176613
banner
  • arty
    #132711
    plusz a porsche pakk, aminek benne kellene lennie

    ez egy nagy büdös semmi :(
  • Totti5
    #132710
    Az előtte levő összes autó benne volt. Ez erősen 100 fölötti szám + exluzív 3 Stig autó. ( ok 1 dlc még kijött utána / közben a community choice car pack... nagy ügy )

    Itt meg 21 autó van a 100 fölötti számból.

    Van némi kontraszt.

  • ktomi22
    #132709
    fm3 .. khm...khm.. ott is volt ultimate utan ujabb carpack amit az "fölé" adtak ki..

    ..bár meg kell hagyni fm4 hez kepes meg akk is jobb..
  • Totti5
    #132708
  • Moby
    #132707
    Olyannyira nem, hogy minden posztomra azonnal jön valami, amiben egy nemlétező tömeg ("senkit","mindenkit", "mi", stb) van szembeállítva a véleményemmel :DD
    Vegyük a mostani esetet. Pontosan ki szólított meg kit? Most akkor kit is nem érdekel a mi? LOL
  • Macccy
    #132706
    "megáll minden szörnyet" ???

    Mit??? Én ilyet nem írtam. A karakter a Chris - vagy a csaj, attól függően kivel vagyok - áll meg valahányszor táraz, vagy csak lő a fegyverrel. Megáll, alaposan betámaszt, beköti a cipőfűzőjét, elnyammog egy műzliszeletet, ránéz az órájára és csak utána lő ÉS CSAK UTÁNA mehetek tovább, mintha nem is tudom, 1997 -ben lennénk egy játékteremben ...
    Nagyon retrószar ... De amint mondtam, a jó hangulat, jó történet és a fassza grafika (mínusz a borzasztó screen-tear) valamelyest kárpótol ezért a nyomi irányításért.
  • DarkSector
    #132705
    Én nem, játéktól nem szoktam gatyába élvezni, meg hogy más mit gondol egy játékról az sem izgat...:)
    Csak mondom hogy mert te nem szereted a stílust még nem szar. :D
  • DarkSector
    #132704
    Az irányítást el kell fogadni ez az első rész óta így megy.
    Valamint nem értem hogy töltesz és megáll minden szörnyet mire írod? :D
    Amikor lepauzálod a játékot vagy mi?
  • Moby
    #132703
    A gatyádba élveznél a gyönyörtől, ha valami jót írnék arról a szartornádóról :DDD
  • arty
    #132702
    Forza 4 GOTY

    szánalom kiadás, köze nincs a korábbi FM3 Ultimate-hez :(((

    (alap cucc + valami 21 egyéb autó)
  • arty
    #132701
    zseniális :D
  • BlackWolf
    #132700
    böszmeségek tömkelege :D
  • Macccy
    #132699
    Ja viszont a négerverés és úgy általában a hangulat az fasza ebben a részben (is)! Erősebben is érzem benne a régi Resident Evil 1-2 hangulatát, főleg a Licker -es kutatóbázison.
  • Macccy
    #132698
    :)
    Az a RESIDENT EVIL 5 az látványban ölég fasza 2009'-es létére, na de ez az irányítás ... "stop and pop" ... Egy herélt majom többet tud ennél, hogy lépek kettőt, tárazok és addig áll egyhelyben a szuperhős kommandós és a bennszülött J-Lo

    Már mindjárt végzünk a sztorival, de ne tudd meg hányszor anyáztam a fasszopót aki kitalálta CapCom -nál ezt, hogy meg kell állni ahhoz, hogy lőjek, tárat cseréljek, vagy lefújjam magam zöld dezodorral! Ebben sokkal jobb a RE6 és akkor még a közelharcba nem is akartam belekötni.
  • DarkSector
    #132697
    Szerintem mindenki azért izgul hogy téged nem köt le a tangás japó játék...:D
  • Moby
    #132696
    Nemhogy a többi mgs, de má jóformán semmi, ami arról a kontinensről jön, és játék. 1-2 kivétellel :)
  • destic
    #132695
    Tudtok segíteni abban, hogy hol tudok vásárolni eredeti Microsoft Advanced SCART (RGB) kábelt? Külföldről rendelni nem akarok.
  • teddymac
    #132694
    OFF lumia 710 tolom egy baja van a képernyöt lezárod kikapcsol a wifi is (viber hasznalhatatlan)
    egyébként szeretem :)
    ON
  • Totti5
    #132693
    Az infók után csupán ezt érzem



