176613
banner
  • teddymac
    #131989
    internet explorer "alatt" van
  • 0Diaz0
    #131988
    kicsit oldschool.. de amúgy tv..
    Jobb nemvolt,nettel együttvéve... de nincs vele baj.. bírja még!
  • DarkSector
    #131987
    Szemcseség alapján tv.
  • vg
    #131986
    Jó ez a retró tv, vagy monitor.
  • Tinman #131985
    Fizetett reklámemberük vagy?

    Jól tolod! Grat!
  • 0Diaz0
    #131984
    Applications-nál lesz..
  • 0Diaz0
    #131983
    És igen.. elégsokmindent meglehet csinálni itt.. erre a postolós dolgokra gondolok..

    És gépről,pedig igy mutatja..
  • kakaoskalacs
    #131982
    Angolul jobb volt már csak azért is, mert a srác hangjátol kaparom a falat.
    http://www.youtube.com/watch?v=0rJDn0jRnUQ
  • teddymac
    #131981
    letoltottem de most meg nem talalom :)
  • 0Diaz0
    #131980
    Nemnehéz.. letöltöttél egy facebook app-ot ingyen,live-ról, rámentél,letöltötted,felraktad, és használtad.. nekemsem volt túl nehéz..

  • orichalcos
    #131979
    Bazzeg törölhető, meg ez is, nem ide akartam hanem másik topikba. Fuuuu.
  • teddymac
    #131977
    "Fészbuk? Xen van már jó pár éve, sőt bármikor megoszthatok acsikat játék közben is, és kommentelhetem, hogy hú de mekkora király vagyok, éppen megnyertem a F1 VB címet ( ezt meg is tettem amúgy:DDDD ). "

    ilyet hogy lehet ?
  • Seth
    #131976
    lopás
  • DarkSector
    #131975
    Bazze. :D

  • arty
    #131974
    "addig nem hiszem el."

    én elhiszem (logikus a gddr5, míg a 8g szintén, mert nem akarnak lemaradni a boxtól), úgyhogy engem utólag simán lehet hívni naiv baromnak :))

    ami számomra még mindig döbbenet, az mindkét konzolnál a pletykált 8 magos "atomproci", ami ugye közismerten gyenge mint a lepkefing
  • DarkSector
    #131973
    Igen de nem biztos hogy ugyanaz a típus, én is azt hallottam hogy AMD Bulldozer lesz a Xbox-ban.
  • Fartisan
    #131972
    Pont ez a vicc, mindkét gépbe Amd cpu,gpu lesz.
  • Tinman #131971
    PC-n is vannak integrált RAM-os lapok... jó ritka, de létező dolog. Noti mb-on is láttam már párat.

    Nekem még mindig a döbbenetes nagy ugrás a sokkoló... GDDR5, 8 GB, system memory.

    Nem tudom feldolgozni. Látnom kell szétszedve egy PS4-et addig nem hiszem el.
  • DarkSector
    #131970
    Nekem ez a fegyver mindig a Crysis Gauss-t juttatja eszembe. Nemtudom miért de szerintem hasonlít rá.

  • orichalcos
    #131969
    AZ a ps4. :D
  • Fartisan
    #131968
    Úgy tudom abban is 8 magos AMD"jaguar" lesz.

  • DarkSector
    #131967
    Ja értem, de arra akartam kitérni, hogy jobb ha egybe van a memória, vagy jobb ha a VGA-nak külön van?
    De nem értem ha új VGA lesz a boxban hogy lehet hogy a VRAM nem DDR5-ös, már eleve nem is gyártanak VGA-t DDR3-al...az egy picit télleg ciki lenne.
  • orichalcos
    #131966
    Kivéve persze a proci, ami most ugye Power PC alapú, de a pletykák szerint a nextboxnál már Intel alapú lesz.
  • Fartisan
    #131965
    A box felépítése olyasmi lesz mint most,32Mb beágyazott memória a gpuba+8Gb DDr3-as memória amin gpu,cpu osztozik,a pletykák szerint.
  • DarkSector
    #131964
    De viccet félretéve amiket beraktam képeket iszonyat mutatják hogy a Killzone 1-2 ránézésre szinte akár 1 generáció is lehetne, hiszen a Killzone 1 a PS2-őn buntetett a látvánnyal, majdnem olyan mint a BF3 már már a nexgen alsó szintjét mutatja...

