176613
banner
  • Macccy
    #131188
    Ehh, a matt feka slim se tetszik NEKEM jobban, sőt akkor má inkább a zongoralakk talán ... A fehéret meg tartom, hogy szebb és jobb anyagból van! Ráadásul a dagi kontroller design is a fat dobozhoz passzol, ha az újat nézem, valami F-117 formájú kontrollert kéne reszelni hozzá! Vágja is nagyon a szemem ez a forma ...

    arty: Na na na na várjál csak! Én azt nem mondottam, hogy a fehér Xbox ezüst tálcával, az akkora bazári hogy ihaj' ... Nem, én a sima matt fehér Xbox (Arcade) híve vagyok. Ha minden fekete az attól "jobb" hogy mindenen vastagon látszik a por amit összegyűjt, hurrá!


    Te Moby! Há illyen routerem van nekem is vázze, ez nadzson sukár!
  • Moby
    #131187
    Kűdtem rád privit
  • Seth
    #131186
    Én kiégtem szerintem a jrpg-ből, nem találok már fogamra valót,talán Lost Odyssey volt az utolsó ,amit örömmel játszottam végig. Talán mert igazán felnőtt cucc volt

    Eternal Sonata valami vizes templomban maradt félbe,ahol dögunalmas volt az ide oda futkosás a monoton helyszínen.

    Aztán volt még egy Star Ocean 4,ami 360-on ,vhol a 2. lemez közepe táján merült feledésbe a szintén egyhangú ,random generált dungeonnak tűnő(tudom,hogy nem az,de annyira lusta,ötlettelen az egész,hogy másra nem tud gondolni az ember) helyszín egyikén

    Tales of Vesperia. Ez állítólag nagyon jó sztorival rendelkezik. Dögunalom amíg elvittem. Annyira klisés,amennyire csak lehet. A fejlesztők a karaktereken kívül egy kicsit sem erőltették meg magukat, hogy valami látványosságot mutassanak. Unom már ezt a látványvilágot,amit a Tales játékok produkálnak.Cukormázas kiddie szarok

    Mi van még? FF13. Legnagyobb csalódás. Annyira casual lett és csak látványra menő, hogy a játékot kifelejtették belőle.
    FF13-2. Nem érdekel

    Chrono Trigger-Chrono Cross-FF4-5-6-7-8-9 kombókat még mindig szívesebben veszem elő,ha jó jrpg-vel akarok játszani

    Hiányoznak a sötétebb,komolyabb hangvételű játékok. Japcsik már csak a cuki kislányos,rózsaszín, állóképeken beszélgetős szarokat nyomatják és ezt nagyon sajnálom :( Remélem köv, generációban lesz valami fejlődés

  • Tinman #131185
    Ez így volt Eternalba is... megszoktad a harcrendszert aztán 5 óra múlva csavartak egyet rajta, meg újabb 5 óra múlva megint. Mégis szar volt és rémesen unalmas benne a harc mindenféle formába.

    Rettegek. Egyelőre félek megvenni... az Eternal olyan mély sebeket hagyott bennem jRPG gameplay kapcsán, hogy -azóta- KÉT ÉVE nem játszottam jRPG-vel :-/
  • Seth
    #131184
    Én csak twitch tv-n nézegettem 2-3 órát egy srácot ahogy játszik,de már ott meguntam a csatát :D , bár állítólag még 15-20 óra múltán is vezetnek be új dolgokat a harcrendszerbe ami feldobhatja
  • Tinman #131183
    Sokszor beleszaladtam abba, hogy kiragadnak a játékból egy egy kis szeletet és aztán kissé fals kép alakult ki bennem róla.

    Az Eternal Sonata harcai/ellenfelei is pár órára szórakoztatóak, aztán egy idő után önismétlés, de brutálisan. Ezért is tartok a durván hype-olt Ni Ni Kuki-tól.

