176613
banner
  • DarkSector
    #130878
    Mondjuk ezt énsem értem hogy lehet vásárlásból profit?
  • arty
    #130877
    eh, miért nem tudtad moby magyarázata után bedobni, hogy "jaok, sry, félreértettelek" ?
    büszkeségeddel egyre csak ásod lefelé magad :(

    (még most se lenne késő)
  • Harlekin
    #130876
    Ja... 165 ös rubesch deszka ez sose csúszott meg oldalt.Volt hozzá 1 takoon skoop 2 es 11.5 [URL=http://harlekin.uw.hu/kite1.jpg]"ez"[/URL]es nagy szeles ernyőm így iszonyatosat lehetett vele menni...
  • Harlekin
    #130875
    Nem kell 4 box szimplán csak jöttek,mert olcsón jutottam hozzá...
    Indok nincs és nem is keresek rá szimplán nem hagyom,hogy 1 csicska senki beugasson.Főleg ne azt kérdőjelezze,meg hogy amit állítok az igaz-e!
    Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten
  • Macccy
    #130874
    (köcsög fórum)
    hogy csak pislogtam és van ez a száj tátva és közben "Baaaaaaazzzzzeeee!" .. Na ilyen volt! :D
    Nagyon kellemeset csalódtam, aki a kritikák miatt nem akarta kipróbálni annak mondom, hogy ócsón' vagy törve, de ki ne hagyja! Hatalmas menet!
    Jah és olyan mozgás és interakciós rendszer van benne, amit meg nem is értek, mert egy Rainbow Six játékban sincs talán ilyen! ;)

    Holnap Leon Kennedy ...
  • Macccy
    #130873
    >ON
    Na a szabad hetemet a Resident Evil 6 két kampányának (Chris & Jake) befejezésével indítottam, co-op. Most Dark nincs itt, de csendben leírom a véleményem, hátha érdekelne valakit egy jó akció-horror rollercoaster: EZ A JÁTÉK FRENETIKUS JÓ :D
    Kicseszett nagyot szórakoztunk vele, van ebben minden, kommandózás, kis horror, sok vér, érdekes és összefonódó sztori (!) ami nem egy Halo, de működik faszán! Akkora epic jelenetek, hogy csak
  • Macccy
    #130872
    "Apu gőzölgő epéje vagyok ..."

    De most már befejezik a srácok. VG pihenj egyet, nem hitted el, elsőre énis wtf néztem a konzolgyűjteménynél, de ismerek durvábbat :D Van akinek telik rá, nekem szerintem még telne de még nem jöttem rá miért kéne 4 xbox, DE dolgozom rajta, hogy megtudjam!! :) Egy PS3 viszont biztos be fog kerülni!

    Harli ne csináljátok már, ez nem vicces ilyen lesajnálós témát nyomni. Értem én a miértet, olvastam, de indokoltnak akkor se érzem, ha engem kérdezel. (persze nem kérdeztél) Nemá ..!

    World peace and wet pussy! ,,V,
  • kakaoskalacs
    #130871
    Fasza a szörfdeszka
  • Harlekin
    #130870
    De legalább legyél rá büszke,hogy neked azért szar,hogy teszem azt nekem jó legyen...
  • TDC Geronimo
    #130869
  • Harlekin
    #130868
    Ja ja... 4 dolcsi volt ebayen anno...
  • bluesfool
    #130867
    jaj , hol ? ( csak viccelek ,vágom ez az ital, vágom mint Raiden a nutellás kenyeret )
  • vg
    #130866
    Hát öregem, ennyi?
  • Seth
    #130865
    Monster
  • bluesfool
    #130864
    Harlekin, mikor megláttam a 2 xbox gép képét, vazze azt hittem lebegnek a(nálam mindig fektetve van ) most esett le , hogy forgatva van kép. Viszont jó a xbox-nak az a skin . Nem véletlenül ilyen energia italos ? nem jut eszembe most a neve
  • Harlekin
    #130863
    Kicsit azért megértelek...Frusztráló lehet az a tudat,hogy másnak futja több boxra,jó csajra ,kitesurfre,airsoftra és sorolhatnám,de minek.
    Neked ,meg jutott 1 sanyarú szar megkeseredett élet,hogy másba csak a rosszat látod...
  • Harlekin
    #130862
    Eddig csak Te buktál be nem tudom feltűnt e????
  • vg
    #130861
    Így van, és hazudozó undormáknyákkal. Én a szánalmas vesztes pöcs.
  • Harlekin
    #130860
    Nekem se arról,hogy rohadtul beégtél ismét...
    De hát mindig kell 1 szánalmas vesztes pöcs mindenhova...
  • vg
    #130859
    Az én álláspontom nem változik.
  • Harlekin
    #130858
    Na mivan VG koma semmi reakció?????
    Ennyire futotta a szánalmas vergődésed....
  • Harlekin
    #130857
    Na nézzük csak te szerencsétlen vesztes lúzer....

