176613
banner
  • zsolt515
    #131388
    Üdv!
    Dark Soulsban nem lehet páncélt venni csak abbòl lehet válogatni amit találok?
    Köszi a segìtséget!! :)
  • Harlekin
    #131387
  • Macccy
    #131386
    KERESEK karcmentes, hibátlan, nemdohányzó, női tulaj, stb. szokásos állapotú Resident Evil 5-öt, lehetőleg 2db-ot! Live letöltőkód formában is jöhet!
  • Macccy
    #131385
    A mókuskerékből már csak Berettálkozással szabadulhatsz, a lelked már rég a Live ördögé! :D
  • Harlekin
    #131384
    Őszintén mondom nem hat meg ha nem vagyis titkon remélem,hogy nem megy tovább,pedig biztos,hogy de...Mert akkor legalább kiszabadulnék ebből a mókus kerékből.
    De pár dolog biztos,1 az hogy meg fogom venni ha kijön és 2 ami még biztosabb,hogy azonnal eladom,ha záros határ időn belül nem lesz rá warez...
  • Macccy
    #131383
    Harli, ez a mostani GAMERSCORE rendszer ez ugye megy majd tovább?? A te érdekedben is remélem!! Meg aztán nekem is sok melóm van benne a nehezen megszerzett 16k pöttyömben!
    Ez sokkal félelmetesebb kérdés, mint az online authentikációó !!!!
  • Macccy
    #131382




    Én meg már azt hittem én vagyok az utolsó aki otthonán kívül offline van az iPhone -ján és csak akkor kapcsol 3G netet, amikor el akar olvasni valamit a melóban a klotyón ülve Bezzeg a BOX az le sem száll a netrül ...
  • Moby
    #131381
    Onlány szolgáltatást nem lehet csinálni. Ha lehetne is, belepusztulna a szupport, ezért még jó is, hogy nem lehet. Éskülönben is hülyeség, mert mert meg fogják szívni, de ha nem majd jól leölik őket a szabdságÉSfaszharczos klánok, akik a személyes adataikat saját maguknak sem árulják el. És ha még valamilyen döbbenetes véletlenek sorozataként ez sem történne meg, akkor majd hárman nem fognak konzolt venni az sg-ről, ami viszont tuti garantáltan az iparág végét jelenti.

    Ez így sommázva jó? Lezárhatjuk végre?
  • Harlekin
    #131380
    Meg lehet itt véleménye mindenkinek csal 1 dolgot felejtünk el,hogy ez ORBÁNIA...Csoda,hogy a világ térképen fel vagyunk tüntetve.Szerintetek bár ki is foglakozik vele,hogy itt kinek mi a véleménye ezzel a dologgal???
    Ha szavazásra bocsájtanák ezt a dolgot esélyünk se lenne(szavazó papírt se kapnánk)...
    Amikor 1 másik ország VÁROSA nagyobb lélekszámmal rendelkezik mit itt az egész ország népesége és akkor még azt nem is nézem,hogy hol magasabb az igény ezekre a dolgokra.Biztosra veheti itt mindenki,hogy akik ebbe érdekeltek azok ezt tökéletesen el tudják fogadni,hogy 1 konzol állandó online kapcsolatot igényel.És ez pont elég MSnek,hogy meglépje...
  • DummyBoy
    #131379
    Senki sem kényszerít.

    Egyszerű a képlet mint a faék, az új játékok CSAK és KIZÁRÓLAG online mennek majd, te pedig nyugodt szívvel játhatsz a régi konzolodon a régi játékaiddal offline.

    problem?

    Wow-os példát pedig nem kommentálom, szűklátókör és kész.
  • Harlekin
    #131378
    Nem is értem ezt az egész vitát!!!!
    Miért pont erre sarkosít mindenki,hogy mi lesz A konzolokkal.
    Az egészet vegyétek figyelembe.15-20 év keresve kutatva kellett online felületeket keresni-találni.CS-be 10 perceket kellet online játékosokra várni,hogy 1 meccs összejöjjön a kezdettekkor(pedig más nagyon nem volt).Most megjelenés előtti napon cod ba 80000 online játékos volt és mostanában a 600000 se meglepő(és aztán igen csak van másra lehetőség).Meg miről beszélünk amikor a hűtőszekrény is magától rendeli online a sajtot ,ha elfogy.Lehet itt vitázni veszekedni,de az Élet akkor is ez irányba halad nem is kicsi léptekkel.Biztos lehet abba mindenki ha MS meglépi az állandó online kapcsolatú konzolt nyugodt szívvel teszi.
    Pont mint a kinectnél mindenki fikázta 1etlen1 + dolog nem hallatszott megjelenés előtt.És csak eladtak belőlle 20 millió darabot.
  • Muttley
    #131377
    deeehogy vicc, maistro
    csak saját magadból indulsz ki :)
    az, hogy neked a wc papír is constant online
    kedves egészségedre :)
    azt ugye érzed, hogy ez nem tömegjelenség?

