176613
banner
  • Totti5
    #131908
    Fejlesztői gépen futhatott, hiszen legjobb esetben is 1 év mire lesz gép. Egyszerűen nincs még bolti forgalmazésra szánt desing és kész gép, max prototípusok, amik viszont változhatnak még. Kontrollert megmutatták, olyan amilyen. Nem dobtam hátast tőle, még mindig ugyan az a forma, de valamivel jobbnak tünik mint a mostani.

    Amit mondtak, az mind olyan volt amit hallani szerettünk volna.

    Fészbuk? Xen van már jó pár éve, sőt bármikor megoszthatok acsikat játék közben is, és kommentelhetem, hogy hú de mekkora király vagyok, éppen megnyertem a F1 VB címet ( ezt meg is tettem amúgy:DDDD ).

    Demózás? a teljes árú AAA játékokat lehet majd demózni? mindet? nem kell ehhez felhőzés. MS 2005 óta kikötötte hogy aki XBLAn akar garázdálkodni annak kötelező demót biztosítania. Műxik? hogyne.

    A videó felvétel viszont tetszik, csak a kérdés, hogy mennyit, milyan minőségben, és hogyan szerkesztem meg. Nem jutubra akarom feltenni, hanem a lementeni és PCn szerkeszteni úgy ahogy akarom USBre másolva. Ha ilyen lesz akkor ok, ha csak ilyen instant jutubra felhányás, akkor már is nem hangzik olyan jól, persze a semminél jobb.

    Full install lesz játékokban? az OS mindent 3szor fog installálni? PC feeling megamard? ezek égetőbb kérdések, mint a szósöl newtwörk izék. Trófeákat szinkronizálni kell majd, vagy végre ríl tájm számolja ha rányomok... lesz a géphez headset? lehet gruppen csetet csinálni? működni fog minden?

    Ezek a lényeges kérdések. A többi csak a szükséges trend.
  • DarkSector
    #131907
    Még igazad lehet, de ha tegyükfel pc-n demozzák, akkor elvonatkoztatva a platformtól Real grafika, attól még igaz, nem átvezető, most nekem tökmindegy min fut ilyen játék, a lényeg a ps4 bemutatón hogy mi lesz a nextgen-ben, engem nem izgat hogy ahoz milyen vasdarabot kell vennem.
  • Tinman #131906
    Nem, nem oké, qrvára nem oké!

    Azon demózz amin el akarod nekem adni, ne az otthoni PC-men!

    ÉN azt hiszem el, amit látok! Eddig parasztvakítást láttam... ha erre van szükségem kimegyek az ecseri piacra.
  • Tinman #131905
    Na jó csak a helyükbe, már én kezdem lassan kínosan érezni magam...

    4 GB DDR5!

    Neeeem 8 GB DDR5! Trilliócsilliómillió GB DDR5!



    Tehát:

    1. Gép sehol. Nem mutatom meg style... mert... mert csak.
    2. Ígéret hegyek. Nem véletlenül magyar politikusok dolgoznak a Sony-nál?
    3. PC-n futtatott techdemók.
    4. Egy árva controller...
  • DarkSector
    #131904
    Még annyit erről hogy ja persze egy Exclusive címet egy sima PC-n futtatnak, ezt te sem hinnéd el...:D
    Egy Watch Dogs, mint multiplatform oké...de ez..

    Nane, ez azt jelentené hogy lenne port...

    Max egy prototípus, ami PS4 környezetben de pc-s alkatrészekkel, de ez nem ugyanolyan eset mint a Watch Dogs.
  • TDC Geronimo
    #131903
    Gép nem lesz 599 elmondták interjúban és azt is, hogy a játékok maradnak 0.99- 60 dolláros kategóriába, mint most
  • TDC Geronimo
    #131902
    Pontosan. Ár/pontos megjelenési dátum/konzol kinézete + sok sok gameplay demo marad E3ra.
  • DarkSector
    #131901
    Valóban a gépet nem látni, de a konzol játékokat is PC-ken fejlesztik, a konzolok is hardver szempontból PC-knek felelnek fel, csak tudják mit csinálnak...nem? :)
    Amúgy ja a gépet nem mutatták még, be de karácsonyra már ezzel játszanak az emberek, azért a gyártás végett tuti van már külső csak talán titkolják, lásd WiiU

    Mondjuk a Ram-ot illetően nekem is döbbenet, ezzel vagy nem 300font lesz ahogy mondogatták vagy nagy mínuszt tesznek a gépre, és drágák lesznek a játékok.
  • Totti5
    #131900
    E3. Hypkeltésnek jó volt, első akart lenni a Sony, most addig róla lesz szó. Ha bemutatták volna a gépet, semmi nem marad E3-ra ( játékokon kívül ) és akkor mindenki az MSel fog foglalkozni, már ha előtte nem csinálnak ők is valami bemutatót.
  • DarkSector
    #131899
    Jah az egyértelmű volt.

