176613
banner
  • arty
    #130918
    gondolom igen :)
    hogy máshogy lenne ennyi ideje játszani? nyilván korlátoltan gondolkozok, de elképzelni nem tudom... tudván, hogy ezer pontért te is mennyit bele-bele tolsz 1-1 játékba...
  • Harlekin
    #130917
    ja ja meg az alatta lévő 1000 is szintén milliomos csemet

    spec az 1000. helyen lévő HazeMonster 349,747 (220,891)
    HazeMonster has won a total of 10,532 achievements in 636 games

    elég jó stattal rendelkezik
  • arty
    #130916
    stallion unatkozó milliárdoscsemete :D máshogy nem tudom elképzelni, hogy volt erre ideje...
  • Moby
    #130915
    Akkor jó lesz ha írsz a staffnak, mer valami félhülye feltörte az accod, és téged nem érdeklő témákba idefingja a baromságait.
  • Harlekin
    #130914
    ja nem bocsesz ez a statja


    Stallion83 has won a total of 36,008 achievements in 1325 games
  • Harlekin
    #130913
    Szerinted őket is leköti vagy érdekli az a game amivel játszanak????
    stalion 1338 gamával "játszott"



    Nekem nagyon megfelel ez hogy leszarom a gamát...
  • arty
    #130912
    írtam már, keress más hobbit :))
  • Harlekin
    #130911
    Ennyi játék után szerinted nekem tud valami annyira frenetikusat produkálni vagy változatosságot nyújtani 1 game ráadásul 1 arcad,hogy megmozgassa a fantáziámat?Hát nem... ami kihívás az az acsi számomra nem más...Mondhatnék mást,de az valóban hazugság lenne és az nem a kenyerem...
  • arty
    #130910
    ".1 arcad szarból legtöbbször nehezebb kiszedni a 200 G-t "

    hogy a játék milyen, netán jobb mint egy "ezergés csoda" az meg le van sz*rva, mi? :D beteg vagy :D
  • Macccy
    #130909
    Oooh ne is mondd. Alan Wake : AN -ben se lesz meg nekem sose az a durvasok kill meg szintek. Bár aztán ott a Forza 3 ... great game nem mondom, de az utolsó achievement, hogy minden versenyt tolj le aranyra!? :O Előbb fonom be a seggemen a szőrt!
    Én korántsem vagyok annyira achievement vadász, mint Te, jobb szeretem a fun-t, de néha amikor hajkurászok egy acsit már már hülyének érzem magam ...

  • Harlekin
    #130908
    Legyen akkor már inkább 2 box 2 különböző okossággal...1 arcad szarból legtöbbször nehezebb kiszedni a 200 G-t mint 1 1000 Gs gamából az 1000-t!Pont ezért szarok is az arcad gamákra...pl limbo No Point in Dying" Complete the game in one sitting with five or less deaths"szaros 10 g plusz agyfasz mire megvan így maradt is a 190 gs....
  • DarkSector
    #130907
    Kurvára nem érdekel. :)
  • Seth
    #130906
    Te beszélsz, Mr.Achievment Whore ?
  • davidka003
    #130905
    Amitől agyfaszt kapok mostanában, hogy böngészek vaterán és majdnem a játékok fele már másolt szar:
    LINK
    Nyomorék vatera meg hagyja, mert ezzel is csak ők járnak jól.
  • Harlekin
    #130904
    Na az aztán az értelmetlenség netovábbja...
  • davidka003
    #130903
    Dual-boot. 25k és van RGH és Live is.
    Egyelőre nekem is eredeti gépem van de lehet majd az életútja végénél csináltatok rá RGH-t és végigtolom az eddig meg nem vett középszar játékokat is meg a jobb arcade címeket is.
  • Seth
    #130902
    Hát ha nem is Live-on keresztül, de a Link nevű okosságnak hála,már lehet multizni, bár csak a system link-et támogató játékokkal(Cod BO2 például, Halo 4,Borderlands 2, hogy csak a jelenlegi legnépszerűbbeket említsem)
  • Moby
    #130901
    LÁL...
    Szaladj le a közértbe, kérdezd az üzletvezetőt, ha jó fej elmeséli neked, nekem nincs hozzá türelmem.
    :)
  • Muttley
    #130900
    új video

