176613
banner
  • Totti5
    #131548
    Nem tudom értékelni. Borzalmas az irányítás ( pláne élőbe képernyőt tapizva ), a viselkedés, és az egész érzésre. Jól néz ki. Töb pozitívumot nem tudok elmondani róla. Rossz koncepció, ami egy nem játék platformra jött ki.
  • Macccy
    #131547
    Nem értesz mit keres itt? Megemlítettem, kérdeztem ismeritek e, ennyi! Zavar? Mit keresett itt valaha is bárkinek a magánélete, Windóz nyóca', kutyafüle? Beszélgetünk, úgy gondolom ...
    Nem kötelező ám véleményezni, "légkormányozni", komolytalanozni, szemetezni, de hát ez is egy meglátás ugye! Na most már értesz vagy töröltessem Tottival?

    na innentől OFF
    Nem méltatlan, hanem úgy hívják, hogy handheld. Nem szar, hanem "más", de ízlésekről ugye nem vitatkozunk ahogy Mr. Dark is megmondta ... Az IAP megvalósítást nem kommentálnám, majd csak ha kipróbáltam! Hát te kipróbáltad?
  • arty
    #131546
    Jogos. Te valamennyire külön írtál a halóról, mgsről, mégis azokat a hibákat soroltad utóbbi ellen, melyek általában a 60fps miatti spórolás velejárói. Én azt mondom, jó kompromisszum a látvány mellé a 60fps, a képtörést természetesen nem számítva - azt igénytelenség volt "bennehagyni" (ha ps3on sikerült mellőzni, talán az erősebb gpus hardveren is ment volna).

    RR3-al kapcsolatban továbbra sem értelek, hogy egyáltalán mit keres itt.
    De ha már idetoltad, véleményeztem: autósjátékhoz méltatlan irányítás = tehát szar. Ráadásul pay2win, tehát a legalja alatti legeslegalja kategóriás szemét.
  • DarkSector
    #131545
    Akkor bocs. én ezt olvastam.

    Mindig nekem van igazam tanuljátok már meg. :)
  • Macccy
    #131544
    ... éééés ha azt mondod rám mégegyszer, hogy buuta, akkor megmondalak Tottinak!

    Mr. Dark, Ön téved: én nem mondtam, hogy "recés"!
  • DarkSector
    #131543
    Ha mosottas és recés a MGR akkor a többi játék a halo-t is beleértve egy kalap gyurma.
  • Macccy
    #131542
    Ácsi! Nem én kezdtem hasonlítgatni a HALO 4-hez, azt tudd azért! Másodszor a képtörés és a rossz élsimítás eljárás, az ebből adódó LÉTEZŐ mosottabb képminőség a készítők hibája, nem a szememé, nem az Xbox -é! Nem szubjektív vélemény, hanem screenshotokkal és méréssel alátámasztott tény. El van rontva az Xbox verzió? Igen. Ezt mondtam az elejétől? Igen. Jól van megoldva a memória kímélése okán a szétvágott tárgyak eltűnése? Frászt.

    Az hogy nem hokizok a 60 fps -re, vagy a tűsarokra az már az én bajom, igazad van, de NEM én mondtam Kukimotó Szan-nak, hogy legyen így megcsinálva, én csupán annyit mondtam, hogy ez a megvalósítás nem szép!


    (Ja, tényleg majdnem elfelejtettem, a Real Racing 3! Az iPhone-hoz ám lehet kapni 4 szervómotoros FFB kormányt pedálokkal a Fanatec -től ... Csak szar felcipelni a bkv-ra! ... facepálma)
  • arty
    #131541
    az, hogy téged nem érdekel a 60fps, egy dolog - másnak más a prioritás :) én inkább visszaadok/-nék a grafból.
    és egen, azt olvastam, hogy 360on töri a képet és az bezony tényleg borzalom tud lenni, de akkor sem fair, hogy egy feleannyi fps-el menő címmel kezded hasonlítgatni :)

    (amugy mi a lényege a real racing3-nak, ha nem az, hogy rossz platformra jött ki, ahol kb "játszhatatlan" ? :D )
  • DarkSector
    #131540
    Én sem értem miért lenne ronda.
    Ja a pc-hez képest biztos nem lesz olyan.

