176613
banner
  • Myselor
    #132109
    mibajod vele?:)
  • Muttley
    #132108
    nekem nem fáj, ha neked tecccc a játék
    sőőőt :)
    de ha van szemed, te is látod ;)
  • Moby
    #132107
    Ezt így?
    Youtubró?
    Fasza!
    Legközelebb toljatok reviewt pipamocsokból, vagy kávézaccból. 2013-ban az lesz a trendi!
  • Muttley
    #132106
    lehet, h izgalmas és szép a játék,
    de, bocsi
    a mozgásanimációtól és a harcrendszertől nem dobtam el magam...



    ha nem jelenne meg :) - mint ebben a topicban általában a videok újabban :))
  • DarkSector
    #132105
    Ez konzolos kép?
  • 0Diaz0
    #132104
    Srácok! Regisztráltam új felhasználót. Aki a barátlistámon van/volt, az legyenszives törölje az "UncagedPizza" usert! Köszike!

    "NorbR32" lett helyette!
  • Seth
    #132103
    Mert Lara annyira édi bédi benne, hogy csak.
    Olyan kis ártatlan a drága, remélem nem esik baja
  • grebber
    #132102
    Az hogy atom-mocsok-brutálisan hangulatos.
    Real time szétszakad alattad a pálya ég/robban minden te meg menekülsz fenomenális!

  • Muttley
    #132101
    Tomb Raider 2013
    olvasom itt commenteket, nézem a tube-on a videokat
    vki homályosítson már fel lécccccci, h mi ebben a játékban az über-was-ist-das
    semmi savazás részemről :)
    csak nem látom miben több ez, mint egy jobb fajta TPS
    ha úgy tetszik: mitől dobtátok el ennyire magatokat tőle? :)
  • vg
    #132100
    1. vegyél ilyen dvd írót nesze
    2. vegyél verbatim lemezt
    3. írjad ki imgburn programmal nem tom milyen layerbreak-en nem emlékszem már rá, de asszem 2133520

    ennyi
  • Geniculata
    #132099
    Üdv mindenkinek! Tudnatok abban segiteni hogy hogyan kell kiirni pl crysis 3 halo4 lt3 as jatekokat? vagy hol talalok rola pontos leirast! Koszi
  • DummyBoy
    #132098
    Sziasztok!

    Lenne egy érdekes kérdésem :) Mivel sokatoknak van angol live kódja, ezért érdekelne, hogy ha rendelek livekodok.hu-ról HALO:Reach kódot, az vajon menne-e angol LIVE-al?

    A játéknál ez szerepel: "A teljes játék letölthető az Xbox LIVE piacteréről Magyar profillal (Magyarország területén felhasználva)"

    Ugyanis haverokkal kipróbálnánk, ám ők kint élnek UK-ben, UK Live profillal, viszont innen tudnám a legegyszerűbben és a legolcsóbban beszerezni.

    Próbálta már valaki?

    Előre is köszi!
  • Moby
    #132097
    Oké, a kérdésem célja az volt, hátha kapok olyan választ, aminek a segítségével dekódolhatóak ezek a mondatok:
    "Tökéletes grafikájú játék nincs még szerintem. Legalábbis jelenlegi generációban. "

    :)
  • Moby
    #132096
    Nem jobb, nem rosszabb, teljesen másért szeretem mindkettőt, de a szórakozási faktor mindkettőnél az egekben.
    Ebben én techben nem látok semmi eget rengetőt, hozza azt a szintet, amit elvárok a gen végén egy aaa+++ játéktól. De talán épp ez a jó benne: mindenből lapátolnak, de semmit nem erőltet túl, semmit nem ad oda azonnal, semmit nem mutat meg magából egyszerre, és nem is akar többet semmiből, mint amennyi feltétlenül szükséges. Minden pontjához nagyon jól nyúltak hozzá.
    Nem csinálok videót, ebből a játékból pár perc alatt nem derül ki semmi (minthogy az eddigi videók alapján is teljesen máshova pozicionáltam).
  • arty
    #132095
    720p, 2xAA, fix30fps, vsync on - ez az alap, a minimum :)

