176613
banner
  • DarkSector
    #132270
    Ja így már értem, mérges vagyok mert a Combat Evolved kellene ha 2-3 ezer lenne vettem volna simán!
    Kár hogy digitálisan nem elérhető.
    Halo Remake-hez régi emlékek fűznek.
  • Totti5
    #132269
    Halo jogok mindig is a MSnél voltak.

    Bungie utolsó játéka Reach volt.

    343 egy olyan csapat akket az MS direkt arra hozott létre hogy Halo játékot csináljanak. Amúgy 2007 óta létezik a csapat és a Halo frencsájzal foglalkozott pl anime, képergény, figurák, kisfilmek, könyvek, waypoint stb... Az egész csapat imádja a Halot, ezt akarják csinálni és ez látszott is a 4en.

    Ők csinálták a Halo: Combat Evolved reméket is.

    Halo 3 és az ODST nem volt 720p ( 640p, 720Pre felskálázva ), a zizi érezhető volt.

    Reach sem 720p, de már nagyon közel van : 1152x720. Ezt igazából észre nem veszi az ember, szép tiszta képe volt, ráadásul nagyon szép a játék teknóban.

    Halo 4 720p.
  • teddymac
    #132268
    én tegnap vettem "akciósan" :)
  • DarkSector
    #132267
    Hát nem merem mondani, már nem emlékszem hogy van, vagy lehet azért mert nekem GOD-os volt (illegáls eredeti).
    És ott meg nem adja meg ezeket...
  • teddymac
    #132266
    tegnap kaptam egy sisakot :) ruha is lesz ?
  • DarkSector
    #132265
    Nekem van Reach de nem emlékszem avatar cuccra, nem vágom.
  • teddymac
    #132264
    http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/04/17/complete-list-of-avatar-awards.aspx

    talán ez az de ennél egyszer találtam egy jobbat :(
  • DarkSector
    #132263
    Látod montam nektek hogy sokkal jobb lesz mint a hiperszuper nowgen eddigi részek...
  • teddymac
    #132262
    Halo Reach
    Carter's Helmet – Clear a campaign mission on Legendary difficulty without dying
    Emile's Helmet – Earn a Bulltrue medal in multiplayer or Firefight matchmaking
    Jorge's Helmet – Earn a Killtacular medal in multiplayer matchmaking
    Jun's Helmet – Kill 100 enemies in a row without dying in campaign or Firefight
    Kat's Helmet – Avenge a teammate's death in multiplayer matchmaking
    Noble 6 Helmet – Available to attendees of 2010 Gamescom, PAX, or San Diego Comic-Con
  • DarkSector
    #132261
    Ja és most ez hogy van ez nem Bungis cucc? Vagy mivan eddig azt hittem a Halo-t a Bungie alkotta, meg hogy ők vágják a Halo-t, most meg olvasom hogy valami 343 izé a fejlesztőcsapat?
    Hogyvanez?
    Vagy 343 csapat jobb játékot tudnak mint Bungie?
    Mert a tesztben írták hogy valami ID Software-es tag is benne volt a csapatban és most először mondhatják hogy kifejezetten szép a játék, meg natív 720 meg hogy éles a kép meg élseek a textúrák...

    Nem értem a régi rész nem volt éles?
    Mert nekem a Reach is valamiért éles és szépnek tűnt, vagy szar a látásom?
    a 3. részt meg az ODST-t nem kedvelem, első 2 résszel nyomtam régen meg a Reach +4 résszel.
  • Totti5
    #132260
    Még a végén rezegni fog a léc az Uncsi 2-3 trónja alatt ( az már most nagy pozitívum, hogy inkább íj és disznóölővel harcol és nem coverből darál nagypapával )

    Ennyie túlélő hangulat még nem igen jött át játékból. Itt tényleg az életed a tét.

    Kentvéjt!

  • DarkSector
    #132259
    Uh kezdtem örülni, mert a mostani pajzs is fasza, de azért messze coolabb volt a gömbpajzs, ami rendesen körbe megvédett!

    Amúgy legkönyebb fokon megyek és kurva sokszor meghalok.
    Bevédik egymást miint a geci.

    Megyek a bolygón jön egy lovag kibaszott kis geciszárnyas lofasz és nem elég hogy 10 tár kell a lovagokba még teleeportál meg a szárnyas ad elé egy kisebb pajzsot, hát a kurva anyját.
  • Totti5
    #132258
    Buborék pajzsra gondolsz?

    Azt nem tudom, még nem találkoztam vele.
  • DarkSector
    #132257
    Az jó lenne, kapásból a mostani TR-hez adnak ajándékba.
    Asszem Halo Collectors-ban is van egy Halo ruha.
    TR:GoL-ben 1000% hogy van.
  • DarkSector
    #132256
    Ugyanilyen gömböt az ellenfelektől? :D

    Amúgy PISZOK tetszik, a játék, nekem szebbnek hat mint a Reach, pedig az sem volt kutya, most a robbanó kutyák bolygóján vagyok, és kecidurvák a fegyók, izlésesek.

    Amúgy a Crysis 3-ban tök véletlen van ilyen fegyver, vagy az csak vletlen?
    Amik úgy darabokból felépülnek a szemed előtt.