    Amit a mostani demoban mutattak csak elég a fegyvert megnézni...baszottkemény hogy minden kis bemélyedés tökéletesen látszik.
  • arty
    #131963
    te 2005 novemberében váltottál x360ra xbox1ről? gondolom nem... pedig láthattál volna ott elég "alig nextgenebb" címet.

    tudod: gen eleje vs. gen vége ;) volt jópár játék, ahol a különbség jóformán a 480p->720p volt (mint most lesz a 720p->1080p)
  • arty
    #131962
    szerintem nem a gddr5/system memory a fura, vagy a memvezérlőt cserélni a cpuban - lenne ez pécében is, ha nem csak bga-ként tudnák a lapra forrasztani a pécében(!) megszokott modulozás helyett :)
  • Myselor
    #131961
    jó xd
  • DarkSector
    #131960
    akkor menj a pi..ba. :D
  • DarkSector
    #131959
    Ja úgy igen, de akkor ezen mi a meglepő?
    Ha boxon külön lesz mondjuk 4GB DDR5-ös VGA és 4-8GB DDR3-as külön rendszernek, az roszabb?
    VGA memória különössen nem hat meg főleg ez hogy közössen használják, akkor naná hogy legyen gyors, hogy mindent kiszolgáljon.
    Vagy rosszul gondolom?
  • Myselor
    #131958
    már kapizsgálok valamit de még nem az igazi xd
  • orichalcos
    #131957
    Van 6gb-os vga is amúgy. Most jelent meg TITAN a neve.

    Amúgy a GDDR5-ös memórián nem tudom miért vagytok kiakadva. Egy APU lesz a a PS4 lelke, vagyik egy lapkán lesz a CPU és GPU, és közösen fogják használni a ramot.

    [spoiler]
    “The Graphics Processing Unit (GPU) has been enhanced in a number of ways, principally to allow for easier use of the GPU for general purpose computing (GPGPU) such as physics simulation. The GPU contains a unified array of 18 compute units, which collectively generate 1.84 Teraflops of processing power that can freely be applied to graphics, simulation tasks, or some mixture of the two.
    PS4 is equipped with 8 GB of unified system memory, easing game creation and increasing the richness of content achievable on the platform. GDDR5 is used for this memory, giving the system 176 GB/second of bandwidth and providing a further boost to graphics performance.” [/spoilert]
  • DarkSector
    #131956
    Vagyis akkor lett volna nagy ugrás ha jól értem ha átléptek volna a 4.dimenzióba?
  • DarkSector
    #131955
    Kinagyítom.
    Így már látod?
    Mert én nem.

  • Myselor
    #131954
    okés xd
  • Muttley
    #131953
    ha így nézzük, akkor
    rohadtul nem lesz akkora állejtős, álmélkodás a newgen-nél most
    mint az XClassic-ról X360-ra váltva történt anno 2005-ben
    annyi lesz az egész, hogy most már közelről is szép lesz a játék (már amelyik)
    akár a PC-knél
    és ennyi és nem több
    aki mást vár, hogy kib.szott jó, tartalmas, hosszú játékok születnek
    na, neki majd év végén beleér a keze a bilibe :)

    de még így is jobban meg fogja érni a dolog
    (ha a gyerekbetegségeit kinövi és árban is stabilizálódik)
    mint 1.5 évente 200 e-t beleb.szni a PC-upgrade-be
    na, persze, csak ha lesz valódi OFFline játék továbbra is :)
  • DarkSector
    #131952
    Nemtudom ki kéne nagyítanom hogy lássam, lehet 1-2 pixel különbséget majd találok...és akkor szólok neked is.
  • Myselor
    #131951
    én nemlátok különbségeket
    mitkell nézni?
  • DarkSector
    #131950
    Télleg nincsen akkora fejlődés mint az előző 2 generációnál.
    értem én az elemzőket , én sem látok akkora fejlődést...

    PS2


    PS3


    PS4
  • Myselor
    #131949
    az nem lenne rossz,bár nekem a régi grafikával is jöhetne,imádtam azt a játékot többször végigjátszottam,nagyon szép emlékekeim vannak arról a játékról:)