    és innentől váltunk szubjektívbe, hogy kinek mi tetszik... én a zöld, dzsungeles világokba vagyok belezúgva, de a város is bejön - ha nincs túlzottan lepusztulva (direkt, pl lebombázták, stb) + nincsenek nagyon lowres texturák, nem baltával faragottak a lényegesebb modellek...

    nekem pl 10/10 grafikás játékok: Uncharted2/3, soul calibur4, pgr4, forza4, RDR - ez utóbbi mondjuk nem fix30, de sandbox és ahoz képest nem rossz. (így hirtelen ezek ugranak be, de biztos volt még)

  • Macccy
    #132094
    Te a HALO -nál is hokiztál, annyira tetszett neked (azzal van viszonyítási alapom :) Ez annál jobb? Vagy a HALO neked a tech miatt jött be és ez játékilag basz meg ennyire? Vagy tech és játék együtt??

    A 20£ körüli vásárlós listámra minden esetre már feltettem ...

    Csinálj videót, úgyis tele van gadget-tel otthon!
  • Moby
    #132093
    1-ig nyomtam.
    MEGŐRÜLSZ annyira mocskosul, bitangul kurvajó! Nem lehet abbahagyni. Annyira elkapták a játékelemek adagolását, a sztorit, a helyszíneket, a MINDENT, hogy totál paff vagyok tőle :) Nem tudom hova képes még fokozni.
  • heady
    #132092
    Ha mar TR, itt nagyban megy a marketing.

  • Macccy
    #132091
    Eldurranok, utoljára ilyen sok egyöntetű pozitívat novemberben a HALO premierkor hallottam tőletek, lehet meg kell vegyem a végén ezt a Tömb Raidert ?

    Ehh, kikészülök, annyi játékot kell pótolnom, vehetek új akksikat is a kontrollerhez, mert a régieket már elgyalulta a 3 év
    Soha rosszabb játéktermést!
  • grebber
    #132090
    Az atmoszféra az valami könnyfakasztóan zseniális lett. Kegyetlen mód összerakták ezt a game-et!
    Olyan hangulata van amit nem sok játék mondhat el magáról.A grafikára sem lehet panasz,bár itt a beleélés faktor akkora hogy konkrétan a grafikát szarom le a legjobban,mert ha 2005 szinten lenne akkor sem volna gond.
    Bele se merek gondolni, hogy egy folytatásban ezt még majd sikerül überelni.

    Ha létezik 10/10es game akkor ez az.Semmi negativumot nem tudok mondani.

    Na jó a régiekhez képest sokkal könnyebbek a fejtörök,picit kell csak agyalni és meg is van a megoldás.
  • Macccy
    #132089
    Csorog a nyál, áll a bré és mozog a kéz a pad alatt: ez a Tomb Raider egyre jobban érdekel így amiket írtok! Tudtam, hogy jó lesz, meg volt a megérzés, hasonlóan ahogy a CM-nél tudtam, hogy fos lesz!

    Viszont amit nem tudok megbocsájtani így látatlanban és ami miatt HALO 4 és RESI 6 számomra szórakozásban üt bármilyen CRY3 techdemót vagy sunálatos Tomb Raidert az az hogy ezekben nincs Co-Op! Hahóóó ... 2012-2013 ... Nem kell szétzúzni vele a magányos túlélő történetét, azt nem kérem, de csináljanak egy mondjuk fele olyan hosszú mellékszálat, akár két hírből ismerős szereplővel a szigeten vagy hol van ez. Pl ahogy a Splinter Cell Conviction -ben is megoldották ...