    Topikjában van egy 25 perces videó. Az PS3-as asszem.
  • DarkSector
    #131539
    Hőja, nem ronda, de azokkal a kis lényekkel nehéz kibékülni.
  • Macccy
    #131538
    (megragadtad a lényeget ebből is, azt látom)
  • Macccy
    #131537
    De papi, mi a f*sznak az az általad annyira túlértékelt 60 (?) fps ha töri a képet, ezt mondd már el, mert itt mindannyian ezt szeretnénk megtudni, addig nem tudok aludni! Mondd már, ne hagyj kételyek közt, kérlek! A 60 fps a ... negyedik dimenzió vagy mi? A 30 fps a sátán maga? :)
  • arty
    #131536
    én csak moby videoját láttam halo4ből, az alapján elképesztően jól néz ki, ez TÉNY :)
  • Totti5
    #131535
    Ronda? k jól néz ki. ( 200 ezres PChez képest persze erősen kompromisszum ). De nincs a graffal semmi gond, ugyan olyan jól fest mint a 2. rész.
  • DarkSector
    #131534
    Ja mondjuk ez tény hogy nem egy kategória, de gondolom macccy arra értette hogy önnmagában a halo4 szép.
  • arty
    #131533
    "komoly" autósjáték légkormánnyal? komolytalan :D
  • arty
    #131532
    hiába csucs a halo4, ha nem egy ligában játszanak az mgsr-el! ennyi erővel én meg mndhatnám azt, hogy "mindegy milyen szép, ha csak 30fps a halo" ;)
  • DarkSector
    #131531
    Az hogy technikailag mennyire használja ki valami a gépet nem jelenti hogy látványban is szép.
    Lévén a MGS az is szép, de a karakterek és fps oltárán lett feláldozva ezért a háttérben kompromisszumokat kötöttek illetve az eltünedező tárgyak.
    Mutass már olyan játékot amiben nem tűnik el, főleg olyat amiben mindent szétverhetsz.
  • Macccy
    #131530
    Apropó mobil ... Ezt ösmeritek' ?

  • Macccy
    #131529
    Már már megszoknám és elmennék mellette ... de azért mégse: az, hogy a HALO 4 szép e az nem tetszés vagy ízlés kérdése, tisztán a retinán múlik! Szép, technikailag abszolút csúcs a konzolgenerációban, vagy ahhoz nagyon közeli (amíg saját szememmel nem láttam az Uncharted-eket addig nem mondhatok semmit) és pont! Ilyen egyszerű.

    Sosem tagadtam, hogy utálom ezt a buzgár japán cuccot, de emiatt még nem mondanám rá, hogy ronda volt a demó. Pedig ronda volt a demó és a technika is szégyenletes itt-ott ... Mondom mégegyszer papa, hogy nehogy félreértsd: szégyenletes itt-ott! Az eltűnő tereptárgy modellek memory-bottleneck ide vagy oda szégyen 2012-2013 -ban mobiltelefonon is! A képtörés fennálló hiba a legtudományosabb tesztelők szerint is (lensoftruth.com) és ha szintén náluk megnézed a PS3 kiadással összehasonlított textúrákat, rájössz hogy bizony azt is elkúrták. Mondhatod, hogy "dehát itt nézem, előttem van és bődületes szép a Raiden", de nem az ... Sajnálom.

    (vagy PS3-on játszod ?)
  • Moby
    #131528
    Lesz krízis review, vagy nem ? :D
  • TDC Geronimo
    #131527
    Gondolom olyan ronda lesz, mint a beta és megkapják konzolon az emberek a "cinematic" élményt a 20 fpsel, mint a 2nél.
  • Moby
    #131526
    Az eddigiek tükrében ez nem is lenne túl hiteles :-)
  • DarkSector
    #131525
    Buziskodás, nekem is az sok játék sok stílus, mégsem támadom a játékosokat le vele.
  • Moby
    #131524
    Ez csak szemantikai kérdés. Ilyen stílus, olyan divat...
    Nekem ez csak buziskodás :-)
  • DarkSector
    #131523
    Japán stílus.
    Ez kb olyan mint a férfiakon a rózsaszín poló, vagy izompoló vagy a lenyalt haj, az emók, a sok bakkancsos rokker.
    Izléstelen de mert nekik ez divat nem buzeránsok.
  • Moby
    #131522
    Há ja. Nekem feltűnik ha egy férfi nacin kívül hord tangabugyit, festett szemöldöke van, és magassarkúban flangál. Sőt, bevallom nagyon zavar is.
    Mint ahogy az is, aki szerint ez normális, nincs vele semmi baj, fel sem tűnik neki, mitöbb, ez számára izléses.
  • DarkSector
    #131521
    :)
    Igen, naná mert te mondod ...

