176613
banner
  • bexinho
    #132751
    Sziasztok!

    Tegnap dashboard-ban megadtam az OTP-s kártyám adatait, mivel vásárolni akartam a nagy leárazások közül. Azonban meglepetésemre 920 forint lekerült a kártyámról úgy, hogy nem vásároltam. Még OTP-nél nincs lekönyvelve, de 100%, hogy köze van az MS-hez.

    Mással fordult már elő hasonló eset? (amúgy van éves goldom, sosem vásároltam bankkártyával Live-on)
  • DummyBoy
    #132750
    Off: Fogalmam sincs, valami Telenoros céges cucc ... volt régen 100MB-os is , volt hogy belefértem, de inkább nem, de az én szokásaim messze vannak az átlagfelhasználástól :)

    Szvsz normál felhasználásra 500MB is bőven elég ... Abban mondjuk egyetértek, hogy hülyeség, hogy nem lehet beállítani a Wifit, hogy menjen lekapcsolt bill.zár mellett is, viszont én úgy - az én szokásaim és lehetőségeim mellett - vettem észre, hogy nekem az a megoldás jobb, ha nem fut a háttérben a wlan ...

    De most majd letesztelem.

    Bocs az offért!
  • Moby
    #132749
    Off:
    A 2g Kevesebbet eszik, mint a wifi, de attól meg többet a 3g (vagy egál, valóban signal related kérdés IS). Amúgy meg rencerkérdése is, hisz sok appnak be lehet lőni, hogyha wifin van, akkor mehet az ereszedelahajam, tehát emiatt is ehet többet.
    Hol van korlátlan 3G? Nekem T-nél van valami üzleti XL, de még itt is van valami 20 gigás korlátom. Nem mintha emiatt kifutnám, csak az elv...ráadásul nem csak üzleti világ vanik. Feleségemnek 500 megája van, mert egész nap otthon van a fiammal, ott meg van wifi. Napéldul ott ez már gond lehet. Szal ez a megoldás egy hülyeség. Ráadásul ha ez nem lenne kényszer, még mindig dönthetsz, hogy kikapcsolod. Itt most te nem dönthetsz. És ez nem jó.
  • Macccy
    #132748
    OFF
    Szívesen. Olvastam nemrég a problémád a hálózattal vagymivel, nem szeretek hálózattal foglalkozni, így nem is tudnám megmondani hogy hülyeség volt e hibának/hiányosságnak neveznetek, vagy sem, nemtom ... Általában azért menni szoktak ezek.
  • Macccy
    #132747
    Én se nagyon DE VANN!!!
  • teddymac
    #132746
    (... és van SmartGlass :P ) ami t sose használok mert .... :)
  • DummyBoy
    #132745
    Eddig úgy vettem észre hogy a Wifi-vel a telefon gyorsabban merül :)

    Főleg mivel 3G-re alapból csatlakozva vagyok, mert bár van WLAN az irodában, és otthon, azért sok más helyen nincs.
    (Mondjuk én könnyen mondom, nekem a 3G is korlátlan ...)

    Bár most ki fogom próbálni, hogy beállítom 2G-re a telefont + folyamatosa WLAN-ra, és meglátom melyik eszik többet.

    (Érdekes kérdés, mert sokmindentől függ ... elvileg a WLAN kevesebbet fogyaszt adatkapcsolat közben és többet idleben mint a 3G. Mindkettőnél számít a signal erősség is, de ez nem issue, mert WLAN antenna is közel van, meg a torony is itt van a fejünk felett :))
  • davidka003
    #132744
    Én ezeken gondolkoztam:
    NFS: Hot pursuit
    R6: Vegas 2
    Bad Company
    Viking: Battle for Ashard
    De postakölséggel lehet már nem éri meg annyira ezekért.
  • Tinman #132743
    Pontosan.

    Használt TR Underworld pont van náluk, de engem más nem érdekel onnan... francba :-/
  • Moby
    #132742
    Volt szifonom, de kösziek a tippet (bár fenntartom a lehetőségét, hogy belepróbálok egy ötbe, de az ipad kapcsán voltak gondjaim mostanság is ios-el) :)
  • Macccy
    #132741
    Ne rííjjáá! ... Az iPhone-on használja a Wi-Fi-t kikapcsolt állapotban is, de nem folyamatosan, hanem 1/2-1 percenként felnéz levelekért, messzidzsekért, mindenért aminek frissíteni ildomos.

    (... és van SmartGlass :P )
  • davidka003
    #132740
    Szal rendelésenként 3 GBP? Tehát ha 6-ot rendelek akkor is?
  • Tinman #132739
    Úgy mint 1-nél... 2.95 GBP.
  • davidka003
    #132738
    2 for 10 font
    Egész jó, van pár játék. 2 játéknál hogy van a posta?
  • Moby
    #132737
    >Mi ezzel a gond? 3G már majdnem mindenhol van (loooool ... nesze neked LTE ...) Wifi meg alig ...

    A nap 24 órájából 22-t wifi-n vagyok az esetek nagy többségében. Az a gond, hogy a 3g korlátos, a wifi viszont korlátlan.

    >Nekem melóban és otthon is van wifi, de mivel a WLAN lényegesen többet fogyaszt mint a 3G így egyértelmű, hogy csak akkor akarom használni mikor szükségem van rá.

    Má mitől fogyasztana többet? A 3G többet fogyaszthat, mint a wifi, pláne használatban. Ne viccelj már, sokszoros távolságokról beszélünk.

