176613
banner
  • teddymac
    #132431
    valaki esetleg tudd ajánlani valami "jó" de olcsó tabletett (ha már szóba került biztos van 1-2 tapasztalat már e téren .)
  • Tinman #132430
    Not in your region.
  • teddymac
    #132429
    Call of Duty: Black Ops II - 14990 Ft helyett 12990 Ft
    Call of Duty 2 - 2990 Ft helyett 990 Ft
    Call of Duty 3 - 2990 Ft helyett 990 Ft
    Call of Duty: Modern Warfare - 5990 Ft helyett 2990 Ft
    Call of Duty: Modern Warfare 3 - 14990 Ft helyett 5990 Ft

    mw 2 nincs a listán?
  • Tinman #132428
    Na most az a szerelő, amelyikhez 3x-ra kell visszavinni az autót (meg még 2x), az nem szerelő hanem lófaxmiska. Keress normális szerelőt, ne a te kocsidon tanulja ki a szakmát.

    Kíncsung tablet: Vadász-vadász effekt. Nem mintha a Samsung nem lenne egy határ szar, de az tovább fogja bírni azt a határ szart amit futtat szerencsétlen.
  • Tinman #132427
    Epic gamerscore :-D
  • 0Diaz0
    #132426
    Na,itthon van már a box... nagyon tuti..!
  • Moby
    #132425
    Ennyire azért nem vagyok elhavazva, csak hülyefaszságokra megy el az az idő, amit pl. játékkal is eltölthetnék.
    Ezen a héten azért nem tudtam játszani mert...
    - az autómba valahol elkezdett szivárogni az olaj. 5x (ötször) volt a szerelőnél, ötször mosták le a motort, ötször cseréltek tömítéseket, semmi. Viszont 5x kellett elvinnem, 5x kellett várnom rá, hogy kész legyen. Hatodikra széles mosollyal fogadott a szerelő, hogy megvan, már nem szivárog az olaj (tényleg nem szivárog), valami nem volt meghúzva rendesen, boldogan beleültem, elmentem 5 km-t, majd leállt a turbó, és közölte az autó hogy végzetes hiba van, és ő már csak a szervizig hajlandó menni...ott egy pécé ráakasztásával megoldották, de ez nettó 5 óra nemide.
    - vettem egy kínai tabletet, mer az kell. Nem volt olyan nagyon olcsó, de kínai, mer sokat ilyenre nem költök ugye. 5 egész napig ment, a hatodikon már nem kapcsolt be. Visszavittem a forgalmazónak. Közben kiderült, hogy hazugság a specifikáció, meg volt ezen kívül is gondom, végül abban maradtam, hogy lecserélem. Vettem helyette egy 2x annyiba keülő samsungot, amit nem is akartam, eredetileg meg sem vettem volna, de ezzel má csak nem lesz baj. Ez 2x nagykerbe, 2x forgalmazóhoz, telefonok, stb, 5 óra megint elment.
    A héten minimum 10 órát basztam el olyan dolgokkal, ami helyett BÁRMIT tudtam volna csinálni, és mindez egy vagon pénzbe került, merhát ingyen a fű se nő.
    Hátdekurvajó...
  • The Protector
    #132424
    Jah.Ez az egyenhaj.Oldalt-hátul rövid felül hosszabb és felzselézve.Mellben kivágott feszülős fehér vagy rózsaszín póló.Lányoknál is nagyon nagy a majmolás de náluk általában kiegészítőkben és nem fő ruhadarabokban jelenik ez meg pl a hátul buggyos sapka stb....
  • TaRka0107
    #132423
    Ezek nem is olyan szar ruhák. Azt utálom, amikor végig megyek az utcán és minden második 10-en 20-on éves fiún a barna nadrágot látom, barna cipővel.
  • Macccy
    #132422
    Huhh ... Ez kemény valóban. És én még azt hittem én vagyok elhavazva 3db várakozó játékkal :)
  • piamania
    #132421
    Aztán miért nem vásárolhatom meg innen Magyarországról?:(
  • piamania
    #132420
    Ohh, rohadjanak meg!!
  • Moby
    #132419
    Előfordul, igen.
  • teddymac
    #132418
    Nekem sem engedi.
  • Tinman #132417
    Tipikusan ez van, ha az adott régióban nem megvásárolható a cucc.
  • teddymac
    #132416
    Aludni szoktál?
  • piamania
    #132415
    Meg akarnám venni a Modern Warfare 2-t, megnyitom az oldalát, de csak a demót ajánlja fel, maga a játék megvásárlását nem találom sehol.Másnál is így van?Magyar regem van.
  • DummyBoy
    #132414
    Nos igen ... a legalsó szint az valami ilyesmi orientáltságú