    Általában az bumburnyák akinek ez eszébe jut, mint ha nézel egy faszit és azt mondod ennek lóg a slicce.
    Hát ha valaki eleve azt nézi akkor jah.
    Nem én veszem észre a tangát a karakteren nem velem van a másság. :)
  • Moby
    #131520
    yep.
    A meleg közösségek által hitelesített skálán :-)
  • DarkSector
    #131519
    annyi gb ahány órás a single?
  • Totti5
    #131518
    Crysis 3

    5.1 Gb telepítve.
  • DarkSector
    #131517
    Tőled ezt bóknak vettem.

    Amúgy igazad van az 5-ös skálán téllleg inkább 4 mint 6.
  • Moby
    #131516
    > Ettől nem lesz 6 pont egy játék.

    +1
    Az a 6 pont szerintem is k. erős. 4. Talán.
  • DarkSector
    #131515
    DMC5-ről meg a fantáziáról csak ennyit.
  • DarkSector
    #131514
    Erről van itten szó, a főkarakter stílusa valakinek tetszik és valakinek nem, nekem a játékmenet a legfontosabb, nem az hogy dante tud kurvaanyázni, és jól említed ez amcsi mentalitás.
    No meg részben magyar.

    Ettől nem lesz 6 pont egy játék.

    Csak ennyit akartam mondani nem kell szeretni a MGS-t.
    Nem is kell 10/10-ezni.

    Valamint a fantáziára ugyanúgy tartom amit írtam, amit ugyanúgy nem izlés kérdése hanem így van hogy idétlenség az egész.
    És a MGR demoban több dolgot tudtam szétütni vagy több platformrész híd meg terület volt mind a DMC5 felében.
    Ez sem izlés kérdése.
    De nem is kell hogy ez bárkit érdekeljen. Sem hogy meggyőzze csak megjegyeztem.
  • DarkSector
    #131513
    Részletesség nem, de a stílusa igen, részletesség volt a crysis-ban is.
  • Moby
    #131512
    Nyah, látom megint megy a defense erre az izléstelen japó puziságra :-)
    Viszont ahogy olvasom bejött atesztereknek is a tangabugyi :DD
  • Totti5
    #131511
    Teknó, grafikai részletesség mióta izlés kérdése?
  • Totti5
    #131510
    Nagyon jó hogy a DMC és az MGS így egyszerre jött ki. Jól látható nyugat és japán közti hatalmas különbség.

    Látszik hogy Dante karaktere ki lett dolgozva, vannak érezelmei, hogy a párbeszédek nem hülyeségeken alapulnak, ami egyeseknek kissé lassú és unalmas volt, hogy nem törte meg a storyt valami blanális baromság, idiótaság, random shit, persze az hogy fákjú, meg bemutat egy enemynek az sok emberben mély nyomokat hagyott... biztos valami gyermekkori trauma a suliból.

    MGS meg olyan amilyen. Bayonettát sem a story és a krakterek mélységei miatt szerettük. Egy random faszság volt az egész, bár ott Bayonetta karaktere eléggé kirívó volt, de amúgy kb vállalhatatlan szinten mentek az átvezetők és a párbeszédek... poénnak viszont jók voltak.


    Ez nem ízlés kérdése, ez így van, a vak is látja és érzi a különbséget. Ettől még kinek ez kinek az, de nem kell győzködni a másikat hogy nem így van, mert így van.
  • DarkSector
    #131509
    A Halo-val 1 baj van az is izlés kérdése, csak akkor szép valakinek ha tetszik a stílusa.