176613
banner
  • davidka003
    #131868
    Akkor Legendary-n neki se állj. :D
    Én ma adtam el. A pár unalmas hentelős rész miatt nem hiszem, hogy újrajátszanám. A vége iszonyú hentelés volt. :(
  • Totti5
    #131867
    Igen, de azzal nem volt gondom.

    Mondom inkább küzdenék 5 Elitével mint ezekkel, mert azokkal el lehet kergetőzni. Egyszerűen teknósabb faj, erősebb, több a fegyverzetük, több trükköt tudnak. Félre ne érts, a faj tetszik, változatosságot hozott a háborúba, a fegyverik nagyon jók és a történet szempontjából is érdekesek.

  • arty
    #131866
    alien-farcry fiaskó óta abban hiszek, amit én játszok :D

    reachet amugy heroicon lőtted végig?
  • Totti5
    #131865
    Killzone szerintem teljesen valós ingém volt. Gazdagon lőtt mellé a player, nem volt benne semmi kamu. Mondjuk ez a játék ugyan olyan intenzív eksön lövölde mint a CODok, esik kel, szalad, fut, ugrik robban stb... érdekes hogy a Halo 4 ezekhez képest mennyire lassú játékmenttel bír és nincs benne félig a földön vagyok és lövök még, megy az anim és lövök még, esek kelek, ugrok, robban... semmi. Mondhatni oldschool ezekhez képest. Van a gameplay, mész lősz majd van a kátszín. Közben nincs olyan hogy leanimálsz innen onnan, agyonvernek FPS nézetben, ugrasz 10 métert FPS nézetben stb...

    Tegnap folytattam a Halo 4et végre, pár már túl vagyok a felén, de nagyon lassan haladok... ez az új faj heroicon rezegteti a lécet a skillem terén. Már volt rész ahol majdnem vissztettem normalra, mert alig bírtam továbbmenni.

    Ami viszont döbbenet benne, pályáról pályára az a graf. Elképesztően dúrván néz ki és bármi is van a képen fix 30 fpsel szalad.
  • The Protector
    #131864
    Én nagy GT5ös vagyok de sajnos néha a táj az épphogy kategóriát sem üti meg.
  • DarkSector
    #131863
    Az a versenyaútós játék meg simán realtime, mert a háttér ott egyeltalán nem lehengerlő, a verdákhoz képest.

    Mint a GT5-ben a kocsi pazar a háttér meg ééppeghogy...
  • DarkSector
    #131862
    Én is....az a baj hogy nincs még rendes felvétel a tseam homályossága miatt kicsit szarabb a kép.
    De én is a városra vagyok kíváncsi, az nahyon durván fest amikor az elején meg a végén repked az épületek közt...
    Mondom én egy ilyen repcsis játékra lennék kíváncsi. :)
  • Seth
    #131861
    Nem olyan hűha ez a graf,hogy ne lehetne realtime. Amíg a város felett repkedünk,na arra vagyok kíváncsi
  • DarkSector
    #131860
    Inkább arról van szó hogy elmélyedtünk a stagnálásba, hogy a gégi genek miatt egyhelyben állt nagyjából egyhelyben a játékok vizuális szintje, most hirtelen egy sokszor erősebb háttér került a fejlesztők keze alá...
  • DarkSector
    #131859
    Jó kis CG ha odatettek egy R3 indikátort, meg a sebzésindikátorok is, azok a fehér körvonalak, meg a bepirosodás.

    Sok jel sugallja hogy ez nem kamu.

    Hihetetlennek tűnik nekem is, de nem hiszem hogy lenne értelme átbaszni a népet.
  • The Protector
    #131858
    A felesleges kötözködés a LOÁL.Azt írtam,hogy én majd akkor veszek ps4-et ha már a Slimek jönnek,révén akkor már olcsóbb és megbízhatóbb lesz.
  • DarkSector
    #131857
    Ellenben ott nem láttam R3-at.
    Lehet az is a kamu része, de kétlem!
  • Fartisan
    #131856
    Egy Digices srác szerint ez most ingame volt.Ő egyébként dolgozott anno a "target renderen".
  • arty
    #131855
    ps3 nyitáskor is pont a killzone filmecskéről derült ki h ordas nagy kamu. gondold végig....
  • DarkSector
    #131854
    Ebben egyetértek a Killzone kicsitsem tűnt bullshit-ne, pláne hogy az ingame jellegzetesség látszott picit amikor nyakonszúrta a Helghast-ot. A karakter körvonala jellegzetesen nézett ki, tuti nem valami CG amit sokan mondogatnak.

    Viszont tény hogy a város a felhőkarcolókkal elsőre hihetetlennek tűnik meg úgy az egész környezet.

    A fanyalgók ugye túráztatják a "Crysis 3 maxon pc-n szebb ettől", de ha ez real-time így cseppen ki egy ps4-ből akkor messze nem...
  • Myselor
    #131853
    jólvan,nekem aztán télleg mindegy csak mondtam:)
  • Harlekin
    #131852
    wazzze még meg se jelent a ps 4,de te már a slimet várod!!!!!??????
    LOÁL
  • orichalcos
    #131851
    Tudod mit adott a kód? 5ös szinten kezdhetsz, 3 új dögcédula, a nyil egyszerre unlockolva volt. Meg két skin. És ennyi. :D Semmit nem érnek. 5ös szintet egy kör alatt el lehet érni, a többi meg felesleges extra.

