176613
banner
  • orichalcos
    #132310
    Nem nagyon találtam még ilyet, de mire vagy kíváncsi? Hátha tudok segíteni.
  • 0Diaz0
    #132309
    Ja,10ropiért nemszar joy... de majd ha lesz rá keret, TALÁN benevezek egy ilyenre...
  • davidka003
    #132308
    Na megvettem a GRAW2-t is. Néztem videót. Teljesen más, mint a PC-s úgyhogy 300-ért csak végigtolom ezt is. :)
    Végre tök jó, hogy van ilyen leárazás, lehet izgulni, hogy holnap mi lesz. :D
    Assassin's Creed-et nem veszek, mert PC-n letoltam őket, szerintem nincs bennük annyi, hogy mégegyszer nekiálljak.
  • Waczkor
    #132307
    Angol acc-cal sem engedi a Gridet,vagy 320 ms pont lenne vagy 2.79 gbp de ugyanezt írja ki hogy nem elérhető.....
  • szega96
    #132306
    Nem tudja valaki, hogy hol lehet venni iylen gatyót?:D
  • DarkSector
    #132305
    Ki mondta hogy 3800 volt, én írtam hogy pontokba vettem és volt 740 pontom régebbről, mellé vettem 3800-é 1200MP-t ebből vettem meg.
  • Botond #132304
    Igen, igen és igen. Tegnap halo4 volt 5k, nem 3800...
  • grebber
    #132303
    Van valami magyar oldal ami a Halo játékok történetét írja le?
  • arty
    #132302
    röhej, h egy leárazást nem képesek normálisan megcsinálni... :(

    magyar liveod van amugy? (nekem igen és jó az ára)
    nézted xboxon és a weboldalon is?
  • Botond #132301
    Nálam a brootherhood nincs leárazva. :(
  • arty
    #132300
    egy elfogult rajongó mondja (én): Rainbow 6 Vegas 1 és a Ghost Recon Advanced Warfighter 2 is megéri a 300 forintot :)

    (a sors fintora, hogy nemrég adtam el a boxos verziókat lemezen, erre most mégolcsóbban digitben visszavásárolhattam egy-egy részüket...)
  • piamania
    #132299
    Hello!
    Tom Clancy-k közül melyiket érdemes megvenni,ami most akcióban van?köszi
  • DarkSector
    #132298
    Látod te pénzeszsák. :D
    Egészseggedre, nekem kéne a Geow DLC de csak arany tagoknak olcsó free-nek nem! :S
  • arty
    #132297
    bazeg... kattintottam a linkedre (nemtommiért), képeket megnéztem és ... megvettem :DDDD

    na, így kell nagy nyilvánosság előtt hülyét csinálni magadból (magamból!!) :D
  • arty
    #132296
    tragédia... én inkább össze se számolom mi van még hátra. reach heroicot végleg "kukáztam", anniversary lesz a halózásból, ha egyszer eljutok odáig .... :D (tejóisten, hol van még a 4?! addigra talán már 6 is lesz...)
  • Totti5
    #132295
    Én most nem vásárlok, tök felesleges:) itt áll hegyekbe 360, PS3, Steam, XBLA! játékok amiket még el sem indítottam... ja igen meg tonna VITA cím. S mindjárt nextgen, aminek persze az a következménye, hogy minden kiadó még most készül egy rohamra ezekre a gépekre... sose lesz ennek már vége? csak egy év nyugalmat:)))
  • DarkSector
    #132294
    Assassins Creed R. 1990Ft
  • Mr Manson
    #132293
    meg akartam venni én is de nekem 4990 az ár a marketen...
  • ktomi22
    #132292
    np np :D
  • DarkSector
    #132291
    Azt olvastam elsőre hogy túlárazva...sorry. :D
  • arty
    #132290
    hogyhogy? játékmenetben szvsz kb zéró különbség volt a két játék közt... :)

    ---

    revelationson nagyon agyalok... 2k végülis jó ár, hogy macera nélkül bármikor végigtoljam... (csak mikor??? túl sok a játék :D )
  • ktomi22
    #132289
    ?? milyen ár? .. ez azt irtam tulcsicsazva :D
  • DarkSector
    #132288
    Nincs túlárazva?
    Halo 4 joy newDpad és 1 ezressel olcsóbb.
  • ktomi22
    #132287


    nicns tulcsicsazva.. ez a legjobb
  • orichalcos
    #132286
    Nekem ez jobban tetszik:

    katt


    Más:

    Fél órával átvétel előtt benyögik hogy nem viszik Cry3-at. Szóval akit érdekel 8k-ért vihető.
  • TaRka0107
    #132285
    Ja, láttam.:D
  • Mr Manson
    #132284
    Milyen a HALO 4 single?
    (halo 3 számomra 0, reach nem volt rossz)
  • DarkSector
    #132283
    Ez fasza lenne:

  • orichalcos
    #132282
    Reach-ben vannak fps problémák sajnos.