    Amúgy mások Prototype 3-at mondtak először.
  • Tinman #131898
    Azért a PS4 amin futott (nem, nem a controller), az hol van a videóba, mert sehol nem látom ;-)

    Meg mutogatják a wireless controllert ezerrel, a faszi meg VEZETÉKESSEL tolja. OMG!

    Ez is full PC-n futott, mint a Watchdogs.

    8 GB DDR5? DDR3-at még ok elhiszem... olcsó. De a DDR5 memória baromi drága! És ebből 8 GB? Hát persze... ill. ok, lehetséges, de 200k körül lesz ez a konzol és akkor még örülhetünk.

    Van egy kibaxott controllerük és ennyi! ^^
  • Totti5
    #131897
    Ez nyilvánvaló volt abból ahogy játszott a player a bemutató videón. Nem véletlen írtam hogy gazdagon lőtt mellé és darált a semmibe.

    Infémüsz videó alatt mindenki Watch Dogs-t akart abban látni, de nem esett le senkinek hogy az nem az? én vagyok itt a legkevesébé Infémüsz fan, de 10 perc után tudtam hogy mi az, mert nyilvánvaló volt. Sokan csak bámultak ki a fejükből a prezin, de nem fogták fel mi van. Aztán hogy nyilvánvaló gameplayra render videót kiáltanak már nem meglepő.
  • DarkSector
    #131896
    Erről ennyit!
  • TDC Geronimo
    #131895
  • TDC Geronimo
    #131894
    tegnap jimmy fellon showba élőbe demozták killzonet még balfaszoskodott is vele egy sort. Erről ennyit, hogy target render volt csak
  • DarkSector
    #131893
    Biztos.
    Nem erőltet senki semmit.
  • grebber
    #131892
    Nem tudom észleled-e ,de nem engem küldenek el a pi..ába mindig ,mert rá akarod erőltetni másokra a dolgokat amik szerinted úgy vannak.
  • DarkSector
    #131891
    Ha nem te lennél az első minden játéknál hogy na gyors levarezoltam a recehegyes x360-at hudeszar volt most megyek pc-re hogy tudjam szapulni amit levarezolok ember, akkor még esetleg reálisan hangzana tőled.

    Én sem szólok mindig mikor egy játéknál gyors lewarezolod x360-ra utána meg a pc-s változattal magyarázod hoyg ez csak ennyire volt érdemes, pénzt nem adnál érte.
    Nem azért írom mert ez baj, mond nyugodtan, nekem nem baj, de fordított esetben ne nekem szólj ugyanezért.

    Nem sértődöm meg azon amit mondtál, én sem sértésnek szánom, csak hogy tudd, azért te is bőven szoktál oda szarni ahol előtte ettél, elnézést a csúnya hasonlatért. :)
  • DarkSector
    #131890
    De miért írod megint hogy recevilágba, ez is egy sablonos lenéző dolog.
    Annyiszor szoktam én leírni a mondandómat ahányszor sablonos lenéző dumát szoktam hallani...ez kölcsönös.
    Ráadásul megint az X360 jön elő mint hogy nem erről volt szó.
    Ez így megy máshol is, szó van egy adott témáról és akkor megy a ferdítés, és most már az x360-nál tartunk.
    Ahogy te mindig elmondod a véleméyned más is így van ezzel.
  • grebber
    #131889
    Nem Totti ellen beszélsz hanem te mindig a világ összes embere ellen beszélsz akivel nem értesz.

    De nincs ezzel semmi baj.Szerinted x játék grafikája szép a legtöbb ember szépen levakoz téged mert pc-s szemmel jelenleg nincs olyan game amire mi pc-sek (te meg őket győzködöd állandóan) azt mondanák hogy szép mert mi a recehegyeket látjuk.
    Másoknak meg x játék grafikája tetszik ami meg neked nem tetszik és megint megy a másik fél vakozása.

    Nagyon sok embert azzal idegesítesz hogy állandóan ezt magyarázod minden egyes ellenkommentre.Egyszer leírod kész!

    Ezt a kommentgyűjtögetésed (mert másra kb nem jó) minden topikban felfedezni, hogy mindenki csak ugat rád mert a hüléyeségeidet magyarázod.