    "hát mondjuk ha ennyi pénzed van oké."
    Gyűjtögettem rá, hogy letolhassam minél előbb. Megvolt kész, megy el, jöhet következő játék. Warezolni nem fogok. Hadd költsem a megtakarított pénzem amire szeretném.
  • Myselor
    #131850
    hát mondjuk ha ennyi pénzed van oké.de kód nélkül hülye aki annyit adna érte.meg minek lőtted el,kicsit hülyeség volt én szerintem:)
  • orichalcos
    #131849
    Persze, kampányt élveztem, jó volt, szép volt, de semmi hűha nagy extra. Mehet eladósorba...
  • TDC Geronimo
    #131848
    Ott játszották élőbe egy pillanatra lehetett is látni a faszit és ott töltötték fel egyből share funkcióval FBre a gameplayt PS4ről.
  • kill3r21
    #131847
    Nah megnéztem, én is, a ps4es cumókat, eléggé impresszív....kivi leszek hogy kontráz a microsoft....
    Watch Dogs nagyon adja....
    Más annyira nem, Killzoneról még kiderülhet hogy renderelt, párszor eljátszották már....:D
  • Myselor
    #131846
    ezért aztán volt értelme megvenni igaz?:)
  • teddymac
    #131845
    +1 ;)
  • ABTeam2008
    #131844
    Haha, majd háromezeré' LIVE-ról, mint a többi részét!
  • orichalcos
    #131843
    Na eddig tartott.

    Crysis 3 Hunter Edition fémtokkal, kód felhasználva. 10k-ért. Ha házhozjössz egy ezrest elengedek.

    Maradok inkább Halo 4-nél...
  • DarkSector
    #131842
    Az nem ugyanaz.

    1. kell sok feltétel hogy megitéljék a kölcsönt.
    2. igaz kell fizetned de kapsz egyben gold-ot, vagy nevezzük annak ami lesz majd.
  • DarkSector
    #131841
    Régen vettem x360-at.

    fizettem kb 10 ezret és utána 10x 4200ft-ot...persze nem 2005-ben.
  • teddymac
    #131840
    részletfizetős ??? bemész egy boltba és megveszed részletre.....
  • The Protector
    #131839
    Én soha semmit nem vennék részletre,csak egybe.A autót is amit vettünk azt is egybe kifizettem.Mellesleg ha jól belegondolok akkor én úgy is csak majd az első ps4 slimet veszem meg mikor már olcsóbb lesz hacsak nem nyerek a lottón vagy ilyesmi.
  • DarkSector
    #131838
    Hát én ha 2x lenne 120 ezrem akkor se...ha 120 k lesz akkor hagyom a picsba, xboxot remélem hogy részletfizetős lesz, különben majd 1-2 évre rá lesz ennyi pénzem egyben.
  • The Protector
    #131837
    Teljes mértékben egyet értek veled.Én is megvárom majd azt,hogy az első betegségeket kinője a ps4 és az XBOX infinity és majd akkor kell beruházni.Bár mondjuk ha ott lesz a kezemben kb 120.000Ft(csak mondtam valamit) akkor sem biztos,hogy megveszem hanem mondjuk inkább elutazok belőle pár napra külföldre mert 23 éves vagyok és M.O határán túl még nem nagyon jártam.
  • DarkSector
    #131836
    Ha Arcade....
  • teddymac
    #131835
    The Walking Dead: Survival Instinct szreintetek lesz demo ???
  • DarkSector
    #131834
    Én kivárom a végét!
  • Muttley
    #131833
    már írtam korábban erről: lsd. #131267 :)
    8 magos CPU és a 8 GB RAM bőven elég lesz
    szakik nyomják orrba-szájba, h manapság a legbrutálabb játékok sem használnak többet 2-3 magnál
    a gyenge pont a VGA lehet, mint ahogy a mostani gen-nél is.
    annyi ezügyben, hogy csorog a boltokban orrunkon-szánkon a HD TV
    nem hiszem a CRT Tv-k, után most a HD-t (LCD, led, 3D) leváltaná 10 éven belül bármi is
    a HD felbontás meg ugye 1920x1080
    ha ezt tudni fogja a new gen felskálázás nélkül,
    (márpedig ezt ígérik és kb csak így van értelme a new gen-nek)
    akkor meg miről beszélünk? :)

    szintén mondtam már:
    a new gen és mostani gen között
    annyi lesz a különbség, hogy valós HD lesz a graf
    játékmenet ua., játékidő ua.
    és kb ennyi.
    ja persze kell majd hozzá, az új Xbox720 (vagy hívják tőlem akárminek)
    ami az első 2 évben tele lesz gyerekbetegségekkel :)
    hűtésgondok, warez-gyerekek mikor hack-elik meg, film DVD-t, film bluray-t hogy fogja szeretni, vagy hogy nem, fog-e fagyni v. sem stb.-stb
    :)

  • Zsoltika 007
    #131832
    Azért azt ne felejtsétek el hogy vastagon benne volt az is a multiplatform címeknél hogy ps3-ra nagyságrendekkel nehezebb volt fejleszteni. Nem érte meg jobban rá gyúrni mint ami szükséges (befektetett energia/megtérülés szempontjából). Ez viszont a 4-től már nem lesz így, mert az új architektúra már pc közeli.
  • grebber
    #131831
    Ez évek óta képtelen felfogni elég sok ember és szajkozza a pc erősebb.
    Erősebb persze ,de szart sem ér az erő ha nincs kihasználva!
  • gduck
    #131830
    "streamelni egy játékvideót élőben nem kis erőforrás igényes produkció"
    Mutatták, hogy lesz benne egy plusz proci, ami ezeket intézi ;)
  • Mr Manson
    #131829
    Egy dolgot kifelejtettét: OPTIMALIZÁCIÓ!
    Ez talán az egyik legfontosabb, itt csak egy vasra fejlesztenek. PC-s világban ez nagyon máshogy vagy.