176613
banner
  • snake200
    #130798
    Itt is köszönöm :D
  • arty
    #130797
    legolcsóbb használható megoldás x360-hoz

    290 EUR, 2 év garival. 85ezer, g25öd eladod 35ért, 50ből megvagy. működik mindennel.
    másik topikban ahova beírtad, válaszoltam h miért nem jó az elgondolásod.
  • snake200
    #130796
    Üdv Urak!

    Kérdésem a következö : Logitech G25 kormányt szeretnék öszekötni xbox 360-al böngégszgetve talátam ezt : http://www.konzoluzlet.hu/1_5-xbox-360-kabelek/371-ps2-gamepad-atalakito-kabel-xbox-360-ps3.html ( már ha egyáltalán kapok egyáltalán ilyet ) tehát ezzel megoldható-e? néztem az XCM átalakitót is de nem tul ocó sajna :S. Esetleg más okos tipp?
  • DarkSector
    #130795
    Remember Me új trailer
  • DarkSector
    #130794
    Biztos...
    Ahogy most is leáldozott ebben a generációban.
  • davidka003
    #130793
    Napokon belül debütál a PlayStation 4?

    "mindkettejük célja az, hogy amíg csak lehet, addig az utolsó cseppet is kipréseljék a jelenlegi generációból, és ha csak a hardvert nézzük, akkor a PS3-ban azért több potenciál van."

    Xbox-nak leáldozott!!!444
  • arty
    #130792
    jaígyoké :)
  • orichalcos
    #130791
    Hát az utolsó mondatod az big lol.

    Más.

    Ez de király.
  • Macccy
    #130790
    De van egy öt (5) éves konfig egy húsz (20) kilós házban egy szobával és kb 8 kábelméterrel arrébb amivel régen annyit hokiztam videózásra, hogy kihullott a hátszőröm! Uhh ráadásul abban a pre-hdmi korszakban még cerka vastag Barátság koax vezetéken pumpáltam át a filmet a tv-re, három kábelen! Kényelmetlen és szar. Munkahelyen kívül nem szívesen érintek PC-t csak ha lejött a filmem torrentről, faszom se akar mozigépészkedni a 400 wattos trafóházzal amikor ott van a Tv-ben ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A minap felmentem "konzolozni" a PC-s haverhez, feltört játék, Langyitech kontroller és egy PC amiben a videokártya árából vehetne egy alap PS3-at vagy egy fullos Xboxot! (a hangsúly a feltörtön van, nem a személyes preferenciát szidom) Mutatja a FarCry3-at, beállítgat, há mondom "Eeez eddig nem túl konzolos" - nevetünk. Eltalálja az optimális beállítást, én fejben már végigvittem a szigetet, elkezd artifactolni a kép, mondja hogy "A legutóbbi driver óta ..." - na mondom neki "Háát ez sem túl konzolos" :D Tegnapelőtt DMC dettó ... De amúgy táblázatkezelni meg adminkodni még jó! :D


    Jah, amúgy megcsináltam a TV hekkelést közben! Sikerüült, multimediás tévét csináltam a 3 éves tévémből egy jackdugó+drót+megbontott távirányító LEDje és egy diszkókirályos zene segítségével!! Zuzu odáig lenne érte ... Bzzz - mmm - zzzz - íííí :D
  • arty
    #130789
    pécéd sincs? ;)
  • DarkSector
    #130788
    De közrejátszik, ha coop, akkor kapásból nekem szar. :D
  • DarkSector
    #130787
    Ja ha multiplayer akkor nem szóltam, azt hittem kámpányos volt.
  • orichalcos
    #130786
    Álien csak a multiban lesz erről volt már szó.

    TV-s cucchoz meg lol. :D
  • Macccy
    #130785
    2013-ban ugye nem hitted, hogy kiadnak egy single only játékot? Ez meg co-op, ne aggódj már!
    Nem emiatt lesz szar ha szar lesz ...
  • Macccy
    #130784
    Az Élien nem lesz 4 fős hent ha nem akarod(drop-in, drop-out), ez a videó ez TUTI, hogy multiplayer volt! Hogy miért, a kérdés remek: azért mert az Alien-ek képességeit is taglalta, ergo ez nem a single kampány amit Te egyedül fogsz végigsétálni! Csak arra figyelj, hogy a herb-eket szedd össze a hidrokertből és mielőtt lőni kezdesz feltétlen állj meg, úgy parásabb! :P
  • DarkSector
    #130783
    Nem azt írtam hogy a végleges játék lesz szar, azt nem tudni.
    De a videó inkább elvette a kedvem mint fordítva, ehhez képest az alien vs predator egy istenjáték...legalább egyedül mentél jórészt és parás volt nem ömlött a szar a nyakadba...mert a videóban csak ez van...de lehet pont bevágták a sok csapatos mészárlást.

