176613
banner
  • Macccy
    #132029
  • Macccy
    #132028
    Ja most olvasom a badass karakter témát hogy írtad ... PONT erre gondoltam én is, hagyjuk már a faszba ezt a kötelező FPS dolgot, TPS kell a népnek. Egy csuhás, fémkoponya maszkos Lord Destructor -t akartam látni, pattogjon az esőkabátján a rápergő víz és néha sunnyogásban ha álldogálok nézzen körül, hogy lássam a badass pofáját! Ez kell! Én is sajnálom, hogy ezt kihagyták. Amúgy a Bioshock mellett még a Hitman ugrott be róla. Az volt még szinte pontosan ilyen, hogy minden küldetés tulajdonképpen A-ból B-be tart, de 5-6 féle képpen megoldható és ebből fele nem túl szájbarágott, kell figyelni a gossip-ra meg olvasgatni, háztetőn szemlélődni.
  • Macccy
    #132027
    Háló 4 az nagy kaland!

    Dishonored review -ra visszatérve, hasonlóan érzek, nekem egy nagy kellemes csalódás, mert nem is akartam nagyon kipróbálni, de így kölcsön kaptam és hát az jut róla eszembe, olyan mint a Bioshock. Tisztességes, hangulatos, egyszer végig kell vinni. Van neki művészeti stílusa, bár ez manapság furán hangzik, de tényleg van. Az igaz, hogy túl erőssé válik Corvo hamar, de én úgyis végig lopakodtam mint egy Jedi izé, szóval nem érdekes ... Az AI se, lásd előző mondatom ...
    Tolok majd neki egy kaszabolós High Chaos végigjátszást is, én leszek Lord Vader the anti-christ, meglátjuk mit tudnak a bakák!
  • Totti5
    #132026
    Az a dúrva hogy a Halo 4be már nyomon sem tudom követni hány féle pályán voltam... földön, űrben, dzsungelba, sivatagba, bázisokon, idegen építményeken, űrhajókon, űrbázisokon, felhőkig érő építményekben és még valamit biztos kihagytam... s még most vagyok a felén túl. Crysisba meg szinte kis túlzással ugyan ott mész végig. Van némi kontraszt a kettő közt.

    Crysis 2 viszont jó volt, de az egyet nem tudom sokra értékelni akárhogy is erőltettem, a 3 pedig legkevésbé sem érdekel, a kettő tükrében.
  • 0Diaz0
    #132025
    Jó vagy rossz értelemben?
  • Renjike
    #132024
    kipróbáltam én is a Crysis 3t a kettőnek a közelében sincs....
  • Totti5
    #132023
    Dishonored amennyire nem tetszett, úgy egy lendülettek talán 1 hét alatt pár nekifutásban végig is vittem. Kicsit túl lett hypolva a pontszámokban, de ez a valamennyire újdonság varázsa miatt volt.

    Itt a véleményem:

    + opcionális lopakodás
    + opcionális hentelde
    + relatív nyitott világ, ami nem igaz, hanem a játéktérre értendő
    + kézre álló és pontos irányítás
    + ha grafikából más nem, de az eső és az éjszakai fények jól néztek ki ( a 10 méteres pixelből összehozott villámlások, meg a komplett ocsmány égbolton kívül )
    + brutalitás ( csonkítások, kivégzések )
    + elsőre izgalmasnak ígérkező világ, de

    - gyenge story és karakterek és
    - ha már valamennyire nyitott, teletömhették volna mellékfeladatokkal, de lényegét tekintve cső
    - nagyon buta, kidolgozatlan, átgondolatlan AI
    - gyenge grafika
    - epic momentek teljes hiánya, ahogy a kátszínek, CGIk, átvezetők, bejátszások hiánya
    - badass karakteremet sosem látom, nem hallom... néma és nincs arca, no meg a küldetéseket a szokásosan béna eléd áll a másik karakter és elmondja szisztéma szerint vezeti fel... bóring
    - nincs benne értékelhető rendezés, nyers és sótlan
    - van loot, erre össz vissz csak a saját 3 féle fegyvert tudjuk használni végig
    - átgondolatlan fejlesztések és erők... túl erősek vagyunk.

    6.5/10

    Kellemes alkotás, amit a játékmechanika elvisz a hátán, csak a buta AI lerontja még azt is.
  • Macccy
    #132022
    Asszongya az újság, WATCHDOGS jön év végén XBOX360, PS3, Wii U, PC és PS4 platformokra ... Nah ez nem lehet kis meló ennyi rendszerre jól megcsinálni és QA-zni egy játékot, ráadásul az új Box sem akar majd akkor kimaradni, szóval lesz ott mégegy!

