174470
xbox.jpg
  • Kongy
    Nézem 50 új üzenet, mondom wtf bejelentették az új xboxot? Ja nem, csak megy a szarfűrészelés as usual :D :D
  • darkSectorxxx
    csá.
    Bocs hogy nem kenem vágom ezeket a dolgokat, nálam nem mindenap kreálok új virtuális fizető platformot, de azért kösz az eddigi türelmet és helpet. Én kérek elnézést akkor.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 09:34:48
  • darkSectorxxx
    Hát a régi-újat arra értem hogy nekem amibe beírtam nem argentín profil.
    Ez tény, mondtam is hogy nem vágom ezeket.
    És nem, nem úgy működik, mert ha én utalok bármilyen EDDIGI meglévő kártyámra vagy online fizetőeszközömre, soha nem volt megszabva hogy csak 10-20-30 stb egységeket utalhatok, ha én a bankarimra 2134 ft-ot küldtem eddig akkor 2134 ft ment át, nem kerek 3000 ha érted mire mondom a wallet-et, olyan mint a steam-ps-xbox wallet, hogy egységekben tudsz csak rátenni.
  • Harlekin
    Na by!!!
    Majd valamikor benézek úgy cirka akkor talán ismét esetleg!
  • Harlekin
    Milyen régi meg milyen új meg milyen wallet!!! ez egy szimpla bankkártya és pont azt a metodust teszed mint az otp rendes fizikai kártya meg a virtuális közötti utalásnál....
    nekem 15 perc volt az egész te meg lassan 2 órája csak szerencsétlenkedsz meg keresed az értelmetlenségeidet... közbe három ismerősöm már 10. ennyi infóval mint amit neked adtam megoldották!!!
    A legnagyobb bajod neked pontosan ez hogy elképzelsz valamit és ahhoz ragaszkodva minden mást leszarsz...
  • darkSectorxxx
    Ja látom a Metro is.

De így oké, bakker de én azt hittem hogy úgy megy mint a paypal.... hogy magától vonogatja, vagy te küldhetsz amennyit éppen szeretnél.
    De nem akkora ztragédia.

A felezést arra értem, hogy ha úgy veszi az ember akkor még olcsóbb minden. :)
  • Harlekin
    annyi 3 haverom most vette meg 5500 ér a metro nagy pakkot! De neked ez ahogy látom nagyon nem fog menni!
  • Harlekin
    figyú te megint azt se tudod miről beszélsz!
    Szerintem engedd el !!!!!!
  • darkSectorxxx
    Mi a tököm? Metro Exodus is 600, azaz 4300ft!
  • darkSectorxxx
    Van egy régi profilom, magyar de ha az jó, akkor arra megveszem. :D
  • darkSectorxxx
    Ja de akkor ez ilyen walletfeltöltős geciség, mondjuk a Sekiro csak 1800 dollár, ami 13.000ft. :)
    :D ezt úgy lenne fasza ha felezős profilnak használni. :)
  • Harlekin
    szerinted??? hát egyértelmű hogy a revoluton kell lenni a pénznek az a KÁRTYÁD!!!! neked kell oda pénzt rendezni és tutira legyen annyi amennyit fizetni kell!!! És csinálj biztonság kedvéért egy argenti stor felületet is ahova már a revolute kártyát adod meg... Igen ezt a rendes profilodon is meg tudod tenni!
    Nekem a saját eredeti 10 éves profilon szinte minden storeba van hozzárendelt kártyám címem ez mindig egy templom címe (isten is velem legyen :-) )
  • darkSectorxxx
    Fasza, közben megtaláltam beirtam a fizetési modot és nem engedi megvásárolni ezzel, azt írja használj másik fizetési módot? Vagy ti hol vásároltátok meg konzolon?
    Megadtam a Revolut adataimat és a maygar rendes nevet, címet és azt írja nem kapott engedélyt fizetni, vagy magára a revolutra kell rátöltenem a játék árát vagy mi? mert ha ott fityeg rajta lóvé akkor ez hosszabbtávon nem tudom jó-e, a minimum a 10 euro amit egységenként rá lehet tenni ugye....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 09:14:17
  • darkSectorxxx
    JAAAA. :D

