176613
banner
  • orichalcos
    #131428
    Jó nektek. :D

    Na akkor egy hatalmas kérés, és bár nem valószínű hogy pont innen tud valaki segíteni, de nekem egy kérdést megér, max elküldtök melegebb éghajlatra.

    Gamepod.hu-s teszthez keresnék Metal Gear Rising játékot kölcsönbe a megjelenés utáni hétre. Tesztpéldányt nem kaptunk belőle, nekem most Crysis 3 miatt nincs pénzem rá, de mindneképp szeretnék egy tesztet összehozni belőle.

    Fizetni nem tudok érte sajnos, amit ígérni tudok hogy a tesztben feltűntetem a személyt aki kölcsönadja a játékot, illetve ha nagyon szeretné akkor a teszt időszaka alatt egy Aliens játékot tudok biztosítani.

    Megbízhatóságom PH-n ellenőrizhető, de akár kölcsönadásai szerződést is írok ha nagyon szeretné a felajánló.

    Köszöntem...
  • Mr Manson
    #131427
    Szintén jött egy hónap extra LIVE ...
  • Macccy
    #131426
    Én kaptam zsíros 1 hónap extrát ... nyamm
  • orichalcos
    #131425
    Sokan megkapták már, de elvileg csak azok, akik a cloud-ot használták abban az időszakban.
  • DummyBoy
    #131424
    A kérdés csak az hogy: Meddig?

    Ugyanis a PC-n és laptopon vezették be ezt először ... és ott a legkönnyebb ezt implementálni :)

    És bizony ha konzolokon bevállna, akkor PC-n is ez lenne, az hétszentség :)

    "na, ezt nem fogják jó sokan hagyni, h elvegyék tőlük" ... És ők mit csinálnak? Felgyújtják a TV székházat? Semmit ... lenyelik, és ha játszani akarnak, akkor online fognak single playert játszani.
  • Muttley
    #131423
    teljesen stimmel, amit mondasz
    1 dolog maradt ki belőle és nem több
    a pc-n, laptop-on van.. (és a mostani konzolokon is)
    - figyelj, figyelj - :)
    na, mid van?
    - váááálasztásod
    hogy online mész, vagy offline
    a vááááálasztás ereje
    :D :D

    na, ezt nem fogják jó sokan hagyni, h elvegyék tőlük
    a választást
    de persze, aki igen, neki kedves egészségére :)
  • Moby
    #131422
    Nem kell, hogy tökéletes legyen. Bő nyállal elegendő ha használható. És nem is kell jobban mennie az authentikációnak, mint a google/dropbox/amazon/etc rencereknek. Ezt tik nem hiszitek el, de ez tényleg nem nagy truváj. A google kétlépcsős azonosítása világbajnok, és ők ezt ki is ajánlják, tehát a saját rencereiket is figyelembe véve percentként tízcsilliárd authentikációt végeznek (és a vicc, hogy azonnal, mikroszekundumon belül jön pl. az sms). Ezek ma már kitaposott utak. Nem kell ettől ennyire beszarni.
    Nem az fogja elbukni a konzolháborút, aki megcsinálja az állandó authot, hanem aki megcsinálja, de szarul. Viszont aki emögé nem képes tisztességes infrastrukit pakolni, az úgysem fog tudni soha elfogadható onlány szolgáltatást csinálni, ami viszont ma már alapelvárás a konzoloknál is, tehát az nyugodtam mehet is nyugdíjba.
    Egyébként egy ilyen - hipotetikus- rencer teljesen átalakítaná a fogyasztási és kiszolgálási szokásokat. A demok szerepe felértékelődne, a szar játékok lemorzsolódnának egy pillanat alatt, kényszeres, indokolatlan folytatások eladásai is teljesen másképp alakulnának. Nem biztos, hogy jó irányba mozdulnának a dolgok, de mindenképp változásokat hozna.
  • arty
    #131421
    1. ezt konzolon most sem kell fejleszteni, hiszen az "ms adja"
    2. igaz
    3. igaz
    ... egy tökéletes világban, ahogy írod :)
  • DummyBoy
    #131420
    Egy tökéletes világban azért lehetnek az állandó netkapcsolatnak előnyei:

