176613
banner
  • DarkSector
    #132350
    Összeségében nem.
    Hanem a 2. messze több ...
  • DarkSector
    #132349
    Butaság volt átmenni.
    US-t másodlagosként érdemes max meghagyni...de nemtudom át tudsz-e menni most.
  • 0Diaz0
    #132348
    Srácok,amúgy hol lehet emigrálni boxon? Mert usa profilból,HA LEHET akkor visszaváltanék magyar profilra..
  • DarkSector
    #132347
    KIBASZOTNAGY RE4 HD mellé kötelező darab!
  • DarkSector
    #132346
    Ez valami vicc?????????

    Ne csináld, a végén még megveszem!
  • grebber
    #132345
    Ezzel full egyetértek csak nem a Halo 4re ,hanem a Tomb Raiderre vonatkoztatva.
  • Totti5
    #132344
    Önmagában Csíf karaktere nem állja meg a helyét. Cortana és Csíf alkot egy párost, ők ketten alkotnak egyet. Ezt kellően kiemelték a 343asok a Halo 4 ben.

    Ha új karakterrel jön a Halo 5, akkor is biztos, hogy lesz olyan rész ( Halo 6 ) amiben Master Chief lesz a főszereplő, mert az ő neve, története jelenti az eladott 10 millió példányt és a Halo-t.

    343 bármit talál ki az biztos jó lesz, nem aggódok.
  • 0Diaz0
    #132343
    Na holnap énis kipróbálom már..
  • orichalcos
    #132342
    Te vagy az én haverom úgy látom. :) Minden egyes szavaddal egyetértek.
    Ma viszont jött egy ilyen hír:
    Halo 5 Chief nélkül?

    Egy olyan dolgot még azért kiemelnék, hogy ami technikailag nagyon tetszett, az a betonfix 30 fps. Mindenhol. Így kell jó játékot csinálni.
  • Totti5
    #132341
    Halo 4

    Hiába vettem premierkor, nem azért nem játszottam végig azonnal, mert bármi féle bajom lett volna a játékkal kapcsolatban, csak sok minden más közbe jött.

    Most jutottam el oda hogy sikerült egy huzamba végigijátszani, és semmi zavaró tényező nem játszott közre.

    Túl sokat nem lehet elmondtani róla, de azért mégis állatlánosságban:

    A legjobb Halo rész, a legszebb Halo rész, a legszebb fps a generációban.

    Ritka az olyan fps ami végig izgalmas, egy percre sem megy át unalomba, nem használnak fel helyszíneket felesges időhúzásra. Itt meg volt az a normál játékidő amit elvár az ember és a kaland végig ment előre. Nem kellett tötymörögni 1 órát egy helyszínen hogy elnyújstuk a pályát az unalomig. Mindig volt előre, mindig volt hova menni, más helyszínre. Egészen elképesztő az a változatosság amit felsorakoztattak. Megjrátunk mindent a földtől az űrig.

    Külön kiemelnék egy jármúves részt a végéről amiben benne volt egy igen népeszerű film feelingje rendesen!

    Talán annyi kis negatívum, hogy az előtő részekben a járműves pályák nagyobb nyitottsággal rendelkeztek, több volt az olyan helyszín, ahol el lehetett ótózni. Itt igazából nem volt rá alkalom sem, a történések miatt. Persze volt minden aminek lennie kell plusz egy új játékszer is.

    Story nagyon rendben volt. Az új faj kapta a főszerepet de a szövetségesek is jelen voltak végig ezzel is változatossá téve a dolgokat. Természetesen a hangulatot végig Csíf és Cortana kettőse vitte, amiben most Cortana volt a főszereplője. Spoiler nélkül erről nem igen lehet írni, ezért nem is teszem.

    Minden más a szokásos minőség pl AI, fegyverválaszték. Már nem akkora újdonság a képességek, mert a Reachban is voltak, de kapunk újakat, némelyik olyan dolog amit egy FPSbe nem igen várna az ember, de van és nagyon fun használni.

    Zene miatt is lehetett volna aggódni, de már a játék előtt hallottuk hogy kár. A játék végén a dallaok ugyan olyan hatást keltettek mint anno a Halo 3 közben. Nagyon igényes és változatos az OST, semmivel nem marad el a trilógia minőségétől és hangulatától.

    Ez a játék oldschool, de mégis teljesen modern. Nem pörög túl feleslegesen, nem fog az első fél órában atombomba szinten mindent az ember nyakába zúdítani ( ala COD ), nem fog erőltett tápos bossharcokkal fárasztani ( még a végén sem! ), nem fogja QTEvel megszakítani az átvezetőket és a gameplayt.

    343 ezzel a játékkal a legnagyobb fejlesztők névsorát erősíti a jövőben. Amit letettek az asztalra abban minden megvolt, szív, lélek, igényesség, minőség.

    10/10

    Egyszerűen hibátlan.