halli mágis hová kell begépelni a virtuális kártyám adatait?
    Mert nekem nem dob be csak 1 opciót: xxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx formátumban. Vagy maga a profilnak muszáj argentínnek lenni? ezt nem vágom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 09:06:56
  • Harlekin
    Mivel meg se akartam venni csak teszt miatt rányomtam!Ezt dobta fel az oldal kezdőképernyőn! Nagy valószínűséggel lehet végig se játszom ellenben olcsón megvan! :-D Pont így most megveszem Anthemet, division 2-t meg még jó pár játékot ami most fentvan erre az évre előrendelésben! Majd valamire jó lesz! Engem ennyi megnyugtat hogy olcsón leszedtem még ha soha nem is játszom vele, de legalább ha akarom megtehetem!Az a rohadt birtoklási vágy!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2019.03.04. 09:06:20
  • Harlekin
    max megint szigorítanak valahogy... Nekem első évben one megjelenéskor csak Argentín meg Orosz játékaim voltak a mai napig ott az OTP s kártyám hozzárendelve, mert simán lehetett fizetni! Majd jött a szigorítás és már csak VPN el lehetett közvetlenül fizetni xbox.comon! Majd ezt is elvették és utána már csak MS storban lehetett feltöltőt venni simán! Majd ezt is szigor és itt is jött a vpn! Most meg már csak a feltöltő ment! És most jött ez szal..... one korszakban csak csak volt végig lehetőség ne a fos drága magyart használni! Tudom tudom minden 1000.-ik agyon használt 100 éves játék a Magyaron néha talán olcsóbb és ezt magasztalják is sokan akik migráltak a puli miatt! :-D
  • darkSectorxxx
    Amúgy hogyhogy a Gold-ot vetted? Ultimate pack abban nem több cucc van????
    És alig drágább párszáz ft-al ahogy látom...

3800-at ír a GOLD-ra és 4300 körülit az Ultimate-ra....

valamiért 3300 a alap verzió és 3000 a DELUXE. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 09:02:39
  • darkSectorxxx
    :)
  • grebber
    Durván nézhetnek majd a MS-nál hogy hirtelen mennyi game fogy az argentin ,török és egyéb olcsó régióban
  • darkSectorxxx
    Oks csak azt hittem ide a 10 euro-t ugy fizethetem, hogy NFC-hez érintem a bankkártyámat. :D
    Ja nem nem a telefonnal akarok fizetni, hanem a bankkártyával a telefonon. :D
    Ja értem a 10 euro-t levonja a játékot mikor veszem az nem megy a levesbe akkor. :)

Most az email-el szenvedek mert nem engedi megerősíteni pc-ről.
  • Harlekin
    Nem! ott az egyenlegeden a 10 euró kész tudsz 10 euróig vásárolni xbox storeban!
    ami amúgy csak 9.xx euró már hiszen azért a kényelemnek meg a jóságnak van ára is :-D
  • Harlekin
    de ez most hogy jön ehhez a dologhoz, hogy te a tecsoba nem tudsz fizetni!? :-D
    Amúgy igen engedélyezni kell! eleve NFC-t be kell kapcsolni!
    esetleg simple és ott is !
  • grebber
    Xbox Store Checker Beírod a game nevét ami érdekel és kiadja ahol a legolcsóbb...legtöbbször argentin elől van és láthatód mennyibe kerülne.
    Ubisoft akciók vannak most Far Cry-ok, AC-ek, Wildlands stb.
  • darkSectorxxx
    Srácok telefonomon érintős a bankkártyám, hiába érintem oda nem engedi fizetni, ezt a telefonba külön engedélyezni kell?

