A végleges játék és a Ti érdeketekben remélem, hogy csak a demó lett ennyire vacak. Állítólag PS3 esetén 1% alatt maradt a képtörés, tehát ezt a verziót (demót?) rontották el.
  • DarkSector
    #130728
    "Bár lehet már így is vetekedik az MGR demóval ... "

    Mi a probléma a demoval? az ha valakinek a stílus nem jön be attól még a demoval semmi gond, nem fagy nincsenek bugok, minden a helyén van...
  • Macccy
    #130727
    "vagy csak nem akarnak single demóval szenvedni és kiadnak egy régi verziós szemetet" - jaja, ez van szerintem is

    Amúgy persze biztos nem lesz szar a végleges, a tripla 'A' kategóriás lövölde szintet eddig jól hozták, egynek ez is tuti jó lesz.
  • Totti5
    #130726
    Még nem nagyon láttam olyan online bétát ami játszható lett volna online:) nem tudom mi értelme van kiadni ilyen minőségben, de biztos van valami előnye, vagy csak nem akarnak single demóval szenvedni és kiadnak egy régi verziós szemetet, de ez több vásárlót tántorít el mint szereznének vele szvsz... dice is ezt csinálta, bár ők alapból nem tudnak összerakni egy normális rendszert.

    Biztos jó lesz. Crysis 1-2 is szép és jó konzolon singlébe, ez szebb lesz. PCn meg a legszebb hozzá való vassal.
  • Macccy
    #130725
    Ööö, ezt a premiernapi vétel dolgot ezt az alapján latolgatod tényleg, hogy mekkora sártenger a béta demó?? Kemény vagy te csoki! Bár lehet már így is vetekedik az MGR demóval ... (gonosz)


    Protector: én csak holnap fogom kipróbálni, de amennyire emlékszem a Crysis 2 bétából, egy nagyon nagy sz*r volt a béta demója annak is, szerintem ez üzemszerű viselkedés! Statikus környezet biztos amiatt van, mert strippelték a fizikát belőle, báár a lag ... Egy multiplayer bétának nem pont az online játék kéne legyen a lényege? Srácok?
  • orichalcos
    #130724
    Lag, meccs indulásakor betöltődő textúrák, napi egyszer kifagy az egész, egyébként egész jó...Még gondolkozok hogy ez legyen premiernapos vagy a Metal Gear Rising.
  • The Protector
    #130723
    Boxosok!:)Nálatok is akkora szar a Crysis3 beta-ja?

    Ps3:BAromira ocsmány,statikus környezet,720p alatti felbontás,baromi nagy lagg,szaggatás,szerintem a 30fps-t még az eget fagy földet nézve sem éri el.
  • TaRka0107
    #130722
    Értem, köszönöm a tájékoztatást!
  • orichalcos
    #130721
    Hát ez az. Pedig már UK accal vagyok, új dash-em is van új fülekkel, minden ok, csak hát mégsem. Állítólag 36 órát kell várnom, majd meglátjuk...
  • Macccy
    #130720
    bluesfool, TaRka94: UK régióval vagyok 2010 április óta, eleve ezzel regeltem így nálam elérhető ez az XBOX Live Rewards játék. Oriic nem tudom nálad melyik beállítás miatt nem hitte el, hogy "kiköltöztél"

    rewards.xbox.com/

    Itt ugyanazzal a reggel be tudtok menni, mint amivel a Live! fiókotokat használjátok. Havonta van kérdőív (survey) azt végigpöttyözve kapsz 20 MS pontot havonta. Ez l*fasz, de sok kicsi ugye ... Aztán évfordulón is néha dobnak 50 pöttyöt, vagy pl nekem most volt a szülinapom, arra is kaptam tőlük. Ha előfizetsz Live! -ra, ha meghosszabítod (havi lájvosok előnyben) arra is kapsz. Időnként van egyéb extra pontra lehetőség is, ilyen volt a HALO 4 rewardz Novemberben illetve 2011 nyarán is volt egy amiről tudok ... Persze ezekhez őrültnek és/vagy masszív gémernek kell lenni!
  • bluesfool
    #130719
    úgyvan