176586
banner
  • darkSectorxxx #176184
    Hát ezt nem tudom, a microsoftnál régen több dolgot lehetett aztán folyamat zártak el funkciókat, valszeg a régiók közti vásárlások miatt.
  • robicarlos6
    #176183
    Ezt nem értem hogy miért, már ezen kívül minden magyar
  • darkSectorxxx #176182
    Lehet a régió miatt nem engedi átvariálni.
  • robicarlos6
    #176181
    Xboxon beléptem a fiókom adataihoz és ott van a mastercardomnál a török adat. De hiába távolitom el a kártyát és adom hozzá a magyar cimemmel nem csinál semmit.. Egész jó ez a dolog. Így max akkor lesz Conanom ha valaha adják majd live mellé
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.20. 15:13:36
  • robicarlos6
    #176180
  • robicarlos6
    #176179
    Nem hiszem el ezt a szart. Conant nem tudom megvenni azóta se. Ahol bejönne a vásárlási ablak ott köcsög török pénznemben akar levonni. Holott a török dolgokat elvileg rég kigyomláltam.

    Hol és hány helyen lehet régiót állítgatni meg címeket megadni? Mert amiről tudok ott minden magyar már rég de mégis a marketplace törökül karattyól és török pénznemben akar vonogatni ami miatt semmit nem tudok megvenni ott.
  • robicarlos6
    #176178
    Konzolokra is megérkezett az Xbox Cloud Gaming

    Végre. Majd átnézem a listát mi van benne így nem kell hozzá "hely". Moslék kevés az 1TB.. Az új forzát tenném fel de nincs hely , letörölni meg nem akarok semmit.
  • rastaman
    #176177
    jah, nekem lemezen van még meg. nem digitálban :D
  • robicarlos6
    #176176
    Na megint gányoltak valamit, ami eddig elérhető volt most mindre An error occurred while processing your request.-et dob.. Gáz. Sose lesz így meg a Conan :(
    MS mondjon le
  • robicarlos6
    #176175
    Egyelőre ez nem lehetséges árat azóta se kapott.
    Ez a két fajta store kiidegel engem. A faszé nem tudják egy kalap alá venni? Összevisszaság az egész
    Amilyen jó munkát végeztek a game pass meg a bc fps boostal a store meg egy okádék tákolmány..

    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.16. 21:57:54
  • rastaman
    #176174
    hűha!
    ez remek, mert úgyis végig akartam játszani a fear single playereket, ha már az összes multis acsi megvan :D
  • robicarlos6
    #176173
    Coming Soon to Xbox Game Pass: Evil Genius 2, Exo One, Undungeon, and More Dátumok a linkben

  • davidka003
    #176172
    85-90-ért vannak használt series S-ek hardverapron.
    Most ismerősi körben ez a sláger és meg is értem. Gamepassal bőven elvan a gyerek.
    Gyakorlatilag egy használt ps4 pro árán kap az ember egy még garis konzolt amin FullHD-ban megy minden és minden menni fog rajta még jó pár évig.
  • robicarlos6
    #176171
    Na Conan ahogy felkerült egyből bele is tették akcióba 900ft-ot megér...100% 2 hónapon belül belekúrják goldba amilyen nyomorék vagyok.. Bár lehet valami gigszer van megvenni pc-n nem tudom csak pörög a jel.. xbox-on belépve a storebe meg teljes áras..

    Elég lassan pörög amúgy a kerék mert még mindig van sok cím amit csak feltettek de semmi ár nincs ott..

    Egyébként le van halva az egész store..semmit nem enged
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.16. 08:51:17
  • robicarlos6
    #176170
    US store-ba BC cimeknél már bekerült pár de magyar store-be egyiket se hozza be szóval már csinálgatják. (9.99-14.99-19.99$-ért kerülnek fel.)

    UH az igen már magyar storeban is van pár 20$-ból szépen 13k lett
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.15. 20:19:57
  • robicarlos6
    #176169
    Elvileg azt írják today. Azaz ma már felkerülnek a store-ba.. Egyelőre 4-5 engem érdeklő címet néztem még sehol semmi
    Az árakra nagyon kiváncsi leszek...bár igazából nem igen izgat a lényeg végre lesz friss live gold alapanyag

    Ja és fellőtték a Halo Infinite Multit is már akit érdekel...(részemről multit soha semmiből)

    Képként hogy ne kelljen linket nyitogatni


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.15. 19:57:16
  • Botond #176168
    Lego gyűrűk ura is megjelenik hirtelen a halálból visszatérve, egyből fps boosttal. Egyik legjobb lego cím! Múlt hónapban pörgettük le a fiammal az x360on, azt hittük vége van szegénynek, erre paff!
  • lwb
    #176167
    Az FPS Boost nekem a nap híre. Fallout 3, F:NV, Oblivion, Dragon Age 1-2 mind-mind fps boost-ot kaptak. Ez nagyon jó hír.
  • robicarlos6
    #176166
    MS szülinapi buli....