    Bár ha annyira PC közeli a nexdzsen akkor ott talán kicsit egyszerűbb dolga lesz a portolást végző csapatnak, mert a PC-PS4-X8 között csak a UI-t kell buzizni meg belőni fixen a beállításokat a többit meg strippelni. És tesztelni ...
  • Macccy
    #132021
    Én most a DISHONORED -et kaptam kölcsön és annak járok a végén (első végigjátszás, kell még 1-2 acsik miatt Harley ). Na abban van még elég jó konzisztens látvány, úgy is nevezhetném, hogy következetesen ocsmány minden textúra DE nem ez a helyzet! A helyzet az, hogy Steampunk festmény az egész játék és nekem ez teccik!
  • DarkSector
    #132020
    Nemaz vannak benne szép textúrák de azért nem kicsit trükköznek, a belső tereken is azért a Crysisban többnyire sík falak vannak, ritka az amikor valami nem sík, hanem mint egy fa, térbeli alakzat.

    Valamint mutattak képeket hogy csillog a szikla a barlangokban, az már egy más dolog hogy a 30-40 sziklán kívül (SEMMI MÁS) nincs mellette megjelenítve, max az a pár maszar amit levélnek vagy csordogáló víznek neveznek, vagy éppen fal.
    Még ha az arcok nem átvezetőből vannak és nem előre belőtt megrendezett dolgok, az akkor sem ér semmit, ha mindig a látvány 60% szép, a többi 40% helyenként meg iszonyat nem illik a képbe.
    Én azért jobban szeretem ha ki vannak egyensúlyozva a dolgok, persze egy ideig nem lesz ilyen max arcade játékokban vagy a Borderlands-ban ahol minden egyforma minőségű "rajz".
  • DarkSector
    #132019
    "Borzalmas, hogy ilyen gfx megy pocsékba egy ilyen elképesztően ostoba, dögunalmas nulljátékra :(("

    Ha nem ilyen 4 órás csőjáték lenne nem lehetett volna ennyire beállított GFX.
  • Macccy
    #132018
    A Psycho pofájára gondolsz? Hát igen az "elveszi" a kontrollt és cutscene ...
  • DarkSector
    #132017
    miaz hogy nextgen killer?
  • Moby
    #132016
    Ki kell javítanom magam a múltkori krízis3 szösszenet kapcsán: fogalmam sincs miért nem volt akkor 3d, mostmár van, meg is néztem újra, ráadásul k. jó a 3d-je. Kínok közt elvittem a nappali részekig.
    Gyönyörű, csodálatos, lélegzetelállító. Borzalmas, hogy ilyen gfx megy pocsékba egy ilyen elképesztően ostoba, dögunalmas nulljátékra :((

    Viszont mostmár láttam azt a részt, ami be lett itt dobva, mint nextgen killer. Egyet felejtett csak el aláírni a delikvens: az nem ingame. A játék motorral gurul, de az ingame detail ettől olyan k.messze van, hogy ihaj.
  • orichalcos
    #132015
    "Személyesen megtekinthető kipróbálható!"

    XD Jézusom, de ráérnek emberek. :D
  • vg
    #132014
    Persze, és utalj előre természetesen, majd küldi postán...
  • szega96
    #132013
    Nincs valakinek egy fölös 48órás gold kódja?
  • davidka003
    #132012
    Seems legit.
  • grebber
    #132011
    Nem egy next gen szint de végre normális flatoutot kapunk megint!
  • Ricsi234
    #132010
    Majd lesz gondolom olyan is..De nekem nagyon bejön ez a játék:D
    Természetesen a Battlefield 3,és a Forza Motorsport 4 után..
  • Totti5
    #132009
    Addig jó amíg nem kell a földön egymás tökeit maszírozni... fel nem fogom hogy miért ebből a sportból lett 6 féle játék és miért nem a K1-et dolgozták fel. Na az ütött volna rendesen.
  • Ricsi234
    #132008
    A világ legjobb játéka
  • Totti5
    #132007
    Arty!

  • grebber
    #132006
    Még a Sony elnöke sem látta a végleges PS4-et....,de Chuck Norris már igen
  • Waczkor
    #132005
    Steamen ingyenes hétvége van,lehet tolni a black ops2-t.
    Három map elég is volt,hihetetlen mekkora rötyi az egész:D

    Én nem tudom játszottam a régiekkel is,de még azok is jobbak voltak ennél.
    Pálya design szar,animációk szintén,hangok,fegyverek nevetségesek,3 rövid tdm map alatt 12-es szintre ugrottam,pedig még nem is ment annyira a gém.
    Az összes fegyver szórja az ólmot mint a picsa,alig hordanak szét,kb akinek működik a reflexe,az mind könnyedén szedi a killeket.