    Egyszer elég leírnod kész megnyugodsz (mindenkinek csak örömet szerzel vele) és mész vissza a jelenlegi xbox360-as recevilágodba!
  • DarkSector
    #131888
    Jó de nem értem miért förmedtél rám, mikor én nem Totti ellen beszéltem, nem mondtam hogy a Crysis 3 textúrái szarok, azt mondtam hogy várjuk ki a Killzone vagy bármi másban milyenek lesznek...
    Lényegébe várjuk ki, de attól még beszélhetünk róla, meg az hogy esetleg a nagy város végett nem 1980pixeles textúrák vannak ajátékban, meg lehet nézni mondjuk a fegyvert magát hogy néz ki, a bevilágítás stb.
    Azért valószerűbbnek hat. Nem :)
  • grebber
    #131887
    "Mikor multiplatformokon mutogatnak 2 egyforma képet mindenki a légypiszkot is a pc javára írja"
    Mivel jelenleg az is nyilván mert pc-re a porton felül azért odaraknak még + felbontás nagyobb textúrát stb.
    De ez az új konzolokkal megváltozik mivel végre konzolon is lehet szép grafika!

    Itt már nem sok jelentősége lesz a xbox 720 vagy akármi is lesz vs pc-s videoknak mert full ugyanaz lesz elvileg.
    Gépigény terén meg epekedve várom az első olyan címet ami jön mindkettő új konzolra és pc-re is.


  • DarkSector
    #131886
    "Yoshida ugyanez a beszélgetés alatt megerősítette azt a híresztelést is, hogy a PlayStation 4 bírja majd a 4k-t. Egyelőre ez persze csak a videók lejátszására vonatkozik, a játékosok sajnos egy kicsit alacsonyabb felbontással lesznek kénytelenek megelégedni. Ha belegondolunk ez nem is akkora probléma, hiszen a 4k-s tévék ára egyelőre a csillagos eget verdesi és ez valószínűleg még pár évig így is marad."

    Ha nincsen tv veszek monitort. :)
  • DarkSector
    #131885
    Amúgy nem kenyerem a védelme eddig nem volt ps3-am meg Killzone meg nem lesz valszeg PS4-em sem de nem vagyok vak.
  • DarkSector
    #131884
    THX.!
  • DarkSector
    #131883
    biztos igazad van
    ezeken a képeken nem egyértelmű, kár hogy mikor multiplatformokon mutogatnak 2 egyforma képet mindenki a légypiszkot is a pc javára írja.

    Csak annyi hogy itt látszik a különbség tisztán, az egy dolog hogy akik eddig fanyalogtak meg a konzolok ellen voltak most hirtelen elkezdtek magyarázkodni meg fekény nőtt a retinájukra...értem én ezt.
  • orichalcos
    #131882
    Ne tud meg mekkora szenvedés volt soloban letolni legendary-n. :D
  • Totti5
    #131881
    Gamersyde

    Alap oldal. HD videók, legjobb képek.
  • grebber
    #131880
    Mit túráztatod magad állandóan nem is értem!

    Az hogy neki jobban tetszik a Crysis 3 téged mit zavar?
    Te már nem 1 jelenlegi konzolos fos grafikától magad alá szartál a gyönyörödtöl.Mi meg ezeket tartjuk okádéknak!

    Nem minden ember egyforma mindenkinek mást jelent a szép.

    Amúgy meg kár ezt a konzol vs pc-t túlspirázni mivel az adott hardware terén a pc mindig is sokkal költségesebb lesz játékokra.

    Ha lenne olyan cég aki magasról leszarná hogy vannak konzolok és látványt akarna létrehozni only GTX 690-re fejlesztene meg mondjuk legcombosabb intelre meg 16GB ramra na abból lehetne látvány kihozni ha jóval gyengébb konzolokból ilyeneket ki tudnak!
    De mivel a világ 95%-ának nincs ilyen gépe meg ezermillió különféle konfig van addig fejlesztői szemszögből a pc labdába sem rúg a konzolok mellett.

    EZ TÉNY EZEN NINCS MIT MAGYARÁZNI ,szóval nem kell feleslegesen generálni a konfliktusokat!

