176613
banner
  • TDC Geronimo
    #132069
    Az összes videó boxos volt. Egy árva PS gameplayt se láttunk még emiatt is izgulok a verzió miatt...
  • DarkSector
    #132068
    Collectors-hoz adnak fémtokot?
  • Totti5
    #132067
    Hát én nem tudom, de rendesen rácsodálkoztam Lara GFX-ére. Már miért ne lenne kiemekedő? őszintén szólva nem vártam semmit, pláne nem ilyen szintet, de ezek szerint azok a videók tényleg PS3ból voltak, mert rece szinte nem is létező fogalom és a frém is rendben van, ráadásul, minden más is nagyon a helyén van. Egyszerűen gyönyörű. Így kell kinéznie 2013ban egy Tomb Raidernek. Minőség.

    Egyedül az animációkkal van néha gond, hasonlóan mint az Unchartedben.

    Square a Hitmannal és ezzel is igen magasra tette a lécet. ( persze egyikkel sem játszottam igazából semmit, de ez látszik fél óra után is )

    Csaka azért is megjegyezendő, hogy a amíg a Crysis 3 intrója szarszemét minőségben volt, itt HDban megy a CGI és GYÖNYÖRŰSÉGES.

    No ennek az előrendelését nem mondjuk le:) kár hogy a fullos CE figura trágyalé lett, pedig az kellene, de így marad a közepes kiadás.


  • Moby
    #132066
    Ha ez egy vitára is meglepően jól megoldható, akkor azthiszem tiszta sor, hogy ez nem célhardver/teknó/pénz kérdése több nagyságrenddel erősebb hardvereken.
  • DarkSector
    #132065
    Ja értem én, de mivel nincsen multiplatform termékük, ezért én egyenlőre úgy kezelem hogy ez inkább a célhardver kérdése elsősorban, és a ráfordított pénz-munka, egy multi címre még mindig kevesebb a befektetett meló.
  • Moby
    #132064
    De igen, egy kicsit az a szomorú, hogy ezt a filozófiát nem tette senki magáévá. Pedig gyakorlatilag minden szükséges infót publikál(t) a nóti. Jórésze ott van a lemezeken is.
    Nameghát biztos sok olyan emberke van a stúdiókba, akik dolgoztak mozin/tévésorozatokon, ahol az előállítás egyik jelentős fázisa a fényelés(ebben pl. az egyik bp-i cég világhírű termékeket ad a filmes világnak), ehhez képest a játékok nagyrésze megrekedt egy nem túl magas szinten ebben az aspektusban, miközben nagyon sok minden másban meg iszonyatosan tolják a fejlesztéseket.
    Ha megnézem a sony exkluzívokat, grafikában szinte kizárólag ebben mutattak fel igazán nagy dolgot.
  • Moby
    #132063
    De. Értem már...
    De nem, ez nem technológiai kérdés. Ez filozófiai kérdés. Ők azt tudják, szinte bárkitől jobban, hogy miként kell fényelni a scene-t ahhoz, hogy olyan legyen, amitől olyan lesz, amit tőlük megszoktunk.
    Ahogy a Bend meg tudta csinálni vitára, úgy nyilván meg lehet ezt csinálni mindenre, ha ott áll a nóti dog a háttérben, és súg.
    Ez nem exkluzivitás kérdése.
  • DarkSector
    #132062
    Mármint nem Uncharted-re asszociáltál?
    ND Sony kézben van nem?
  • Moby
    #132061
    >Persze nóti dog ex cucc

    WAT?
  • DarkSector
    #132060
    "de ezek nem a nóti dog"

    Persze nóti dog ex cucc, ez multiplatform, de multiplatform szempontjából azért nem rossz nem?
    Meg azért gondolom ez inkább openworld mint a nóti dog. Meg craft tartalomban. :)
  • Moby
    #132059
    No, 1 órás TR gyorsteszt:
    - játékmechanika: nagyon jó kollázs, van itt qte, tps lövölde, loot, gyűjtögetés, minimális crafting, nagyjából minden, ami ma látható a játékokban, nagyon tudatosan felépítve az egész - perfekt
    - NEM KÖNNYŰ. Nem lehet hibázni. Egyetlen qte hiba: halál. Egyetlen tévesztés az enemyvel szemben: halál -perfekt
    - gfx: nem rossz, de semmi kiemelkedő. Van benne meló rendesen, de ezek nem a nóti dog. Jók a texturák, alig van zsizsik, változatos és a modellek is rendben vannak, de a színek és a bevilágítás nem jó.
    Összességében baromi jó, alig várom, hogy egyszer végigjátsszam (ez most eléggé messzinek tűnik). A mostanában megjelent, alulmotivált szarjaihoz után (és úgy egyáltalán is) eszméletlen izgalmasnak, és érdekesnek ígérkezik.
    Viszont mondanom sem kell tökéletesen fajidegen a tombraider univerzumban :D Olyan naturális, gyomorforgató öldöklés folyik a játékban, amire kratos is csak elismerően csettint. Az is csoda, hogy ezt így engedik megjelenni.
  • DarkSector
    #132058
    Mondtam hogy az Underworld vonal már a múlt. :)
  • Totti5
    #132057
    Leesett az állam, kész, ilyen nincs, alig térek magamhoz.

    Március 5!

