176613
banner
  • Muttley
    #131308
    deeehogy sértődöm :))
    csak még mindig nem értem
    amit vlszleg te sem :)
    hogy az általad bemondott 27%-ot
    ha kivonom a teljes 100%-ból, akik
    h finoman fogalmazzak: "nem igénylik az online játékot"
    hogy jön ki szted a kizárólagos személyes preferenciám?

    #131275:
    el lehet játszani a gondolattal
    de full-irreális, h mind3 platform constant online kapcsolatot igényeljen,
    ha a user OFFline akar játszani
  • Bercy #131307
    Nekem is igy all le, azt hiszem az ota amitoa bekapcsoltam azt, hogy kikapcsolas utan is folytassa a letolteseket (azaz ki se kapcsol tenylegesen).
    De persze lehet, hogy veletlen egybeeses egy egy szoftver updatenek koszonheto.
  • Marci0115
    #131306
    a far cry 3 co-op offline-t lehet valahogy egyedül játszani? az accsik miatt
  • arty
    #131305
    nekem is ezer éve így áll le a gépem
  • Botond #131304
    Nekem is 1-2 hete kezdte el. Én azt hittem a core rendszer patchel, de inkább az lesz amit Totti mond, hogy leolvadás elleni védelem.
  • Totti5
    #131303
    Nem baj, nekem is ilyen. Valamit bütykölt az MS szoftveresen és még megy a venti egy kicsit kikapcsolás előtt. A te géped kissé el van késve:)
  • CroftManor
    #131302
    Hogy lenne totál normális, amikor a 3 év alatt ezt most csinálja először? xd
  • Harlekin
    #131301
    totál normális dolog ne foglalkozz vele!
  • CroftManor
    #131300
    Hali
    Tegnap óta érdekes dolgot csinál a boxom. Kikapcsoláskor azt vettem észre, hogy a led kialszik a boxon, de nem áll le egyből a proci! Hallom hogy még zúg. Aztán mintha készenléti állapotba lenne, villan 3at a zöld led közepén az a kis kör, és utána kapcsol le. Vajon mitől van ez? Tegnap óta csinálja ezt. :/
  • Harlekin
    #131299
    Na tegnap nekiestem Ennek a rút kiskacsának "A:CM"
    Mit is mondjak!?
    Szarul néz ki,pörgős,COOP ba nagy móka...Tehát játékra tökéletesen alkalmas....
    Ismétlem játékra...
  • Totti5
    #131298
    Xbox 360 Slim 250GB

    Azt már neked kell kinyomozni hogy milyen játékokkal akarod, netán kinectes kiadást választod. Mivel más nincs azt veszed amelyik kiszerelés a legszimpatikusabb.
  • Geniculata
    #131297
    Üdv mindenkinek Tudtok abban segíteni hogy milyen x boxot vegyek? Mire kell figyelni, mit kell néznem mikor megveszem! Milyen alaplaposat. volt régen x-boxom meg dreamcastom playstation játszottam sokat régen. Manapság inkább a gép kapott szerepet. Ja meg hogy vannak e olyan játékok rá amit lehet 3d ben játszani? Köszi de mielőtt megveszem szeretnék tisztában lenni pár dologgal mert láttam hogy voltak 3 ledes meg melegedő boxok na ilyet nem szeretnék kifogni.Remélem tudtok tanácsot adni köszi mindenkinek!
  • DarkSector
    #131296
    Erre kíváncsi leszek!
  • grebber
    #131295
    De legalább nem kell érte fizetnünk és jön más helyette!
  • Moby
    #131294
    Ja az hibás (mint nagyjából minden, ami ott történik). A nénokunit 6x rakta bele a listába, mert poénból 6x nyomtam a background downloadra
    Hülyék ezek ehhez.
  • Moby
    #131293
    Az a baj, hogy több időt töltöttetek el a játékkal kapcsolatos posztok megírásával, mint a gearbox a fejlesztéssel.
  • Totti5
    #131292
    Hihetetlen mekkora gányadék még mindig a Sony...

    Vita, az összes free gamét, demót és pár teljes játékot downloadoltam.

    Betettem mindent a letöltési sorba. Akkor most rányomok melyikkel kezdje... hát nem duplán tett be mindent? DUPLÁN... miért??? 1szer nyomtam mindenre. Letöltött 1-et, feltette, majd elkezdte tölteni megint ugyan azt!!!. Hihetetlen. Ráadásul össze vissza szedi, közben a gép kikapcsol készenlétibe és előről hátulról kezdi el szedni, félbehagyja, nem szedi, megőrül.

