176613
banner
  • Moby
    #130838
    Nekem akkor most tonképp szar :D
  • vg
    #130837
    Ki tudnám javítani, de nem fogom. Én ezentúl 1 szavadat sem hiszem.
  • davidka003
    #130836
    Ráadásul hiába köti őket össze, nyomtatni akkor sem tud egyikkel se.
  • Moby
    #130835
    Not.
    A 8. ps3-at fogom venni, ami megy a gyűjteménybe... Nem a 8db-os gyűjteménybe.
    Ezt szerintem rajtad kívül mindenki értette :D

    Gy.k.: ez lesz az utolsó PS3 amit veszek, ez már nem napi* használatra megy, hanem megy a konzolgyűjteménybe. Épp ezért keresek egy patent állapotú fat-et, mert az volt A PS3.

    *nincs napi használatú konzolom. 1 hete próbálom elindítani a DS3-at, Nem megy... :(
  • vg
    #130834
    Nem ezt írta. Azt írta, hogy most fog venni egy új ps3 gépet és így 8db ps3 és 6-7(nem tudja pontosan mi?) xbox gép van a gyűjteményében. Ne fárasszál már, kurva életszerű dolog.
  • Moby
    #130833
    Most nem tudom, hogy sajnáljalak, vagy kiröhögjelek.
    Válassz
  • Harlekin
    #130832
    Nyugodtan visszakereshetsz rá kb 1 éve volt az amikor itt baszogattam hogy 1 hónapon belül 2x adta el a boxot és vett helyette ps3 at.Ahogy kijött 1 olyan game ami éppen arra a konzolra érdekelte.
  • vg
    #130831
    Egyértelmű!
  • Harlekin
    #130830
    semmi hazugság nincs benne teljesen fedi a valóságot.
  • arty
    #130829
    én nem zokninak veszem a konzoljaim, mint moby, mégis 3. xboxnál és 2. ps3nál tartok... miért lennének az ő számai képtelenebbek?
  • TDC Geronimo
    #130828
    Siet? Kurvára ideje már :D

    Túl sokáig húzták ezt a gent...
  • TDC Geronimo
    #130827
    Mobil cuccok lesznek új gépekbe. Kis fesz, kis hő. Nem lesznek már melegedési gondok.
  • vg
    #130826
    Láttam már pár hazug hsz-t az sg történetében, de ez a 8-adik ps3-as gép meg 6-7 xbox dolog a toplista első helyére tett téged barátom!
  • Moby
    #130825
    Az elbaszást architekturálisan értem, nem üzembiztonságra, az nem érdekel. Egyrészt kicserélik garban, másrészt meg úgy cserélgetem őket, mint más a zoknit. Most készülök megvenni a 8. ps3-at a gyűjteménybe, a boxom is vagy a 6.-7. legalább :D. Nem lesz ez másképp a nextgennel is, minden kiadásból lesz legalább 1 db-om, mindkettőből :) Ebből ki is számítható, hogy nálam ritkán pihen addig egy konzol, hogy tönkremenjen :)
  • Macccy
    #130824
    De Moby, 1st day honnan fogod tudni elcseszték e a hardware-t? ;D
    Az első PS3-ak és X360-ak se a boltok polcain olvadtak le, hanem hetekkel később. Magam részéről legalábbis várok mindkét új vassal, fél évet biztosan és másnak is ezt tanácsolom ...
    ... ugyis vennem (kölcsönkérni) kell egy PS3-at mert vagy 4-5 játékot azon is le kell majd toljak :)


    davidka: kösz
  • davidka003
    #130823
    Totti ha ráérsz akkor töröld a kommentem. Nem akarom, hogy ez miatt ne tudja eladni a srác itt...
  • davidka003
    #130822
    Amúgy ezzel az a baj de ezt már talán mondtuk is, hogy ide olyan emberek járnak akik tisztában vannak az árakkal.
    Ennyiért max vaterán lehetne eladni ahol talán anyuci megveszi a gyereknek, mert nem ért hozzá.
    Mindegyikből egy ezrest engedsz akkor azt mondom oké. De pl Forza 3 már 1 éve se kellett a kutyának se, mostmeg már főleg, hogy olcsón van a Forza 4 illetve lassan a Horizon is lesz már 6k körül.
    Brütal Legend olyan rétegjáték, hogy 1k-ért alig bírtam eladni.
  • Moby
    #130821
    Jöhetne már. Remélem most sikerül nem-elcseszni a hw-t. Ha így lesz, behúzom 1.day.
  • Macccy
    #130820
    Na jut eszembe, van még meló:

    Splinter Cell Conviction - 3.500 Ft
    Brütal Legend - 3.000 Ft
    Forza Motorsport 3 Ultimate - 3.000 Ft
    Darksiders - 3.000 Ft


    Mindegyik teljesen hibátlan, garantáltan karcmentes mind a doboz, mind a lemez(ek)!
    Posta a mindenkori, személyesen kézbeadom dél-buda környékén!

    (bocs a reklámért srácok)
  • Macccy
    #130819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez hazai portéka, pesten vettem 220V-nál - "nadzzoltam" mer úgy mentem csajomtól melóba, hogy útközben bevágtam egy LCD-t a hátsó ülésre :D ...

