176613
banner
  • Totti5
    #131106
    Végigijátszottam = tetszett. Jó volt, attól még a hibái hibák, amit a 2. részre sem sikerült orvosolni.
  • TDC Geronimo
    #131105
    Ja értem ,tehát mert neked nem tetszett már nem AAA játék. Hát elmondom, hogy nagyon is az és az év egyik legjobbja volt. Arról meg, hogy mi buta meg unalmas inkább ne beszéljünk... :p
  • Totti5
    #131104
    Mérhetetlenül buta, botrány AI, unalmas Cellshade copy paste grafika. No story, csak a drog feeling meg a kincsvadászat. Egynek jó volt az első rész, mert a gunplay nagy feeling a második már túl nagy copy paste ahhoz hogy a nem fanok is élvezni tudják, persze a co op elvinné a hátán, de az most nem ide tartozik.
  • DarkSector
    #131103
    Vagy a szar halo1 vagy szar hl 1?
  • Totti5
    #131102
    Gázos volt az teknóban 360on... legalább is a demó alapján, utána a teljeshez már nem volt kedvem.
  • Moby
    #131101
  • TDC Geronimo
    #131100
    "Gearbox játék. Nem kell AAA++ot várni"



    Borderlands sorozat pl mond valamit? :p
  • arty
    #131099
    hell's highway sztem elég AAA lett, bár azzal el is csúsztak anno, durván! és ugytudom még csak sikeres sem lett :(((
  • DarkSector
    #131098
    Oks, de ez csak egy felirat nem link, nem szoktam olvasni más vleményét, mindössze csak leírtam hogy meglepett hogy kintvan...ebbe szerintem semmi gond nem volt.
    Max legközelebb kitörlöm a végét, csak úgy akkor nemsok értelme lesz.
  • Totti5
    #131097
    Gearbox játék. Nem kell AAA++ot várni, mert nem képesek rá a fejlesztők. Innentől kezdve orrba szájba fogja kapni a fikát mindenhonnan, azt hogy Alien meg játék milyen másodlagos. Grafribacgeneráció. Persze nem az számít, aztán ha egy talajatextúra nem úgy fest már kész botrány van... videók és a hosszas gameplay alapján Alien feeling megvan, a többi majd kiderül. Mivel nincs más és nem is lesz sokáig ezzel kel beérni.
  • orichalcos
    #131096
    Ok bocsi, csak mástól is láttam, de odafigyelek majd a jövőben.

    Seth:

    Saját vélemény alapján írom majd, csak kíváncsi vagyok mit gondolnak a többiek. De ahogy olvasom van itt gond ezerrel.
  • Totti5
    #131095
    2014be ezzel nagyot robbanthanak nextgenen majd.
  • Totti5
    #131094
    Nem viccelek, csak egy példát mondtam:)
  • TDC Geronimo
    #131093
    Next Assassin's Creed Has New Hero, Time Period, Developer

    Hála égnek elfelejthetjük retek Amerikát meg Connort...
  • arty
    #131092
    ne sajnáld, azért a zombiU miatt is megérte a gép
  • TDC Geronimo
    #131091
    Na ne vicceljünk már :D
  • Tatyla
    #131090
    a 6 éves lányom alap játéka a Rayman Origins, kezdetektől játssza PC-n is és most már boxon is ezt is már előre ledumálta hogy neki amint megjelenik azonnal de már különben...
  • Totti5
    #131089
    ŐŐŐŐ mondjuk azért mert minek álljon neki 2szer legyártani amikor egyszerre is megteheti majd. Anyagi okok pl.
  • TDC Geronimo
    #131088
    Igazából azt nem tudom megérteni, hogy a WiiU verziót mi a picsának kellett elhalasztani?
  • Totti5
    #131087
    Teljesen komoly.

    Bár van felháborodás, mert WiiUra most jelent volna meg heteken belül, de egyszerre jön ki és el lett tolva, DE amikor bejelentették hogy Wii ex akkor rettentő csalódott voltam a 360as első rész után ami a trú 10/10 megtestesítője... most egy kicsit csalódottak lehetnek akik már játszani szerettek volna vele, de kell várniuk fél évet, de igazából nincs miért köpködni, mert mindenki ki lesz szolgálva és mindenki boldog lehet majd amikor megkaparinthatja.
  • Tinman #131086
    Most ez komoly? ^^
  • Totti5
    #131085
    #131075

    Többször nem mondom, csak törlöm.
  • Seth
    #131084
    Más véleménye kell a teszt megírásához?
    Há' milyen cikkíró vagy te ? :D
  • TDC Geronimo
    #131082
    bayonettet nintendo adja ki így az esélytelen
  • Totti5
    #131081
    Ninnya Gájden, most ez. Jöhetne még a Lego City s Bayonetta 2 :) ( bár azokra kicsi az esély / vagy ha max timed exlu... )
  • TDC Geronimo
    #131080
    pf szerencsétlen Nintendo jól elkúrta megint.
  • Seth
    #131079
  • Totti5
    #131078
    Today, Ubisoft announced that its forthcoming title Rayman Legends, already announced for the Wii U system from Nintendo, will also be released on the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft and the PlayStation 3 computer entertainment system. All versions will now hit shelves in early September 2013.



  • Totti5
    #131077
    Aztamindeségitdejótréler!!!!!!!!
  • DarkSector
    #131076
    Nem is lesz annyira rossz. A város elég jónak tűnik.

  • Totti5
    #131075
    Javaslom a majdnem innen töltsed torrent linkelések helyett a jövőben elég lesz annyit is beírni, hogy "ha valaki próbálja az Alien játékot az osszon meg róla némi infót".
  • Myselor
    #131074
    úgytünik:d
  • Totti5
    #131072
    délután megveszem, ha felkeltem, addig kitartás:)
  • arty
    #131071
    igen :(
  • TaRka0107
    #131070
    Gold-al lehet csak?
  • arty
    #131069
    megvenné valaki egy forza3-as tuningom?
    keresőszó: sghu2013

    igen, kell az acsi :D
    köszielőre!
  • arty
    #131068
    tőlem jöhetne 360ra is, ha nem lesz ősszel FM5 ! :)
  • arty
    #131067
    forza2 1000/1000? :D
  • arty
    #131066
    1000G vagy 1000/1000 ... de ezt az MS pénzéhsége felborította, amikor bejöttek a "veddmeg a dlc-t, hogy maxos lehess" :)
  • TDC Geronimo
    #131065
    De ZombiU nem is nintendo cím. Erőben valóban nem nextgen, de én azért megvárnék rá egy HD zeldat/metroidot. Ronda nem lesz, HDba lesz és nintendo 1st party minőségű. Tény, hogy lehetett volna erősebb is, de itt a padban vannak egész kellemes lehetőségek. Többi játékra meg ott lesz PS4.