176613
banner
  • gduck
    #131828
    Nézzed meg a most mit tud az XBOX360 :D Ne aggódj!
  • Mr Manson
    #131827
    AZ uj PS-t se láttuk még , ne felejtsük el. Hallottunk pár specifikációt, ami tényleg nagyon jól hangzik ... de MS-t várom nagyon ... valamit titkolnak a fiúk ... ;)

    GeoW: judgement coophoz esetleges emberkéket keresek ... ha valakit érint.
  • Harlekin
    #131826
    Úgy valahogy!!!Valahogy úgy érzem ez miatt sokan nem vesznek majd az SG-n új PS-t,de majd lássuk az ÚJ boxot...
  • Harlekin
    #131825
    Mert ez 1 ilyen helye,ha nem jönne ki új xbox vagy csődbe menne az MS is ITT akkor is ez menne,hogy a következő XBOX lényegesen jobb lesz mint az ez utáni-utáni PS x vagy csili milliós értékű pc....
    Ennek így kell lennie!!!
  • Mr Manson
    #131824
    őőőőő ... mert az? :)
  • Harlekin
    #131823
    Miért van olyan érzésem,hogy itt minden a meglévő net kapcsolaton alapul???
  • Mr Manson
    #131822
    Reggelt!

    OFF:
    Hogy pörög a forum ... csak értelme nincs ... szerintem erre a kinek nagyobb a farka témára van más topic.
  • DarkSector
    #131821
    Az hogy az MS gyengébb lesz-e én elsőre megvárom MÍG real-time mutatnak valamit vagy valahol kipróbálhatom élőben mind2 gépet, na majd akkor, még ha Microsoft conferenci nem is lesz ütősebb, valjuk be a puding próbála az evés, nem ám megint a Killzone 2 effekt jön hogy á vagy egy szuperszámítógépünk, van egy álleejtős graf, de mikor kijön a végleges játék ne ezt kapjuk...

    Na szóval én akkor megyek a boltba ha kipróbáltam őket
    És nem holmi rendezvényen ítélek.

    De nem kell félteni az MS-t... Eddig is megvoltak Cell ide vagy oda.

    Annyi biztos hogy ha ez télleg valós akkor ez 3-4 év múlva fotórealisztikus lesz de nem a mai értelembe, mikor egy now-gen-re ezt mondják...
  • DarkSector
    #131820
    És ha DD3-as lesz, nemtudom mit számít, PC-t nézve a DDR 1-es ramommal ugyanúgy tudtam régen futtatni a Gears of War-t, mint egy DDR2-essel vagy 3-assal utána.

    Nem tudom van-e nagy jelentősége, oké gyors, de a DDR3-as sem lassú.
    Én inkább a VGa-ra helyezném az elsődleges hangsúlyt.

    Ps3-ban is elvileg erősebb Prockó volt mint Box-ban de a Multiplatformok Boxon jobban futottak, szóval ha 2 pixellel gyengébbek lesznek a multi címek vagy az exek boxra, és akkor is bőven elégedett leszek.

    Én kíváncsi leszek hogy lehetséges ilyen látványt majd pc-n portolni, mikor egy GTA4 megfekteti a gépet, vagy Crysis 3, ami ehhez képest semmi...
    Az a terep amit megjelenítenek, egy Ace Combat-ban nem lenne gyenge...:)

    Én azt veszem ami olcsóbb...
    Már mától gyüjtök egy nextgen-re, asszem beáldozom a régi gépemet.
  • Evogordon
    #131819
    Igazabol meg nincs bejelntve az xbox. Amig ps4 se volt addig azt tudtuk h 4 gb ram less benne. Minden hallott informaciot pletykakent kell kezelni. Kivancsi leszek mi less az uj xboxban de ha gyengebb less joval mint a PS4 akkor hiaba voltam eddig Ms parti atterek sonyra.
  • DarkSector
    #131818
    Most eszembejutott hogy eladjam a pc-met...:D