    beszélgethetünk sok mindenről, de a lényeg ugyanaz marad
    ha online akarok játszani, akkor veszek live előfizetést és megyek online
    ha viszont OFFline akarok játszani, akkor engem ne kényszerítsen senki, hogy ONline legyek
    hidd el, hogy ezt nagyon kevesen nyelnék be
    azonkívül a legtöbb olyan game-et, ami online függő volt a core-fanok megoldották, hogy már offline is lehessen nyomni
    ez biztos azért van, mert qrvára akarták neten nyomni a single-t, igaz? :)

    persze van ellenpélda is pl. a World of Warcraft
    de az beteg embereknek való, súlyos identitás tudatbeli- és személyiségzavarokkal
    és/ vagy tartós munkanélkülieknek

    és akkor még mindig csak 1 szoftver-ről beszéltünk
    és nem egy komplett hardverről

    olyan meg nem lesz, h mind3 fő platform állandó ONline kapcsolatot igényeljen
    erre 99%-ban már most voksomat adom
    lehet, h lesz egy h.lye platform, aki meglépi, de meg is fogja majd szívni
    mind3 viszont nem lesz h.lye, erre mérget vehecccccccccc :))

    de most, hogy mondod, lehet, h bekötöm a Durex/ Lifestyles készletemet netre
    csak hogy a kövessem a divat(oda)t
  • DummyBoy
    #131376
    Sajnos én tartok ettől mint lehetséges jövőkép ...

    MS is egy igaz "érdekes" ámérikán kompani, sajnos nem esik le nekik, hogy a világ civilizált részén nem megy át úgy minden mint az otthonukban ... :(

    szívesen bíznék abban, hogy amikor ténylegesen odaérünk majd hogy kijönnek az új konzolok és a hozzájuk tartozó új "másolásvédelmek", szolgáltatások, stb, hivatalosan, akkor fellélegzünk majd, jókat nevetve ezeken a pletykákon ...

    De ez a túlzott optimizmus a mai világban csak keserűséget szülne, ezért egészséges pesszimizmussal várom, hogy igen ... ez a jövő ... és csak abban vagyok optimista, hogy találnak valami júzerfrendli megoldást majd.
  • Moby
    #131375
    A jóisten mentsen meg, hogy a sony is ezt az utat járja, mer én akarok ps4-et. Imádom őket, a szivem csücske az a cég, borzasztó innovatívak, de szegények olyan hülyék a szolgáltatásokhoz, hogy a példátlan. Példul a psn akciók szempontjából okés, de az egésznek a működése és a rendelkezésre állás az kritikán aluli.Az a baj a sonyval, hogy egy nagyon műszaki cég, akik főleg műszaki embereknek gyártanak finom dolgokat, és minden, aminek van "civil" aspektusa, azzal már mindenféle bajok vannak, főleg ilyen már-már életellenesek :D
    A MS-nak ez menni fog, efelől szemernyi kétségem sincs, meximum belefosnak bantulandba, és itt már annyira nem, ahogy az lenni szokik.
  • DummyBoy
    #131374
    És miért pont az Ubit hozod fel, aki még lopni sem tud rendesen?

    Nem véletlen említettem, hogy ugyanazon technikát különbözőképpen is lehet implementálni.

    Adott egy egyszerű orosz "garázs" programozócsapat, akik 2009-ben simán megoldják ezt ... És adott az Ubi, aki képtelen volt... pedig "némileg" több erőforrás állt a rendelkezésükre ...

    Saját tapasztalat alapján, kb pár alkalommal nem tudtam játszani (Sajnos nem emlékszem pontosan mekkora időtartam alatt volt, de azt tudom, hogy "kibírtam" ... ), mert elment a netem, de egy peccsben jött rá megoldás, és ennyiben ki is merült a dolog.

