176613
banner
  • Mr Manson
    #132471
    ok.. Dead Island megvéve ...Border2 csalogat még, de az meg kimondott COOP játék számomra...
  • Botond #132470
    Csak zárolta, nem terhelte be, pár nap és felszabadulnak.
  • Mr Manson
    #132469
    még egyszer levont 230 pénz ... viszont most hozzáadta. Valali tudja mi lesz a 2x 230 forintommal?
  • Mr Manson
    #132468
    bazz... nem fogdaj el a kártyám .. de 230 pénzt levon
  • Botond #132467
    Mai 990-es akció: borderlands1, fallout: nv, dead island, Batman:aa
    1990-es portal2, Batman:ac
    2990-es dishonored, borderlands2, red dead redemption
    Napi vicc akció: fable3 5k...
  • DarkSector
    #132466
    Nem az a baj, hanem hogy mindenhol olvasom hogy milyen jó lett, nem az a baj hogy ki mikor tólta végig hanem hogy csupa jókat hallok egész nap. :D
  • Macccy
    #132465
    Ööö ... Nemigazán, sajnos. Ez azt "bizonyítja", hogy túl sok homár és/vagy farsangi- vagy játékdivat kölök rendelt attól a vélhetően Hong Kong-i varrodától. Végülis 6,5 milliárd emberből 3030 vagy 30300 db csak lehet hétvégeken Rómeó vagy Júlia Auditóre ... nem feltétlenül olyan nemmel aminek született :)

    Na persze csak viccelek én is, a fő hogy jól mutat :D
  • Harlekin
    #132464
    Amúgy nem tudom mit idegeskedsz van olyan a barátlistámon aki már feb 26.-án végig nyomta...
  • Harlekin
    #132463
    holnap este kezdem
  • Totti5
    #132462
    Szerintem van. Gears of War. Uncharted pedig egy Natan Drake történetébe bújtatott TPS cover shúter.

    Nagyon jó játékok, kötelezően végigjátszandók!

    Uncsi 1 - 8/10
    Uncsi 2 - 11/10
    Uncsi 3 - 9/10

    Nagy kár hogy a sorozat inkább Gears of War akart lenni és nem Tomb Raider vagy Indiana Jones.

    Egy Tomb Riader Underworld köröket ver a kaland, platform, felfedezés, puzzle stílusban az Uncsira, mert az Uncsi a kaland elemeket csak a hatás kedvéért dobja be. Nincs annál idegesítőbb benne amikor horda mód jönnek a bantuk akiket le kell gyilkolni... a gyilok pedig sima Gears cover lövölde mechanika.

  • DarkSector
    #132461
    Cukkoljatok még...
  • Moby
    #132460
    Nemtom. De ha kivennéd magad writeonlyból, az lehet, hogy picit segítene : D
  • 0Diaz0
    #132459
    rajottem mi a hiba... tavaly kozvetlen jott a net a boxba.. most meg routeren keresztul...bar a fenetudja hogy ez mennyire lehet gond..
  • Moby
    #132458
    Ha router mögött vagy, azaz a box natolva van, akkor ott nem izgathatsz pppoet. Ha viszont azzal akarsz a szolgáltatóhoz csatizni, akkor ne natolj.
  • Moby
    #132457
    Ez irreleváns.
    Egyszert aztírod, hogy boxon izgatod a pppoe-t, aztán azt, hogy router mögött vagy. Ez sehogy nem jön nekem össze.
  • 0Diaz0
    #132456
    nem wifirol jon a net.. kabellal megy a boxba..
  • 0Diaz0
    #132455
    augba az elozo slimemnel jovolt....
  • Tinman #132454
    Bocsánat, péntek... írtad is, hogy routered van. Ehhh.

