176613
banner
  • Totti5
    #131508
    De tarja végig fixen + dúrva szép.
  • DarkSector
    #131507
    Jobban élvezted ez megin más minhogy azt mondani hogy több fantázia volt benne..
    Mint említettem nem gond, ha jobban élvvezted, ez egy szubjektív dolog, megértem, és érthető.

    Csak írtam hogy ne méregessük a fantáziadúságban. mert elég ciki dolog, lévén hogy egy végletekig egyszerű játék.
    Amúgy ezért én sem a saját élményemet írtam le, mert mondtam hogy nekem nem tetszik hanem objektíven nézve a dolgokat.
    Nem a saját egyéni érzésem hogy csőjáték és hogy az ellenfelek enyhén szólva jellemtelenek, elnagyoltak.
    Mondom még1x a bogarat kivéve.
  • Seth
    #131506
    Én DMC-t jobban élveztem,de ne akarj már megint lyukat beszélni a hasamba
  • DarkSector
    #131505
    Szóval ez arra értendő hogy a Dante-t én nem akarom többet felhozni, mert van akinek tetszik, de ne is ehhez próbáld méregetni, mert elég alaptalan dolog.

    Valamint 1 szó mint 100 a sok mínuszolgatás az mind egyéni izléseteken alapszik, ez számomra nem lehúzás, mert én ezzel pl tisztában vagyok, inkább megnyugtató hogy mindössze ennyi az össz probléma.

    Ez olyan mint mikor írták páran hogy szar az irányítás, és a demo-t kipróbálva láttam hogy nem szar csak oda kell figyelni, és ha valakit alapon a játék nem érdekel, nem is fogja megpróbálni megtanulni az irányítását.
    Az a védekezés meg elhiszem hogy sokaknak nehéz. Én pl a demoban pár végigjátszással begyakoroltam attól nem félek.
  • DarkSector
    #131504
    Már ne haragudj de te is olyan problémákat írtál és pontoztad le (szíved joga), ami szubjektív, az hogy idegesít egy rakéta meg a szereplők nem tetszenek.

    Hát a cső szirszar, tárgyakat szétverhetetlen pályákkal teletűzdelt Dante-t nem hoztam volna fel.
    Milyen fantázia kellett a DMC-be hogy ezt az összevissza textúrákat kitalálják a noname szörnyekkel, meg azt hogy 1 kukát tudj szétverni?
    És nem beszélve a főellenségek fantáziájáról.

    A bogarat kivéve egyenesen undorítóan néznek ki, egy paca mindegyik.
    Bob-nál meg kb vállalhatatlan az a kis fej hologram, ez minden csak nem fantázia.
    Gondolom siettek a játékkal.
    A demo-ban még épkézláb főellenség került a többi nevetséges.

    Ellenben a MGR-el amiben összehasonlíthatatlan a bossfight.
    kezdésnek 100x látványosabb, és nem egy képzeletbeli kis kör noname területen küzdesz, lásd Spawn-Bob, meg a Mundus is elég trágya lett, de ezt képekben is mutattam.
    A legtöbb fantázia szerintem a második pályán van a nagy teremben ahogy a közepén van egy lépcső, vagy éppen a csatornákban.

    Ami dob rajta kicsit hogy sok hrd meg blur ffektekkel elmosták az egészet.
    Ja meg sok színt használnak.
  • Macccy
    #131503
    És attól akkor szarabb? 26 fps a rázósabb részeken is csak ritkán, amúgy 28 de inkább 30 szinte végig. Azzal a látvánnyal ezt tanítani kéne!
    Plusz nincs képtörés se (< 1%) amit japóék produkciójáról - témánál maradva - nem nagyon lehet elmondani.
  • Seth
    #131502
    Én meg végigvittem és a harcon kívül elég semmilyen,de ott is vannak idegesítő elemek ,a szokásos auto targeting problémákon kívül.
    Pl túl sok a harcba beleszóló lőfegyveres,rakétás emberke,turret,kamera. Imádom amikor el vagyok foglalva egy ellenféllel, aztán egyszer csak a hátamba csapódik egy rakéta valahonnan messziről, repülök egy jót, ,meg kell várni amig feltápászkodik, de közben az ellen akit eddig ütöttem már ott van és szépen stunlock-ol, közben meg már repül felém a következő rakéta,golyó,akármi. Hú de idegesítő.

    A másik ami zavar az a védekezés hiánya. A parry-be bele lehet jönni, de totál kényelmetlen, főleg ha körülvesznek és azt sem tudod melyik irányba húzd a kart. Legalább egy elvetődés lenne

    A sztori egy túlkomplikált hülyeség.Mármint főleg a szereplők által, a beszélgetésekben van túlmagyarázva, pedig rém egyszerű az egész.