    Hány perk van ha szabad kérdeznem és nem spoilr?
    Nekem 2 van eddig: Láthatatlanság, Pajzs
    Nekem mind2 eddigi perk új még eddig Halo-ban nem emlékszem ilyen perkekre, nagyon látványos sétálgatni a pajzzsal. :D

    Waypoint kérdésre valami kis tipp? :D
  • teddymac
    #132255
    Hol találok egy olyan listát ami felsorolja a a játékokból ingyen kiszedhető avatar itemeket
  • Totti5
    #132254
    VITA 1 éves sale volt 2 hete. Szombaton kellett volna kód. Iceakos kilőve mert PP-t valami oknál fogva nem enged, bizalom meg még most sincs meg valamiért ( értem én hogy valaki biztos átvágta, de nem olyan aki már 20szor vett tőle ) oké, ha nem kell a pénzem akkor nem erőlködök.

    Milyen lehetőségek vannak?

    feltöltőkódok... Paypal! Hurrá.

    Regeltem, megvettem elküldtem. Szombaton semmi. Vasrárnap semmi. Hétfőn délután se szó se beszéd, semmi infó, semmi böffenés nélkül egyszerűen visszaküldte a pénzt.

    Szóval nagyon messze kereüljétek ezt az oldalt...
  • Totti5
    #132253
    Kapod a pályán bizonyos konzolokból, vagy ellenfelektől. Van jó pár képesség. Kedvencem most a gyors mozgás. Ugye csífnek van hátán két raketta, és azt beizzítja egy pillanatra, majd az ellenfelek mögé lehet kerülni vele. Tisztára mint DMC:)
  • 0Diaz0
    #132252
    Landor1: Próbálja újra 10p múlva kb.. barátjelölésnél nekemis ezt csinálta.. 10p múlva,ment mint kés a vajban..

    Landor2: Igen,énvagyok.. új kari lett.. és igen,azért mert nemfogok 800ms pontot fizetni egy névváltásért..

  • TaRka0107
    #132251
    Azt én se. Bár névváltásért a franc fizetne 800 Ms pontot.
  • ktomi22
    #132250
    ahol szeretned
  • teddymac
    #132249
    Hi
    iceakostol vásárolt kódot beírhatóm neten is (xbox.com) vagy csak a boxonkeresztül tudom aktíválni ?
  • orichalcos
    #132248
    De nem nagyon vágom miért regelt új accot. :S

    Ha nevet akar változtatni akkor 800MS pont, ha meg más országba akar átmenni migrál. Nem értem mi értelme volt.
  • tbs1001
    #132247
    Iceakos-nak ismét nagy köszönet a sebességért. :D
  • TaRka0107
    #132246
    Biztos ő az, mert még nincs meg a box-a. Pénteken jön meg neki.
  • Landor
    #132245
    NorbR32? Ez biztos te vagy? Mert 0 pontod van.
  • Anubys
    #132244
    Pontot tudsz vele fizetni, az tuti, én OTP-s kártyával vettem angol acc-hoz. Játékot nem tudom, lehet, hogy azt tényleg nem engedi.
  • davidka003
    #132243
    Magyar kártyát nem fogad el UK accon azt hiszem.
  • Landor
    #132242
    Egy ismerősöm UK accal szeretné megvenni az akciós GRID-et és a Tomb Raidert, de az xbox.com ezt a hibaüzenetet adja:
    "Your purchase cannot be completed at this time. Please try again."
    Valaki valami ötlet?
  • teddymac
    #132241
    halo r. nem is olyan szar :)
  • DummyBoy
    #132240
    Leginkább rídonly vagyok, de jöhet végülis :)

    Kérdés: GRID-el szemeztem én is ... Van egy fő magyar és szekondari UK accom. Ha a UK accal megveszem, akkor tudom majd használni a másikkal is gondolom ... Ugye?
  • Mr Manson
    #132239
    "Larry Hryb ‏@majornelson

    Xbox LIVE Ultimate Game Sale Day 2: Save 50% on these Assassin's Creed games"
  • teddymac
    #132238
    Ha valaki belinkelni a mai napi akciot megköszönném ;)
  • Landor
    #132237
    Majd napközben a melóhelyről megcsinálom.
  • 0Diaz0
    #132236
    Amúgy, modot megkérhetném hogy az UncagedPizza-s xboxlc.com-os cuccomat, cserélje le a GRAW2-s designre már NorbR32 profillal? Köszönöm szépen!
  • 0Diaz0
    #132235
    Igen,nekem volt slimem.. ( amilyen hülye voltam akkor elis adtam... )
    De mindegy.. lényeg a lényeg,hogy visszahúzott.. hiányzott a box.. holnap megy el a gép,teljesen, pénteken jön az xbox, és utána örökélet + 1 nap..
  • 0Diaz0
    #132234
    Harlekin,Tarka,Tottus,Dark felvettelek titeket barátnak ha nembaj az új profilomra!
  • Anubys
    #132233
    Magyar, angol vagy egyéb accounttal?
    Másik kérdésem: van valaki lista arról, mi érhető el mavyar live-on? Angol accom van, de gondolkodoma migráláson, viszont mem akarok semmit elveszteni, amit eddig lehúztam.
  • grebber
    #132232
    ÁÁ ,de agy királyság lesz ha valóban kalózos lesz.
    Anno írtam is hogy eszméletlen jó volt a hajózós rész és kár hogy nincs ilyen grafikával kalozos game. (Amikor bementünk a sziklák között az öbölbe ott befostam annyira jó volt) És tessék lehet megcsinálják!
    + 1 vevő megy a 3 mellé a polcra majd!
  • TaRka0107
    #132231
    Neked volt slimed, nem?