    Szóval annál nem igen lehet gond. PPPoE beállítva, megnézed fellép-e, DHCP legyen bekapcsolva és mennie kell! Ha ledobál, megszakad, akkor előbb fw frissítést érdemes megpróbálni, ha úgy sem ok, akkor vidd vissza garba.
  • Moby
    #132453
    De ha router mögött vagy,minek a ppoe?
  • Moby
    #132452
    Amúgy ja, ez is bennevan. Ha tudom, hogy nincs legalább 1 nyugodt órám, nem tudom magam gamerüzemmódba kapcsolni. Pedig csak a gombot kéne megnyomni, de nem megy :( Ahhoz nekem kell egy állapot :)
  • 0Diaz0
    #132451
    az a ciki hogy routerem van azzal probalkozok csak alig sikerulget... bar most hogy lenyultam a lapi adatait igy felengedett most ide.. es most boxrol is tudok netezni... remelem nem dob le...xd
  • Tinman #132450
    Rájöttem miért nem játszol...

    Itt baxod el az időd meddő, totál értelmetlen beszélgetésekre :-D
  • Tinman #132449
    Milyen IP-t?

    Az ADSL modem neked alapból nem ad IP címet.

    Ha PPPoE kapcsolatot felépítesz akkor kioszt a szolgáltatód egy dinamikus IP-t, ami általában minden újracsatlakozásnál más.

    Tipikus jelenség akármilyen eszköz és ADSL modem között, hogy az eszköz 1-2 percet is vár az ADSL modemtől egy IP-re, de az nyilván nem oszt ki neki semmit, amíg nincs net kapcsolat. Ezért szoktam manuálisan beírni valami kamu IP-t átjáró nélkül, a szokásos alhálózati maszkkal közvetlen ADSL modemes kapcsolat esetén.

    Amúgy pukiért és folyékony salakanyagért lehet routert venni és akkor nem kell kínlódnod ilyen baromságokkal.
  • 0Diaz0
    #132448
    Najó.. egy rakat sz.r megint.. még mindig. Azt nemtudom hogyha tényleg beirok mindent,akkor miért nem irja be magának a normális ip-t.. ugyanis ha nem töltöm ki azokat a részeket,akkor az alap ip-t használja,és alap átjárót azaz a 192.168.1.100at... DE MIÉRT?!..
  • Moby
    #132447
    Nem érveltem, kedvem sincs hozzá.
    Neked nincsenek ilyen gondjaid, nekem vannak, ergo te csinálod jól, viszont én nem akarom feltétlenül tudni hogyan, mert félek, az az én valóságomra nem képezhető le. Ennek miértjét viszont már nem vitatnám meg, mert az előbb leírt időelbaszások végén azért mégis kaptam valamit, itt most ilyen nem vár. És még csak nem is szórakoztat.
  • Tinman #132446
    Lehengerlő érvek, majd zárod azzal, hogy 3-an vagytok hülyék + 1 lúzer szerelő. Tényleg zárjuk :-D
  • Moby
    #132445
    Ipad: vpn-en hárman matekoltak, nem adta ki. Biztos lett volna megoldás de elment a kedvem az egésztől, mer eccerűeket kérdeztem, de félmegoldások lettek volna. Ezen kívül messze a legjobb ajánlat a piacon.
  • Moby
    #132444
    Tinman, én most azt látom, hogy fing nélkül osztod az eszet.
    Ne nekem. Kösziek. Majd szólok ha köll.
  • Waczkor
    #132443
    Kurva jó lett ez a Tomb Raider,alig lehet letenni
  • Tinman #132442
    Miért mert nem hagyom, hogy ÖTSZÖR hülyére vegyen a szerelő? :-D
    Vállalom, tényleg nem ebben a világban élek ÍGY!

    Szomszéd, rokon, ismerős? A leggecibb átvágós szemétmocsoktórgerek általában. Tapasztalat.

