176613
banner
  • davidka003
    #132551
    fallout 3 4.99

    max payne 3 $14.99

    Orange Box $9.99

    Left 4 Dead 2 $9.99

    MGS 2 & 3 HD $9.99

    MGS Peacewalker $9.99

    Civilization Revolution $9.99

    Batman Arkham Asylum $9.99
  • Totti5
    #132550
    1080p, maxi textúra s ami a legfontosabb, hogy az egyes objektumokat ne 50 méterrel előttem tegye láthatóvá ( mert ez nyilván erőforrás megtakarítás, spórolás ) + fix 30 fps.

    Ennyi. A játék meg nagyon szép, persze nextgen AC majd csak ez után lesz.
  • Totti5
    #132549
    Xboxot, 0day, azaz sorba állás éjfélkor. Ez nem kérdés.
  • Muttley
    #132548
    gyerekbetegségekkel, ráadásul nyitóáron akarsz nextgen gépet ezért a játékért?

    biztos?
    nem mintha le akarnálak beszélni róla, de ugye tudod, h annyi lesz a különbség, h azt közelről is pixelmentesnek fogod látni?
  • Totti5
    #132547
    Ingamma képek:

    KILÓRA!






  • arty
    #132546
    "opcionális nehézséget!"

    +1, de játék közben állíthatót! :)
  • arty
    #132545
    na, a sok leárazásdzsánki :D

    (mivanmá MS!!!! ébresztő!!! )
  • Totti5
    #132544
    Nyugodtan. Igényes oldalról bármennyi jöhet:)

    A CGI üt vág. Kalózos témát imádom, igaz sok közöm nincs hozzá mert Jack Sparrow kalandjait nézem csak, de ideje volt egy jó kis játéknak.

    AC3 hajókázás meg nagyon jó alap ahhoz hogy egy komplett játékot erre lehessen építeni.

    Ráadásul nextgen láncs? cím, így ezt már azon fogom játszani, még ha? várni is kell rá hónapokat.

    Köv xbox első játékai közt egy kalózos AC. Kell ennél több? ja igen NEHÉZSÉGET bele! Fokozatokat.. had nyomjam hardon.. had dögöljek meg a harcban ha félrenyomok, vagy rosszul időzítek:( opcionális nehézséget! Nem nagy dolog...
  • Botond #132543
    Igen, ez még a szombati akcióban volt.
  • Tinman #132542
  • davidka003
    #132541
    Batman Arkham Asylum
    990 Ft-ért ez is korrekt. Csak nem tudom eldönteni, hogy végigvinném-e mégegyszer. PC-n már letoltam noname gamepaddal 2 éve.
  • Botond #132540
    Azóta is semmi. :)
  • davidka003
    #132539
    Szerintem még alszanak a srácok, vasárnap van. :D
  • Tinman #132538
    Sales-el mi a helyzet?
  • grebber
    #132537
    Engem nem zavar kit vagy mit írányitok,ha az adott játéknak van hagulata akkor én nyomom akár egy fekete vonallal is.
  • Renátó1985
    #132536
    Ha teljesen rosszul vagy tőle, akkor szvsz. meg is válaszoltad a kérdést.
  • Harlekin
    #132535
    Erre most nagyon nem tudok mit mondani...Ne nézd a mellét meg a seggét.Pedig azért kicsit erre is ki van hegyezve a game,hogy de nézd
    Nagyon azt se értem mitől vagy rosszul hisz 1 gamába poligonokból felépült kitalált a valóságtól elrugaszkodott KARAKTERT irányítasz...
    Próbáld ki a demot(ha van)és akkor lesz rálátásod.
  • Botond #132534
    Tegnap ilyenkor már volt, de most még semmi. Xboxon kb délre vált, de marketen már új áraknak kellene lennie.
  • The Protector
    #132533
    Olyan embernek is érdemes megvenni a játékot aki mondjuk teljesen rosszul van attól ha női karakterrel kell lennie?
  • DarkSector
    #132532
    hány órától lesz Sale váltás?
  • DarkSector
    #132531
    cgi
  • Muttley
    #132530
    nekem pl. full-elegem van az összes AC-ből
    de a legutóbbi részben lévő hajózós részt nagyon eltalálták
    emiatt ezúttal EZT a black flag részt nagyon várom :)