    Szóval jó ideje nem demózok, inkább adok gyakran játszó gamerek véleményére.
  • Moby
    #131182
    Mé nem szeded le a demot?
  • Moby
    #131181
    örök darab. soha nem adom fel :DDD
  • DarkSector
    #131180
    Persze tudom hogy te tudod, csak megjegyeztem, valóban jópofa, és érdekes ez a FF stílus ilyen más világban látva.
    Kicsit a Chrono Cross jutott eszembe, nemtudom miért, meg a Star Ocean 2.
    2 nagy classzikus ami a kedvenceim.
  • Tinman #131179
    Meséljen már valaki róla, hogy milyen a harc/gameplay/fejlődés?

    Részletesen, pl. Eternalhoz viszonyítva, mert ez ezért nekem nagyon nem mindegy. Elhiszem, hogy szép, frankó a zene, meg jó a sztori, de ez még csak a torta pár szelete.
  • Tinman #131178
    Demon's Souls... ammeg' minek neked? :-)
  • Moby
    #131177
    Tudom mi az, ez nem volt kérdés :) Inkább arra vonatkozott, hogy már előre látom, hogy elég jó egy vételhez.
  • DarkSector
    #131176
    Rajzfilmes FF. Nem rossz értelemben.
  • Moby
    #131175
    Fehér rox...:


    /közben fel is installálódott a Ni No Kuni Demo ^.^, még meg sem néztem, de költekezés lesz...
  • Moby
    #131174
    Ne is mond...az egyetlen fehér dolog a tévéasztalon az a k. routerem, amit alig várok, hogy kidohassak, csak kéne néznem egy olyan fekete routert, amire az openwrt-t fel tudom csapni, de ilyen piszlicsáré dolgokra eccerűen nincs időm :( Emiatt ott világít az a fehér szar a tévé alatt :(
  • arty
    #131173
    jah, marha jól néz ki, hogy _mindenem_ fekete a szekrényen, de tényleg _minden_, erre ott virít(ott) ez a fehér + bóvliezüstdvdtálcás valami, az egészet ... TÖNKRETÉVE!

    (igen, a fényes lakkot is rühellem, sajnos ezt a csamcsungtévé miatt továbbra is élvezhetem, de legalább a konzoljaim már nem csillognak...)

  • Moby
    #131172
    Nemtudom mirő teccik beszéni, lakk slimet ezer éve nem gyártanak. A fehér xbox meg köpedelem.
  • Moby
    #131171
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dehogy találtam....öregek és karcosak vannak csak, szóval inkább vettem egy 65/65-ös, csendes és jó olcsót, és majd jól felpolíroztatom ^.^
  • grebber
    #131170
    Google ezt adta ki nagyhirtelen!
  • teddymac
    #131169
    Valaki tudna linkelni egy listát a coop játékokrol ?
    köszi .
  • Macccy
    #131168
    Nekem a boxból egy fehér Jasper van de nem örülnék helyette egy slimnek. Nekem ez a forma jobban bejött, főleg mert fehér, így nem szokványos. Ma már minden fekete zongoralakk, a szuzukik belsejében is van már fekete zongoralakk könyörgöm, minden dévédé és bluréj szar már fekete és lakk, a Pio erősítő amit vettem, az öreg LG tévém és az ájfonom is, volt egy dalmatánk, öreg korára az is kezdett egyre feketébb lenni (RIP) ...
    Ez a fehér matt box viszont olyan kis fun kis gép! :)
    Arról meg nem is beszélve, hogy durván vastag műanyag az egész, szerintem orosz tervezte!! A lakkos homárboxok és ps-ek ehhez képest csokipapírok :D
  • Totti5
    #131167
    Altatónak:)


    Azért nem kicsit mérges vagyok hogy a CEhez nem adtak hanglemezt... most warezolhatom le, írhatom ki, hogy az ótóba is halgathassam:)
  • arty
    #131166
    mondjuk recsegropog, pattog (amikor melegszik-hűl, akkor néha NAGYON!), de legalább nem karcolódik...