    1. Nem kell másolásvédelmet fejleszteni, több idő és erőforrás jut a játékra
    2. Jobb eladások, több bevétel, jobb minőségű termékek
    3. Mivel a játékeladásokból ténylegesen származhat bevétel, ezért több fejlesztés

    Ez a mi szemszögünkből ... Sony/MS pedig nagyobbat kaszálna ... Nekik csak ez a szempont.
  • arty
    #131419
    basszus, tudtam, hogy elfelejtettem valamit :(( (az extractiont letolni :((((((( )
  • bluesfool
    #131418
    Sziasztok,
    Szeretném megkérdezni, hogy valaki már megkapta azt a plusz 1 hónap gold-ot? Amit még decemberben igértek , akinek néha rossz volt a live.
  • Harlekin
    #131417
    És akkor töményen leírom

    NEM NEM várom az állandó online kapcsolatú konzolt.Szimplán elfogadom,ha úgy lesz...
    NEM NEM korteskedek mellette...szimplán a véleményem írom le.
    NEM NEM tartom jónak,DE rossznak sem...
  • Moby
    #131416
    Nekem ment, tetszett is move-al (emiatt vettem), de a KZ3 viszont nem :( Vagyis tetszett, de a 2 után nekem visszalépés volt, sokkal többet vártam tőle.
    Naviszont lehet, hogy mégis behúzok egy szettet megint, mert tegnap a friss psn@plus előfizummal bezsákoltam a LBP2-t. Én az egyet imádtam, ez kimaradt. illetve az is, hogy ez move-os a videók alapján még nem tudtam eldönteni, hogy ez jó-e nekem, de ha siekrült kipróbálnom, és jó, akkor megint ott fog rohadni a polcon egy szett (amíg meg nem unom megint pakolgatni :D ).

    Railshooter: az a vicc, hogy az új tévémhez ilyen move-szerű távir van(internetezéshez, egér helyett). A működési elve nagyon hasonló, de persze nem világít a fagyi, és nem kell hozzá kamera sem, és pontos, mint a move. Doszt elég lenne egy ilyen cucc is opcionálisan, olcsón a nextgenben is.
  • Harlekin
    #131415
    Na akkor tegyük sorba a dolgokat...
    volt a pc majd lett a net nem fordítva és ott se mérgelődött senki,hogy ez miért így történt és miért a pc kapta ezt a pluszt...Arról meg nem is beszélve,hogy azóta a wc-l is analizálják a szart,hogy egésséges vagy e.
    semmi más ez csak a fejlődés és ez azért van ,mert igény van rá,na nem itt hanem ott ahol ez számitt.
    Itt ugyan ez a helyzet
    volt a PS 2 nem tartozott hozzá online rendszer semmi majd jött a ps 3 kapott online rendszert amit nagyon sokan használnak.Most jöhet az állandó kapcsolat ps4-re,mert megérett rá a dolog.Hasonlóan a boxnál
    Ennyi... ez ennyire egyszerű pont ennyire egyszerű elfogadni...
  • Moby
    #131414
    >Beyond
    Hev Irén move-al szerintem nehezebb volt, és nekem szarabb is :( Nem hiszem, hogy a beyond miatt mégegyszer veszek.