    A jelenlegi 2 boxom...


    Az ominózus kép a csajomról...



    És most a szoba kupisan



    Nesze te kis szánalma csicska...
  • Moby
    #130856
    Az mindegy! Legyen ez egy ilyen est: amolyan turkáljunk egymás zsebében VG módra!
    Lesz fotózkodás pénzel/fuxal, éttermi számlák scannelése, nincs megállás. Legyetek kreatívak!

  • Tinman #130855
    :-DDDD

    Nem is rád céloztam ;-)
  • Moby
    #130854
    Na te csak húzd meg magad szépen a sarokban!
    Csak DES/DAS-ra elbasztál több konzol árát, ráadásul most vettél luxusautót is. Az egész életed egy hazugságcunami!
  • vg
    #130853
    Igenis mesterem! :)
  • Moby
    #130852
    Tanulj vagy keress jobb állást hülyegyerek te itt ne hazugozzál. Ha nem megy akkor meg húzd meg magad, és kussoljál szépen.
  • Tinman #130851
    Talán ha ki kéne fizetni a játékok árát más lenne egyeseknél a felállás
  • vg
    #130850
    Sajna utálom a hazug disznókat.
  • vg
    #130849
    "tartalék" Látom lelki szemem előtt (ahogy mint annak idején amikor a "csajodról" betettél képet egy szörfdeszkával(OkCupid társkeresőről lopott kép, csak akkor nem akartam szólni)) lázasan keresel még egy ilyen képeket(pl xmedia360.hu galériából). Áhh, megyek játszom inkább.
  • Moby
    #130848
    Úgy beszélsz, mintha tömegek állnánek mögötted, pedig nincs is más, csak te.
    Tudom és látom, hogy nehéz ez neked felodolgozni, de valahogy próbáld meg: nem csak diákok és minimálbérből élők járnak ide. Hogy mást ne mondjak a gyűjteményem beszerzése értéke nem éri el Totti vagy Arty kormányának az árát.
    Nem értem a vergődésed, de valójában olyan nagyon nem is érdekel :)
  • Botond #130847
    Most komolyan erről fog szólni a topik, hogy 60k sok vagy kevés? Akinek egy napi kereset annak kevés, akinek egy havi annak sok. Ez ilyen nagy újdonság? :D
  • Harlekin
    #130846
    LOOOOOOOOOOOOL a vergődés....
  • Harlekin
    #130845
    "tartalék"
  • Myselor
    #130844
    nem kötekedés de pl minek 2-t van öcséd vagy csak tartalék?:)
  • vg
    #130843
    Nézd barátom. Lehet itt pár nyomi(pl Harlekin) arcnak be tudod ezt adni, de a többség nem hülye. Sok száz K? Húha, ejha. Várj, zokogok.
  • Harlekin
    #130842
    Életszerű vagy se mint ahogy az se hogy nekem is volt már 4 boxom 1xre.

    olcsók voltak és megvettem ennyííí.Most is 2 van...
    Kurvára se neki se nekem nem képez értéket se 1 xbox se 1 ps 3
  • Moby
    #130841
    Legyen mégszarabb a napod: az elmúlt években sok tucat konzolt vettem, játszottam minden megjelent játékkal, mindezt úgy, hogy ha most csinálnék egy gyors mérleget, a végén kijönnék sokszázK profitra.
    Zokogj :D
  • Harlekin
    #130840
    kicseszel
  • Harlekin
    #130839
    Most aztán jól kicseszek vele