    Microsoft adds FPS Boost to 37 more games on Xbox Series X / S

    Microsoft’s Xbox backward compatibility program returns with 76 new games Isten ott a FEAR is bazzeg végre!! És egyből fps boostal
  • robicarlos6
    #176165
    Halo Infinite - újra mozgásban a kampány
  • robicarlos6
    #176164
    Közbe átszenvedtem mindjárt vége

    Elképesztő számokkal nyitott a Forza Horizon 5, Phil Spencer el is büszkélkedett velük
  • robicarlos6
    #176163
    Dark Voiddal szenvedek...de nagyon.

    Amikor a game azt mutatja hogy a L jobbra balra mozog akkor azt nem jobbra balra kéne mozgatni a cél elérése érdekében? Mert a lépgetőkből a kiugró lényt csak ezzel lehet legyűrni. De én mozgatom ,még köröztem is vele de semmi mindig kinyírnak..és a mentési rendszer ótvar nagyon 5 órás játék kb azt 3 órája ezen a részen szenvedek :(
  • Botond #176162
    Ahogy QuippeR írja, sorban:
    -elérthető idehaza Game Pass Ultimate (röviden GPU)
    -jól érted, benne van a cloud géming
    -nem azt jelenti, series x minőség az többnyire 4k@60, ez ugye eleve kijelző limites is, szóval ha a gyengébb pc-dhez csak FHD monitor van, akkor a 4k alapból kiesik a series x-el is, de a cloud amúgy FHD tud többnyire, kivéve amikor lag van és olyankor leveszi a felbontást (ahogy QuippeR írja, bekockásodik, mint egy youtube videó), ez meg a neted minőségétől is függ.
    -nem, nem olyanok. A GPUnak része a gold, ami a ps plushoz hasonlóan működik, havonta belekerül 4 játék, azokra rá kell nyomni és akkor a könyvtáradba kerül, és akkor a felével ezentúl bármikor játszhatsz, a másik felével meg akkor amikor van aktív gold előfizetésed (ami lehet önálló gold előfizetés, vagy mint a GPU része). De ez a gold, ami egy extra szolgáltatás, ami a sok szolgáltatás közül az egyik, ami benne van a GPU-ban. A felhő szolgáltatás is egy ilyen extra szolgáltatás (külön neve xcloud), ami szintén része a GPU-nak.
    A game pass maga viszont olyasmi, mint a netflix, csak játékokkal. Van egy nagy könyvtár (2-300 játék), amikkel tudsz játszani, és ezek a játékok részben cserélődnek az idő előrehaladtával, bekerül vmi a kínálatba, kikerül vmi a kínálatból, kivéve az MS saját játékait, amik fixen benne vannak (ahogy a netflix is a saját tartalmat nem veszi le). Szóval ez a game pass, amiből az ultimate verzió azért ultimate, mert a pc-s game pass, az xboxos game pass, az pc-s ea play, az xboxos ea play, a gold és az xcloud is a csomag része.
    -igen, a halo infinite is benne lesz a felhő gémingben, kérdés, hogy egy fps mennyire lesz élvezhető a neteden felhőn keresztül játszva.

    Szumma-szummárum lehet jobban jársz, ha veszel egy használt series s-t 80k környékén halozni a gyenge pc mellé és úgy fizetsz elő GPU-ra.
  • QuippeR
    #176161
    Elérhető itthon a game pass ultimate, van benne cloud gaming és a Halo Infinite is benne lesz.

    Azt viszont semmiképpen nem mondanám, hogy Series X minőségben játszhatsz a felhőben, amivel én próbáltam, az egyáltalán nem egy akcióintenzív játék (kártyajáték), de annál is inkább olyan érzés volt, mintha egy youtube videót néznél, ami néha bekockásodik, meg-megakad. De ha valaki gyakrabban játszik a felhőn át, majd kijavít, amennyiben nincs igazam.
  • hvitya
    #176160
    Valaki aki jártas a témában tudna nekem ezekre válaszolni? Elég csak igen vagy nem. Próbáltam utánajárni, de nekem ez túl kusza az xbox oldalán.