    Bele sem merek gondolni mit fognak művelni nextgennel ezek a srácok.
  • Myselor
    #132340
    valós.elvileg mind2 genre jön még
  • Tinman #132339
    Ps2-ön meggyaláztam már anno Ada Wong szemszögéből is és nekem eléggé bejött. Megnéztem a képeket és újra nagy kedvet kaptam ahhoz, hogy végig izguljam... igen, picit akciójáték volt már, sem mint survival cucc horror elemekkel, de nagyon csíptem.

    Szóval megvettem most ezt a HD-t is :-)
  • Muttley
    #132338
    artwork v. valós cím
    még a jelenlegi gen-re?
  • Muttley
    #132337
    ki ne hagyd :)
    örök darab
    összességében a 4. a legjobb Resi epizód
  • Renjike
    #132336
    ezt honnan?


    És akárki akármit mond én rá vagyok Black Flagre is izgulva mint eddig bármelyikre
  • szega96
    #132335
  • szega96
    #132334
    Ha küldesz oldalt, ahol lehet venni, akkor csinálok neked, na?
  • Tinman #132333
    Köszi! Lassan 4 évnyi Xdobozolás után, mindig tanulok valami újat :-/
  • Totti5
    #132332
    Angol accon van PP lehetőség. Hogy mennyire működik azt ki kell próbálni.
  • Totti5
    #132331
    A pormós kódok ( játék mellé, osztogatás ) multiplayerre szólnak csak.
  • piamania
    #132330
    Köszi szépen a választ!
    Paypallal is ki lehet fizetni ezeket a leárazott játékokat?Köszi
  • Tinman #132329
    Beszéltem MS supporttal, UK - chat.

    Azt mondják a Resi 6 ONLY goldosoknak megy jóárasítva...

    Gondoltam el is lövöm az egyik gold kódomat (2 hét), továbbra sem tudom megvenni, kódot elfogadta, de még mindig free member vagyok.

    Na ilyenkor mi van? A 2 hét nem számít érvényes gold tagság?
  • DummyBoy
    #132328
    Majornelson-on volt róla az elején hír, hogy gondok voltak a pontos vásárlással, de már megoldották ... Lehet hogy mégsem sikerült nekik olyan tökéletesre a megoldás ...
  • Tinman #132327
    1. UK acc.
    2. MS pontok.

    Le is vonná az 1040 pontot (~2.150 Ft), de kiírja, hogy Bocsi, most nem megoldható a vásárlás, próbáld meg később.

    Ez azért érdekes, mert Rayman Raving Rabbids-et DETTÓ ugyan így vettem meg pontokért, webes felület, UK acc és semmi gond nem volt.

    Este megnézem közvetlenül XBOX-ról is, hátha az a gondja... vagy passz.
  • teddymac
    #132326
    REACH-ben hol találom a ctf modot ?
  • The Protector
    #132325
    Én nagy Resi4 szerelmes vagyok.Szerintem az a 900ft nem pénz érte.
  • Mr Manson
    #132324
    nálam 5000 pénz
  • Totti5
    #132323
    Megvettem 960 pontért, elindítottam, intró lement és mentem 10 percet előre. Jól fut, de grafban nem erőlködtek semmit, csak HD felbontás SD felbontású textúrákkal. Szokásos semmihez nem nyúlunk kategória. Majd egyszer sorra kerül. ( még nem, sosem vittem végig és nem is játszottam vele )
  • Tinman #132322
    Resi 4 HD mennyire sikerült jól?
    PS2-ön letoltam már, de meggyőzhető vagyok :-D

    Ajánljátok? 990 Ft-ot lehet megérne...
  • Tinman #132321
    XBOX akció... MS pontokért.
  • Mr Manson
    #132320
    hol ennyi?
  • Totti5
    #132319
    Bőven megéri.
  • vg
    #132318
    Csodaszép leszel benne, képet azért csinálj, hogy mi is jót röhöghessünk ne csak a bámészkodok a hátad mögött.
  • Tinman #132317
    Resident Evil 6 - 2.150 Ft

    Hűhaaaa, nagy a csábítás!
  • teddymac
    #132316
    húúú ez baró ilyet hol lehet venni ? :)
  • teddymac
    #132315
    Jó játék ?
  • teddymac
    #132314
    kösz
    forintba ez mennyi ?
  • DarkSector
    #132313
    Resident Evil Code Veronica KB 2.5 dollár!!!! 495FT!!!!!!!!!! Megvéve megint jobban jártunk mint US accounttal! :D

    Köszönöm Microsoft!

  • DarkSector
    #132312
  • Mr Manson
    #132311
    Resident Evil Code Veronica $19.99 $4.99 $15.00 75%
    Resident Evil Operation Raccoon City $39.99 $19.99 $20.00 50%
    Resident Evil 4 $19.99 $9.99 $10.00 50%
    Resident Evil 5 $19.99 $9.99 $10.00 50%
    Resident Evil 6 $39.99 $19.99 $20.00 50%