  • DarkSector
    #132056
    Értem...:)
  • Renjike
    #132055
    semennyire nem változatos... annyi csavar van benne amikor bejönnek a csúnyák ... rengeteg akciójelenet ami tökéletesen megolható lett volna játékmenetben egy 5 perces átvezetővel van helyettesítve ... nem is egyszer. A 2. rész karaktere (Alcatraz) teljesen mintha nem is létezne .. összesen 1 mondat van róla és az sem kimondottan rá irányul . Végig megy egy olyan dramatizálás a játékon ami már nekem a végére kicsit idegesítő volt. A játék vége azomban jó . DE HÁT 5 ÓRA VOLT A JÁTÉK ... ja és még nem is csak normálon vittem hanem kettővel nehezebben ... és sokat lopakodtam meg kerülgettem az ellenfeleket , próbáltam minél csendesebben ölni (Az íj nagyon király... tényleg iszonyat jó . )
  • DarkSector
    #132054
    Ez az íjjazós. Elvileg izgisebb ez az íjjazós téma, csak hát ja sokan felhozták hogy ahoz képest hogy rövid kevésbé változatos.
  • 0Diaz0
    #132053
    Értem...
  • Renjike
    #132052
    rossz , végig is vittem .. hát még jó hogy olcsóbbat vettem mint a bolti. Elég zavaros ... meg furcsa lett . A kettő szerintem izgalmasabb is .
  • DarkSector
    #132051
    Hát jatekaimon elküldöm mik vannak....előre is thx már a lehetőségért is.
  • DarkSector
    #132050
    Bocs én fogalmaztam rosszul, az egyszerűségéhez van köze.
  • grebber
    #132049
    Röviden ,tömören **baszott jó!
  • teddymac
    #132048
    Várom a véleményeket a Tomb Raider-ről .
  • arty
    #132047
    ISTENEM!!!!!!!! :D KELL !!!!!!

    (csak kapjon egy szim kapcsolót, és legalább az FO1-et érje el minden téren)
  • orichalcos
    #132046
    Pesti vagy? Esetleg én oda tudnám adni, már ha van valami amit addig cserébe tudsz nyújtani. Pénzt nem fogadok el ilyenért, de ha van valami jó játékod arra az egy hétre, akkor megegyezhetünk.
  • Moby
    #132045
    Elvittem odáig, hogy kijutottam a barlangból. Kurvajónak tűnik, bár eddig főleg qte volt.
  • davidka003
    #132044
    3 nappal ezelőtt szólsz én kölcsönadtam volna egyszeri végigjátszásra és te is adtál volna valamit egyszeri végigjátszásra. De már eladtam. :\
  • Muttley
    #132043
    az a baj, h a Koch Media/Deep Silver-nek már
    nyomnia kéne 1000-rel a reklámokat
    ha ebből márciusban akarnak vmit

    kiv lennék a 4A Games, mint fejlesztő (ők maradtak)
    most épp mit csinál a játék ügyében :))

    ne legyen igazam
    de nekem újfent-halasztás gyanús a dolog...

    még jó, hogy itt a Crysis 3 és jön a Sniper: GW2 is
    :)
  • Muttley
    #132042

    100% agreed
    kiemelten nagy mínusz az AI-nak
    ha az rendben lenne, még egész jó lenne
    de így... :)
  • orichalcos
    #132041
    Tomb Raider első értékelés:

    GamesMaster

    9/10

    Állításuk szerint marha jó lett a cucc, főszál 10-15 óra alatt kitolható, de ha a teljes szigetet felfedezzük, akkor akár 20 órát is bele lehet tenni.
  • Moby
    #132040
    Jaja, arra.
  • Moby
    #132039
    Fogalmam sincs mi köze van gfx-nek a játék hosszához,. A semmin kívül persze :D
    Ami jó a mociban:
    - csodálatos a volumetric ligthning (oké, láttam már ilyen minőséget, pl. unchartedokban is, node akkor is szép)
    - pazar a vegetáció, de ez eddig minden krízisben az volt
    - döbbenetes a látótávolság, a clippinget kurvajól dugja el, és ehhez mérten popup is alig van.
    -details-details-details
    Mindezek mellett simán lehetett volna 100+ órás játékot is csinálni :) Mindaz ami jó benne, az a mocitól jó, és mindaz ami fos benne, az már a krízistől fos, őszintén szólva én semmilyen "beállított" gfx-et nem fedeztem fel. Stílustalanságot és nihilt viszont tonnaszám.
  • DarkSector
    #132038
    Asszem Gameshop-nál visszamondom a rendelést, 1 ezressel drágább lett, és NINCS fémtok+dlc hozzá...ennyi.
  • Macccy
    #132037
    Na arra kíváncsi vagyok, Totti vagy valaki aki szokott írni, revjúzzátok pls a régész kurva kalandjait!
  • DarkSector
    #132036
    Tomb Raider is kijött. :)
  • DarkSector
    #132035
    :D
  • TDC Geronimo
    #132034
    Túlárazott fostaliga. 1000 dollár egy olyan szar
  • DarkSector
    #132033
    Neten 350 perc durván a full végigjátszás.
  • DarkSector
    #132032
    Nemtudom mennyibe kerülhet de egy PS Vita helyett ezt venném, igaz olyan mint egy katonai fémkereső vagy mint egy Dron vezérlő. :D

  • DarkSector
    #132031
    Ha valaki megunja a Halo4-et meg nem tudom venni de 1-2 ezerbe megegyezhetünk ha kölcsönadja, egyszer letolnám és visszaküldeném, tok nem kell, egy sima dvd-tokban csak a lemez kéne 1x-i végigjátszásra.
    Ha valakit érdekel szóljon.

    Tuti nem játszanék vele többet max 1x.
  • DarkSector
    #132030
    :)