    Most meg egy pletykán megy a hiszti ... vicc :)

    Amit viszont a leglején érdemes leszögezni. Ha a MS és/vagy a Sony azt akarja, hogy a következő generációs konzoljain így működjenek a dolgok, állandó online kapcsolat kell majd (és nem csak authentikáció) meg biometrikus azonosítás, meg Autóvezetés erőtti vizeletmintavizsgálat, akkor aki játszani szeretbe velük ... az lenyeli.

    A "tulajdon" megváltoztatása pár szó cseréje az EULA-ban, amit ha nem olvasol el, az a te bajod. 2013-ban ha nincs net az olyan mint pár éve a nincs áram ... rikta mint a fehér zorro ... (Idegesítő, de vannak vis major helyzetek ...)

    Csak egy ötlet az eljén ... ha én azt akarnám, hogy a konzoljaim folyamatosan a neten lógjanak, és a birkanép ennek örüljön, akkor nemes egyszerűséggel csak felhőbe engednék menteni, hiszen ez "olyan jó" a júzernek, bárhol eléri a mentéseit ...

    Ha valakinek ezek a dolgok nem tetszenek, az nem vesz majd új konzolt, megy majd a hiszti, majd lehet szépen lassan beletörődnek az emberek és elkezdik megvenni a új konzolokat, mert látják milyen szuper dolgok jönnek rájuk, puffognak majd még egy kicsit, majd pár hét után elfelejtik.

    Ennyi.
  • Moby
    #131373
    Mer azzal pöröghetünk még itt egy darabig, hogy hozzátok a történet egyik végét, nekem meg mindig lesz ellenpéldám a másikvégről. Node ezt az egészet a jelenlegi, liveot is kiszolgáló ökoszisztéma fogja huzalozni, már ha lesz ilyen egyáltalán.
  • Moby
    #131372
    A liveon hányszor nem tudtál játszani szolgáltatásproblémák miatt? Gondolom ettől relevánsabb mérőszámod nem lesz.
  • Botond #131371
    Mert az.
  • arty
    #131370
    no, akkor elmesélem hogy működik ez a való életben (hagyd már az it pro világot, ahol mindenből kettő van, ami kritikus) :

    - ubi játék kibasz menübe, mondván hogy gond van az internetkapcsolatommal
    - kilépek, böngészek, látom h nincs gond, hiszen az sghu bejön
    - akarok csatlakozni: ubi szerverek nem elérhetőek
    - nem játszok

    ok?

    (de ha gondolod, kérdezd meg a diablósokat, nekik mik a tapasztalataik az állandó kapcsolatot igénylő játékukkal)
  • Macccy
    #131369
    "Bunkóság"? Azt még értem, hogy jobb lenne néccá' forintért Live-ot venni, azt is érzem, hogy kicsit furán hat ez az utólagos magyarázás a VIP fiókokról ... DE miért bunkóság az, ha nem ad kívánságod szerint akciósan előfizetést neked a Microsoft? A hentest se bunkózod le, amiért nem kapod csirkeaprólék árán a bélszínt, vagy a kábelszolgáltató helpdesk kiscsajt se köpöd le amiért nem aktiválják gratis az HBO-t!
  • Botond #131368
    Na beszéltem a telefonos supporttal, és azt mondták, hogy van ez a 417es akció, de csak a kiválasztott fiókoknak, ha belépés után nektek mást ír, akkor nem vagytok kiválasztottak, ahogy én sem. Akkor ez eldőlt, én sose leszek gold, mert ez bunkóság.
  • Moby
    #131367
    Van is a polcomon egy százéves rész xclassicra De az már olyan rég volt, szerintem már nem is élnek, akik azt csinálták
    Azóta én csak fost láttam tőlük.
  • Macccy
    #131366
    Ha játszottál a Brothers in Arms játékokkal ... A GEARBOX minden korábbi minőségének alárúgott ezzel, akár ő csinálta akár nem. DE mivel én ismerem a fentebb említett játékokat és állíthatom, hogy nagyon jók voltak, így én még meg is kajolnám ezt a magyarázatot.

