176613
banner
  • DarkSector
    #131148
    Több szoftver kel el boxra mint PS3+PC?
    Nem mintha ez valamit is jelentene, de meglepődtem, azért ezen.

    Illetve többet mint a PS3-at kivéve az összes többire.
  • Totti5
    #131147
  • Totti5
    #131146
    Érdekesség, ritkán látni ilyen listát.

    BRIT SZOFTVERELADÁSOK PLATFORMONKÉNT, 2013 JANUÁR

    1. 360 - 810,000
    2. PS3 - 545,000
    3. PC - 228,000
    4. Wii - 182,000
    5. NDS - 139,000
    6. 3DS - 112,000
    7. PSV - 46,000
    8. Wii U - 34,000
    9. PSP - 13,000
    10. PS2 - 2,000
  • DarkSector
    #131145
    Kár hogy a fos SmartGlass ilyenekre nem jó, csak minden jelentéktelen szarra, hogy a menüt vezérelheted, amire a kontroller sokkal kényelmesebb ugye.

    Sniper Elite V2 (WiiU)
  • Waczkor
    #131144
    Tegnap én is kipróbáltam az ACM-nt,egyetértek az előttem szólókkal.

    Grafika szar,bár abba még bele lehetne törődni,hangokkal nincs baj,egész jól sikerült a mozgásdetektor,meg a fegyverek hangja,de undorítóak az animációk,erőlen,sótlan az egész,nincs AI,össze-vissza szaladgálnak az alienek,beakadnak tereptárgyak mögé,néha egyből szétkapnak,máskor 4x,5x le lehet őket fegyverrel ütni.Vicc.
    Semmi felfedezésre nincs idő,5 perc után már lőjük a szörnyeket,semmi bevezetés,tojásokból csak úgy előteremnek a facehuggerek,azok is állnak veled szemben,nézitek egymást majd időnként támadnak,de olyan lassan hogy ezek alapján ki kellene halnia az egész kolóniának,mert senkit se tudnának "beporozni"

    Nagy katyvasz az egész,káosz,azt se tudod mi van,semmi izgalom,csak orrba-szájba jönnek a lények,oké hogy nem túlélő horror,de akciójátéknak is egy fos.Kiszámítható mikor hol lesz harc.Még ha nincs is előkészítve a mozgásdetektor,akkor is jelez alul a játék,hogy elő kéne venni...Mindezt normál fokozaton.
    Hullák eltűnnek,amikor egyet kivégzel,szépen eldől,sav nem sebez még ha a pofádba robban akkor se,ilyen gyatra halál animációt nem emlékszem melyik régi játékban láttam,testrészek minimálisan szakadnak,úgy mozognak az élienek mint a terminátor egyben a robot a végén.Mű az egész.

    Emlékszem Avp 2-ben folyamatosan izgalmas volt,mert először csak hangokat hallottál,szépen lassan belekezdtél a mészárlásba,ott rendes animációk voltak,ez borzalom.Nem is beszélve hogy ott volt ai,rendesen támadtak,ha már lesebződtek,akkor is kúsztak tovább,gyorsak voltak.

    Ez ebben a formában generáció elején is kevés lett volna.
    Szégyen hogy ezt Alien játékként kiadták,bár így talán kap majd 7 pontot a téma miatt.

    Pénzt nem ér,remélem csúfosan megbukik,a készítőket meg bírósági végzéssel távol tartják minden játékkészítéstől.
  • Moby
    #131143
    Szar ez látványra, szar ez minden másra.
    De ami igazán vicces, azok az animációk. Az ember alig hiszi el, hogy ezt ki merték adni.
  • Muttley
    #131142
    feladom... :)
  • DarkSector
    #131139
    De van, ha a boltiban van magyar akkor a live-on is, persze ha nem magyar a profilod akor előfordulhat hogy nem.
    Nem tudom mert én vettem nem magyar redeem játékot, valamint külföldről zavvi-s játékokat ha hivatalos magyar felirat van az benne van mindegyik kadásban ha amcsiban veszed akkor is.

    Figy ha kell az enyim szólj elküldöm, az magyar.
  • Muttley
    #131138
    most mondjam azt, h
    ééén megmondtam?? :D

    #130556
  • CroftManor
    #131137
    Csak gondolom a live-os verzióban nincs magyar felirat. Az meg nem ártana ha lenne benne.
  • DarkSector
    #131136
    Persze ez sajna így szokott lenni.
    Pc-n is digitális vásárlásoknál vicces mikor sok esetben egy folytatás olcsóbban megvehető mint az előző régi részek...logikátlan sajnos a beárazás.
    Vedd meg ott nyugodtan, én odapasszolnam kb 2ezerbe, de még posta, akkor kb ugyanott vagy mint live.
  • CroftManor
    #131135
    Azért az érdekes, hogy a második rész csak 500 Ftal drágább. Hát akkor már inkább megveszem 3K-ért liveon.
  • DarkSector
    #131134
    5000ft...erre írtam hogy nem olcsó
  • DarkSector
    #131133
    Én videó alapján megmndtam hogy nem lesz jó.