    Bezzeg a Halo 4 fix 30fps-el rohan. :D
  • teddymac
    #132281
    Halo reach.-re gondolok
  • teddymac
    #132280
    nekem tűnik csak úgy mintha szaggatna a játék ?
  • Totti5
    #132279
    El Shaddai Ascension of the Metatron

    Erősen ajánlom!

    El Shaddai: Ascension of the Metatron

    Nos... az alapfeltevés valami ilyesmi:)

    Vagyunk ( mi ) Enoch és van Lucifer. Enoch, aki megírta az emberiség első könyvét a "mennyek írnoka" aki nem szerepel a Bibliában, mert olyan jóslatokat írt ami előre lespojlerezte:) az emberiség törénelmét, katasztrófáit stb... így nem kerülhetett bele, mert káros lett volna az emberiségre. Elvileg létezik ez a könyv a mennyben.

    Most jön a játék ami ebből merít.

    Lucifel ( Lucifer, csak japók Fel írják ), egy angyal aki végig narrálokodik és végigvezeti az utunkat. Érdekes hogy mi némák vagyunk, így minden ami lényeges és bennünk is felmerül azt ő mondja amikor kell. A lényeg hogy Isten el akarja pusztítani özönvízzel ezt a világot a bukott angyalokat, azok gyermekeit és a tiszta lelkeket is. Itt jövünk a képbe és miránk vár hogy megmentsük ettől az ártatlanokat és begyűjtsük, elpusztítsuk a bukott angyalokat, akik túlnőttek a szerepükön, istenként éljenzik magukat és visszaélnek a hatalmukkal.

    Isten tehát felruház a hatalmával, Lucifer pedig segít a tisztogatásban. Vicces amikor megjelenik és mobilon cseveg Istennel:) 7 szinten kell végigmenni.

    Tömören:

    + nagyon elvont látvány, szép és változatos, sok helyszín, mind különleges
    + alapvetően 3D h&s platformer, de megfűszerezték egy jó adag 2Ds ugrabugrával ( néha ott is kell, lehet harcolni )
    + a zene... passzol, érdekes és hangulatos volt végig, az angol szinkron is okés
    + nincs HUD sem más, így a látványt a teljes képernyőn élvezhetjük az elejétől a végig bármi féle zavaró kijelzés nélkül pl 3 fegyverünk van, lehet, de csak 1 lehet nálunk, a többit ellenfelektől kell elszedni ha másra van szükségünk. Életerő pedig abban látszódik hogy mekkora károkat szenvedett az öltözékünk. Minden nagyobb bekapott ütés után törik és amortizálódik, amikor már nincs rajtunk semmi, tényleg semmi:) az már a vég kb
    + jófajta BOSS harcok
    + volt egy szint ami igazán nem illett bele a képbe, ( a játékba igen ) de éppen ettől volt durván egyedi

    - nincs kombó lista, nincs unlockolható képesség így a harcok hamar robotmunkává válnak, amint kitanuljuk azt a jó pár lehetőséget
    - az alap ellenfelek kevesek, így semmi változatosság nincs ebben a részében
    - olykor a platformer részeknél simán melléugrottam, mert nincs támpont és benézi az ember ( ez volt az Alicébe is )

    A BOSS harcokat kivéve, az alap csapkodós részek felejthetőek 1-2 óra után s ez volt a játék legnagyobb hibája. Valami oknál fogva éreztem ezt és easyn kezdtem neki így hama túlléptem rajtuk szerencsére.

    Én élveztem végig, minden részét. Nagyon tetszett a stílusa és egyedisége, ami olyan élményt adott mint más eddig ebben a formában nem.

    10/8
  • DarkSector
    #132278
    De megvan közben vannak napi akciók egy-egy széria darabjai!!!!
    Tegnap Halo volt, Halo4-et megvettem 3800ft-ra kijött, amúgy 10k helyett lett 6k....
  • TaRka0107
    #132277
    Amik fel vannak itt sorolva azok február 26-tól március 4-ig.
  • DarkSector
    #132276
    Ezt nem lehet pénzügyileg kibírni!!!!!!!!!!!!

    Assassin's Creed - 1990 Ft helyett 990 Ft
    Assassin's Creed II - 1990 Ft helyett 990 Ft
    Assassin's Creed: Brotherhood - 4990 Ft helyett 990 Ft
    Assassin's Creed: Revelations - 5990 Ft helyett 1990 Ft


    Megvan tegnap Halo volt.
    Ma Assassins Creed!
  • DarkSector
    #132275
    Nem úgy van hogy naponta van 1-1- játék ami olcsóbb?
  • DarkSector
    #132274
    Azt hogy a gecibe, nem valami 7-8k?
  • TaRka0107
    #132273
    Árlista! (ha volt már sorry)
  • Totti5
    #132272
    3kért vettem dobozosan, fél éve.
  • DarkSector
    #132271
    most nézem a gecibe ez kéne.

    Van még ilyen single mód dlc a játékhoz?
    Vagy tervben van?

    Gears of War 3 single DLC...mert 3 órásnak írják!
    Vannak benne új helyszínek?
    Próbálta már valaki?