    vki homályosítson fel, h EZ a video most élőszereplős v. ennyire profiul megcsinálták game-et?
  • arty
    #132529
    köszi!
  • Harlekin
    #132528
    De holnap minden képen legyél,mert beszélnünk kellll.
    Májusra legalább 1 hétvégét tegyél szabaddá,már most(xbox mentes) majd össze hozzuk hogy melyiket,hogy mi az ami jó mindenkinek.(Elöljáróba csak ennyi Szlovénia Soca folyó gyors olvadást jósolnak,és van 1 fasza zip line pálya)
  • Harlekin
    #132527
    Te bazzze ez a Tomb Raider ez valami eszement jó...Tényleg besza behu.Dokival eddig multiztunk szarra röhögtük magunkat.Csapdákat lehet benne állítani! szerinted???Adja az acsikat a privatba is.Survive modba meccsenként lehet ugrani 6-7 szintet.olyan 35 40 ezer xp-t lehet összehozni. Baszott ötletes perkek vannak jók a pályák szal nagy móka a multy.A single meg eszement jóóóóó rég volt olyan game ahol nem nyomtam el az átvezető videókat na itt viszont tutira nem...

    na csak leszedtem border 2 kieget
  • heady
    #132526
    Volt 1-2 jobb pillanata, de teny, hogy a Woodkid zenesnel jobbat meg szerintem nem csinaltak. Most hirtelen nem tudom, az melyik reszhez volt.
    Meg a Castlevania: LoS 2 trailere tetszett meg nagyon, az elso.
  • orichalcos
    #132525
    Én biztos nem, egy AC résszel sem játszottam :)

    heady:

    De bizony. :)
  • Seth
    #132524
    Úgy látszik másnaposak voltak,mert nem ütött igazán :)
  • heady
    #132523
    Csak nem a Digic kovette el ezt a zsenialis trailert megint?
  • DarkSector
    #132522
    Most kezdjem azzal hogy ezt láttam már évekkel ezelőtt? :D
    Mi lesz ebben új?
    Amiért érdemes megint megvenni?

    Vagy csak CGI alapján rendelnétek elő? :)
  • grebber
    #132521
    A legjobb részt miért nem vágtad be? (Víz alatt úszás)
  • Renátó1985
    #132520
    Hiányzom? :), Majd jövök most nem volt kedvem játszani. Annyira rákaptam a japán animékre, nem bírom abba hagyni, holnap már leszek.
  • orichalcos
    #132519






  • Myselor
    #132518
    már meglett.amúgy szerintem jónak tűnik ez az új AC.jobb az előzőnél.nagyon jó ez a kalózos cucc,én mindig is szerettem volna egy jó kalozos játékot,nagyon hangulatos a trailer,tetszik:)
  • TaRka0107
    #132517
    Fifával utoljára a 07-el játszottam. Most csak funolunk haverokkal a 13-al. GTA-zni ritkán szoktam, de nem lehet összehasonlítani egy AC-vel.
    Bár lehet hogy alapból nem tetszenek nekem ezek a történelmi játékok!
  • orichalcos
    #132516
    Feltettem két plusz linket, ha youtube-ot törlik esetleg.
  • Myselor
    #132515
    már le is szedték.kellene máshova én még pl nem láttam.máshol megnézhető?
  • Mr Manson
    #132514
    Mekkora ez a Borderlands 2 ... az egy se volt kutya, de ezt nagyon összerakták!
  • grebber
    #132513
    Ezt nem kellet volna ,mert jönnek a fifa fanok hogy vak vagy hogy nem veszed észre az évről évre megújuló fantasztikus fifa változtatásokat!
  • Botond #132512
    GTA meg FIFA látszik a legutóbb játszott játékaid között, szóval nem túl meggyőző az évente új semmi érvelésed. :D

    A trailer meg üt, kösz a linket oriic!