    Egyedüli pozitívuma talán hogy nincs olyan szar hitboxa mint mondjuk egy bfnek.

    Grafot felhúztam maxra,amit kaptam minimális javulás a gyengébb grafhoz képest,viszont iszonyatos késés az irányításban.
    Sok a nagy pingű ember,akiket persze nem zavar mert ők tudnak ölni,csak őket nem lehet.

    Na megyek is vissza a cs go-hoz,10 euróért a legjobb vétel volt.
  • orichalcos
    #132004
    Nincsenek pontos árakról infók, sőt arról sem hogy egyes játékok mekkora kedvezménnyel lesznek kaphatóak.
  • teddymac
    #132003
    Nem , csak kíváncsi voltam,hogy kell ;)

  • DarkSector
    #132002
    Oks rendben, én nekem semmi gond, , nem tudtam hogy ennyire utálja őket itt mindenki. :)
    Csak régebben is láttam hogy erről-arról a játék tesztről tőlük volt linkelve, és azt hittem nem para.

    Nekem nem gáz ha nem szeretnétek tőlük videókat.
    Most másolás vagy nem aláírásukban ott van a forrás videó, nem hazudnak hogy ez az ő találmányuk.
    Valamit én nekem poénos amiket görbe tükör ként odatartanak, az amcsik vagy ők, nem néztem hogy az eredeti szöveg fordítása egy az egyben vagy csak a videó egy másolat.

    Az a like-olgatás meg nekem aztán marhára nem fáj, vagy ennyire presztizskérdés hogy hányan lájkolnak?

    Nem az fontos hogy te magad mit gondolsz a dolgokról? :D
  • teddymac
    #132001
    http://gamepod.hu/hir/xbox_360_hatalmas_akciozasok_az_xbox_live-on.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

    esetleg valaki nem tudd árakról ?
  • Tinman #132000
    Vegyétek meg elővételben az almighty contLOLát! Most!

  • Totti5
    #131999
    Szerintem játszunk olyat hogy a jöváben csak linkelve lehessen betenni ezeket. F1 topikba sírtunk a kíntól mert hetente dobálta be valaki egy magyar júzer szerinte hihetetlenül vicces karikatúráit... amióta csak linkbe van engedve, sokkal jobb mindenki közérzete.

    Szóval én kérném hogy videóként ne szúrja be senki. Meg amúgy is, annyit sem érnek hogy nézettséggel támogassa is bárki...
  • Totti5
    #131998
    Ezek szerint ennyire fontos lehetőség, hogy vannak akik azt sem tudják mi fán terem, de a Sony olyan nextgen ficsőrnek harangozta be mintha erre lenne SZÜKSÉG:). loller.

    Amúgy acsi lista, rámész az adott acsira pl "nekem van a legnagyobb brém 250G" => ott alul valamelyik színes gomb jelzi hogy fellövés faszbukra és start.
  • Harlekin
    #131997
    bazd+
  • Renátó1985
    #131996
    Te vagy ez egyik baratom akirol irtam lentebb, csak nem akartam ezt igy mindenki elott elmondani, nehogy az tartson vissza valakit :D
  • Harlekin
    #131995
    Én beférek a csapatba?
    Elmegyek a tízórai misére és utána jövök...
    Mennyi idő kiboostolni?

    Mert basznák meg hogy mindenhol dupla xp van így nehéz dönteni...
  • Renátó1985
    #131994
    Jo reggelt mindenknek. Vasarnak barataimmal nehany online achievementet megcsinalunk a Crysis 3- ban, ha esetleg valakinek lenne kedve csatlakozni, jelezzen nekem. Koszi
  • DarkSector
    #131993
    Csak hülyéskedtem, de majd itt perverzkedek. :D
  • Macccy
    #131992
    Be vagy baszva? A haver érdekében remélem, hogy amit írtál nem igaz, mert elküldtem neki azt a példányt (vettem kettőt). Amúgy túlélte a postázást szépen.
  • DarkSector
    #131991
    Jut eszembe a RE5 hogy megy?
    Elég volt a zsepi? Bedörzsöltem a fütykösömmel, jó illata van. :)
  • DarkSector
    #131990