    Bár azért lehet nem ennyire, de pár célszerszám esetén meg kell vallanom őszintén - magamtól nem tudtam - nem mertem meg megkérdezni, vajon mi is lehet a "rendeltetésszerű használat" ...
  • Moby
    #132413
    Áhh...azóta SEMMI időm nem volt, illetve ha van hangyafasznyi kis időm, azt most inkább a fiammal töltöm.
    Nademajd most hétvégén! (sem, de ez olyan jól hangzik minden pénteken :D ).
    Kb 2 tonna megnéznivaló filmem van (vagy 40-et számoltam össze múltkor), ott a teljes psn+ kínálat letöltve, hozzájuk sem tudtam még szagolni, félig benne vagyok az uncsik platinázásában, közben itt a tömbradír, a boxon is ottvannak a betárazott cuccok, minnyá jön a gow ascension...kibírhatatlan ez a tempó :DDD A negyedére sem lesz időm.
  • Macccy
    #132412
    Harli hallod teljesen elvesztem! Dishonored is már 1000/1000 (DLC nélkül csak) és ehhez 3x játszottam VÉGIG a játékot! :) Te hogy bírod ezt a "melót", éjjel szoktad tolni energiaitallal?? Resi6 is már 910/1000 (minusz a DLC-k)
  • Macccy
    #132411
    Hja ez így van, mi Dovlinba' ugrottunk ki tavaly és az se volt vészes ...

    Na milyen a Comb Raider, Moby?? Amikor utoljára véleményezted, asszem azt írtad, hogy megőrülsz és hogy nem tudod hová tudják fokozni!? Játszottál azóta, maradt továbbra is olyan jó?
  • Macccy
    #132410
    Igazad lehet, mi Zakariás testvérrel ki szoktunk menni néha a városba, de többnyire csak a farmon vagyunk és ácsolunk vagy tehenet fejünk egész nap, zakóban és kalapban. (nem a tehén van zakóban hanem mi) De jövő hónapban behúzzák a villamosenergia vezetéket!
    :D
  • Macccy
    #132409
    Rendelhetek onnan szegecseltbőr szopóálarcot gumicsizma sárga kivitelben is? Mert ha nem, akkor nem elég extrémek a britek :D
  • Macccy
    #132408
    :D :D kéééész ...
  • Macccy
    #132407
    És sukár!! Azt ki ne hagyd! :)
    Hát ez attól függ amúgy, ha a gyereknek farsangra kell, akkor nemgáz, legalábbis általános iskolában ... Mondjuk 4.-ik osztályig :) De egyedi az biztos. "Lakatos Leonszió Auditore"


