176613
banner
  • Macccy
    #131468
    Hát mondomfigyelj lehet ám másik kiadó alatt jobban tolták volna. Szándékosan nem mondom feltételes jövőidőben, mert szerintem ez volt a Gearbox csapat utolsó játéka, legalábbis ezekkel a fejlesztőkkel. :)

    Haverral szeretjük az Alien témát, mindketten rosszul alszunk egy hete ...! :D
    A srác megkapta a DHL -től a 0day játékot és már vitte is a legközelebbi boltba beadni 3 ronggyal olcsóbban! A boltos csak röhögött, mondta hogy naigen, ez ipari szarra sikeredett!
  • Totti5
    #131467
    Még a Too Human is össze lett kalapálva, pedig az aztán készült rendesen, sőt generáció váltásokon ment át a project, hiszen PS1re kezdték el! De kijött és grafban simán élvonalbeli volt akkoriban, jól is futott ( + nekem tetszett a játék ). Ez a Gearbox másodszor csinál magából hülyét. Mondjuk azt sikerült elérniük az utobbi 3 játékukkal, hogy bármi ami kijön tőlük, akkor addig nem is foglalkozok vele amig ilyen vagy olyan módon meg nem demózom. Nekem mutathank képeket, videókat, meg hazuhatnak össze vissza, ignore. Nem tudok még egy ilyen semmirekellő bagázst mondani. Mindenki a legjobbra törekszik, pláne ezekben a szegmensekben ( elvileg AAA-ban vannak ők... ), de ők nem.
  • Macccy
    #131466
    Ez számomra csak a homokos japánok faszságát bizonyítja, csak felbasz! Minden profi játékkészítő remekbe szabott, sokszor grandiózus jeleneteket tud csinálni in-game cutscene -ekkel! Ezek meg elbábozzák ugyanúgy vagy csináltatnak egy rendert videónak ami geccinagyot foglal, de lehet rá dugdosni a seggükbe a nyershalrudacskát! Hát az ilyen cuccot persze hogy le kell tömöríteni! Áthidaló megoldás lenne ha kicsit több eszük lenne, hogy 2 vagy 3 lemezen adják ki és feltelepíted, no para, disk 1 lenne a playdisk. Dehát nem, ők megmutatták, hogy a DVD milyen lejárt ... lemez.
  • Macccy
    #131465
    Ezek trógerek is meg hát a SEGA lehet tényleg szétfaszolta a projektet az ide-oda tologatással. Ennek ennyi.
    Annak örülök, hogy 5 év küzdés után anno a Remedy azé csak összerántotta azt a jóság Alan Wake -et! Szóval van erre is jó példa!
  • Totti5
    #131464
    Majd kiderül, de az tény hogy pl 360on az FF13 videói...... no comment. PS3on 1080Pben yeah baby!!!!! nagyon nagy és látványos a kockázódó, kisebb felbontású videók és a FULL HD közti különbség.
  • Macccy
    #131463
    Szinte éreztem .... Na most gondold akkor el, ha ez a beszarás, akkor a PS3 verzióban mennyi lesz a videó? 1,5 GB data + 600 MB audio + 20 GB video ... :)
    És lefogadom ha azon néznéd a videót akkorse rázna ki a hideg, hogy "Eeezzigen!"
  • DarkSector
    #131462
    Na ez az.
  • Totti5
    #131461
    Méret sosincs összefüggésben a tartalommal és a játék hosszával!
  • Totti5
    #131460
    Idő előtt jelentette be? 2006ban? 7! éve??? idő előtt? what the hell? 2 év alatt összerak egy EPIC egy Gearst, 2 év alatt össze rak egy Naughty Dog egy Unchartedet, ezek a amatőrök 7 év alatt egy kupac trágyát fejlesztettek ki.

    A videót nézve szerintem basztak optimalizálni, dinamikus árnyékokat, ködöt, és más effektek egyszerűen kivettek hogy fusson valahogy. Ennek ellenére persze szarul fut, de hiába lett volna jobb a graf, a játékmég akkor is rossz...
  • DarkSector
    #131459
    Persze én is ezt szoktam mondani hogy várják ki a végét.
  • SirArcheer
    #131458
    Tudnátok ajánlani pár játékok ami hasonló a BF1943-ashoz csak többen játszák?
    Multiplayer, II vh, instant akció
  • arty
    #131457
    vagy valami amatőr formátumban van eltárolva (lásd még final fantasy 13)
  • vg
    #131456
    Nincs benne multiplayer, ha jól tudom talán lehet kérni másokról pawn-t kölcsön, de ennyi.
  • Harlekin
    #131455
    Pofon 1 szerű???Az hogy a demónál tudtak programozni majd előtte meg utána nem!!??Érdekesen szemléled ezt a dolgot...
    Ez nem tech demó volt ez game play demó volt ezért mondom mindig soha szart se ér 1 game play demó esetleg 1 megjelenés előtti videó...
  • teddymac
    #131454
    Sziasztok
    Valaki leírná pontosan milyen multiplayer játék van a Dragon's dogma-ban ?
  • Waczkor
    #131453
    Gamekapocsról:

