176613
banner
  • TaRka0107
    #132511
    Nem unják még ezt az AC sorozatot csinálni? Évente jön ki új, semmit nem változik. Jól van jöhetnek a letolások az AC fanoktól.
  • orichalcos
    #132510
    Tudom köcsög vagyok, hogy saját hírt linkelek, de akkor is:

    AC4 Black Flag Trailer:

    katt
  • Harlekin
    #132509
    Mivan hol a pecsbe vagy?
  • ABTeam2008
    #132508
    Nem lesz az "eredeti" profilodon is Arany tagság, csak az újon, amelyiken aktiválod.
  • Novotsik
    #132507
    ja ha lejár felfüggesztik,azt hittem h akkor visszaraknak ezüst tagnak. Marad a hétfő. Vissza akartam csak majd holnap majd holnap és így ment. Ha új profilt csinálok és arra aktiválom a 12 hó goldot akkor a eredeti profilomon is lesz live,mmint azon is tudok majd játszani? Ez így nem kerek.
  • Renátó1985
    #132506
    Engem nem tiltottak ki. Kártyámról vonták majd kártyát váltottam és nem mondtam le régin nem volt pénz. Utána nem volt live, semmi tiltást nem kaptam. Pár hónapot nem is live-oztam, majd simán feltöltöttem 12 hónapos kóddal. Nem értem nála mi ez a tiltás.
  • Botond #132505
    Ha lejár nem vissza rakják normálra, hanem kitiltanak? :D
  • DarkSector
    #132504
    "Havonta megujúló live-om volt de nincs pénz a kártyán"

    Miért nem mondtad vissza? Akkor nem függesztik fel.
    Csinálsz egy új profilt, vagy ami logikusabb vársz hétfőig és felhívod őket.
  • Novotsik
    #132503
    Srácok,mit csináljak,még hétvégén akarok játszani(BF3)! Havonta megujúló live-om volt de nincs pénz a kártyán-Addig míg nem tudja leterhelni megint,fel lett a fiókom függesztve!- Közben vettem 12 havi goldot de nem érvényesíti. Hétvégén meg nincs ügyfélszolgálat,faszom ilyen nincs. HELP!
    Thx!
  • orichalcos
    #132502
    Igen tudom. Ingyen volt nekem, meg a Dishonored is. Utóbbi kicsit a Bioshock-ra emlékeztet, egész jónak tűnik. BOrdert meg egyedül nem akarom elkezdeni szerintem.

  • DarkSector
    #132501
    Itt aztán nyugodt szívvel lenézhet az ember a lába elé, mert még a talaj is ott van azon a szinten!

    Megintcsak kifényképeztem tv-ről(élőben mégjobban néz ki, persze ezt sokan már tudják).
  • DarkSector
    #132500
    :)
    Grat. Border 2 nagyon jó árban van!
  • DarkSector
    #132499
    Igen...na megjegyezzük majd, amúgy ez nem csak Halo fanoknak ajánlott játszani.

    Kár hogy más platformra nincs és nem tudják sokan végigtólni, mert szerintem ebben a részben megvan szinte minden ami egy mai fps-ben és nagyon szép.

    Mondhatnám a Crysis-okat de az nekem nem játék. Azokat kivéve nem sok van ami hasonló élményt nyújt szerintem.
    Igazából nekem a Reach tetszett meg ez a 4. rész.

    Sokszor azon elgondolkoztam hogy ez még mindig ez a generáció, mert oké láttam már Halo-t, de itt a textúrák pl közelről is élesek nem csak messzebbről (ahoz képest hogy mekkora területek vannak.).
    nemtudom mivel trükköztek.
  • DarkSector
    #132498
    Uh most meg az űrben...mikor a repcsis rész van az kemény.
    Ígycsinál Chief:

    - Plan B....:D
    Ezt is jobbára filmekben hallani. :D
  • orichalcos
    #132497
    Ajándék Halo 4 tulajoknak. 25k xp.
  • orichalcos
    #132496
    Hja nagyon állat volt. :D Na ismerősnek hála bezsákoltam egy Dishonored-et, meg egy Borderlands 2-t.
  • Renjike
    #132495
    elephant a neve :DDD
  • davidka003
    #132494
    Grafikailag eléggé rendben volt ez a napsütötte pálya. :)
  • DarkSector
    #132493
    Akkor a vinyó baszakszik lehet nem tudott a gép lodingolni.

    Az a nagy UNSC tank az kurvajó a játékban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tv-ről lett fotozva.
  • DarkSector
    #132492
    Vannak gagyibb pendrive-ok amiket nem kezel normálisan néha elvesznek az adatok, noname pendrive-okat pl.

