176613
banner
  • DarkSector
    #132391
    Bocs nekem ez ratyi kategória. Az utcára ilyet nem. Pesten ez lehet nem ratyi nálunk az. :-)
  • Harlekin
    #132390
    Gyere át próbáld fel,hogy mekkora kell...De Gondolom varnak cirkuszi sátorból is...
  • Harlekin
    #132389
    Akkor meg minek kellene,.Ez utcai viselet bazze.Mi vagy Te molylepke,hogy a szekrénybe tartanád azt néha beülnél rágcsálni...
  • Harlekin
    #132388
    Te tiszta kész vagy!!!
    Mitől lenne buzis vagy emos?Baszott jól néz ki divatos és menő és viszonylag "egyedi"
  • DarkSector
    #132387
    Hudegáz,
    BO2 akcióban 13ezer?
    Holy S.
  • Botond #132386
    Cod-ok.
    2-3 990ft
    Mw1 2990
    Mw3 5990
    Black ops 2 12999
    Classic 1200 pötty.
  • DarkSector
    #132385
    Mondjuk utcára nem húznám fel. :D
  • teddymac
    #132384
    Mai akció ? (ár)
  • The Protector
    #132383
    Biztos neked ez a stílusod:)
  • Myselor
    #132382
    semmi buzi és emo dolog nincs ebben,az hogy neked más az ízlésed,megint más dolog:)
  • Macccy
    #132381
    Miaz buzik vagytok??! Mi ez az emószar ruha? Nem mondod, hogy ilyenben fogsz mászkálni? :))
  • DarkSector
    #132380
    Xbox 720 - két négymagos processzorral érkezhet!

    "Az oldal értesülései szerint a 'Durango' két processzorral lesz felszerelve, melyekben darabonként négy x64-es mag dolgozik majd, 1,6GHz-es órajelen duruzsolva. A cikk szerint a mechanikus elemek ismerős szerkezeti felépítésének köszönhetően a fejlesztők több figyelmet fordíthatnak a tartalomra és funkciókra - így legyen."

    Nem hivatalos infó, de könnyen igaz lehet ez a kiszivárogtatott szóbeszéd.
    Ha netán igaz, ez komoly lesz...:D
  • Renjike
    #132379
    we shall unite!
  • Moby
    #132378
    Ez nekem gecijól állna, szal hozz egyet! LOÁL
  • Harlekin
    #132377
    Tökömet most má mindenki ilyenbe fog mászkálni,már bánom,hogy megmutattam
    Amúgy van rengeteg fajta van kimondottan assassins creed logos is igaz azok pont az miatt drágábbak is.
  • Harlekin
    #132376
    Max eladod... és akkor már van viszonyítási alapod...
    Hidd el nagyon könnyen eladod,ha nem jó...
  • Renjike
    #132375
    belekötök : felvezethetted volna valahogy . Amúgy jó nekem tetszett :)) +1
  • Harlekin
    #132374
    pofon 1szerű az egész regisztráció.Én is otp-s vagyok kérsz 1 virtuális web kártyát azt ennyi az ebay meg pay pal reg max 5 perc utánna.A 2 reg 1szerübb mint itthon 1 nyomorult teszem azt gáz szolgáltatói üf. regisztráció...

    Csak utánna nagyon vigyázni kell ,mert nagyon hamar rá lehet kapni az ebayezés ízére.Pont azért mert baszott 1szerű az egész csak klikkelsz és hozza a postás...
  • Renjike
    #132373
    én is (Y) :DD szóval ha valaki rendel privit :DDD
  • Totti5
    #132372
    Csináltam egy Halo 4 zenés vidit egy kis Adobe Premiere újjgyakorlat gyanánt.

    Természetesen csak saját felelősségre. Kátszín jelenetek, villanások vannak benne, a játék összes részéből.

  • orichalcos
    #132371
    Köszi már ismerős intézni nekem. :) Mérettől parázok nehogy túl kicsit vagy túl nagyot vegyek. :D
  • The Protector
    #132370
    Én pesten vagyok,de soha nem mernék ilyet egyedül berendelni és csak sima OTP kártyám van,se paypal meg mittudom én.
  • orichalcos
    #132369
    Gondolom ez nekem szólt inkább.

    Valaki aki pesti tervez rendelni ilyen AC-s cuccot?
  • Totti5
    #132368
    A gitár hősök?:)

    Treyarch és az Infinity Ward ezek szerint teljes gőzzel nextgenre dolgozik már.
  • Harlekin
    #132367
    Majd akkor szólok.
    De amúgy viszont lényegesen 1szerübb,ha magadnak rendelsz mivel akkor házhoz viszi a postás és csak pár kattintás az egész.
  • orichalcos
    #132366
    Az új COD-ot a Neversoft csinálja
  • The Protector
    #132365
    H rendelsz még akkor szívesen beszállok,komolyan mondom.
  • Waczkor
    #132364
    Gridet megtudta venni innen valaki?
    Nekem nem engedte tegnap se,meg ma se délben.

    Ajánlom hogy ne buzi régiózáras legyen,mert akkor is beszerzem,csak megy a verbara ha nem kell a pénzem még egyszer,anno első naposan vettem meg.
  • Tinman #132363
    Erre felénk nagyjából ilyenekbe futkoznak a "vancigid/tüzed/százasod" természetesen szolizott sikertelen álláskeresők.

    Szóval a cucc: Best. Deal. Ever.
    Ugyanis tényleg ebben szerkóban lehet "blendelni" közéjük, pont mint az AC-ben.


  • DarkSector
    #132362
    A legelső a legjobb!
  • DarkSector
    #132361
    Sejti valaki hogy holnapra mit tartogat a LIVE napi akcióban nekünk? :D
  • orichalcos
    #132360
    Basszus ezek rohadt jók, és nem is drágák. :O
  • Harlekin
    #132359
    Az 1 sima szürke faros pár kiegészítővel!
    Én rendeltem magamnak pár "assassines" felsőt és akartam gatyát is de az nincs sehol...
    Amúgy az a kötött felső ami a képen van nagyon szarul néz ki testközelből...
    Én ezeket a felsőket rendeltem inkább ami kicsit hajaz assassinsre...

    1
    2
    3
  • davidka003
    #132358
    Otherworld - Castlevania
    "Ha az ember behint csillámmal egy rakás szart, attól a szar még szar marad."
  • piamania
    #132357
    köszönet Iceakosnak a gyorsaságért!
  • DarkSector
    #132356
    Ja nekem is van asszem 2 napos de ezek a promok csak a multi játékra vannak...:S
    Azt énis megmondhattam volna.
    Mindegy, azért annyira nem tetszik hogy szarul érezzem magam, itt van a Code Vera, nyomom azzal. :D
  • Tinman #132355
    Sajnos nem vicc... faxán kimaradok, mert nem vagyok goldos.
    Igen, tuti kell hozzá mert MS UK support-al chateltem és ők mondták, hogy minden ok az accommal, leellenőrizték, csak nincs goldom. Ja és Totti által már azt is tudom, hogy a 2 napos, 2 hetes akármilyen kód nem tesz Gold taggá, tehát hiába lőttem el egy 2 hetest a nagy büdös semmibe -.-

    Ez van.
  • Tinman #132354
    3 havonta tudsz migrálni.
  • 0Diaz0
    #132353
    Meglett!
  • orichalcos
    #132352
    Migrációs oldal.