    A nemzetközi sajtó alaposan szétkapta az Aliens: Colonial Marinest, a fejlesztés körül botrányokról is sorra túrja elő az információkat. Most egy összehasonlító videó érkezett, ami a játékot és a nála jóval szebb demót mutatja be.

    A végeredmény valóban megdöbbentő, úgy fest, a Gearbox tudatosan kicsinosította a játék kiállításokra és sajtórendezvényekre szánt demóját, amivel alapvetően nem lenne gond, csakhogy a különbség óriási ahhoz képest, amit a végleges játék látványvilága ad a játékosoknak.

    Közben új részleteket láttak napvilágot a játék fejlesztésének háttértörténetéről. Noha maga a Sega is tagadta a vádakat, hogy az Aliens: Colonial Marines kampányának fejlesztése túlnyomórészt a TimeGate-re hárult volna, a Redditen egy névtelen felhasználó csakugyan arról írt, hogy nem ment minden rendben a játék készültekor.

    Az informátor állítólag másfél évet dolgozott a projekten, és szerinte már ott elkezdődtek a problémák, hogy a Sega idő előtt jelentette be a játékot. Mint ismert, a 2006-os leleplezés alkalmával a kiadó éppen csak megszerezte az Aliens jogait, illetve alig állapodott meg a Gearboxszal a fejlesztésről, a tényleges munkálatok el sem kezdődtek.

    És utána sem lett jobb a helyzet. Hiába készült a játék, a Gearbox minden adódó alkalommal (Borderlands, Duke Nukem Forever) félretette a projekt, majd mikor újra nekiállt, alaposan belenyúlt a tartalmi részbe. A Segának nem tetszett az ezzel járó folyamatos csúszás, ezért a Gearbox külsős cégeknek szervezte ki a játék fejlesztését: az új felállás szerint a TimeGate csinálta a single nagy részét, a Gearboxé volt a multiplayer, a Demiurge és a Nerve pedig a DLC-ket hegesztette.

    A Gearbox legtöbb munkatársa ezzel párhuzamosan a Borderlands 2-n dolgozhatott. Mikor az a játék megjelent, a TimeGate már készen volt a kampány "85 százalékával", viszont a Gearbox szörnyülködve nézte a végeredményt. A Gearbox megpróbált belenyúlni itt-ott a projektbe, a határidő viszont vészesen közeledett...
  • DarkSector
    #131452
    Szerintem pofon egyszerű, nem tudnak programozni és ennyit tudtak a gépből kihozni, a techdemo-k mondjuk szart sem érnek azok alapján kár itélkezni, mert minden 2. játéknál ez a sors, hogy a bemutatóhoz képest visszavesznek, mindjárt itt a Metal Gear Rising, nagyon szép de a techdemo-ban szebb volt.
  • DarkSector
    #131451
    hát igen az jo poén volt. :)
    de nekem az picit túl lövöldözős volt. de az sem volt rossz. itt a kardozás és védd magad jobban bejön.
  • n000rbi
    #131450
    Itt valami szar van a palacsintában. Kíváncsi vagyok valaha kiderül-e, mitől ment ennyire tönkre ez a jobb sorsra érdemes játék.
  • vg
    #131449
    Vanquish-ben volt szimpatikus nekem, a hero az volt ilyesmi stilus, csak ott meg majdnem tudorakos lettem a latvanytol annyit dohanyzott a joember.
  • DarkSector
    #131448
    Hát nem mindenkinek szimpatikus ezzel nincs baj.
    Ha van benne 7-10 óra játék akkor nekem megteszi.
  • vg
    #131447
    Azt nem tudom milyen hosszu, de amikor meglattam a fohos fejet az elejen a limuzinban... omg, mintha valami noferfi/idosfiatal mutans lenne. Vicc, de mar regen tudtam ez nem az en jatekom lesz.
  • DarkSector
    #131446
    Akkor hány perces a játék, bár ez lehet a tömörités végett is, sok kis játék van, FC 2 pl 3-4 gb volt.
  • Seth
    #131445
    Azt hittem viccelsz,pedig tényleg :D
    Bár az 1,5 gémhez még hozzájön kb 600 MB hanganyag. A többi MB-ot azonban tényleg a movies könyvtár rejti :D. Kár hogy nem jobb minőségűek,elég homályosak,mosottak, de hát ez van ,kevés volt az a DL DVD
  • vg
    #131444
    Metal Gear Rising Revengeance 5.5GB video, 1.5GB játék... Egyből Fatal crash intercepted az elején a Tutorial-nál, aztán újra, de már jó. Áhh. (legyint)
  • DarkSector
    #131443
    ez mi a fasz?
  • Moby
    #131442
    Beszarás!
  • orichalcos
    #131441
    Ez okés, a gond hogy nem mindenből jön tesztpéldány. Ezért is tettem ki a kérést itt. Ha senki nem válaszol az sem probléma, akkor majd csak pár hónap múlva lesz meg a teszt, ha addig nem írja meg más.
  • Waczkor
    #131440