    Na majd az .mkv tesztelés még hátra van mert azoktól ódzkodok: egyrészt ha film kell türelmetlen vagyok és még 2 MB/s nettel is eltart egy ideig a 16 GB-t leszívni, másrészt eddig az LG hack előtt ugye lukra futás volt nekem .mkv nézni mert az Xbox nem támogatja. De most teszthét jön :)
  • Moby
    #130818
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első és legfontosabb probléma, hogy a 2.39:1-es filmekbe nem lehet belenagyítani, nem tud pan&scan-t, azaz gyászkerettel kellett néznem őket. A másik, hogy voltak mkv-k amiket nem, vagy szarul játszott le, vagy lejátszotta, de nem lehetett beletekerni.
    Az IR hekket én is ismerem, a szürkeimportos tévéket csak azzal lehet keleteu-s régiókódra tenni, és term. az enyém is webshopból van...
  • JackTar
    #130817
    Üdv! Tudna valaki segíteni FIFA Street-ben?
    A "Friendly Publicity" illetve a 'Making new friends" Achievementshez?
  • Macccy
    #130816
    Rrrrrr .... Bekenném lila festékkel, betekerném a kék karácsonyfa ledsorral és meghajtanám amíg ki nem gyúlnak a fények, a lábujjától a fejéig :D

    Szerintem nagy HALO fan a csaj, NA KÉREM ITT látszik, hogy ez az epikus háborús széria mennyi érzelmet és tartalmat hordoz! Respect Bungie ... Respect 343 ... Respect énekescsaj
  • orichalcos
    #130815
    Jézusom, libabőrös lettem.
  • Totti5
    #130814
  • orichalcos
    #130813
    http://xbmc.org/
  • Macccy
    #130812
    Már aggódtam, hogy eltűntél :D
    Írd le spoilerben mik voltak a gyakorlati problémák, megnézem mennyi áll fenn ennél az LG-nél. Nincsenek illúzióim, tudom, hogy nem érhet fel egy 15-30 ezres kisgéppel, de ez nem kér enni, ingyen volt (10 perc volt az Öveges professzor féle infra hack :) és a box szándékosan korlátozott médiás képességeinél állítólag jobb. Még egy méter optikai kábelt kell majd vennem, hogy az 5.1 kijöjjön a tévéből bele a jó kis Pio-ba.

    Jaés mi az az xbmc? ... egy eXtra Bögyös MaCa? :))
  • Moby
    #130811
    >faszom se akar mozigépészkedni a 400 wattos trafóházzal amikor ott van a Tv-ben

    Sajnos kurvasok a gyakorlati porbléma vele. Elég sok filmnél futottam szopásba, úgyhogy végül felbasztam egy XBMC-t egy kis genyóra. Problem solved.

    /és ez még akkor volt, amikor az összes tv samu volt itthon, amiben lényegesen jobb a lejátzó, azóta lecseréltem a plazmát egy passzív lg-re, annál már meg sem próbálkoztam evvel.
  • Macccy
    #130810
    Hehe ... Mondjam miért is jó 'még' a UK Xbox Live! ? Most kaptam ezt:

    "Thanks for your patience during the recent Cloud Saved Games service issue. We apologize for the inconvenience and have applied a free one-month extension to your Xbox LIVE Gold membership. Game on!"

    :) És a poén, hogy nálam észrevehető kiesés 1x volt, akkor is csak egy 10 percre talán ...
  • Macccy
    #130809
    Alaplap már teljesen mindegy amennyire tudom, régi ún. "FAT" gépet már nem kapsz, ha esetleg az RGH módosítás (csúnya dolog!) szóba jön akkor meg az új "Slim" gépeket mind lehet már módosítani. Azok az idők meg már vagy 4 éve elmúltak, amikor a magasabb hibaszázalékú alaplapoktól kellett félni. Ma már kábé annyi esélye van, hogy bekrepáljon mint bármelyik ht elektronikának ...
  • Macccy
    #130808
    Persze hogy eléggé siet, hiszen a PS3-ban több potenciál van még!
  • norbertlabodi
    #130807
    köszi!

    Azon belül fontos az alaplap vagy hasonlók vagy teljesen mindegy?
  • grebber
    #130806
    Hm a Sony eléggé siet nemsokára felfedi a PS4-et!
    Várjuk szeretettel!
  • orichalcos
    #130805
    Slim 250gb-os verziót vegyél.

    Kinectet azt te tudod hogy kell-e. Engem pl hidegen hagy.
  • norbertlabodi
    #130804
    Sziasztok!

    Rövid kérdésem lenne. Ha most szeretnék Xboxot venni milyet érdemes?
    250 GB és melyik verzió vagy ez mindegy(fent lehet látni párat)? Szerintetek érdemes hozzá kinect-et venni vagy ráér később ha nagyon kell?


    Előre is kösz
    Norbi
  • orichalcos
    #130803
    Ezek szerint csak az óra
  • Macccy
    #130802
    Jópofa. A spéci játékpakk kerül ~56 ezer papírba, vagy csak az óra?
  • Macccy
    #130801
    Mi ez a zöldség, ilyet linkelned se kéne!? "Napokon belül (jujujujj) debütál a PS4" ... "mert a PS3-ban még azé több potenciál van??" Ez így kiadja? Tehát akkora fasza, hogy inkább előbb le is váltják? Reszket a japók ujja a média-ravaszon?? Ezt is valami fészbúk blogger írta háztartástan órán a PH!-ra! Ez történik amikor már nem csak igazi újságírók (már régóta nem) írnak cikkeket, hanem minden Ödönke kinyílhat az internépnek! :D
  • Macccy
    #130800
    Igen. Matchmake keretében csak korlátozott játék van online, most újra az aktuális epizódok a korlát ...
  • bluesfool
    #130799
    Sziasztok
    Valaki játszik a halo 4-el ?
    Az lenne a kérdésem , hogy a spartan ops módban , online coop-ban hogy lehet tolni a régi részeket, mert amióta kijöttek az új epizódók, csak azokat ajánla fel. Csak invitálással lehet a régi epizódoknál ?