    KB hogy mindenki értse, olyan mintha egymás mellé tennénk a RE6-ot (AvsP) meg az ORC-t (Ez a videó), az ORC az egy fos.
  • DarkSector
    #130782
    Nem értem az összefüggést a mondandódban. :D

    A Metal ha már felhoztad egy single játék, egy H&S ...tudod ott ez a lényeg, a kaszabolás.
    Alien-ről meg csak azt hittem hogy egy normál FPS lesz...nem 4 fős hent.

    Egy H&S meg egy L4D közt van eltérés.
  • Macccy
    #130781
    Van médialejátszóm? Van HTPC-m?? ... Jaa ... várj, de hiszen nincs. Hmm ... Now what?
    Szerintem így ki fog váltani bármilyen lejátszót amim nincs és nem is akarok! ;)
  • Macccy
    #130780
    Szerinted a biszex ninja mit kaszabol, élő, lélegző játékosokat indokínából? ... ssszameg most lespoilereztem, bocs!
    Különben sem értem még most sem mi a bajod, tegnap még az volt a gond, hogy Colonial-ban a játékos karakter alienek támadják a csapatosan csekkpointokhoz mozgó gyalogokat, ki-ki saját kasztjának képességét bevetve. Most meg az a riadalom, hogy az L4D szar mer botokat lősz benne?!
    Feladom ... :/
  • vg
    #130779
    A 14 órát az én nyomi játékmódomban nézd, lehet aki jobb játékos annak sokkal kevesebb. Szinte egyszer sem futottam előre, csak szép lassan. Úgy a háromnegyede játszódik a bolygón(a megérkezés oda is látványos nagyon). A játék nagy része szűk folyosókon vagy barlangokban játszódik. Vannak ajtók ahova csak co-op módban lehet bemenni, azt nem tom milyen, biztos jó lehet.
  • DarkSector
    #130778
    Ha maga a stílus nem tetszik, akkor nem fogod kedvelni.
    Amúgy az eddigi legdurvább H&S ami létezik, nem hiába Konami játék.
    Annyi hogy nincs benne sok blúr meg szirszar effekt, cserébe ami van az nem rece-fice , gyors és minden figura-elem "cool" benne.
    Mármint nem csak objektumok egymás tetején.

    Jó a csajnak a kis golyói a 3 kezükkel kicsit furán hathat, de a többi karakter-kutya meg minden ellenfél normálisan meg van csinálva.
    Meg a sem utolsó hogy majdnem minden szétverhető.

    A többi izlés kérdése. :)
  • DarkSector
    #130777
    Azért emlegetem mert nem tetszik, másnak a cod nem tetszik, az azzal példázgat, akkora idiótaság mind 2, csak L4D annyival szarabb hogy botokat lősz benne.
  • arty
    #130776
    és a hekk után ki fog tudni váltani egy médialejátszót/htpct a tv? nem.
    felesleges erőlködés szvsz :)
  • Macccy
    #130775
    Amúgy ez mókás, mert erre is most jövök rá 2 és fél év után, hogy van ilyen és a Just Scan képmódot is a héten állítottam be ... Better late than never
  • Macccy
    #130774
    Ööö, na hát elmondom hogy van:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szóval ez az LG tévé 95 ezeré' hardware-ből tudta már 2009 közepén ezt a multimédia dolgot, csak hát a típusjelzés (és ezzel az árcédula) sokszínűsége megkövetelte az USB storage funkció korlátozását 'service only' célra. Na ezt lehet kiiktatni több féle módszerrel:
    1.) firmware up/downgrade 3.15-re, ott gombokkal előhozni a szervíz menüt majd ott átbillenteni a megfelelő beállításokat
    2.) szervíz vagy univerzális távirányítóval a megfelelő jellel előcsalni a fenti menüt
    3.) RS-232 porton keresztül egy kattintással előhozni a menüt
    4.) - beszarsz - egy 3.5 jack dugó végű sztereó kábel és egy közönséges infra LED, valamint egy megfelelően megkomponált wav file segítségével villantani a TVnek és ... előhozni a szervíz menüt! :)

    Ezek után amúgy elvileg nagyon durva multimédia képessége lesz, legalábbis egy olcsó tévéhez és a boxhoz képest! Lejátszott formátumok és fájltípusok:
    - .dat, .mpg, .mpeg, .vob, .mp4, .mkv, .avi, .divx (DivX3.11, 4.12, 5.x, DivX6, Xvid1.01-1.10 beta-2, Mpeg-1, Mpeg-1, Mpeg-4 és H.264/AVC)
    - Dolby Digital, AAC, Mpeg, MP3, LPCM és HEAAC audió formátumok
    - .smi, .srt, .sub, .ass, .txt és .psb típusú feliratok
    Maximális file méret felmehet 30 GB-ig, a videó bitráta pedig 20 Mbps-ig.
    Én meg ezeknek felét nem értem ... :)