    Ekkora egy szar rendszert kihívás lehetett megalkotni...
  • TDC Geronimo
    #131291
    Na DS3 letolva. Nagyon fasza volt bár a végén mikor a csapból is már az ellenfelek folytak az idegesítő volt. Coopba is le kéne tolni...
  • Totti5
    #131290
    Egyértelmű.
  • Seth
    #131289
    Amit itt mutatnak mint WiiU verzió az az AVSP 2 :)
  • Totti5
    #131288
    LÁL :))))


    Tudjátok mi a vicces? mit mondtak a fejlesztők? WiiUn szebb lesz, vagyis az lesz a legszebb verzió. Ezek szerint 360 gyenge volt ehhez a grafikai szitnthez... fail.
  • orichalcos
    #131287
    Na hétfőn úgy néz ki átveszem Cry3-at. Innen jön valaki tolni majd?
  • Moby
    #131286
    Sőt..továbbegyek: megkockáztatom, hogy a nextgen fejlesztések összességében olcsóbbak lesznek. Közelebb kerül egymáshoz a 3 nagyplatform, olcsóbb leszen a portolás.
  • Moby
    #131285
    Amúgy komolyan gondoltátok, hogy pécés verzák ultraextremeHD beállításaihoz újra előveszik a grafikusokat, és megrajzoltatják velük a komplett szettet újra? Picit gondolkozzatok már.
  • Moby
    #131284
    A modellek és a texturák kurvanagy felbontásban készülnek. Aztán külön munka az adott platformra optimákolni. Namost kisebb felbontásra inkább munka, ha beleteszik egyáltalán (többnyire nem), és hát el kell készíteni 5-6 különböző bontásban a LOD-nak megfelelően.
    Ezt a marhaságot felejtsétek már el.
  • Moby
    #131283
    >Ráfér minden videó 1080p-ben.

    Ezt az utat szerintem az MS nem fogja bejárni. Ők a digitdisztrib elkötelezett hívei, ők ezt az öngól nem fogják megrúgni (a sonyval ellentétben). Az ott kizárólag médiacélokat fog szolgálni, ha lesz egyáltalán benne ilyen (a játékok meg továbbra is 2-6 gigások maradnak).
  • DarkSector
    #131282
    Nem akcióra értem, normál játékra, volt 2990-ért sok játék ami meg olcsóbb volt mint a boltban és nem GOLD akció.
    Vágjátok a Lego játékot?
    Mikor 3000ft-t volt, asszem az a Lego boltban dobozosan 6-8 ezer volt...egyszer régen volt ilyen.
  • Moby
    #131281
    >csak én nem értem?
    Igen.

    >tudod, mi van?
    Tudom. Nem te vagy a célközönség.

    > sose'nem lehet asztat tudni
    De, lehet tudni.

    >nekem full-mind1
    Nem a személyes preferenciád volt a kérdés. Ezért meg ne sértődj, de engem tökéletesen hidegen hagy. A téma az volt, hogy nem merik meglépni. És e kettő között, mármint a személyes preferenciáid, és aközött, hogy mit mernek semmilyen összefüggés nincs.

  • Totti5
    #131280
    Akciókat ne vegyük ide, abból egy kiadó nem él meg, az akkor jó ha már lecsengett a játék és még van remény haszonra, ha sokan akciósba megbeszik. 0day, első hetek, hónap a döntő teljes áron.
  • DarkSector
    #131279
    Vannak jó ajánlatok de kevés.
  • Totti5
    #131278
    Olcsó digitális vásárlásnak most, az elmúlt években, ebben a generácációban lett volna létjogosultsága, de ugyan annyiért / legtöbb esetben drágábban csak nagyon tájékozlatlanok vesznek meg játékot... de veszik őket.

    Ha egyre jobban teret kap a digitális, már a bolti terjesztés kárára, onnantól kezdve eszük ágába nem lesz csökkenteni az árakat. Nem lenne miért. Meg fogja mindenki 13 ezerért, mert nem lesz másra lehetősége.

    Ez a digitális terjesztés mindig is nagy lufi volt.
  • arty
    #131277
    AI - naezaz, előző genen is van pár gyöngyszerm, ami érzésre veri az nextgenek 98%-át ... (black, far cry)
  • DarkSector
    #131276
    Nekem egyeltalán nem gáz ha online lesz játék.
    Csak végre legyen egy emberi lény aki beárazza a változások szerint azokat a kibaszott játékokat.
    És ne legyen 3-4ezerrel olcsóbb már dobozosan előrendelve egy játék, mint 5 évvel később a live-on digitális alakban.
  • arty
    #131275
    ha xbox-ps-pc kér online kapcsolatot, akkor mivel fogsz játszani?
  • Totti5
    #131274
    Ráfér minden videó 1080p-ben. Ráfér minden hang tömörítés nélkül a legjobb minőségben. Ráfér 27 féle hangsáv. Nem kell tömöríteni, hanem mindent rá lehet "hányni", mert van hely bőven. Azt nem hiszem hogy hírtelen minden játék 20GB lesz. Crysis 2 is 1 lemez volt PCn is, pedig mindent kihasznál ami létezik s a 3 is annyi lesz feltételezem.