    A game pass ultimate elérhető idehaza?
    Jól értem, hogy van benne cloud gaming?
    Ez a cloud gaming azt jelenti, hogy gyenge PC-vel Series X minőségben játszhatok ha előfizetek?
    A game pass-ban elérhető játékok most olyanok mint a playstation plus? Ingyenesek csak fizess elő vagy mindegyikért fizetni kell ugyanúgy de előfizetés miatt olcsóbbak a normál árnál?
    A Halo Infinate elérhető lesz cloud gamingben?

    A lényeg érdekelne az új Halo, de konzolt nem akarok venni miatta, PC-m meg nem elég erős, viszont ha game pass-ban elérhető és még a cloud gaming keretén belől series X minőségben játszhatnám akkor simán fizetnék érte előfizetést.
  • n000rbi
    #176159
    A legjobb feature az új update-ben (a 4K dashboardot nem számítva) a kikapcsolható led a kontrolleren. Végre!
  • robicarlos6
    #176158
    Ma 15:00 órától látható a Halo Infinite kampány játékmenet bemutató


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.10.25. 10:33:24
  • robicarlos6
    #176157
    Forza Horizon 5 is Stunning - Xbox Series X/S Hands-On - A DF Direct Special

  • TomStorm
    #176156
    Várható volt hogy MS beleteszi a kezét most hogy jön a Next Gen GF Now 120Hz-el,ultra low latency-vel és 4k upscaling-el.
    Nagyon helyes!Most már akkor erre is lehet használni
  • robicarlos6
    #176155
    Ez év híre eddig!

    "good news: Nvidia is unblocking Microsoft's Edge browser for GeForce Now. This means you'll soon be able to play Steam PC games on an Xbox through GeForce Now streaming. I'll let you all know once it's live"
  • robicarlos6
    #176154
    A CD Projekt bejelentette, hogy a Cyberpunk 2077 next-gen frissítése 2022 első negyedévére, a The Witcher 3 next-gen frissítése pedig 2022 második negyedévére csúszik
  • robicarlos6
    #176153
    Next Gen patchet kapott a Vampyr
  • robicarlos6
    #176152


    Outriders (PC) - Már ma bekerült
    Into the Pit (Cloud, Console, and PC) - Már ma elérhető
    Dragon Ball FighterZ (Cloud and Console) – October 21
    Echo Generation (Cloud, Console, and PC) – October 21
    Everspace 2 (Game Preview) (PC) – October 21
    Age of Empires IV (PC) – October 28
    Alan Wake’s American Nightmare (Console and PC) – October 28
    Backbone (Console) – October 28
    Bassmaster Fishing 2022 (Cloud, Console, and PC) – October 28
    Nongunz: Doppelganger Edition (Cloud, Console, and PC) – October 28
    The Forgotten City (Cloud, Console, and PC) – October 28
  • robicarlos6
    #176151
    Közeleg az Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.10.19. 11:10:59
  • robicarlos6
    #176150
    Mozgásban is láthatjuk a The Invincible-t

    "Az előzetes egy rossz hírt is hozott magával. A The Invincible nem tudja tartani a 2021-es megjelenést, helyette jövőre várhatjuk, de változatlanul PC-re, PlayStation 5-re és Xbox Series X/S-re"

  • robicarlos6
    #176149
  • rastaman
    #176148
    xbox 360-on volt már másnak is, hogy nem olvasta be a dvd-t?
    lemez nem karcos, valószínűleg csak túl poros lehet a meghajtó.
    mielőtt nekiállok szétszedni youtube videó alapján gondoltam megkérdezem más is járt-e hasonló cipőben?

    szervízben kb 6k-ból megvan a csere
    Utoljára szerkesztette: rastaman, 2021.10.13. 21:00:40
  • Voyager5
    #176147
    Valamit mókolhattak ezzel, mert 1-2 napja nekem sem jelzi a Box ha unlockolok valami achievementet, holott be van kapcsolva a notification centerben.
    A mobilos xbox app viszont azonnal jelez.


    Szerk: Ja, és ez igaz XSX-re is meg One X-re is.
    Utoljára szerkesztette: Voyager5, 2021.10.07. 14:00:06
  • robicarlos6
    #176146
    Series X-nél az hogy ha ad egy game acsit és és feljön-e alul középen a jelzés hogy megszereztem az game függő vagy totál random?? Mert acsizgatok és mostanában egy játákban se jelez semmit ,de mivel mellette megy a pc ott tudom nézni az xbox appba hogy ott megadta.

    Miért nem jelez konzolon? Így tök szar :(

    Véget ért az átállás, next-gen vason fut az xCloud
  • robicarlos6
    #176145
    HÁROM JÁTÉKOT IS BEJELENTETT A TOKYO GAME SHOW-N A 110 INDUSTRIES