  • KaZsolt
    #130899
    Most pl.fel tudtam menni,remélem így is marad.
  • KaZsolt
    #130898
    Wifivel csatlakozok,és az utolsó részen akad meg amikor a livehoz akar csatlakozni.És az a furcsa hogy néha csatlakozik,egy ideig jó és utána megint levág róla.
  • Harlekin
    #130897
    Alap esetbe semmit nem kellene állítani és akkor is jónak kell lennie.Az új router tuti jó???Kábel tuti jó??már ha kábellel csatlakozol!!!Wifi engedve van routeren???Már ha azzal csatlakozol!!!Box nincs bannolva????Teszt lefut és meddig???van pár dolog ami megakaszthat,de abból indulj ki,hogy alap esetbe semmit nem kell állítani is mennie kell...
  • Harlekin
    #130896
    És a lehető legfontosabb,hogy a LIVE NEM HASZNÁLHATÓ VELE!!!!
    Na megyek is COD bo 2 multyzni igazi fos szar,de nem tudom megunni.
    Pedig jó lenne,mert eddig 140 óra tiszta játékidő van benne...
  • Botond #130895
    Aha, köszi a gyors összefoglalást!
  • davidka003
    #130894
    A reset glitch hack (RGH) egy olyan módosítási lehetőség Xbox 360 gépekhez, amit 2011 aug. végén publikált egy "GliGli" becenévre hallgató úriember. Kb. 1-1,5 év szórakozás után jött rá erre, ami nem semmi, hálával is tartozunk neki mind akik használjuk a felfedezésének gyümölcseit :)

    Röviden a géped erre lesz képes (JTAG-nál is ugyanez volt):

    Bármilyen XBox 360-ra írt program futtatása, bárhonnan - tipikusan homebrew, emulátorok, arcade stb.
    Régiókód feloldása, azaz bármilyen (akár NTSC) régiós játékok is mennek (dash_launch plugin kell, de azt én mindig rárakom)
    Mivel nem lemezről mennek a programok, az XGD3, AP25 és bármilyen más esetleg a jövőben megjelenő lemez alapú védelmi technika rögtön ki vann védve. Nem kell újra flashelni vinni a géped soha többé és a speciális "burner max" fw.jű lite-on meghajtóra sem lesz szükséged a lemezek írásához.
    Ha a dvd meghajtó nem volt megflashelve eddig (LT+ 2.0 vagy fölött), akkor nem fog írt lemezeket beolvasni a gép ezután sem
    De erre nincs is szükség, mivel egy külső FAT32-re formattált merevlemezről bármit el tudsz indítani
    Persze ha ragaszkodsz a dvd-hez, akkor ha kibontod az iso-ból a fileokat (Xbox Image Browser program, lásd lentebb) és azokat simán lemezre írod, akkor a legtöbb esetben mégiscsak be fogja olvasni. Az iso-t nem szabad kiírni csak úgy ahogy van, mert azt flashelt meghajtó nélkül nem látja. És az így megírt lemez csak RGH / JTAG-os gépeken fog futni.
    Ha a gépben van belső winchester, akkor oda akár FTP-n keresztül közvetlen számítógépről is másolhatsz bármit
    A belső HDD méretkorlátozásának és "eredetiségvizsgálatának" teljes feloldása, azaz akár 1TB-os 2,5-es notebook merevlemezt is beépíthetsz
  • Harlekin
    #130893
    Egy csúnya betegség!
  • Harlekin
    #130892
    És mennyi ilyen és hasonló van,csak hát szemesnek áll a világ.
    Mert hát akkor kell venni amikor van olcsón,nem akkor amikor szükséged van rá,mert akkor biztos ziher,hogy nem kapsz olcsón.
    Mivel az olcsókat az olyanok mint Én is elkapkodják az akinek meg összejön a locsoló pénz vagy a kari pénz azonnal akar és nincs türelme kivárni teszem azt 1 hetet"volt itt is példa számtalan" se hogy jó vételhez jusson,hanem megveszi teszem azt tőlem és még mindig olcsóbban mint ha újat vett volna...De hát ez nekem nagyon jó...
  • Botond #130891
    Mi az az RGH? :)
  • KaZsolt
    #130890
    Sziasztok!
    Tudnátok-e nekem segíteni abban,hogy vettem egy új routert,és hiába állítottam be a portokat,egyszerűen nem tudok csatlakozni a livehoz.
    Nem tudom még mit lehetne beállítani.
  • Harlekin
    #130889
    játékkal több a szarakodás mint a haszon így az rohadtul nem játszik számomra...
  • davidka003
    #130888
    Ergo egyre több embernek van flashelt vagy RGH-s gépe. Nem hinném, hogy az emberek hagynák a sarokban rohadni a konzolt. Inkább rakatnak rá RGH-t.
  • arty
    #130887
    játéknál egyértelmü: jó ajánlatokra csapsz le
    gépnél: kiflasheled, jtageled, rghzod az amugy is jó vételt (pláne ha még valami apró hibája is van, vagy csak régi a flash, eladó nem tudja már semmire se használni, stb)