    >Dead Space Extraction HD
    Ezt viszont kifelejtettem a listából, pedig ez KURVAJÓ. Ez volt a legjobb move élményem, mert a move -ahogy Arty is mondta- railshooterhez a legjobb, másrészt meg az extraction zseniális. Csomó helyen összeér a történet, és hátborzongató, amikor pl. hallod a "másik" önmagad, vagy amikor ott emlékszel vissza, hogy abban láttál valamit úgy, amit "ezzel" az önmagaddal csinálsz, látni ugyanazokat a szituációkat másik aspektusból, néha néhány másodperccel korábbról (nem akarok spoilerezni). Ez rész nagyon felértékeli az egész szériát, receptre írnám fel a játékosoknak, és a forgatókönyv íróknak is.8 tonna spiritusz. Valójában a move létezésének értelme, mert így nem rohadt meg a cucc WII-n :D
  • Harlekin
    #131413
    Kérdésedre a válasz igen,ha csak a mostani codot nézem amivel 6d 2h 1m 42s online game van... de lenne itt szép számmal ami online game volt.Plusz 5. ÉVE lóg a neten a boxom minden bekapcsolás után(warezal)...
    Tehát még mindig nem értem,hogy miért főleg azt nem hogy Ti miért nem.
    Ismétlem ÉN nem azt mérlegelem,hogy ez JÓ vagy SEM,hanem,hogy ez totál elfogadható dolog a mai világba...

    Szerinted csak a warez az amibe az ember csalódhat az élet területén.hogy ne tudja eldönteni,hogy 1 újdonság jó vagy sem????

    Semmi mást nem teszek csak próbálom megérteni,hogy nektek ezzel mi a problémátok?
  • Moby
    #131412
    Nincs pro.

    >mert eddig csak annyi hangzott el, hogy "nincs azzal semmi gond"...
    Pontosan, ennyiről volt szó. Onnan indultunk, hogy
    - nem merik meglépni
    - nem lehet megcsinálni
    Ezekre a válasz a "DE". Csak itt aztán személyes sértettség okán már minden bele lett keverve (általad is), ami mind oda szeretne kilukadni, hogy ezt én támogatom.
    Nem.
    Én azt támogatom, hogy ha -esetleg- valóban be akarják vezetni, akkor működjön normálisan, és ez esetben engem ez semmilyen szinten nem fog zavarni. Ettől én még boldogan fogom megvenni, ha teljesülnek az egyéb kritériumaim. Arra hoztam példákat, hogy ez kivitelezhető, márpedig ha kivitelezhető, akkor el is várható. Ha nem fog működni, akkor eladom/meg sem veszem. De csak ez a rencer létezéséért biztosan nem.
  • DarkSector
    #131411
    Hehe...:)
  • Muttley
    #131410
    Harli azt hagyta ki, h
    a laptop az egy számítógép
    azon böngészel a neten :)
    dinamikus ön-inger generátor (ezt nem mindenki fogja érteni... :))))
    a konzol pedig konzol
    azon meg játszani kell
    csak
    és a játék az egy statikus lemezre írott program
    ahhoz meg a mi kukinak a net? :)

    #131408
    gamer oldalról az ÉGVILÁGON SEMMI
    1esek akarják megideologizálni, de azt sem azért, mert jó
    hanem h birka-szellem és tömegeffektus

    az 1edül szoftverfejlesztői/ kiadói oldalról jó
    mint ahogy el is hangzott a cikkben
    a warez-t akarják így minimalizálni, visszaszorítani
    ill. a továbbértékesítés blokkolásán keresztül
    saját profitjukat maximalizálni

    tegye fel a kezét, aki EZ UTÓBBIT támogatja
  • arty
    #131409
    time crisist rendeled MOST! ;)

    (pár napja adtam el az egész move hóbelevancot - de adott pár nagyon kellemes és egykori játéktermi élményeket felidéző órácskát, hatalmas hiba lett volna kihagynom)

    moby: kz3at kipróbáltam, iszonyat nem ment :((( railshooterre viszont "király"
  • arty
    #131408
    mik vannak a "pro" oldalon? tényleg éredkelne, hogy mi az előnye a KÖTELEZŐ és ÁLLANDÓ netkapcsolatnak, mert eddig csak annyi hangzott el, hogy "nincs azzal semmi gond"...
  • Totti5
    #131407
    Heavy Rain-t még egyszer végig fogom játszani, most Múvval.