    A lényegen viszont ez sem változtat, hogy kuka PS2 szinten maradt ez a játék ...
  • Moby
    #131365
    >minden más a TimeGate Studiosnak lett kiszervezve
    Tyű...ezesetben ez inkább emelhette a minőséget. Milyen lett volna, ha azt is ezek a balfaszok csinálják?
  • Moby
    #131364
    Nem tudok, nincsenek ilyen releváns tapasztalataim, mint a settlers7 :(
    Nekem csak sajnos ilyenek vannak, mint a jelentéktelen, néhány százmilliós userbase-t kiszolgáló google felhő, ahol az irodám és a fél életem van, vagy az amazon EC2, ahol a szervereim egy része évek óta, meg hasonlók.
    Ezek sem működnek, meg őrület mi van a supporton, meg egyáltalán nem is értem mifaszt gondolnak ezek a cégek, ahelyett, hogy ide járnának az sg-re okosodni, rögtön megtudnák, hogy működő szolgáltatás márpediglen nincs.
    No, részemről kiszálltam mer mostmár nagyon szakmába megy el a téma, amihez tik értetek jobban.
  • Botond #131363
    Uplay meg a 3-5 gépes aktiválási limitei viccesek valóban. Én nagy híve vagyok az online vásárlásnak, xboxra is csak így veszek címeket, de ha állandó online kapcsolat kell, meg a játék a géphez és nem az acchoz lesz kötve akkor marad az x360, nem lesz váltás.
    Mondjuk nekem könnyű, én pc-n játszom 90%ban, az x az asszonyé. :)
  • Totti5
    #131362
    Gearbox vs média 0:2

    Magyarázkodás...

    A volt alkalmazott szerint a stúdió csak a multiplayert fejlesztette, minden más a TimeGate Studiosnak lett kiszervezve, akik egyébként valóban részt vettek a fejlesztésben, korábban pedig a Section 8 játékokat csinálták, illetve néhány F.E.A.R. kiegészítőt.

    "Utálom ezt mondani, de nem fűznék nagy reményeket a Colonial Marines-hez" - írja hozzászólásában. Nos, ha a Metacriticre pillantunk, akkor azt mondhatjuk, hogy igaza volt: a játék jelenleg igen keserves, 49-es átlaggal áll az oldalon.
  • TDC Geronimo
    #131361
    Biztos nem lesz kötelező az állandó kapcsolat. Ami elképzelhető, hogy támogatni fog a konzol egy alacsony fogyasztású always on kapcsolatot, de kötelező biztos nem lesz.
  • Totti5
    #131360
    Ha állandó online kapcsolat lesz, akkor nincs az a support ami idegileg bírni fogja... error everestek lesznek. Nincs olyan szolgáltatás, ami hibátlanul menne íly módon, sőt... csak a gond van vele.
  • arty
    #131359
    én egyszeri authentikációt elviselnék, de amikor kivág a játék és nem tudok visszalépni, az kicseszett idegölő

    tudom, miért nem mentem el virágot szedni...
  • arty
    #131358
    én már átéltem, amikor nem ment a settlers7, mert ubisoft online drm(tm).

    mesélj kicsit a tapasztalataidról te is ;)
  • DarkSector
    #131357
    Ugye, nekem is tetszik.
    Ahogy az eddigiek is.
  • Harlekin
    #131356
    Na belenéztem DS 3 ba!
    Ez valami brutál iszonyat jó minden téren...



  • Bercy #131355
    Gondolom ez a Online eredeíségvizsgálat se folyamatos lesz játék alatt.
    Sőt szerintem nem is kell minden alkalommal login-elni. Hanem teszemazt minden 5. indításnál vagy minden ötödik napon. Így az ideiglenes nethiány se okoz gondot.
  • Moby
    #131354
    Egen. Nekem van a nevem mellett riöltájm statisztika minden fingásról, onlány, azonnal, folyamatosba. Aztán meg csapkodok, hogy ha erről helyettem döntenek, merazúgyazérmásmegaszemélységjogokmegegyáltalán.
    LÁL
  • arty
    #131353
    te valami nagy multi-kiadó lobbistája vagy? mert nemvágom, hogy hogy a 'csába lehetsz ekkora birka :)
  • arty
    #131352
    villany nélkül valóban működésképtelen egy konzol
    net nélkül kurvára nem :) lásd jelen és előző 100 generáció

    még valami?
  • Botond #131351
    Még mindig ott a reklám de meg mindig sokkal többet akar legombolni belépés után az ms...
  • Macccy
    #131350
    Megnéztem a Public Enemies c. Johnny Depp filmet, most nézem a J.Edgar című DiCaprio filmet és megnéztem hétvégén az Untouchables (Aki legyőzte Al Caponét) című klasszikust ... Egyből kedvet kaptam egy kis L.A. NOIRE -hoz
    Halljátok ez a játék még mindig meglepően szép és filmszerű
  • Moby
    #131349