  • orichalcos
    #130773
    Hackeled a tv-t? Na széép. :D (hogyan is pontosan? :P )
  • Macccy
    #130772
    De csak a vége lett igazán jó, nem? Mármint előtte mondtad, hogy nem annyira jó meg hogy idegesítő a sok rém.
    Co-op nem is próbáltad ki az idegbeteg partnerrel? Arra lennék kíváncsi úgy mennyire jó, mert mi pl. egyik haverral sűrűn zúzunk co-op játékokat
  • TDC Geronimo
    #130771
    14 óra? na fasza. Spoiler nélkül. Mennyi része játszódik havas bolygón? Ott is vannak szűk, sötét részek, mint a hajókon?
  • vg
    #130770
    Végigtoltam Dead Space 3. Kicsit több mint 14 óra volt. Az utolsó 5 fejezet brutálisan jó, főleg az utolsó. Nem bírtam abbahagyni. Kicsit beszédültem a végső harcnál, nagy tv-n, közelről elég meredek. Felirat végét megvárni! (ja, és itt is volt "this is it", mint a Mass Effect 3 végén)...
  • Macccy
    #130769
    Nekem még csak akkor volt vele bajom (zabos voltam kurvára) amikor ilyen régió/regisztráció dolgok miatt niggernek néztek és nem használhattam ki valami akciót vagy appot! Ott van előttem a mézes mackó tile, de én nem kapok belőle!


    Hmmm ... Most olvasom, hogy a hűséges paripa LG 32LH3000 tv amit még 2010 májusban vettem (95e pénzért legolcsóbbak közt volt) az egy icipici USB hackeléssel le tud játszani többféle videó és zene formátumot, mint az XBOX sőt még 1080p mkv-t is!
    Én nem bántom a boxot mert jó játszani, de ez már többször kiderült, hogy a videjózásra sokszor nagyon nem alkalmas. Meg is csinálom ezt a hekkelést holnap
  • Harlekin
    #130768
    Eddig 1etlen 1szer volt bajom az UK profillal,mégpedig az hogy BF3 hoz amikor megjelent nem lehetett multy passt megvenni ,mert régiozárat írt ki.Viszont most meg multhéten engedte...(lehet akkor is csak az volt a baj hogy megjelenés előt akartam megvenni),bár ez máskor se szokott akadály lenni.
  • Harlekin
    #130767
    ironikus volt... eszembe sincs magyarra jönni.
  • Macccy
    #130766
    Én csináltam egy bajuszos szittya avatáros magyar accountot is, de azon kívül, hogy kipróbáltam ettől magyar lesz e a Wicser2 felirata (nem) én sem profitáltam belőle. De nem baj, fő a nacionalitás! ;)
  • Harlekin
    #130765
    Ugyan már,dark csupán 1 kifordított világban él...egyedül...
  • Harlekin
    #130764
    Ne legyél türelmetlen,és ha mégse lesz(de lesz) reward akkor is mi történik semmi,eddig amúgy se volt most meg szimplán nem lesz.Ellenben jó pár dologgal több lesz...Vagy nem ,mert majd itt jönnek olyanok akik megmondják,hogy a Magyar sokkal jobb mint a szar UK v. bármi más...
  • Macccy
    #130763
    Téged gyerekként bizalmasan simogatott Gabe 'Pocak' Newell azért fújsz a Valve-ra meg a Left4Dead-re? :D Nem fogod elhinni de multis mókában rohadtsokan kajálják azt a két játékot! Vagy nem értem mit vártál, milyen lesz az Aliens multi? Free-for-all jobb lenne választható skinekkel, Marine vs Marine, vagy Xeno is futkozzon shotgunnal? Vagy jobb lenne ha egyedül mászkálna mindenki multiban a sötétben és véletlenszerűen ugrana elő 1-1 alien a szellőzőből egy ijesztő hegedű-sikoly kíséretében? :)
    Ez Colonial Marine(s) és nem Resident Alien.
  • Totti5
    #130762
    Hacsak nem akarsz 2700-800 forintért játékokat venni a GoDon pontokért, akkor egyetlen okot nem tudok mondani rá, mindenben visszalépés.
  • Harlekin
    #130761
    ooo pedig pont most gondolkodtam,hogy 5 év után átjövök magyarra...
  • orichalcos
    #130760
    Igen arra kell várni...
  • Totti5
    #130759
    Nem tudom, sosem próbáltam.