    Dehát a japánok mindig ezt csinálják.Az egyszerű dolgokat kifacsarják,hogy minél mélyebbnek tűnjön. Olyan mondatokat adtak a karakterek szájába,amit sokszor arcpálmával értékeltem.

    Na meg túl komolyan veszi magát,közben meg oltári hülyeségeket mondanak,csinálnak a karakterek (mangaújságot lapozgató őr egy külön sztori, a morbid szájmozgásával)

    A karaktereknek nulla személyisége van. Lehet ugyan codec-en hívogatni őket,néha elég jókat diskurálnak mindenféléről,ahogy MGS-ben ez megszokott, de a sztoriban semmi jelentőségük nincsen, nem érdekli az embert.

    A főellenfelek meg jönnek ,mennek, szintén nincsenek eléggé kidolgozva, laposak, egyedül Sam aki elég cool csávó.

    A 7 pályából kb 4 ugyanolyan,még a DMC is változatosabbnak tűnt, pedig tudom sokan,pl Darksector csak ócsárolta,de mégis azokban azért volt fantázia,tovább tarthatott megcsinálni őket,mint ezeket a standard utcákat,épületbelsőket

    6 pont körülire tartom, nem több, ez is az amúgy élvezetes harcnak köszönhető.
  • DarkSector
    #131501
    Lehet poénkodni, de inkább játszok a "magassarkús" raiden-el mint egy magassarkús bayonetta-val. Mert az még vicesebb ha a te logikádat nézem.

    Vagy hogy friss maradjak a buzis Dante sem jobb.
  • DarkSector
    #131500
    Hát ez szerinted magassarkú.
    Nem tetszik nekemsem teljesen de ezt ritkán látom, és nem zavaró, elmegy a japó stílussal.
    De a tanga meg a hasonlók baromságok

    Ezekszerint a klasszikus Robotzsaru az is tangás volt...
  • szega96
    #131499
    Ez se szar
  • szega96
    #131498
    Raptr-on lesz rewardként connor outfit, ha esetleg valaki tud nekem szerezni egy kódot, mert neki van/ nem kell azt megköszönném...Sajna nekem nincs meg az AC3 így meg se tudom szerezni :S
  • Macccy
    #131497
  • vg
    #131496
    Neked szimpatikus egy hős egy magassarkú cipőben(jó nem cipő, csizma, akármi)?
  • DarkSector
    #131495
    Amiket zárójelben írtál olyan hibák amik relatíve csak bizonyos izléseket zavarnak, szóval ezt nevezzük dícséretnek.
    Mármint hogy nem bugos a játék.
  • vg
    #131494
    Tegnap elég sokat nyomtam Metal Gear Rising Revengeance, és azt kell, hogy mondanom eléggé szórakoztató, annak ellenére, hogy szarabbat vártam. Eltekintve a hülyeségektől(magassarkú cípő, három ellenég majd 2 perc animáció, idiótán vigyorgó főgonoszok, komplett nyomi főhős szinkron) eléggé jó.
  • arty
    #131493
    nincs még 8 éves, csak 7.X
    a halo4 örül, ha tartja a 30fps-t :P
  • Harlekin
    #131492
    na mi a szar van tegnap kerestél!Írtam de nem jött válasz...???
  • Moby
    #131491
    Jah, láttam.
    Még jó, hogy végül videót megcsinálja Totti. Tegnap voltam nagykerben, nem bírtam magammal, elkurvultam én is, vettem egy 10 colos tabletet, szal a I7-es notit már elástam a szekrény mélyére, közvetlenül az előző, I5-ös tetejére, és mostantól század annyi puvával posztolok az sg-re :-) Viszont ebbe nem lehet beledugni a blackmagic cuccaimat.
  • Tinman #131490
    Eléggé örülök meg kell mondjam...

    Az ACM CE játékba levő "szoborra" eléggé fáj a fogam... de nem 19000 Ft-ért, hanem a feléért... már pedig hamarosan a feléért fogják adni. Yeah!
  • Seth
    #131489
    Na, Krízis van :D
  • Totti5
    #131488
    Aki még bírja, az ezt se hagyja ki...

    Az összes játékot el kellene égetni, annyira szar.