    Azért csak meséljetek, mert érdekel!
  • TDC Geronimo
    #132088
    Igaz, revamped Crystal engine. Akkor még van remény bár nagyon rejtegetik azt a verziót.
  • Moby
    #132087
    Én nem tudom mi ez, nem néztem utána, de hogy ue3 nem, azt garantálom :)
  • TDC Geronimo
    #132086
    Főleg, hogy ha jól tudom UE3 engine azt meg ps3 nem nagyon szereti :(
  • Moby
    #132085
    Na csak tovább gurult a tr.
    KKKKKK.jó!!!! Nagyon-nagyon kár, hogy teknóbajokkal küzd, és egyre több helyen esik durván a framerate :( Ha ez nem lenne perfekt lehetne. Félek én, hogy ps3-on főleg trógerség lesz itten framerateileg.
  • DarkSector
    #132084
    Igen, prevgen volt a Bouncer is.
  • TDC Geronimo
    #132083
    Animációk remélem jobbak, mint ami a multis videókban volt, mert az prevgen kategória.
  • DarkSector
    #132082
    A tökéletesség a valóság, minden más csak a tökéleteshez közeli, vagy a maga idejében a tökéletességhez közeli.

    RE2 régen 9/10 vagy 10/10-es játék volt, ma hány pontot adnának rá?
    Grafikára? Játékmenetre? Hangokra?
  • Moby
    #132081
    Mi a tökéletesség definíciója?
    Mármint ebben a relációban.
  • DarkSector
    #132080
    "Tökre faszság amit ír. A Crysis 3 grafikája 10/10 az biztos.
    Eleve nem a nextgenhez kéne hasonlítani."

    Pontosan!
  • Totti5
    #132079
    Na de 10 nem azt jelenti hogy tökéletes, mert tökéletes sosem lesz és akkor a 10es skálának semmi értelme, ha nem használjuk ki:) Egy 3Ds játékba mindig lesz olyan pillanat amibe bele lehet kötni, ami kevésbé van kidolgozva, pillanatnyilag szarul fest, egyszerűen lehetetlen tökéletesre megalkotni ( s felesleges is ), de ha egy játék kimagaslóan szép, fix fpsel, képtörés nélkül fut akkor arra lehet 10est adni, már ha külön van pontozva.
  • davidka003
    #132078
    Ennyi erővel sose lesz tökéletes grafikájú játék. A nextgennél is lesz majd nextgenebb 7 év múlva.
  • orichalcos
    #132077
    Én így gondoltam hogy 9-et adok rá. :)


    (Közben néztem Halo-ra meg 10 adtam. Szóval inkább csöndben elvonulok)
  • davidka003
    #132076
    Tökre faszság amit ír. A Crysis 3 grafikája 10/10 az biztos.
    Eleve nem a nextgenhez kéne hasonlítani. Nyilván jobban fog kinézni egy Killzone 4 de attól még ebben az évben ez a grafika 10/10-es.
    Mondjuk 2005-ben is az adott csúcsjáték grafja is 10/10-es volt. Mindig az adott évet kell nézni.
  • orichalcos
    #132075
    Nekem nem kell. :D Tökéletes grafikájú játék nincs még szerintem. Legalábbis jelenlegi generációban.

    Na de off vége.
  • arty
    #132074
    akkor minek neked 10es skála?
  • Totti5
    #132073
    Legutóbb néztem egyet ott éppen azt fikázták amellett hogy nem DX11es, hogy fakó, rece. Akkor gyenge felvétel volt jutubra... minden esetre még most is nehezen térek magamhoz hogy mennyire jól néz ki, ilyen képminőség, grafikai minőség mellett, és ami a legfontosabb hogy nem töri a képet meg hasonló.
  • orichalcos
    #132072
    Egyébként nézem a többi oldal tesztjét, és átlagban ilyen 7 pontokat osztogatnak a játékra.
    Szóval a 9/10-es grafika az én tesztemben egyáltalán nem rossz. 10-est meg ebben a generációban nem kap tőlem semmi. Még a Halo 4 sem.
  • arty
    #132071
    ha 6ot adsz, akkor meg az lenne a baj :) ne foglalkozz velük.
  • orichalcos
    #132070
    Na megkaptam PH-n hogy hülye vagyok mert 9 pontot adtam Cryis 3 tesztben a grafikára. :) :D Szép az élet, sálálálá...