176613
banner
  • TaRka0107
    #131268
    Szerintem is. Crysis -nál is rámentek a grafra, de a játékmenet egy nulla, így lesz ez továbbra is.
  • Muttley
    #131267
    1ébként meg ezen picit gondolkodtam is
    kijön a newgen 50 GB tárkap. BluRay lemezeken
    mi is lesz ez valójában?
    PC szintű valós full-HD felbontás
    és kb. ennyi és nem több - eleinte mindenképp
    játékmenet hosszabb? - ugyan, miért lenne? Mainstream Ödönke a könnyű és egyszerű
    játékokat kedveli. ha bonyolultabb egy picit is,
    akkor lerakja és játszik tovább a többi IQ-játékaival
    ugyanakkor a szoftveréletciklus sem fog változni
    miért változna?
    az első 3 hónap a nagy flash - utána meg már csak a DLC tarthatja életben a nagyobb keresletet
    ha ezt összeadjuk, akkor qrvára nem fogja megérni évekig fejlesztgetni vmit jó drágán, hogy utána tutira NE jöjjön vissza cégnek befektetett költség

    lesz 1-2 gyöngyszem, mind grafikában, játékmenetben és játékórák számában
    de a szoftverfejlesztők + kiadók tömege úgyis az eyecandy graf-ra fog rámenni és tartalma + újrajátszási rátája nem sok lesz
    sztem :)
  • Tinman #131266
    18 év múlva megkérem a kezét... gondoltam szólók még időbe :-D
  • Muttley
    #131265
    igen, jól mondod
    van olyan - játék -
    játék és nem egy komplett platform
    ha én privát akarok játszani, ne akarjanak már nekem állandó sok ezer MB adatforgalmat generálni
    ráadásul tudjuk, hogy az állandó kontroll nemcsak a másolásvédelemről szól
    na, most engem ne akarjanak már a hozzájárulásom nélkül "Big Brother sees you" ellenőrzés alatt tartani

    na, most, ha ez szerintük mégsem ütközik személyiségi jogsértésbe
    akkor keresünk olyan platformot, ahol én döntöm el mikor akarok online és offline játszani

    na, de még1x :)
    ezt úgy sem merik meglépni
    iszonyat mennyiségű vevőt vesztenének
  • Tatyla
    #131264
    Rákeresel a live-ban a marketplacen majd rá inditol és automatice leszedi
  • Atys91
    #131263
    ??!!
  • Tatyla
    #131262
    Olyan szinten tolja hogy már csak a 350 pont feletti medálok hiányoznak egy pár pályán a kis mosolygó fejek mind megvannak
  • Myselor
    #131261
    jah értem :D így megértem
  • n000rbi
    #131260
    Köszi :) Jöhetne már a Legends is, szeptember még messze van.
  • Tinman #131259
    A 10. ládás nem kötelező, kicsit sem... de ha megcsinálod megnyílik egy előholtas szintén opcionális pálya. Szóval szeretünk szívni :-D
    Mind a kettő HC pálya :-D
  • Tinman #131258
    Respect!
  • Myselor
    #131257
    és ez csak simán a pálya megcsinálása vagy valami achievmentel tököltök ennyit?:)
  • n000rbi
    #131256
    Bezonyám :) Azt úgy kb. este 11-től hajnali 3-ig sikerült összehozni. Megadurva.
  • Tinman #131255
    #131246

    Élőholtast is?

    Mára pihentetem, majd holnap, de húzósnak tűnik :-)
  • n000rbi
    #131254
    Nem lehetetlen, még nekem is sikerült ;)
  • Myselor
    #131253
    jólvan akkor szerintem megveszem,biztos jó lehet amúgy:) lehet megszeretem ,nagyon is:)
  • Myselor
    #131252
    nem nem a 900forinton,igazából csak a játékon gondolkozok hogy végigjátszanám e.
  • Tinman #131251
    900 Ft? Szerintem simán rántsd be... ahogy "ismerlek" eléggé kedveled a japó stílust -talán, ha kiddie akkor is- szóval nagyon nem nyúlhatsz mellé ennyiért.

    Le fogom tolni én is ebben biztos vagyok, csak nem tudom még mikor...
  • Seth
    #131250
    Te most 900,- Ft-on gondolkozol?
  • Myselor
    #131249
    am tényleg valaki mesélhetne nekem egy kicsit a blue dragonrol gondolkozom hogy megvegyem e,van más hibája azon kívül hogy talán túl kiddie?:) bár nem egy ni no kuni,de talán ezzel is jól el lennék:)
  • Myselor
    #131248
    hehe.na igen sokszor durvábbak ezek a játékok xd
  • Tinman #131247
    1-2 pálya állítom, hogy keményebb... DaS-ba van legalább 0.5 mp-ed reagálni, itt sokszor addigra már 2x halott vagy :-D
  • Tinman #131246
    De most ez komoly? ^^

    Megcsináltam kb. 60. próbálkozásra (nem túlzok) és teljesen kész voltam. Agyilag, a kezem meg fizikailag.