    +

    Beyond
    Dead Space Extraction HD
    The House of the Dead: Overkill
    Killzone 3
    Sorcery
    No more Heroes

    +

    PSN játékok

    Ennyi. Ennyi lesz benne. Nem is várok többet tőle.
  • arty
    #131406
    valszeg pont a warezosságod miatt nincs róla fingod se, hogy milyen érzés, ha fizettél és szart kapsz érte.
  • arty
    #131405
    "semmi gond nincs vele"

    te is sokat nyomtad állandó netkapcsolatot igénylő játékkal? vagy honnan a pozitiv tapasztalat?
  • Moby
    #131404
    Ezt a marhaságot én is elkövettem.
    Játszottam vele killzone3-at, hev irént, socom4-et, pár flashszart, aztán ott rohadt meg a polcon, mer nagyjából ennyi volt benne.
  • Totti5
    #131403
    Mi a legnagyobb lúzerség? múvval hadonászni kinect előtt!:))



    Ez a játék... annyira beteg:))))
  • Muttley
    #131402
    fikcióról vitázunk :D
    vki talán mondta is már

    mindkét oldalban van pro és contra - O.K.
    a többit meglátjuk
    ami tuti hóóóót-sicher, 100.000 %
    hogy lesz lehetőség továbbra is OFFline vinni a singlep-t
    ha nem xboxon, akkor a PS-en
    ha nem a PS-en, akkor PC-n
    helyrajzi kérdés az egész
    vhogy meg fogják oldani
    már, hogy ha beigazolódik a te "The Matrix has you" szemléleted
    :)
    és még1x: maaaaj' meglásssssssssssuk :)
  • Tinman #131401
    Error 37.

    Ó de jó is volt, amikor az akciós áron is 11k körül vett Diablo 3 játékommal hetekig érdembe nem tudtam játszani. Végigtoltam, eladtam, el is felejtettem már, aztán HÓNAPOKKAL később beléptem a játék topikjába...

    ...mintha a múltba léptem volna. Biztos rosszkor mentem, de jöttek a "kivágott, nem tudok kapcsolódni, biztos áll a szerver, faxom, stb." sírások.

    Online DRM = sátán + autofelláció.
  • Harlekin
    #131400
    Amit meg aztán végkép nem értek Én mint warezos úgymond totál elfogadott dolognak tartom ezt az egészet.Pedig Én csak szarul járhatok ezzel.És azok akik tiszta játékosok sérelmezik ezt,hogy ez a dolog ami a tiszta játékot célozza meg helyes vagy sem???
  • Harlekin
    #131399
    Mi a fasznak új xbox!?Szükség nincs rá hisz ez is tud sok szart még most is...Ha szidom a boxot,hogy 1 szar akkor mindenki védi,hogy ez még most is az isten,de mindenki várja az újat,de nem tudja elfogadbni a vele való változást(ha lesz).Hát hogy van ez???Meg van helyett pöttyös labda ha ez mégse jó!!!
    Én senkit nem akarok meggyőzni...Minek foglalkoznék ezzel ha így lesz akkor így lesz,ha nem akkor meg nem...Számomra totálisan mind1. Szimplán az eshetőségeket ecsetelem a történések tükrében...Vissza fogom keresni,hogy ezt az eshetőséget már kb 1.5 éve is ecseteltem itt,hogy ez felé fog mozdulni MS
    Itt nincs kérdés hogy minek!!!
    Ez olyan mint a charter repülő járaton amikor az utaskísérő megkérdezi,hogy kérsz-e kaját?Te visszakérdezel,hogy miből lehet választani?...utaskísérő közli IGEN VAGY NEM...
  • davidka003
    #131398
    De mi a francnak? Nem értem miért akarsz meggyőzni erről bárkit, hogy nem rossz dolog a kötelező netkapcsolat boxra.
    Faszság és nincs neki előnye csak feleslegesen szopatja a népet. Nem ad semmi pluszt. Ha eddig ment a single net nélkül akkor ezután is menjen.
  • Harlekin
    #131397
    és talál egy olyan alternatívát a "szükséges rossz"-ra, ami lényegesen emészthetőbb, mint amire számítok :)

    Miért szükséges rossz az állandó netkapcsolat?????