    én pl a 360slimemet olyantól vettem, aki t-home előfizetésben/-hez kapta, vette és kb fél év után adta el, alig-használva (játszott vagy 2 játékkal, játékkodok se voltak elhasználva amit pakkhoz kapott, live gold az accával a gépen hagyva...) - mindez egy 4G-s slim ára alatt. ha akinek eladtam, nem hal be a fat boxom, még a "próbagari" alatt, pár ezres nyereséggel ment volna a váltás...
  • DarkSector
    #130886
    Én tudod mibe fektettem régebben (tavaly) a pénzem?
    2 collectors-ba...
    1 CoDMW2 és egy Halo Reach limitált kiadásba...:D
    Persze eszembe sincs eladni őket de kibontani sem. :D
    Asszem mind2-őben van 1-1 48órás live kari. Szerintem majd az Xbox720-nál felhasználom. :D
  • Harlekin
    #130885
    "Gondolom egyre több embernek van már RGH-s gépe."

    Nem... Egyre több embernek nincs pénze gamára!
  • DarkSector
    #130884
    Ja értem mire írod, hát ha van befektetnivaló tökéd, és kockáztatsz, előfordulhat, meg cserélgetsz alkatrészeket, én ilyenekbe tuti nem lennék elég türelmes és kitartó. :)
    Persze pénzem se lenne rá. :D

    Én azt hittem magukkal a játékok eladásával generálod a pénzt.
  • DarkSector
    #130883
    Na ezaz, postaköltségek, de ilyet nem tudsz sok esetben hogy 2500-at 4k-ért, mert ez nem életszerű, manapság kevés az emberek pénze, mindenki olcsón akar mindent venni, nehezen tudom elhinni, persze HOSSZÚTÁVON talán 1-2 embernek ha ráfekszik és türelmes lehetséges, de hogy mellette minden játékkal ÚJONNAN is tudjon ezmellett tólni az számomra elég fura.
  • Harlekin
    #130882
    Ugyan már...azon az ezüst tálcás boxon speciel 17000 ft-t kerestem.
    Ráadásul azt itt vettem sg-n tálcahibásan majd kicseréltem a dvd-t és karácsonykor eladtam jó pézér.
    Ne abból induljatok ki,hogy Ti mindenáron szabadulni akartok a gamától, boxtol,mert kell a másikra a pénz.Hanem abból,hogy Teszem azt ahogy adódik 1 jó bót veszem a boxokat,majd karácsony előtt szép pénzér eladom.Nekem rá ér itt rohadni akár 1 évet is...
  • davidka003
    #130881
    Nekem is volt olyan, hogy vettem egy játékot 2500-ért aztán 4k-ért adtam el. :D
    De hosszútávon tarthatatlan, hogy minden eladott cuccból profittal jöjjön ki az ember.
    Jatekaim.hu tényleg nem olyan már, mint régen. Gondolom egyre több embernek van már RGH-s gépe.
  • DarkSector
    #130880
    Hát vagy ha nyerészkedésre akarnék menni sok olcsó játékot kéne venni és gyorsan eladni, csak szar a kereslet-kínálat szerintem Jatekaim.hu-n is pl.
    Nem megy úgy a szekér szerintem mint régen.
  • Tinman #130879
    Erre azért én is kíváncsi lennék, mert 99%-ban mindig bukok az eladott játékaimon...