    Az indokolatlan 3g használat kizárólag a szolgáltatónak jó. És ha valami, ez aztán tökéletesen indokolatlan...
  • DummyBoy
    #132736
    Mi ezzel a gond? 3G már majdnem mindenhol van (loooool ... nesze neked LTE ...) Wifi meg alig ...

    Nekem melóban és otthon is van wifi, de mivel a WLAN lényegesen többet fogyaszt mint a 3G így egyértelmű, hogy csak akkor akarom használni mikor szükségem van rá.

    Az egyetlen olyan eset ahol én személyszerint látom ennek értelmét, az a nagyméretű fileok letöltésénél van, esetleg netmegosztásnál ... de amúgy minek menjen feleslegesen a Wifi?
  • Moby
    #132735
    >én szeretem, hogy csak akkor megy a Wifi, amikor használom is a telefont :)

    Igen, az biztos nagyon előnyös, amikor a háttérszinkronizációk, és a push is 3g-n jön :D Ez egy extra funkció???
    Jézusom, én azt hittem a wp egy viszonylag jól összepakolt cucc...ezek szerint tényleg az összes mobilplatform egy kibaszott vicc :( Fogalmam sincs mit kéne venni az sgs2 helyett. Lehet, meg kéne nézni az új blackberryt, már csak abban bízom, de abban sem igazán :(
  • DummyBoy
    #132734
    OFF:

    WP7-8-Lumia témában menjünk át szvsz Windows Phone topikba, mielőtt szét lesz rugva a ...

    Nekem van WP-m egy ideje, WP8 tudja a bekapcsolt billentyűzár melletti WiFi-t, de én kb. egy kipróbálás erejéig kapcsoltam be, utána lőttem is ki gyorsan, én szeretem, hogy csak akkor megy a Wifi, amikor használom is a telefont :)

    Lumia 800 vs 620. A 800 egy nagyon szép telefon, qrvajól eltalálták a design-t szvsz, nem hiszem hogy lenne vele gonodod, viszont tény, hogy a 620 az újabb HW, újabb OS, ráadásul igen beteg szinekben kapható :) Sosem godnoltam volna hogy egy zöld telefon tetszeni fog xD

    Ha valami kérdésed van akkor szivesen válaszolok.

    Hogy kicsit ontopik is legyek, ami bejött WP és XBOX vonatkozásban, az a Smartglass (Amiről később kiderült hogy a többi platformra is van ...) és a Live integráció. Hazamegyek, elindítom a Live-ot, megnézem ki online, ha valaki fentvan, akkor tudok neki üzenni, megbeszélni dolgokat, anélkül hogy a boxot bekapcsolnám :) (Nemtom más platformon van-e ilyen, nekem ez a érsze bejön ... és feledteti a WP pár hiányosságát :) )
  • teddymac
    #132733
    vége az akciónak ?
  • szega96
    #132732
    Hopp, az előzőt töröld légyszi!
  • szega96
    #132731
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/1010_617137728301809_852784453_n.jpg
  • DarkSector
    #132730
    Két kampánnyal érkezik a Gears of War: Judgment

    "A Gears of War következő részében lesz egy megnyitható, második kampány, ami a Gears of War 3 eseményeivel párhuzamosan fut."

    Öröm, bódottág!
  • DarkSector
    #132729
    Ja a fényképedre gondolsz? :D
  • The Protector
    #132728
    Majd tolhatnál képeket a ruhákról,hogy milyenek,akár priviben is.
  • DarkSector
    #132727
    Hát játék közben nem sikerült eddig még. :D
  • Harlekin
    #132726
    Miért,ezek szerint mástól szoktál gatyába élvezni???
  • arty
    #132725
    de legalább csak 13ezer!
  • Macccy
    #132724
    GUYS! Miazhogy nem engedi, hogy megvegyem a Batman: AA-t???? Előtte fél perccel megvettem a Max Payne -t!! UK account, UK locale, English nyelv ... És not supported on your location? Ezt valaki más is kapta? :()
  • teddymac
    #132723
    Szinte mindenre van ingyenes alternativa.

  • szega96
    #132722
    Alkalmazások terén milyen a winphone?Ingyenes alkalmazások érdekelnének legfőképpen..
  • Botond #132721
    Az ingyenes dlc-ket se felejtsétek el letölteni a vásárolt játékokhoz!
  • DarkSector
    #132720
    Kár hogy vége!
    Húsvétra várok még 1 ilyet! :D
  • davidka003
    #132719
    Azért remélem lesznek még ilyen akciók a magyar Live-on. Havi 1-2 játék vagy valami.
  • Botond #132718
    Magyar Liveon csak horizon van. :(
  • ktomi22
    #132717
    sajnos fm ben acsalodast a 3as hozta, az elmitett ultimate utani car pack-al

    azelott veres fan voltam :D

    (azota is a legjobb auto game szamomra.. de a fan-t kiolte belolem.. 4es meg csak kontrazott) :D
  • arty
    #132716
    remélem az ötben _minden_ fm4 kocsi bennelesz + még vagy száz+ új :)
  • Macccy
    #132715
    Porsche pakkot mindenkinek!!! :)
  • arty
    #132714
    főleg, hogy miért nem volt forza leárazás multhéten!??!?!?!???!? :D
  • arty
    #132713
    az tény, hogy az is elég aljas húzás volt, de ez mindent überelt - eddig :((
  • ktomi22
    #132712
    igen..igazat is adtam.. de akk is pofatlansag.. mér a 3asnal is amit csinaltak.. fm4 nel nem is vartam tobbet :D