    ...
  • vg
    #131439
    Ez korrekt, de ha veszel egy "sunyi" gépet, akkor a "megjelenés előtt" tudsz játszani, majd ha megkapod az igazi példányt pár héttel/nappal később, akkor már másnap mehet is ki az alapos teszt... "gyorsan dolgozol". Gondolod máshol nem így csinálják?
  • orichalcos
    #131438
    Hivatalos teszteket írók az oldalnak, ez feltűnne az embereknek. És xbox terén most teljesen a warezmentes életet élem.

    Plusz nagyobb játékok megjelenése előtt a nagyobb cégek pl Microsoft lekérik az adataimat gamertagemet, majd ellenőriznek, és csak úgy kapom meg játékot. Mint legutoljára a Halo 4. Ott is egy héttel korábban játszottam, és cask azért nem bannoltak le live-ról mert MS-nél ott voltak az adataim. De ugyanez lesz az új Gears of War-ral is. Abból is lesz tesztpéldányom elvileg megjelenés előtt.
  • Moby
    #131437
    Az alapvető probléma az,, hogy a ram nem bővül a bluray meghajtótól :)
  • ktomi22
    #131436
    jogos
  • vg
    #131435
    Amúgy miért nem szerzel be ilyen célra egy olcsó, használt rgh gépet?
  • Macccy
    #131434
    "... meg a textúrákat."
    Erre nem vennék mérget, mert az engine attól nem kap fehér galambszárnyakra és kezd el nagyobb textúrákat felragasztani, mert BR meghajtó van a gépben (sőt annak a stream-elése lassabb is ha nincs feltelepítve). Bár ebben az esetben valóban láthatóan szebbek a textúrák PS3 -on, de szerintem ez nem emiatt van, hanem a béna antialiasing módszar miatt, amit a Mester csapata összerakott a boxos változatba.
    (a head2head képein nekem úgy tűnt, mintha mindenből kettő lenne pár pixellel elcsúsztatva)
  • Harlekin
    #131433
    Hogyne lenne választásod ebbe is!!!!!!!!!!

    Elfogadod vagy nem fogadod el!!!!!!(ha így lesz)
  • orichalcos
    #131432
    Ó anyám láttam én is.

    PS-es azért nagyobb egyértelműen mert a BD lemez mérete miatt nem tömörítették agyon a videókat meg a textúrákat.
  • Macccy
    #131431
    Na mi lehet a különbség ... Mert szerintem ahogy Mobyval is beszéltük, a szabadjára engedett bazinagy videókkal töltik meg a lemezt, hogy ki legyen centírozva, nehogy leessen a blúréj tengelyéről!
    Japó játék, szóval biztos van benne vagy egy óra CG videóbetét, annak felében a levegőben állva "száguld" és közben monologizál az aktuális főgonosz
  • vg
    #131430
    Én arra lennék kíváncsi, hogy a ps3 verzió 23GB, az xbox pedig normál 8. Mi lehet a különbség? Amúgy a történet és a látvány miatt biztosan megéri egyszer végigtolni nyomi módban.
  • Macccy
    #131429
    Ja, korrekt a srác gyerekek, tanúsíthatom, adjatok neki Rising-ot nyugodtan! Jómagam is szívesen adnék, dehát homofób vagyok és ezért nem játszom platinaszőke she-male terminátor ninjákkal :D :D

    (tudom, megint gonosz vagyok)