    Protector: nem én a bőrmellényes izzadtságszagú kamionos fajta vagyok és ne mutogasd nekem a tablóképed, mert még rádmozdulok! :)
  • Moby
    #132406
    Oké, illetékkel :) Node az is lótúró. Egy átlagkereső fiatalnak sem kell éveket kuporgatni érte...
    Tehát ez tényleg csak akarom kérdése.
  • Seth
    #132405
    Tomb Raider , teljesen úgy éreztem magam miközben játszottam, hogy ez egy Uncharted csak csajjal. Annyi a különbség,hogy ez sokkal jobb és tartalmasabb :)
  • DummyBoy
    #132404
    Mondjuk ilyen olcsón még sosem sikerült megúszni :) De 30k az már ok :)
  • 0Diaz0
    #132403
    Nekemis van kint egy jóbarátom pl.. csak megbeszélés kérdése,de ha ez van,és őis jön haza ( nyaranta hazanéz pár napra ) akkor vele kitudnék menni énis pl..
  • teddymac
    #132402
    Uncharted 3 kéne egy hasonló kaliberü game boxra :)
  • Moby
    #132401
    Ez az "egyszer eljutok londonba" ez nagyjából egy máriahilfer, vagy prága oda-vissza manapság. Lassan több Magyar van kint, mint itthon, szerintem mindenkinek van legalább 3 rokona/ismerőse kint, aki 1-2 napra elszállásolja. 15K-ért elvisz a repülő meg hazahoz.
    Nagyjából a "van-e kedvem, vagy nincs" kategória.
  • Moby
    #132400
    Gyertek inkább át szombaton. Megdemózom az uncsihármat 3D-ben, csak hogy tudd hol lakik a zúristen :D
  • DummyBoy
    #132399
    Camden Town-i piacon van (Oda el szoktak menni a túristák nézelődni ...), nem csak az extrém ruhák miatt látványosság, hanem az eladók és a napközbeni műsorok miatt is:)

    Arról nem beszélve, hogy a legalsó szint az khmm ... "felnőtteknek" szól :)

    Érdekes :) Fél órát szvsz megér :) (Engem sem érdekelt, de nem bántam hogy bementünk anno ...)
  • Harlekin
    #132398
    Csak szolok,hogy szerintem hagyd ezt a temát,mert itt a társaság nagy része korlátolt és maradi, mint ahogy látod is.Tuti még ott figyel mindnél a szekrénybe a susugos naci és ünnepnapon veszik csak fel a csuhát is.
  • vg
    #132397
    Ha egyszer eljutok London-ba feltétlenül, az első dolgom az lesz, hogy be fogok menni abba az extrém ruha boltba... (facepalm)
  • DummyBoy
    #132396
    ??? Pláza ??? A rózsaszín póló és a lévisz farmer az messze nem "extrém" ...

    Ha az összes magyar plázában olyan cuccok lennének mint a Cyberdogban, akkor érdekelne miért járnak oda külföldiek is bevásárolni, mikor horror áron van ...

    Menj el oda egyszer, aztán majd rájössz. Sajnos nem lehet bent fotózni, de hidd el nekem extrém ruházatnál nem a neonzöld UV alatt fluoreszkáló pólót értettem ...

    BTW most nézem, hogy az online shopban csak a szolídabb cuccok vannak kint :) Hidd el nekem, nem ezekre a dolgokra értettem :)
  • vg
    #132395
    Ne szórakozzál már, hülyeségeket beszélsz. Nálunk is lehet kapni azt amit kint, tele van ilyen szemét boltokkal az összes pláza. Az ilyen szar, igénytelen nadrágokat, ruhákat mint ami az általad az oldalon látható pedig csak az idióta tinik veszik fel, vagy azok, akik direkt azt akarják, hogy röhögjenek rajtuk.
  • DummyBoy
    #132394
    Érdemes ebből a szempontból elmenni Londonba...

    Magyarország jelenleg valahol a sötét középkor előtt jár az ilyen öltözködési kérdésekben ... (És annak elfogadásában ...)

    Van még hová fejlődni ... Oké, vannak extrém esetek, de ami jelenleg kishazánkban "extrém" vagy "ratyi", az máshol teljesen elfogadott ... és ami ott extrém ... na az a komoly xD

    Aki teheti egyszer látogasson el a CyberDog-ba ... Elég érdekes dolgokat kapni, amellett hogy bolt, még londoni nevezetesség is, de már csak az eladók miatt is érdemes :)
  • Moby
    #132393
    Kínai méretezés szerint tizennyócXL.
    De kell hozzá hidden blade is! Kampós! Van-e?
  • Tinman #132392
    Hát ezzel MS most valamilyen rejtélyes okból nem vett meg kilóra...