  • orichalcos
    #131487
    Ó ha minden játék úgy nézne ki boxon...
  • DarkSector
    #131486
    végülis igaz amit ír abban az esetben ha az Alien-t védtem volna.
  • Macccy
    #131485
    Vaaaazzzeee! Nyughass, még agyérgörcsöt kapsz itten nekünk! :) :P
  • DarkSector
    #131484
    Nem azt nem láttam mg élőben nem véleményezném, ráadásul a témája sem hat meg ez az élien dolog csak filmben érdekel, azok közül is csak az AvsP 2-őt az egy fos.
  • Harlekin
    #131483
    Közbe látom
    Csak sokkot kaptam,hogy erről van szó vagyis ,hogy ezt védi valaki grafikailag...
  • Seth
    #131482
    MG Rising-ról beszél
  • Harlekin
    #131481
    TE most az Aliens: CM re mondod ezt???Ismét megkérdem TE most az Aliens: CM tartod szép gamának???
    Te ez a mindenkori leggyatrább szarabb undorítóbb kidolgozatlan moslék x fos a négyzeten.Mind 1 hogy ezt azért hogy jól fusson ,mert még ez se mindenhól jön neki össze!!!A karakterek 1 vicclap utolsó oldalára se valók ,a mozgásuk meg mint a régi gyurmafigurás mozgó animációk.Tehát ez a kinézete plusz akkor még el se kanyarodtunk a játék dinamikához ami aztán szintén nulla,ismétlem NUUULLLAAA 1 pozitív dolog szol mellette a 4 es coop lehetőség ami pörgőssé teszi a dolgot csak és kimondottan ez semmi de semmi más...
  • DarkSector
    #131480
    Jah ez oké ezzel nincsen baj ha leírja valaki negatívumként, de a mosottas meg recehalmaz enyhén lol hallgati.
    Meg ugyanez igaz sok játékra, pl a Re5 ami minden csak nem mosottas, holott arra is sokszor írták.
  • Totti5
    #131479
    Ott maradhat, meg lehet oldalni, de nem az a gond hogy eltünik, hanem az hogy a demóba szeleteltem a hordót és KÖZBEN tünt el amikor még benne voltam a folyamatban. Tünjön el... akkor amikor elfordulok onnan, de ne a pofám előtt.
  • DarkSector
    #131478
    Bocs télleg nem hanem 8 éves konzol, de én nem arról beszéltem hogy hogyan néz ki, hanem hogy azt senki nem várhatja el még pc-n sem hogy minden darabka megmaradjon.
    Esetleg az Nvidia cuccával lehetséges.
    De ahoz is erős gép kellett.

    A lényeg az hogy ha ez mosottas - recés, nem mintha egyszerre lehetne a 2 jelen egy játékban.
    Akkor nem tudom mi az éles és nem recés, mert ez a játék pont hogy nincs agyon sáderezve, szerintem ezért nem tetszik sokaknak, letisztultabb.
    A mosottas az ami a Rage-ben van.
  • davidka003
    #131477
    Bitch please. Halo 4 rohadt jól néz ki ezen a 8 éves konzolon is.
    Ha minden játék így nézne ki, mint a Halo akkor nem is kéne új konzol.
  • DarkSector
    #131476
    Az eltünedező dolgok is igazak de amúgy mit hittetek hogy minden ottmarad a helyén egy 6 éves konzolon?
    A mosottas meg recés grafikát itt ki kérem magamnak ez nagy baromság.
  • DarkSector
    #131475
    Szarul látsz...:)
    Nem értem mi mosottas a játékon meg hol van rece, akkor télleg vagy a szemetek szar vagy a tv-tek.
    Mint mondtam nem kiemelkedő a környezet de a karakterek nagyon igényesek.

    Akinek meg eleve a stílus nem jön be annak tökmindegy milyen.
  • Myselor
    #131474
    de ez most nem egy másik játék?ami demo most volt az a Revengeance.most nem értem xd
  • Macccy
    #131473
    Én megmondtam a demónál is hogy szerintem okádék, de DarkSector-ral nem merek vitázni, mert ő tudja! Vagy lehet neki erősebb vas van a konzoljában és fentebb tudta húzni a detail-t ...
  • DarkSector
    #131472
    Ez a játék pont hogy cseppet sem mosottas és recés, pont ellenkezőleg , ha olyan mint a demo volt.
  • kill3r21
    #131471
    1 órát nyomta, brutál hangulatos, de sírni tudnék pár dologtól, pl grafika nagyon ratyi, mosottas recés, de mondjuk megy is 60 fps-el...
    a másik, brutális a szeletelés, minden kilehet "vágni", de orbitálisan gagyi hogy valamit felapritasz és 2 másodperc múlva elis tünik, óriás fákat tüntetek el....élményromboló
    egyébként 10/6
  • arty
    #131470
    ha megnézed egy hdbitses enkóder csapat munkáját, amit zajos, eleve kódolt munkából ki tudnak hozni (film, x264, mkv)... nos, ahoz képest az ff13 maga a röhej - miközben ott a készítő pénzt kapott a "munkájáért" !

    az az érzésem, hogy itt is egy kókler, dilettáns barom kódolta a videót.
  • Muttley
    #131469


    köszi, ha vki tol a végleges verzióról
    egy quick review-t :)