    A lényeg végre konzolra is megérkeznek a szép game-ek és nem kell szemészhez járni majd a sok sok recehalmaztól!
  • DarkSector
    #131879
    Na erről van szó, honnan szedted ezt a minőséget!?
  • Totti5
    #131878


  • DarkSector
    #131877
    Persze az egyik dzsungeles a másik sci-fi...betondzsungel...2 eltérő stílus, de ettől még sokkal szebb.
  • DarkSector
    #131876
    Azért ez a textúrákat az alapján nem érdemes voncolgatni hogy a Killzone-ból még egy demo-n kívül semmi egyébb nem jött.
    Azt már most eldöntötte valaki egy demo-ból hogy a Crysis 3-ban szebbek a textúrák?
    Ja a faszik arca max...:D

    nézd meg Crysis 3-ban a bokrokat...pl vagy pár sziklát, stb...hát utána meg a Killzone-nál mielőtt leszáll az a helikopter, vagy repcsi jobbra pl a nagy gát vagy mi a faszom ahonnan zúdul le a viz, az messze van mégis ezerszer minőségibb mint bármi más FPS-ben, de mondhatnám az épületeket, az üveges részeket, a falak, egy kis recét nem látsz...
  • Totti5
    #131875
    Generáció váltás van. Az új szintet a konzol AAA címek fogják diktálni. És még most sem a textúrák nagyságáról van szó, mart abban a Crysis 3 jobb mint a Killzone bemutató volt, de valahogy mégis a Killzone volt jövőbe mutató. Erőből teknó vs desing.

    Crysis 3 nyilván tud mindent, aki minden bekapcsol az számítotthatott rá hogy kell neki a bika. Közepes konzol aéázó PCn nem fog teszlálva Crysis 3at játszani, akármennyire is olcsó és 60 fps heppy gaming ( NOT ) a PC manapság.
  • DarkSector
    #131874
    HA a demo a végletekig valós, és nem kamu.
    Annak fényében a sok ismerős aki szerint pc-n a Crysis 3 már most szebb mint a bemutatott Killzone, ja igen...elhiszem....pffff




  • DarkSector
    #131873
    Mert az volt.
    Naná, látszik azért hogy nem egy renderelés, azért a régi Killzone vidiben nem így mentek a dolgok...

    Csak szeretném tudni a titkot hogy hogy lehetséges ekkora ugrás...és állítólag ezek a játékok pc-ken is futnak majd...mikor egy csúcs gépet a Crysis 3 is lefektet???
  • gduck
    #131872
    A város felett repkedve is akció volt, közben gyilkolta a repcsi személyzetét :D Én simán elhiszem hogy gameplay volt ;)
  • Totti5
    #131871
    Március rajzolódik ki, de nincs még pontos nap.
  • Muttley
    #131870


    game-guruk közül tud vki vmit
    mi van a Metro: The Last Light-tal?
    facebook-on bejelentették még tavaly, h eladták az egészet szőröstül-bőröstül
    ott most megy a gyász ezerrel, mert így a f.sztudja mikor fogja kiadni az új licensztulajdonos

    itt a bannerban viszont még töretlenül ott a márc. 12 kiadási dátum
    most akkor mi van?
    vki közelebbit tud esetleg?
  • Totti5
    #131869
    Én minimum ezt várom nextgentől, sőt... ezek csak kezdőcímek lesznek, ennél lényegesen több lesz 2-3-4 év múlva. Persze azok a tecdemók amiket levetítettek azok átvezetőkben lesznek/lehetnek csak ilyenek, de ezen szint mellé képezelem el a gameplay közbeni látványt, az AAA studióktól. Nyilván ugyan úgy lesznek "prevgen", közepes alatti látványú szar animációs játékok.

    Far Cry 3 ha némlileg változott is, azért az a játék baromi jól néz ki. Alien féle "botrányhoz" nem hasonlítanám.

    PS4et is kell majd venni, jó dolgok lesznek rá. Ez az ótós játék a DriveClub is érdekel, csak... fizikából nem láttunk semmit, és elég meredek volt az a kis belső nézet száguldozás amit mutattak. Ha olyan lesz akkor nem kell, mert TDU2 féle nem létező fizika és vezetési modell.

    A Forza 4 autovista módot viszont szépen prezentálták:) nextgen bemutatón elérték azt amit a Forza tud 2 éve. Igaz a Forzába az autó körbejárásánál nincs virtuális kezed.

    Infémüsz továbbra sem érdekel. A Knack érdekes lehet, habár a prezentáció lagymatag volt. The Witness viszont wow.

    Watch Dogs tetszetős, bár nem leszek tőle nedves. Valszeg majd ha játszom akkor elkap + az ótó fizika nagyon érdekelne már. Vártam hogy beszáll, de csak nem tette.
    Az animációk a látvány és az egész a szokásos Ubi minőség.

    No de számomra a Destiny ütött a legjobban. Az a videó amit mutattak a bolygókkal, tájakkal a végén, rendesen libabőrös lettem annyia SCIFI és epik + a zene!

    1:12-től