    Legkeményebb pálya volt Rayman-be... 80 GS-t adott utána, mert végre eljutottam az élholtak földjére. Mentem ott egy kört, de brutál lesz az a pálya is.

    Mondjuk nem semmi, hogy tegnap lepergett a credits, de azóta még egy laza +6 órát beletettem a cuccba.
  • DarkSector
    #131245
    Nekem a kutyám.
  • Tatyla
    #131244
    aham a lányom :D
  • Myselor
    #131243
    szerintetek 900 forintot megér a Blue Dragon?:)
  • The Protector
    #131242
    sok szart olvasni.Gondolom ez még abból van mikor az volt a pletyka,hogy a boxnak folyamatos net kapcsolat kell majd.
  • Myselor
    #131241
    keményebb mint a dark souls mi?xd
  • orichalcos
    #131240
    És csak lemaradt:

    Valamelyik boxos kollegát nem érdekelné egy Battlefield 3 könyv, és egy Ready Player One című könyv? Az első még ajándék volt, az utóbbit meg nyertem, de elolvastam és nincs rá szükségem. Darabja 1500ft. Gondoltam hátha...

    off vége ígérem.
  • orichalcos
    #131239
    Most mit izélsz, szép játék volt az. XD
  • Tinman #131238
    Rayman Origins 10. számú ládakergetős pályáját (Tricky Temple Too) megcsinálta itt valaki?

    Kezem szétszakad már :-/
  • DummyBoy
    #131237
    Az egyetlen normális másolásvédelem ez ...

    PC-re is van olyan játék, amit bármikor letölthetszt, bármennyiszer telepíthetsz, de indítás után login képernyő van ... Ha nem tudsz belépni, akkor nem játszol. Azt is megoldották később, hogy ha valami okból kifolyólag éppen nem megy a net, de már voltál belogolva, akkor tudsz játszani ...

    2013 van, ahol lehet piaca a nextgen konzoloknak, ott nem lehet probléma a netkapcsolat.

    Ami kérdőjeles az a használtpiac ellehetetlenítése, ugyanis ez majdnem mindenhol fogyasztóvédelmi törvényekbe ütközik ...

    De ugye ahogy most az Online Pass-ok működnek, úgy lehet később Offline Pass-okat is létrehozni ... És akkor simán megkerülték a dolgot ...
  • Moby
    #131236
    only online, mi?

    Én ezt nem tartom elképzelhetetlennek. Egyáltalán nem.
  • Moby
    #131235
    Az egész az.

    "Aliens: Fck The What!"
  • Totti5
    #131234
    Spojler? ugyan már... ennél még egy szappanopera is több drámát és minőséget tartalmaz. Igazából nincs mit minősítani, ez az egész egy semmi, nyugodtan meg lehet nézni, ezek után gémer legyen aki ezzel játszani akar egy percet is.

    És én ezt akartam megvenni?

    3:32 WTF ???
  • Muttley
    #131233
    máá'megin' jáccccccák az eszüket a hírportálok
    only online, mi?
    meg azt ahogy a móriczka elképzelte :D
    ha mégis, akkor temetve az xbox newgen

  • Macccy
    #131232
    Hehehehe

    Ebben a SPOILER videóban ez az ALIENS: Colonial Marines pont úgy néz ki mint a HALO ... A HALO CE 2001 -ből!!!
  • Atys91
    #131231
    Hali mindenki!
    Múlthéten boldog tulajdonosa lettem egy xboxnak,és olyan csomagba vettem h kaptam hozzá 3 játék feltöltőkódját is.
    Namost,beírtam az egyiket és nem raktam fel mert 3,8 giga...gondoltam később kínlódok vele...de ki is töröltem,így sehol nincs meg,ha pedig újra beírom akkor nem engedi(azt írja már felhasználtam 1x)
    Ilyenkor mi a teendő?!
    Előre is köszi a válaszokat(remélem tudtok segíteni)
  • arty
    #131230
    ha lesz pgr + forza, akkor... nagyon nehéz helyzetbe kerülök :D
  • Totti5
    #131229
    Ha lesz PGR nyitócímnek nem kérdés.