    Kingston-t kedveli pl.
  • DarkSector
    #132491
    Én vennék inkább használtan egy vinyót.
  • DarkSector
    #132490
    Nekem valszeg a mobilrack buzgerált, ha tudnám nem tartana semeddig néha kilépnem meg vissza, de én sem értem miért nincsen sima SAVE.
  • davidka003
    #132489
    Van olyan pendrive amit nem ismer fel sehogy sem.
    Nekem sem ismeri fel a Transcend Jetflash pendrive-omat 32GB-ost.
  • Totti5
    #132488
    Nem, ahogy a többi Halo sem.
  • Ricsi234
    #132487
    Hali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DD
    ömmmmm egy kérdésem lenne..-.-
    Van egy Kingston DataTraveler 16GB-os Pendrivem,és azt ha bedugom az xboxom hátuljába akkor azt hol érzékeli?mert én az xboxon nem látom hogy érzékelné..
  • davidka003
    #132486
    De ez akkor egy fos szánalom, hogy ez a kurva játék meg az összes többi Halo rész nem menti el checkpointoknál. Egyszer lefagy aztán baszhatod.
    Gyakorlatilag 15 percenként lehetne nyomatni a save and quit-ot ha nem akarsz szopni.
    Érdekes más játék tényleg el is menti mindig és vissza is tudja tölteni fagyás után.
  • Seth
    #132485
    "Cortana"
  • DarkSector
    #132484
    Nálad is fagyott a Halo 4?
    Mert igaz egy örek 80-as vinyóról játszom de egy töltésnél leállt a kép, mikor Corina-t visszaszerzem, és mennék visszafelé.
    Mindegy most újrainditottam a külső rekket meg a gépet is, csakhogy az egész napi mentésem elment!!
    Megint a barlangból kellett indulnom...:D

    Ja amúgy valóban odatették magukat.
    Jó a játék.

    Az "űrhajós" rész részemről kegyetlenjó, legalábbis a dizájn, ezt esküszöm itt dögöljek meg a Deux Ex-ben 1x már látthattuk, nem biztos hogy onnan lopták, de egyből az ugrott be.
    Gondolom kell a végén harcolnom azzal a buznyákkal aki bosszút akar rajtunk állni vagy mi....
  • DummyBoy
    #132483
    Nekem megvan a Dead Island, néha beszaggat ugyan, de nem veszélyes (Leginkább akkor amikor valami nagy parti van ...), vsync problémákat nem tapasztaltam.

    Engem egyáltalán nem érdekelt a zombitéma, anno azért vettem csak meg, hogy tudjam mire használni a boxot, és barátaim akkor pont ezzel játszottak ...

    Rá kellett jönnöm, hogy vascsővel rommá verni a bikinis zombilányokat igenis közösségépítő hatású, és ráadásul fun is xD
  • Totti5
    #132482
    PS3 a 22 fpses fosport. 360on igen stabil 30 fps. Sokat nem játszottam vele, mert a zombiag téma nem igazán érdekel, de nem volt vele gond.
  • Mr Manson
    #132481
    Dead Island
    Borderland 2

    MEGVÉVE :D
  • DummyBoy
    #132480
    Barátaim megint a falnak fognak menni ... Mondjuk BL2 50 font volt náluk, szóval a 25 se olyan rossz, de a 9 jobb :)
  • arty
    #132479
    dead island x360 portja milyen egyébként? szaggatós, vsynelős szemét vagy jó, egyenesen tökéletes?
  • DarkSector
    #132478
    Március 8-10-ig ingyen GOLD hétvége!!!!
  • DarkSector
    #132477
    Dead Island, szerintem még PC-n sem volt ilyen olcsó még, talán 4.5 euro volt a legolcsóbb.
  • DarkSector
    #132476
    Nem számolták el, az dollár meg font!!!

    Ez a lényeg magyar live-ba hogy nálunk sok játék olcsóbb a magyar árakhoz képest, vagyis itt érdemes mindent megvenni! :)

    Code Veronica X is tudtommal máshol 5 dollár, csak nekünk volt 495ft! :)
  • Botond #132475
    Ah, nem így kell linkelni, szóval Badbitie a profilnév.
  • Botond #132474
    Ezt berakjátok nekem is fejlécnek? :)
  • Mr Manson
    #132473
    Dead Island se rossz 990-ért
  • TDC Geronimo
    #132472
    Borderlands 2 meg dishonored 2990??? Valamit nagyon elszámoltak mert US marketplacen ezek leárazás után is 30 dollár, az meg ugye nem 2990 Ft :d

    UK marketplacen is 25 font... Vigyétek mert ezek bitang jó árak