Na elvileg tettem fel 10 euro-t most kell várnom egy sms-re?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 08:13:23
  • darkSectorxxx
    Uh köszi, próbálgatom, a jogsim végre jó valamire... bár nehezen akarja elfogadni, piros, azt irja nem tiszta, érdekes mert fény is van meg pont a keretben van... eljátszom vele asszem... :D

Mellesleg van más akció is ami megérné?
  • grebber
    Revoluthoz saját neved kell és a valós címed ...mivel kérnek a személyidről fotót...
    Ha megvan a kártya (virtuális) akkor feltöltesz rá pénzt a lentebb leírt módon. Ha ez megvan akkor a xbox appba átállítod a régiót argentinra és megveszed a játékot ami kell. És amikor belépsz az xboxodba ott lesz a game a magyar fiókodon.
  • darkSectorxxx
    Na pill megprobálkozom.
    És adatokban a rendes adatokat kell megadni a magyar nevemet meg lakcim stb vagy kamu argentin?

Azt monnyátok megvehetem a rendes profilomra is?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 07:59:07
  • Harlekin
    nulla leírás kell hozzá és egy fb hírt olvastam hogy !!!

MŰKÖDIK A REVOLUTE KÁRTYÁS VÁSÁRLÁS! ENNYI SE TÖBB!!!

Beírtam keresőbe hogy REVOLUTE! és a többit már leírtam! a hír olvasása után 15 percel már szedtem a játékot! tehát nullla leírás kell hozzá. Bőségesen elég annyi amit grebber meg én leírtam!!! Hidd el!
  • darkSectorxxx
    hűt nem vágom ezeket a régiós netes kártyás izékat, egyszer akartam megvenni az RDR 2-őt dollárért de nem tudtam. :D
  • Harlekin
    Miért miért , mert megint csak pörög a témán ahelyett hogy átgondolná utána nézne és már kész is lenne! Csak a szokásos darky....
  • darkSectorxxx
    Van valami leírás hozzá mert ehhez most analfabétának érzem magam... :)
  • darkSectorxxx
    Huh nagyon szépen köszönöm. :) előre is....

+ Grebber hát mert ha összevissza vásárolsz akkor az nem régiózásras játék?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 07:52:28
  • Harlekin
    Sőt esetleg rá szánhatsz 5 percet, jó neked lehet 10 is lesz! Hogy utána nézz és megcsináld és nem kell majd mást nyaggatni legközelebb is! Mondom ez egy sima egyszerű dolog úgy is mindenhez is értesz így szerintem simán veszed ezt az akadályt! :-D
  • grebber
    Minek akarsz te argentin profilt? Nem kell új profil ezért.
  • Harlekin
    Nyugodj le.... Mondtam délután, ha van időm kipróbálom a giftként vásárlást! (nem 100% mert ha szép idő van megyek drónozni!)
    Amúgy meg amennyit már itt most pörögtél ezen a dolgon. Sokkal kevesebb odatevéssel kész is lennél a kártyával meg a vásárlással! :-D
  • darkSectorxxx
    Ezt pl én sem értem....

Amúgy ezt sem értem, ha nem Argentín profillal fizeted ki akkor nem tudsz játszani a játékkal majd?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.04. 07:48:47
  • Harlekin
    most erre azt tudom mondani hogy inkább értetlen.... Ez egy sima egyszerű regisztráció!!! Minek fizikai kártya mit kezd vele elhagyja max! Sokkal sokkal egyszerűbb kezelhetőbb a virtuális és pontosan ugyan úgy tudod külföldön is használni apppal ha teszem azt valóban fizetni akarsz.
  • darkSectorxxx
    Igen úgy, de nem kell gift, akkor tudok adni egy profilt, ha valaki megtenné nekem szívességképpen.
  • darkSectorxxx
    +Grebber +Harlekin

Ha csinálok egy Argentin Profilt, valaki meg tudná nekem venni, és küldök 4000ft-ot paypal-ra vagy szálmára ha megkérlek valamelyikőtöket? vagy nem tudjátok megvenni és utána kitörölni a kártya adataitokat?
  • Harlekin
    ő a giftet a profilra megvásárlást gondolja nem a feltöltő kártyát!
    délután kipróbálom a giftként vásárlást is!