    Mikorjönmár? akarom nextgenen!
  • TDC Geronimo
    #132692
    Amúgy nem értem miért csinálja ennyi stúdió. Ezekből sose sül ki semmi jó...
  • Totti5
    #132691
    - A fejlesztést nyolc különböző stúdió végzi, élükön a Ubisoft Montreallal. A többiek: Singapore, Sofia, Annecy, Kiev, Quebec, Bucharest, és Montpellier. A játék 2011 óta készül.
    - 50 helyszín vár minket, köztük városok, dzsungelek, romok, barlangok, stb., ahol rengeteg kaland vár minket.
    - A terület nagyobb lesz, mint eddig bármelyik részben, s nem lesznek töltőképernyőn, egy felületen kap helyet az egész világ.
    - Ugyan az egész világ nyitott lesz a kezdetektől fogva, ám ahogy egyre beljebb hatolunk a területeken, egyre erősebb ellenfelek várnak, így fejlődnünk kell, hogy a „kemény” helyekre is bejussunk.
    - Hajókat rabolhatunk ki, bálnákra vadászhatunk (a szárazföldi vadászat viszont eltűnik), búvárkodhatunk.
    60/40 % lesz a föld/víz küldetések aránya.
    - Horizon Systemnek nevezett rendszer is bekerül a játékba, ami azt biztosítja, hogy ha a tengert pásztázzuk, mindig találjunk néhány érdekesnek ígérkező pontot. (szigetet, kereskedő hajót, bálnát, stb.)
    - Egy még nem teljesen tisztázott rendszer alapján, minden játékos valamilyen szinten egyedi világot kap a játékban.
    - Mint minden korábbi részben, most is találkozunk majd az adott korszak ismert személyiségeinek játékbeli másával, így például Edward "Feketeszakál" Teach-csel, - Benjamin Hornigolddal, Calico Jackkel és Anne Bonny-val is.
    - 3 fő helyszín lesz: Havana, Kingston és Nassau.
    - Edward a rövid jellemzés szerint szemtelen, öntelt, arrogáns, de mégis karizmatikus szereplő lesz, aki nem hajlandó behódolni a Királyi Haditengerészet törvényeinek.
    - Jelenlegi tudásunk szerint a harcban két kard, négy pisztoly, a rejtett pengék, egy fúvócső többféle mérgekkel, s a tereptárgyakból rögtönzött fegyverekkel küzdhetünk. (na meg amit elszedünk az ellenségtől)
    - Edward hajója a Jackdawn. Ezt természeten fejleszthetjük számtalan módon, a felvett embereket is mi pátyolgatjuk, s bármikor szabadon mozoghatunk az árbockosárban.
    - Ez inkább saját feltételezés, de az infók alapján a hajóra is a tanítványok módszerével vehetünk fel matrózokat.
    - Különböző „kasztú” hajók lesznek az ellenfeleink.
    - Az időjárás és a fizika meghatározó szerepet játszik majd a tengeri csatákban.
    - Nem muszáj aprófává ágyúzni az ellenfeleket, akár fellopakodhatunk a hajóra, s elvághatjuk az ellenséges kapitány torkát.
    - A jelenkori főhős maga a játékos lesz, mint Abstergo kutató, bár, hogy mit kutatunk, az egyenlőre homályos.
    - Számtalan ismerős multiplayer mód tér majd vissza
  • Landor
    #132690
    Ha teheted, akkor inkább 620:)
  • orichalcos
    #132689
    Akkor a többi MGS sem a te játékod. :)