    Kisebb eséllyel szabnak át normális szervizben, ahol áfás számlát kapsz és végig nézheted, hogy mit vesznek ki és tesznek be...

    iPad corporate környezetben fos? Miért is? VPN, mail, cloud, faxságokatideirogatni is teljesen jól lehet vele. Mi stone még?
  • TaRka0107
    #132441
    Akkor készítsd alsót!
  • Moby
    #132440
    Tinman, te nem ebben a világban élsz. Ez már biztos :) Ez manapság a pozitív kimenetelü szerviztapasztalatok közé sorolható, mert egy lehetetlen faxságot pár nap alatt megcsináltak. És az elmúlt pár év alatt ez a nagyonsokadik szerviz, amelyik viszi a flottát. Én tudom, hogy a zinterneten mindenkinek a szomszédja/rokona/ismerőse nagyonjó, és ráolvasással szerel,csak valahogy mindig akkornem megy a medzsik, amikor én viszek oda autót, főleg ilyennel, hogy olajpermet van ott, ahol még olaj sincs.
    A kínaitablet valóban kihagyható lett volna, a többi már problémás. Kipróbáltam az ipadet is, hasonló árban. Csodálatos, bivalyerős, és corporate környezetben egy fos. Ezen kívül vehettem volna még nettó 200-ért x86 windózost. Levelezni, google drivera, faxságokatideirogatni viszont a gánydroid is megfelel.
  • TaRka0107
    #132439
    Na ja.
  • 0Diaz0
    #132438
    beszarok.. mostmár jó.. semmit nem csináltam,megpróbáltam mégegyszer,és lőn világosság... fuuuuuuuuuuuu
  • 0Diaz0
    #132437
    nameg.. néha ( mint most éppen ) elenged a profil letöltéséig, elis kezdi letölteni, de kb 10-15mp után hibával kib.sz a p.csába...
  • Harlekin
    #132436
    Gondolom az hogy felnőtt méretezésű az semmit nem jelent,gondolom az se hogy csak ez az 1 eladó ebből az 1 fajtából 3030 darabot postázott ki és abayen kb 100 eladónál megtalálhatóak ugyan ezek a termékek...
    De őszinte leszek nem nagyon hat meg más véleménye,sőt pont leszarom(ne vedd sértésnek),rajtam baszott jól áll és csak ez számít plusz az hogy az asszonynak tetszek benne...
  • 0Diaz0
    #132435
    Jólvan, még egyenlőre a netet kaibrálgatom befele.. de nemadja magát..

    Miért lehet az hogyha ugyanúgy van minden,mint régen és mégsem működik..
    Beirom Additional Settings-be a pppoe felh.nevet + jelszót, basic settingsnél sehogyse dobja be az ip-t pedig autómatára van állitva.. pedig szabadon routerről rávan tolva a kábel, nemakadályozza semmmi,router is érzékeli hogy a box rávan kötve...
  • Tinman #132434
    Használtam pár napig egy Bluepanther tabletet... nagyker 18k körül volt. Na az ENNYIÉRT egész kellemes csalódás volt, nem úgy a Samsung Galaxy Tab 7", ami gyönyörű képpel, jó anyagminőséggel, rendszeres fagyival, megmagyarázhatatlan lassulásokkal, lagolós youtube videókkal szédített.
  • Harlekin
    #132433
    ÁÁÁÁ most biztos nem jó Én melózok szombaton plusz elővettem hétfőn a motort ,mert hogy hát itt a tavasz.Azt a nagy szart jól meg göthösödtem mára.Asszony meg továbbképzésen van hétvégén.De nagyon tervezzük,hogy átmegyünk csak nem tudom mikor...
  • Harlekin
    #132432
    Valahogy így + vödör kávé.Amúgy most pont a tele a faszom az acsikkal időszak van.Crysis 3 2 szer szivatott be a bugos fos acsikkal így le is szarom.Most tegnap előtt azt csinálta,hogy a nano upgradeket ahogy összeszedtem és kinyitottam visszalakatolta,mert nem volt chekpoint és persze buktam a nano upokat.Tehát törölhetném a komplet játékállást szedhetném újra össze és csinálhatnám meg megint mindet.Úgy hogy csak a 100 seces lekövetés volt már csak hátra.Basszák meg...