    A fejlesztési költségek most is a csillagos eget verdesik. Ez csaknőni fog. Amelyik fejlesztő 2-3 évnél tovább ül a játékon az veszteséget termel, rossz esetben egyenes következménye annak hogy csőde fognak menni.

    Középszarokat nem érdemes kiadni. Lásd THQ bebukott, lásd a Sega össze vissza szenved. Ha az emberek józanul gondolkoznak akkor az Alien játék akkorát fog hasalni hogy a Sega bele is bukhat... kívánjunk nekik ilyet? -.- aztán lehet a név eladja, de akkor nagyon mérges leszek.

    Változás nem lesz, mert miért is lenne. Újat nehéz kitalálni, amúgy meg PCn most is bárki bármit megcsinálhat, de semmi nem történik.

    Aztán jön a kérdés, hogy mi kellene? erőteljes brénsztorming a 7 éve is ellőt trió jön elő. Szebb graf, jobb fizika, jobb AI. Könyörgöm, ez minden generécióban bőven megvalósul... ezek a dolgok most is rengeteget fejlődtek és a köv genbe is ezek fognak elsősorban. Ezen kívül mi is legyen egy FPSben? na ez már fogós kérdés ugye... bár e téren is bőven volt fejlődés. FPS/TPS játékok keverve lettek RPG elemekkel kisebb s nagyobb mértékben. Fejleszthető dolgok mára már alap funkciók, elvárások.


    Jobb grafika, jobb fizika. A jobb AIt csak halkan mondom, mert az ugyan olyan mint a 60 fps. Van pár csapat akik képesek jól megcsinálni, a többiek meg jönnek a buta középszarral.
  • arty
    #131273
    a modellek, texturák azért nyilván több emberórát igényelnek majd...
  • arty
    #131272
    ps3ban a pletykák szerint lesz gpu rész "compute"-ra dedikálva, azaz talán lesz végre fizika... és persze igen, talán a graf is javul majd.

    a játékok pedig vszeg még egyszerűbbek lesznek, mert a drágább fejlesztéshez még több vevő kell :)
  • Muttley
    #131271
    várjááá :)
    tehát a 27% bevétel,
    ami nem profit, az live-ból jön,
    te kib.sznád az ablakon, mert jelentéktelen,
    tehát csak egy bizonyos réteget érdekel a netes game, egyébként kutyát se,
    de azért offline világ vége és éljen az online...
    aha
    -> <-
    csak én nem értem, vagy te sem?

    alatta:
    azt azért csak érted, ha felmegyünk akármilyen kütyün a netre (pc, laptop, telo, stb.)
    ott FEL AKAROK jönni a netre és böngészni
    mert ez a cél
    offline játszani akarok dolognál nem célom, hogy ONLINE jácccccak :D
    tudod, mi van?

    #131269:
    erről azért megkérdeznék 1-2 fejlesztő céget, hogy
    adott szoftvert 4x olyan élesre, részletesre varázsolni
    valóban nem jóval hosszabb idő és emiatt (is) mérföldekkel drágább
    vagy netán még olcsóbb is... sose'nem lehet asztat tudni

    de a lényeg részemről ugyanaz
    ha offline akarok jáccccccani
    akkor offline is fogok
    és akárhogy is, de meg fogom találni az erre alkalmas platformot :D
    nekem full-mind1, hogy sonynak, msnak, vagy akárminek hívják a gyártót ;)
  • Moby
    #131270
    >ezt úgy sem merik meglépni.iszonyat mennyiségű vevőt vesztenének

    Igen borzalmas mennyiségűt.
    Apró adat, mielőtt belepörögnél ebbe a bantuland-komplexusba: a microsoft xboxal kapcsolatos bevételeinek(!, nem profit!) 27%-a származik a live, és a live-on keresztül eladásoknak. Ha én lennék ők, én örömmel basznám ki azt a piszlicsáré , amúgy profitot sem hozó réteget, akik nincsenek amúgy jelenleg is örökké online. Az offline világnak vége. Slusszpassz.

    > most engem ne akarjanak már a hozzájárulásom nélkül "Big Brother sees you" ellenőrzés alatt tartani
    ROFL. Soha senki nem fog rólad annyit tudni, mint a google. Nem is kapsz mástól olyan kiszolgálást mint tőlük :) Ez az üldözésmánia 2013-ban kicsit már ciki, le kéne róla szokni, mer mindenkinek ott lapul a kurva telefonja a zsebébe 24/7-es kapcsolattal. Túléltük, senkit nem vittek el a zufók végbéltükrözésre...
  • Moby
    #131269
    Elolvastam ezt a posztot, és kurvára nem értem mi köze ennek a következő generációhoz. Ez a mostanira ugyanannyira igaz.
    Attól, hogy 4x annyi háromszöget tud renderelni, semminek nem fog többe kerülni az előállítása. Semminek.
    Ez így egy zagyvaság.