    Régen mikor először évekkel ezelőtt mutogatták hogy lesz ilyen Alien-es játék, talán 2011-ben akkor még én is néztem hogy húha, de mikor láttam mozgásban akkor egy középszerű valami jött le.
    Gondolom avégeredmény is olyan.
    Nem a látáványra értem.
  • The Protector
    #131132
    Tényleg ennyire szar lett?Ha igen akkor én is visszamondom.
  • CroftManor
    #131131
    2008as játék, nem lehet olyan drága. Liveon 2990 Ftért tudnám letölteni, csak nem szeretném vele a box vinyóját terhelni.
  • DarkSector
    #131130
    Nekem cak egy megkímált van, ha kell. Sajna bontott.
    Amúgy szerintem picit nehezebb találni, főleg olcsón.
  • CroftManor
    #131129
    Lehet lehetetlent kérdezek, de hol tudnék venni most Dead Space 1-et bontatlanul, fóliásan?
  • Seth
    #131128
    Mikor leérünk az LV426-ra, ott már kicsit jobb a helyzet,de sajnos tényleg csak kicsit. :( Volt egy jó kis lopakodós rész is a csatornákban,meg egy új,félelmetes dög

    Egyébként ilyen ügyetlen animációkat,szájmozgást is régen láttam már,az emberkékbe,alienekbe bele lehet sétálni(vicces volt az említett lopakodós pályán amikor 4 alien összemorfolódott és nem tudtak szétszakadni :D), az alienek sokszor a levegőben álldogálnak, volt hogy átestem a padlón,mikor egy alien letepert.
    Ez egy nagy büdös pénzmosó hadművelet lehet a Gearbox részéről:D
  • Macccy
    #131127
    Grafika nem minden, de valahogy ilyen gagyi kivitelezés érzését árasztotta nekem, ezért is gondoltam hogy egy rakás gőzölgő predátorszar lesz, bár ennyire ahogy leírjátok nem hittem az alja minőségben ...

    Moby: Na ezekután majd csődbe mennek ők is, mert a Colonial Marines -ben nem kis pénzek vannak benne szerintem és a kiadó úgy penderíti ki őket, ha valami csoda folytán nem lesz meg a bevételi lecsó, mint a huzat!
  • Macccy
    #131126
    Ez a Will Ferrell?? :D
  • Totti5
    #131125
    Megnéztem tegnap fél óráig a játékot... grafika egy dolog, azzal nincs baj, engem nem zavar, mert a desing az jó feelinges az egész, de az élienek AIja és a gunplay az mocskosul szégyenletesen szar szemét ócska, nomeg ahogy eltünnek a hulláik... semmi mást nem kellett volna csinálni, csak egy olyan animációt amivel úgy bomlanak le mint ha a sav miatt lenne ( ami persze kamu ), de ez a egyszer csak eltünik egy kis zöld effektel akkora WTF...

    Nomeg töri a képet ezerrel, pedig mennyire vártam...

    Lemondtam az előrendelést, ami még nem fordult elő velem ebben a genben. Legnagyobb csalódés evör:(

    Gearbox örökre elásta magát nálam.
  • Moby
    #131124
    Ez egyértelműen nem derült ki a tegnap esti posztomból, de tegnap megnéztem az Aliens Colonial Marines-t. Mindenképp szükségesnek érzem, hogy egy hosszabb videoreview-val adózzak a minőség és az igényesség ilyen magas foka előtt:



    Ezek a nyomorultak mér nem mennek már tönkre?
  • Tatyla
    #131123
    Ezt igazolom én is tegnap utalás után 1 órával már meg is jött a 3 hónapos Live kód
  • Totti5
    #131122
    Mi dúrva skill már!

  • Macccy
    #131121
    Ezt úgy érted melyik MS pontot vásárolnánk meg a 800-1000-1200-2500-4200 felhozatalból, vagy úgy érted melyik módszert, Xbox Live-on vagy Iceakos-nál?
    Pontból általában a nagyobb pakkal jobban jársz Ft/MSP arányra és venni pedig Iceakos-tól vennék a helyedben. Megtalálod őt itt, korrekt arc: livekodok.com
  • Macccy
    #131120
    Óvatosan óóvatosan ...! :)
    A sz... szóval a Halo CE az sose volt Gearbox, ők csak portolták a Bungie és a Microsoft Games közreműködésével a Bungie játékát.
    A Half-Life pedig szintén nem Gearbox, az a Valve játéka. Amire te gondolhattál az a Half-Life kiegészítő az Opposing Force volt.