    Semmi gond nincs vele...
    Tegye fel az a kezét az aki ha bekapcsolja az asztali gépét esetleg laptopot nem azonnali net kapcsolaton van...!!!(Jó biztos van 1-2,de inkább nem mondok semmit nehogy sértődés legyen)
    10-15 éve ez még nagyon nem így volt most meg alap dolog...
  • DummyBoy
    #131396
    Pont emiatt, és nem kötözködésképpen említettem.

    Alapból én pesszimista alkat vagyok, általában a legrosszabbra számítok. Viszont a mélyen megbúvó kis optimista bízik abban, hogy a rengeteg pénzéhes agyaló között, akik majd ezeket eldöntik, ül legalább 1 homo sapiens is, akinek van minimális sütnivalója, és talál egy olyan alternatívát a "szükséges rossz"-ra, ami lényegesen emészthetőbb, mint amire számítok :)

    Az általad emlegetett Ubis start ami miatt szinte biztos vagyok benne, hogy ezt egyik komolyabb cég sem akarja megismételni :)

    Viszont manapság egyre több játék dobozán ott figyel: "A játékhoz állandó internetkapcsolat szükséges" ezért kétlem hogy ezt a ziccert kihagyná bármelyik nextgen konzol kiadója.

    Szóval én jobban tartok a használt játékok cseréjének kiherélésétől, mert míg egy állandó online kapcsolat max néha tud kellemetlenséget okozni, és az sem biztos, addig ez komoly érvágás lenne sok embernek ...
  • Harlekin
    #131395
    Tökéletes dolog nem létezik(na jó Én súrolom)viccet félre téve.Itt semmi baj nincs ezzel sőt semmivel,hisz nincs tökéletes dolog.De mi végfelhasználók vagyunk és magas elvárásaink lehetnek aminek érvényt és hangot is kell adni,ha ez nem így van.Tehát teszem azt elmegy a net 1 perc múlva megy a telefon. Csokólom miért nem basszák meg ezt a mocskos fos szolgáltatásukat ami még ráadásul drágább is mint a konkurenciánál.Természetesen azt teli torokból üvöltve.Hasonló köszönéssel szoktam indítani minden panaszomat a szolgáltatóknál,mert az évek alatt rájöttem csak így müxik azonnal a dolog.(mostanába nincs is gondom semmive...)

  • arty
    #131394
    (egyébként tudom, hogy az ubi az egyik legalja szolgáltatási színvonalat tekintve, de más mindigonline szutyokra eddig nem kényszerültem, így csak ezzel - és némi diablo infomorzsával találkoztam)
  • arty
    #131393
    mivel játékaddikt vagyok, TUDOM, hogy lenyelem - pont ezért vagyok ilyen hisztis, mert le kell majd nyelnem :(
  • arty
    #131392
    0, mivel ilyenkor max forzázás közben jön egy üzenet, miszerint "disconnected from live", a játékból nem dob ki!
    még!
    de mi lesz x720on? ;)

    (volt-e ingyengold osztás pár hete liveproblémák miatt? na, ez a gond látod - és pláne gond lesz, ha X millió xbox autentikálgat nonstop :/ nem hiszek a "tökéletes" rendszerben, mert a túloldalon is az a mentalitás, miszerint "ez csak játék, max elmegy olvasni addig")

    (amugy nekem a kábelmodemem a gyanus, ill. maga a kábelnetem... de mivel nem konstans rossz, cseszhetem: tudom jól hogy mennyire foglalkoznak a "néha elmegy a net" hülyeségemmel, amikor átálltam adslről, egy ideig jelentgettem...)
  • Tatyla
    #131391
    hamarosan találkozol vele
  • zsolt515
    #131390
    hol van a kovács? Taurust kell legyoznom ott tartok..:D
  • Tatyla
    #131389
    de lehet a kovácsoknál+upgradelni is ott kell