    Seth:

    Egyetértünk, ne azzal kezdje. :D
  • arty
    #132688
    nekem még az fura, h Forza leárazás miért nem volt :(
  • szega96
    #132687
    OFF
    Van itt valakinek Nokia Lumia 800-as telefonja?
    Véleményt tudna írni légyszi?
    ON
  • Moby
    #132686
    Én ebből a szép listából az mgs4-et toltam le ps3-on, de az nekem elég több életre az mgs-ekből.
    Vagyis javítanám magam: az több életre elég volt az infantilis japán faszságokból.
  • Seth
    #132685
    Peace Walker-ben ugyan van,de szerintem az ne legyen akkora szempont egy MGS játéknál :) Persze Te tudod
  • teddymac
    #132684
    értem , coop van benne ??
  • Seth
    #132683
    Jó hát nyilván így a jó, de semmiképp ne a PW-vel kezdje :)
    MG1-2 meg nem tudom mennyire emészthető manapság. Én tettem vele próbát, de aztán inkább csak elolvastam a sztoriját :)
  • orichalcos
    #132682
    Tévedés. Tessék igenis az megszokott sorrendben játszani, úgy a legélvezetesebb.
    Vagyis:

    Metal Gear 1-2, Metal Gear Solid 1, Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3, Metal Gear Solid 4, Metal Gear Solid Portable Ops, Metal Gear Solid Peace Walker, Metal Gear Rising: Revengeance.
    AZtán ha jön akkor a Ground Zero, meg a Metal Gear Solid 5.

    :D
  • Totti5
    #132681
    Gears of War: Judgment 22-Mar-2013
    BioShock Infinite 26-Mar-2013
    Rayman Legends 06-Sep-2013
    Grand Theft Auto V 07-Sep-2013
    Remember Me - kitudja
  • Seth
    #132680
    Ha nem ismered a sorozatot,akkor nagy hiba Peace Walkert beszerezni. Nagy gépen egyszerűen túl rövid és hosszútávon unalmas küldetések vannak,lévén hordozható gépre, kis ,gyors adagokban fogyasztásra találták ki.A sztori is káosz lesz.
    A 3. résszel kéne kezdeni minimum, az az első az idővonalban, nameg nem utolsó sorban a legjobb rész ,baromi jó sztorival,karakterekkel :)
  • Landor
    #132679
    7-0
  • TDC Geronimo
    #132678
    ac4 október 31
  • Muttley
    #132677
    na, 2013 lényeges címei időrendben:

    ++ Crysis 3 - febr 21 (már kint van - nagy játék lett)
    ++ Sniper: Ghost Warrior 2 - márc 15
    ++ Metro Last Light - máj 17
    ++ Splinter Cell: Blacklist - aug 20
    (meglátjuk..) Yaiba Ninja Gaiden - dec 31
    (meglátjuk..) Watchdog - dec 31
    ++ Assassins Creed: Black Flag - dec 31
  • teddymac
    #132676
    peace walker elég lesz ;) , nem ismere ma sorozatot ,


    Ma vége is az akciónak ?
  • Totti5
    #132675
    Egyértelműen a hajókázás lesz a főszerepben, szóval egy spinoff. Bár nem tudom miért kellett neki AC4et adni. Zavaró.

    Benne vannak amiket titkon vártam.
  • orichalcos
    #132674
    Nem, a Peace Walker-t külön kell megvenni. AMúgy érdekes ez, mert a bolti lemezes változatban együtt van a 3 játék, viszont live-on, meg két külön csomagban kell megvenni őket. :S
  • teddymac
    #132673
    Metal Gear Solid 2 és 3 HD Collection - 990 Ft ebben a "packban" benne vab ez is ? : Metal Gear Solid Peacewalker HD - 495 Ft ??
  • TDC Geronimo
    #132672
    Remélem PS4 kijön EUba idén, mert ezt már nem akarom current genen tolni...