    találtál perfekt példányt fat-ból?
    (csak nem sqj tartalék-gépe? :D )
  • Totti5
    #131165
    Ez nagyon nagy! Jöjjön csak ki 360ra.
  • Myselor
    #131164
    én nekem csak a ni no kuni miatt kellene egy,játékkal együtt persze ^^^ha valaki kölcsön adná addig még végigjátszom kb 1 hétre kellene megköszönném :DD
  • The Protector
    #131163
    superslim-el is volt már dolgod?Számomra undormány kattogós/csattogós bucsui 4pálcás hozz két rántothúst feelinget áraszt
  • Moby
    #131162
    > matt > all!

    Feltéve, ha nem bazári, recsegő-ropogó műszarból van :)

    > slim ps3 sokkal szebb
    Gyűlöltem mindet. Okádék. A boxnak nagyon jót tett a karcsúsítás, a ps3 csak szimplán egy ótvar szar lett, nem beszélve erről az új, mini formedvényről. Bár a megbízhatóság egyértelműen a slim mellett szól.
  • arty
    #131161
    slim ps3 sokkal szebb :) matt > all!
  • Harlekin
    #131160
    Nyilván semmit nem ér statisztikailag és nem is ezért lett ez vagy ezek példának felhozva szimplán csak adatok...Ebből semmi más nem derül(t) ki mintsem,hogy bizonyos területen mi az ami a "tömeg" cikk.
    Példának fel lehetett volna hozni,hogy Floridában és Alaszkában ,hol mennyi napolaj esetleg fókazsír fogy.
  • Moby
    #131159
    Nyah, megvettem a 8. ps3-at, ami egyben az utolsó is(duci, mer ez az egyetlen ps3). A jelenlegi slim xbox is már az örökkévalóságnak szól, mer a boxokból meg ez a gép. Még egy-két címet fel kell pakolni a polcra, de az már szerintem főleg digit lesz.
    Jöhet a köv. generáció. Tényleg.
  • ktomi22
    #131158
    viccesek vagytok ilyen 6 napos elaasi toppokkal :D .. legalabb fel esevs atlagot kell nezni nem 6 naposat bazze... jogos hogy uk ban box a nagyobb.. de akk se kéne bámulni 6 napos statisztikakkal
  • TDC Geronimo
    #131157
    Most nézem nintendo adja ki ezt is így ez is esélytelen, mint bayonetta 2 :p
  • DarkSector
    #131156
    Hát sok WiiU ex megváltozott és jön mindenre, pl a Rayman és Ninja Gaiden
  • TDC Geronimo
    #131155
    Egyelőre még WiiU ex, de a mostani trendet nézve szerintem még idén kijön a többire is így tolhatjátok, ha akarjátok :D


  • DarkSector
    #131154
    Jaja ezért néztem.
  • TDC Geronimo
    #131153
    Japánba már nem veszik csak a nintendo handheldeket.
  • DarkSector
    #131152
    Ja ez durva.de itt miért ilyen kevés
    ? ps 3 csak 107 ezer ?
  • Harlekin
    #131151
    Akkor gondolom ez is érdekes számodra!?

    JAPÁN HARDVERELADÁSOK, JANUÁR 14 - 20.
    1. 3DS - 81,855 (453,775) (-12%)
     3DS XL - 51,015 (263,576) (-10%)
     3DS - 30,840 (190,199) (-15%)
    2. PS3 - 19,697 (107,040) (-14%)
    3. Wii U - 16,654 (104,452) (-20%)
    4. PSP - 15,343 (87,285) (-10%)
    5. PSV - 9,036 (53,433) (-19%)
    6. Wii - 2,199 (9,704) (+17%)
    7. 360 - 706 (3,520) (-23%)
  • DarkSector
    #131150
    Jah télleg.
    Mindegy, akkor is érdekes.
  • TDC Geronimo
    #131149
    UK az boxos terület, ugyanúgy, mint a US. EU többi része viszont PS-es