    Ez persze mind részletkérdés, én nem is a stúdió miatt éreztem hogy szar lesz, hanem annak alapján amit előre láttattak. :(
  • Macccy
    #131119
    Ezt még anno PC korszakban toltam, talán utolsó játékok közt. ... Nagyon jó VH.II játék, legjobb talán. Imádtam a Road to Hill 30 -at és a nemtommi kiegészítő rész se volt rossz bár az előbbi kettő üti. Aki szereti az Elit Alakulat (Band of Brothers) c. mini sorozatot annak kötelező játék szerintem!

    Tényleg! A folytatással -valami Furious Four vagymi - mi lett? Kasza? Lehetne megint egy Hell's Highway csak legyen benn szervesen Co-Op és engem megvettek! :)
  • Macccy
    #131118
    MEG-MOND-TAM! Tudtam előre, trailerekből, beta gameplay videóból, képekből megmondtam, hogy EZ az Aliens játék szutyok lesz és tessék ...! :) Óóóó, lottóznom kéne.
  • Zsolt87
    #131117
    Sziasztok.

    Ti melyik mc pont vásárlást preferáljátok?
  • Moby
    #131116
    Ezzel a foscunamival ne piszkolj be lemezt.
  • Myselor
    #131115
    szemezgetek ezzel a játékkal már a kezdetek óta.de nekem sajnos nincs gépem hozzá.viszont egyetértek veled minden téren elképesztő egy játék lett.szívesen végigjátszanám:)
  • Totti5
    #131114
    Ni No Kuni viszont minden fillért megért. Elképesztő igényes cucc. Azt hittem a cellsahde nem tud újat mutatni, de igen. Nem egetverően jobb a kobkurenciához képest, de annyira jó a világa és a helyszínek designje a környezet karakterek megvalósítása, hogy azonnal beszippantja az embert. Harcokban pokemon feeling van, amúgy meg standart JRPG mechanikára épül, de a legmagasabb szinten minden téren. A zene pedig... WOW!

    Menüben állva ez a tréler jön be, a legjobb ami a játékból van.


  • TDC Geronimo
    #131113
    rohatt ubi és milyen igaz :D

  • Seth
    #131112
    A vérük sebez ha közelről loccsantod szét őket. Többi stimmel :D
  • Totti5
    #131111
    "Mielőtt bármit is írnék muszáj leszögeznem,hogy nálam jobban talán nem sokan várták ezt a játékot,de sajnos amit kaptunk az FÖRTELEM.
    Hol is kezdhetném?Talán az elején...
    Egy finom bevezetést követően már rögtön az elején elvesztettem a fonalat...Hogy kerültünk a Sulaco-ra?Meg miért vannak mindenhol Xenomorfok?Ezen könnyedén túltettem magamat,de ami utána fogadott az maga a botrány.
    Silány minőségű,kopár helyszínek/tárgyak/textúrák.A xenomorfok AI nélkül flangásznak a falakon/földön a társaink semmit sem segítenek,sőt látszólag csak minket támad mindenki,hiába vagyunk 600-an.Az arctámadó nem kibújik a tojásból,csak átugrik a héjon.Mindenki egy vonal mentén mozog,a jelenetek scriptelve vannak és ami a legbotrányosabb,hogy NINCS A JÁTÉKNAK HANGULATA,hiába van rengeteg utalás a filmekre az egész nem nyom a latba egy fikarcnyit sem.A produktum nagyjából ott van technikailag és színvonalban ahol anno törölték,tehát 2001 tájékán.
    Azt kell,hogy mondjam ez a legnagyobb csalódás ami érhetett ebben a generációban.Ezért legalább egy zsenge kövezés járna a készítőknek,valamint elszomorító tudomásul venni,hogy ennyi év munkája egy kalap sz@rt sem ér..."



    Na, asszem megy a mail az előrendelés visszamondásról, ezért nem fizetek. Megnézterm 16 percet az elejéből. Graf olyan amilyen, az még nem is zavarna, de töri a képet, árnyékok nincsenek megcsinálva, alienek hitboxa nem létező dolog, ragdoll detto. A vérük nem sebez, a hullájuk szinte azonnal eltünik a földről vicces módon.

    Leszedem verbára, megnézem a demót...
  • Seth
    #131110
    Ez is hasonló cipőben volt,mint a DNF. Évekre leállították a fejlesztést, úgy volt nem is készül el,aztán mégis, aztán mégse, de most mégiscsak :D Ment a huzavona sokáig
  • TDC Geronimo
    #131109
    Megnéztem pár dzsátubés gameplayt full gameból. Hát ezen kár volt ennyit ülni. Elég ótvar.
  • arty
    #131108


    kedvenc részek: hollandia... végre nem az alulszaturált, barna ww2trutyi, amit MINDEN más prezentált.
  • arty
    #131107
    kicsit szaggatott, de túltettem rajta magam. imádtam a grafot és a játékmenetet :) (ahogyan az elődjét is - kedvenc ww2 sútereim)