    Ezekután már szájízzel ülök le a mostani hiperszuper játékok elé :D
  • DarkSector
    #131817
    Ha viszont ez igaz akkor és sokat számít akkor enyhény az otthoni csúcs pc-k előtt jár ha azt nézem hogy forgalomban DDr3-van még egyenlőre...
    Vagy nem?
  • DarkSector
    #131816
    De mutasd meg pls, ezt mondom nem dobja ki a google...
  • TDC Geronimo
    #131815
    ne kezd már itt is :D guglizz
  • DarkSector
    #131814
    Te miről beszélsz?
    Mert én erről: KATT DDR3 :D
  • DarkSector
    #131813
    Nem vga ram-ra gondolsz?
  • TDC Geronimo
    #131812
    gddr5, brutál drága és brutál gyors
  • DarkSector
    #131811
    Miért ps4-ben milyen ram van?
    DDR3 felett még nem létezik nem?
  • TDC Geronimo
    #131810
    ram egyforma? boxba fostaliga ddr3 lesz, cput ugyan olyannak pletykálják.
  • DarkSector
    #131809
    Mivel ram egyforma, cpu elvileg a xbox infiniti-ben durvább, ebből azt veszem le hogy xboxon lesz minimum ugyanennyi csoda....

    De ha csak a multiplatform Destiny meg Deep...jön és nem lesz Killzone-t porba alázó grafika, én már elájultam...ha csak a multiplatformokkal így tudnék játszani...

    Xbox nálam azért első helyen van mert elvileg ha jól tudom részletfizetős lesz

    Na nekem ez kell!!!

    Elhozom azonnal és utána ráérjek kifizetni!
    Ezt ha megoldják engem más már nem fog érdekelni!
  • The Protector
    #131808
    Az a 4 az 8Gb-ram:)
  • The Protector
    #131807
    Izgalmas időknek nézünk elébe a gamer fronton.Nagyon de nagyon kíváncsi vagyok arra hogy mit hoz ki az MS.
    Én kicsit attól félek,hogy gyengék lesznek ezek a gépek hosszú távon.8mag,4Gb ram és tökömtudja milyen VGA.Én egy picit erősebbre gondoltam azért hisz a pc-k szerintem már most tudnák hozni ezt a szintet(high end pc-k).Kicsit félek attól,hogy ezek a konzolok kifulladnak 2-3 év után és megint az lesz, hogy az egész piacot visszarántják mint a ps3 és az XBOX360 a jelenlegi piacot visszamenőlegesen is 2éve.Nagyon kíváncsi leszek az új XBOX-ra.

    Jah.Amúgy tudom,hogy egy konzolnak nem kell oprendszert meg ezer programot futtatni egyszerre de akkor is keveslem picit az erőt bennük,és azért streamelni egy játékvideót élőben nem kis erőforrás igényes produkció.Mindenesetre meggyőző volt az előadás,csodaszépek voltak a játékok és végre megtörtént az áttörés.Itt a next gen.
    Jó éjszakát mindenkinek.
  • DarkSector
    #131806
    Ne aggódjatok ettől nem lesz ott sem szarabb, Egyenlőre még a gép hardvere közel egyforma, lesz ott is mit látni majd...főleg azt tekintve hogy ezekután van mire építeniük.
  • The Protector
    #131805
    Hát.Microsoftnak lépnie kell.A Deep Down nagyon ott volt a szeren.Aztán ki tudja?Lehet h az úú Xbox sokkal jobb lesz.
  • gduck
    #131804
    Egyetértek :D
  • DarkSector
    #131803
    Egy japó aki francia akcentussal beszél angolul?
  • gduck
    #131802
    "A játékfejlesztők álma" :D
  • Waczkor
    #131801
    Azért hozhattak volna heterókat is a színpadra bemutatni...
  • DarkSector
    #131800
    God of War!!!!!!!!!! :D
  • DarkSector
    #131799
    De fasza amit művelnek vele...:D
  • gduck
    #131798
    Úgy látom a fagyi az marad :D
  • DarkSector
    #131797
    Miért is?
  • TDC Geronimo
    #131796
    MSéknél szerintem páran már felkötötték magukat.
  • DarkSector
    #131795
    Azért az Unral 4-el egy Gears 4 , amiben most biztos lesz több lehetőség lehetőség hogy több legyen, tartalmasabb.
    Bele sem merek gondolni.

    Ezekután a Microsoft nem teheti meg ezekután hogy legalább egy fransiche-t ne mutasson.
  • TDC Geronimo
    #131794
    ahahah :D
  • DarkSector
    #131793
    Majd ha látok Halo 5-öt meg Gears 4-et Unreal 4-el na majd akkor! :P

    De igen végre látjuk mi a minimum amivel ezekután játszani fogunk, .
  • DarkSector
    #131792
  • TDC Geronimo
    #131791
    Next gen is here...
  • gduck
    #131790
    Ez ütős volt :D
  • DarkSector
    #131789
    Killzone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!